[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 12:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2005, o 22:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
Synu zwracam ci poprostu uwage na to ze masz jakies kompleksy, udaj sie z tym do specjalisty czy wyjmij reke z nocnika nie wiem..
Ps. Nie lubisz Paris bo wolisz chlopcow dobrze mysle ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2005, o 22:21 
Mroczny

Dołączył(a): 28 sty 2005, o 00:15
Posty: 593
Lokalizacja: Las-Vegas
Karma: 8
Synu ? Nie jestem Twoim synem biedaku, przestan robic problemy z byle gowna, jakbym powiedzial, ze masz ryj jak krowa to bys mnie zabil ? Ogarnij sie czlowieku .

PS. Nie jestes od "zwracania mi uwagi" .


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2005, o 23:17 
Mroczny

Dołączył(a): 9 paź 2003, o 01:33
Posty: 531
Lokalizacja: Che
Karma: 4
proponuje zalozyc 2 nowe topiki jeden to smietnik zastepujacy obecne (C) a drugi nazwijmy np. de, zebyscie wszyscy mogli klocic sie i bluzgac tam nawzajem, po jakiego **** sie klocicie o jakas laske, ktorej na zywo na oczy nie widzieliscie

_________________
kjulik hasacz


Ostatnio edytowano 30 cze 2005, o 23:18 przez AirD, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2005, o 23:17 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
InSane ile masz lat ? Exe Ci kulturalnie zwrocil uwage a Ty z takimi tekstami wyjzedzasz. Lepiej sam sie ogarnij zanim cos skomentujesz, bo chyab starsz sie byc na sile "fajny"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lip 2005, o 00:23 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 23:04
Posty: 539
Lokalizacja: 3City ---> Birmingham
Karma: 4
widze ze wywolalem mala klutnie ;] tak se to napisalem bo ostatnio zmienilo sie troche moje podejscie do kobiet, moj wspolkokator mieszka z dziewczyna, fajna wysoka blondynka, figura modelki z twarzy nawet moze byc niestety charakter ma zjebany typowa "dresiara" co drogie slowo to "kurwa" nerwowa na maxa, wkurza sie z byle powodu jak by co drugi dzien miala okres nie dziwie sie ze chce z nia zerwac bo mozna ja tylko dymac do niczego innego sie nie nadaje, drogi kumpel tez ma fajna cycata blondyne niestety dziewczyna glupota kladzie wszystkich na lopatki do tego ma jeszcze wysoki drazniacy piskliwy glos i jak zaczyna gadac glupoty tym swoim glosem to zaczynam podziwiac goscia ze z nia wytrzymuje tyle czasu no ale coz chlopak nie jest zbyt wymagajacy lubi se poruchac reszte ma w dupie jego sprawa, anglicy jak zwykle podniecaja sie polkami i mowia szkoda ze nie znaja angielskiego mozna by bylo z nimi poflirtowac zawsze sie z tego smieje bo angielskiego sie pewnie nie naucza nawet za 10 lat a nawet jesli to w glowie im od tego nie przybedzie, nie zebym mial cos do polek opisuje tylko konkretne przyklady, pracuje u mnie w zakladzie pewna angielka: chuda(to akurat zadkosc bo co piata angielka wyglada jak hipopotam)blada jak sciana z reszta jak wszystkie angielki, wlosy krotkie jak chlopak do tego po kila kolczykow w kazdym uchu i chuj wie gdzie jeszcze, przedtem nawet nie zwracalem na nia uwagi az do momentu gdy sie przypadkiem nie spodkalismy w sobotni wieczor w pewnym nocnym clubie wtedy praktycznie pierwszy raz z nia rozmawialem i poznalem jaka naprawde jest potem w pracy "gadka szmatka" az po jakims czasie kompletnie mi na jej punkcie odjebalo, dowiedzialem sie ze 3 miechy temu z kims zerwala i generalnie jest do wziecia, w ta sobote robi impreze urodzinowa, oczywiscie zostalem zaproszony tak wiec przy dobrych wiatrach w niedziele spedzimy mily wieczor tylko we dwoje ;)

_________________
en avril aguas mil


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lip 2005, o 00:52 
Mroczny

Dołączył(a): 9 paź 2003, o 01:33
Posty: 531
Lokalizacja: Che
Karma: 4
no jakis pozytywny post, chociaz tez offtop :D, gieeeel Flapjack a co do bab to ja teraz bede ze swoja mieszkal 0_o - pewnie mi zabroni grac w klejka ;)

_________________
kjulik hasacz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lip 2005, o 02:15 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 23:04
Posty: 539
Lokalizacja: 3City ---> Birmingham
Karma: 4
$this->bbcode_second_pass_quote('AirD', 'n')o jakis pozytywny post, chociaz tez offtop :D, gieeeel Flapjack a co do bab to ja teraz bede ze swoja mieszkal 0_o - pewnie mi zabroni grac w klejka ;)


i slusznie zajmiesz sie czyms pozytecznym :P
_________________
en avril aguas mil


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lip 2005, o 10:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
$this->bbcode_second_pass_quote('[InSanE]', 'S')ynu ? Nie jestem Twoim synem biedaku, przestan robic problemy z byle gowna, jakbym powiedzial, ze masz ryj jak krowa to bys mnie zabil ? Ogarnij sie czlowieku .

PS. Nie jestes od "zwracania mi uwagi" .


No nie jestes moim synem bo moj syn nie pisalby przez internet takich bzdetow, afaik biedakiem nie jestem ale nie o tym klikamy.. ryja jak krowa raczej nie mam, ale zaraz zabijac raczej nie.. ogarnij sie lepiej ty, a najlepiej jedz skanowac do kogos swoje najlepsze foto bo nie moge doczekac sie by obejrzec twoja morde. btw jestes w jakims stalym zwiazku czy zmieniasz czesto laski z roznych ston w *.jpg ?

PS. Jestem skoro rodzice nie nauczyli cie kultury to ja mam zamiar, bo piszac to co piszesz zachowujesz sie jak pryszczaty 17 latek ktory od paru lat jedzie na recznym i wychodzi z domu tylko do szkoly.

Flapjack nie od dzis wiadomo ze naprawde fajne laski sa zazwyczaj glupie albo pojebane.. a te mniej ladne, albo wrecz brzydki sa bardzo dobrymi kolezankami, kobietami z ktorymi mozna naprawde normalnie pogadac nie tylko o nowej szmince czy tuszu... no i nie zachowuja sie jakby mialy okres 25 dni w miesiacu.. jednak wyjatki sie zdarzaja :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lip 2005, o 11:48 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2002, o 20:05
Posty: 771
Karma: 0
Najczestszym wyjatkiem jednak jest wciaz wyjatek krytyczny windows :E

_________________
Po upadku potrafie wstac! Zebrac ludzi i dalej grac!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lip 2005, o 12:27 
Mroczny

Dołączył(a): 28 sty 2005, o 00:15
Posty: 593
Lokalizacja: Las-Vegas
Karma: 8
Napisalem tu co nieco i zedytowalem to, ale moze inaczej - fakt, nie powinienem cieszyc mordy na forum, moglem to zachowac dla siebie :} Ale to nie zmienia faktu, ze nie jestes od "zwracania mi uwagi" .

Over.


Ostatnio edytowano 1 lip 2005, o 12:57 przez [InSanE], łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lip 2005, o 12:31 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
+ karabasow :D

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sie 2005, o 22:15 
Slaby koles

Dołączył(a): 9 sie 2005, o 20:49
Posty: 10
Karma: 0
PS. Jestem skoro rodzice nie nauczyli cie kultury to ja mam zamiar, bo piszac to co piszesz zachowujesz sie jak pryszczaty 17 latek ktory od paru lat jedzie na recznym i wychodzi z domu tylko do szkoly.

Exe ja mam lat 17 więc wiesz:P;] i takich gooopot nie pisze ;D także uwaga :P młody nieznaczy zawsze głupi ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sie 2005, o 22:22 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
uzywaj quote czy nie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: asd
PostNapisane: 17 sie 2005, o 22:37 

Karma: 0
czy purri uczyl sie z demek bociana ? :oops:


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sie 2005, o 22:57 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
Guan zapytaj sie go czy gra w coś oprócz q2, czy studiuje uczy się, pracuje ( nie wiem ile ma lat) na jakim sprzęcie gra (monitor też) .

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sie 2005, o 14:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
Wywiad soon na esp :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sie 2005, o 20:10 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
to swietnie, nagram demko \o/ !

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sie 2005, o 18:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 00:09
Posty: 2065
Karma: 63
z czyjego povu? :]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sie 2005, o 13:14 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, o 21:28
Posty: 250
Lokalizacja: Rzeszow
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('majcin', '')$this->bbcode_second_pass_quote('anomal', 'n')a tej 2giej fotce purri jets podobny do oniego :c


raczej do paranoida



do paranoida to tylko skillem conajwyzej ;D:D a co do jego kobiety to na pierwszym zdjeciu nawet spoko wyszla, na drugim mało spoko ;))

$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', '
')Flapjack nie od dzis wiadomo ze naprawde fajne laski sa zazwyczaj glupie albo pojebane.. a te mniej ladne, albo wrecz brzydki sa bardzo dobrymi kolezankami, kobietami z ktorymi mozna naprawde normalnie pogadac nie tylko o nowej szmince czy tuszu... no i nie zachowuja sie jakby mialy okres 25 dni w miesiacu.. jednak wyjatki sie zdarzaja

no zdarzają się ja taki wyjątek bardzo dobrze znam :))
_________________
Rzesz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sie 2005, o 14:34 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('lk5', 'z') czyjego povu? :]


bociana? dogi

Góra
   
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 178 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza