[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 08:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sie 2005, o 18:27 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 16:25
Posty: 338
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('maxy', '')$this->bbcode_second_pass_quote('lk5', 'z') czyjego povu? :]


bociana? dogi

omg zabierzcie tego debila :E

a tak zeby nie bylo offtopik to moze spytac purriego co pije :D?
_________________
knowledge is power


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sie 2005, o 19:45 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
tak czytam ten topic i troche mnie zaintrygowala wypowiedz executora

$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', '
')Flapjack nie od dzis wiadomo ze naprawde fajne laski sa zazwyczaj glupie albo pojebane.. a te mniej ladne, albo wrecz brzydki sa bardzo dobrymi kolezankami, kobietami z ktorymi mozna naprawde normalnie pogadac nie tylko o nowej szmince czy tuszu... no i nie zachowuja sie jakby mialy okres 25 dni w miesiacu.. jednak wyjatki sie zdarzaja :D


mam mnostwo znajomych ktore sa ladne, moglbym powiedziec bardzo ladne, a mimo to nie sa glupie. z twojej wypowiedzi wynika ze nie ma po co zaczynac rozmawiac z ladna kobieta, gdyz na 99% bedzie glupia "blondie", ktora ma pojecie jedynie o najnowszych maskarach, szminkach etc...nie zaryzykuje stwierdzenia ze to co kobieta ma w glowie nie zalezy od jej wygladu, bo na pewno jakos zalezy (nie koniecznie jezeli chodzi o wiedze, ale na pewno charakter takiej dziewczyny), jednak stopien korelacji tych dwoch czynnikow jest na pewno duzo mniejszy.

no a co do topicu, to ja bym chcial sie dowiedziec jakie purri ma wyobrazenie o polakach. jestem teraz w stanach i zdarza mi sie uslyszec od amerykanskich dzieci pytania w stylu: "do you have flushing toilets in poland?" i zapewinam was ze nie mija im to z wiekiem - jeden z "doroslych" amerykanow zapytal mnie raz skad jestem, a gdy odpowiedzialem ze z polski, spojrzal na mnie z dziwnym grymasem twarzy zadajac pytanie czy polska jest jednym ze stanow ameryki, czym kompletnie zbil mnie z tropu i zniechecil do dalszej dyskusji.
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sie 2005, o 20:24 
ZamaskoOwany

Dołączył(a): 3 kwi 2003, o 12:13
Posty: 5420
Lokalizacja: Krak
Karma: 224
Zgadza sie. Ogrom amerykanów wogóle nie ma pojęcia o takim kraju jak Polska, a ci którym coś obiło się o mózgi i kojarzą kraj, nie wiedzą w którym miejscu dokładnie leży o ile wogóle wiedzą, ze w europie.

po ostatnich ekscesach na Quakeconie to róznie może być ze stosuniem purrriego do naszej nacji : D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sie 2005, o 22:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
to was zaskocze

dzis gadalem przez phona 1h z mojim najklepszym kolesiem z liceum ktory teraz od 3 tygodni siedzi w IRLANDI tak tak EUROPA!

i oni nie wiedza gdzie jest POLKSA!!! wiedza ze sa NIEMCY i nagle ROSJA!!! i nie od tak ze jeden przypadek, prawie wszyscy sa tacy wyjebani! wiedza ze jest wlk brytania rajch francja i tyle im staracza slabo co ;]

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sie 2005, o 22:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2004, o 12:29
Posty: 2677
Lokalizacja: Bia
Karma: 24
a ja nie wiem gdzie jest irlandia bo w sumie huj mnie to obchodzi ? :D

znaczy wiem mniejwiecej, ale jakbys mi dal mape bez podpisow i same kontury to bym raczej nie trafil dokladnie ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sie 2005, o 22:41 
Kozak

Dołączył(a): 23 sie 2003, o 23:56
Posty: 2361
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 3
$this->bbcode_second_pass_quote('protech', 'a') ja nie wiem gdzie jest irlandia bo w sumie huj mnie to obchodzi ? :D

znaczy wiem mniejwiecej, ale jakbys mi dal mape bez podpisow i same kontury to bym raczej nie trafil dokladnie ;]


chyba gdzies kolo chin

a tak w ogole to nie tylko amerykanie czy irlandczycy nie wiedza gdzie jest polska... w niemczech tez sa rozni ludzie, w austrii, we wloszech, w luxemburgu, malezja tez, australia, ogolnie polska jest malo znana

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sie 2005, o 01:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 00:09
Posty: 2065
Karma: 63
ale jakies minimalne pojecie o swiecie trzeba miec jesli nawet nie wiem gdzie jest np polska to pytam kogos a jezeli to nie skutkuje to istnieja tez mapy internet itd itd. Nie sposob jest zapamietac wszystkie kraje ale liczace sie w jakims stopniu na arenie miedzynarodowej ehh czasami mozna sie zalamac slyszac takie rzeczy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sie 2005, o 01:15 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 28 mar 2005, o 18:17
Posty: 273
Karma: 0
Powiem wam tak, nie dziwiłbym sie gdyby Irlandczycy nie wiedzieli gdzie np leży Gruzja (sam nie wiem :D) i kraje tego typu, ale KURWA POLSKA ODGRYWAŁA ZNACZĄCA ROLĘ W NAJWIEKSZEJ BITWIE TEGO ŚWIATA - WW II. Ale widać ze na głupote nie ma lekarstwa i tylko przez wbijanie w łeb tumanom z zagranicy mozemy ich nauczyc gdzie LEZY polska :(

_________________
QuakeWorld.pl DuelMania new to quakeworld?:<
LOLMG SIEMKA KEFT OSV?
Polen


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sie 2005, o 09:41 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2003, o 23:45
Posty: 254
Lokalizacja: Pozna
Karma: 0
da się poznać polityczną mapę świata w 1-2 wieczory (wiem, bo poznałem :D) ze stolicami może być ciężej (więcej wieczorów), w zależności od osobistych predyspozycji, tylko nie każdemu jest to potrzebne (np. mi) i szybko się takie bzdury zapomina.

Jak się w irlandii nic nie uczą na pamięć to mózgi im się pozmieniają w podeszwy i im to wyjdzie bokiem. generalnie ich problem, że nie wiedzą, gdzie jesteśmy, a nie nasz :)

offtop mode off : czy na qconie na kolanie purriego była jakaś piękność o egzotycznej urodzie, czy ręka kaitecha?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sie 2005, o 11:49 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Nie wiem, dla mnie to troche dziwne, nigdy nie uczylem sie zadnych panstw na pamiec, jedynie w pedalowie pamietam ze trzeba bylo sie nauczyc i potem nauczyciel na zwyklej mapie kazal pokazywac gdzie jest dane panstwo. Od tego czasu mimo ze minelo sporo to bez kitu chyba nie ma panstwa ze nie wiem gdzie mniej wiecej lezy, oczywiscie ze teraz nie pokaze dokladnie gdzie jakies afrykanskie panstwo lezy, ale bynajmniej mniej wiecej w jakim obszarze danego kotynentu. No ale zeby nie wiedziec gdzie jest jakies panstwo europejskie albo ze australia jest w azji (:D) no to masakra. No przeciez kurwa takie cos sie wie nawet ogladajac sama prognoze pogode w tv.
Nawiazujac do innych panstw europejskich i ich znajmosci geografii to w polsce ludzie i tak sa mega wyksztalceni. Wystarczy pojechac chocby do Niemiec gdzie co 2 mieszkaniec nie wiem nawet jakich ma kurwa sasiadow i z ktorej strony :D Zreszta nie tylko w dziedzinie geografii sa zacofani w porownaniu z nami jesli chodzi o nauczanie w szkolach. Jedynie maja duzy nacisk na jezyki obce... i chyba dobrze na tym wychodza.
Zreszta czasy sie zmieniaja, 40 lat temu jeszcze bylo tylko 7 klas podstawowki przy czym w 6 bodajze dopiero poznawali tabliczke mnozenia :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sie 2005, o 11:50 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
z tego co wiem to amerykancow wali gdzie jest jakas polska, pozatym widzialem nie jeden film o tym ze oni nie maja pojecia o co chodzilo w obozach koncentracyjnych, kto kogo zabijal itp

wiedza za to jak dojechac do roboty, gdzie zjesc lunch i gdzie jest kino

my za to znamy sie na globusie, uczymy sie jezykow i jestesmy biedni w chuj a oni sa najpotezniejszym krajem na swiecie


zreszta najlepiej oddaje to obrazek

Obrazek

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sie 2005, o 11:52 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
zapomniales o mcdonaldach, jedynie chyba to znaja na pamiec (droga dojazdu do maca albo numer telefonu po pizze)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sie 2005, o 18:26 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
http://esports.pl/?id=post&post_id=1879267568 :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sie 2005, o 19:31 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', '
')(...)
jakies panstwo europejskie albo ze australia jest w azji (:D)
(...)

spierdalaj :D
_________________
asd

КГБ


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 155 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza