[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 5 maja 2024, o 17:56

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 21:04 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
no jebany kierowca autobusu ktory pije jakies hujstwa z miazdzacymi kumplami w bibliotece http://roa.ctf.pl/files/1.jpg
nie pisz wiecej takich glupot bo to jest bardziej zalosne niz txt nds "czemu mnie kopiesz z servera" po "fatal crushed server"
potem sie tlumaczyl ze nie zna sie na "komendach komputerowych"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 21:44 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
8O niezła ekipa

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 21:48 

Karma: 0
O KURWA MKUH :D
A podobno N'SYNC sie rozpadlo hehehehehe

Zostalem zmiazdzony:
- klapkami kolesia ktory kuca
- napuchnietym lysym kolesiem w zielonej koszulce
- szafka w stylu "krzywej wiezy w Pizie"
- zolta parasolka mizakiego :lol:


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 22:34 
Slaby koles

Dołączył(a): 24 wrz 2002, o 22:23
Posty: 3
Karma: 0
mkuhu my nie mamy takiego samego ip i ani ja ani mizaki nie pamieta tych meczy (ktos pewnie sie podszywal i mieli te same ip dlatego plakali)a gralem z Toba 2 razy w zyciu przed wakacjami (wygrales) i ostatnio (grales pod nickiem nok1a) i sam wiesz jak bylo ...a skad mizaki ma informacje o tych 3 wygranych meczach to ja jestem sam ciekaw...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 22:34 
Cichociemny

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 15:31
Posty: 137
Lokalizacja: Ostrzeszow
Karma: 0
dobra mkuh ..

Po 1. to nie byl nds ...tylko dsn ..ktory rowniez jest w cc i ktory robi w cc jako maskotka bo lami na maxa ,tak wiec wyglada na to ze popierdoliles litery i masz racje koles jest z mojego lana i to wyjasnia dlaczego mial to samo IP (pozatym wejz jełopie na chlopski rozum gdzie nds =Lublin a ja Ostrzeszow i to samo ip?)
Po 2. co do twoejgo zwycistwa nademna to jak bys od pcozatku dal real xywe to gra wygladala by inaczej ...lecialem na pale bo myslalem ze z jakas cipka gram,ale huj jebac to skilla i tak masz lepszego odemnie.
Po 3. nie mam pytan zmiazdzyles mnie na maxa swoja glupota ..masz kurwa jakies zwidy ? jak mozna pomylic dsn a nds ? to sa 2 rozne osoby
Pozatym twoj ostatni post pokazal jakim jestes zalosnikiem :/

_________________
<nuks> morda psy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 22:38 
Slaby koles

Dołączył(a): 24 wrz 2002, o 22:23
Posty: 3
Karma: 0
aha i wszystko jasne (mowilem Ci mkuh ze to nie ja:)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 22:46 
Cichociemny

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 15:31
Posty: 137
Lokalizacja: Ostrzeszow
Karma: 0
btw: co do deulka ..to byla kiedys taka sytuacja bodajze w wakacje ..tym razme to ja bylem pod fejkiem a ty pod 16|mkuh ..i zagralsimy duela tl 15 po 8 min. wynik 3:1 dla mnie kampujac caly czas mh ..ale niestety jakies 2 minuty pzoniej wyrwonales i wiedziac ze nei wygram juz tego dalem disconnecta ..zreszta ping coraz bardziej wzrastal ,ty tego mzoesz nie pamietac ale tak bylo ,tak wiec widzisz jak wiem z kim gram to wiem tez jak zagrac ..ale jak zaczynam mecz z jakims fejkiem to nie wiem czy jak mam grac.Wiec nie pierdol mi tu ze mnie miazdzyels wtedy bo o ile dobrze pamietam to nawet grajac na aple od niechcenia nie mailes ze mna latwo ...

_________________
<nuks> morda psy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 22:58 
Cichociemny

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 15:31
Posty: 137
Lokalizacja: Ostrzeszow
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'O') KURWA MKUH :D
A podobno N'SYNC sie rozpadlo hehehehehe

Zostalem zmiazdzony:
- klapkami kolesia ktory kuca
- napuchnietym lysym kolesiem w zielonej koszulce
- szafka w stylu "krzywej wiezy w Pizie"
- zolta parasolka mizakiego :lol:


a ja zostalem zmiazdzony twoją jajowatą łepetyną i tym usmiechemwygladajacym jak by ci ktos stalowy pret w doope wsadzil :lol:
_________________
<nuks> morda psy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 23:09 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
mizaki teraz nawet jak bys sie sam przyznal ze jestes pojebany to ktos mogl by nie uwierzyc po tych twoich bzdurach
ad1. to skad mam wiedziec kurwa gdzie ty i ten twoj kumpel mieszkacie (interesuje mnie to? czy moze w radiu o tym mowili)
ad2. jak mozna byc tak glupim ze jak sie przegra mecz (chociazby z fake) i to bardzo duzo to rewanz grac "tez na pale" jak ty to powiedziales
to po huj wogole grac ten rewanz
ad3 czym sie rozni "po1" i "po3" u ciebie
tu i tu mi tlumaczysz ze to nie byl nds i dns
fajnie glupi jestes widze
a w tym swoim kolejnym poscie pokazales jaki kurwa jest max zjebany
najpierw piszesz ze mnie trzy razy zmiazdzyles
poniej piszesz ze gralem z toba jeden mecz
ktory zreszta przy doprowadzeniu do remisu ty wyszedles
i moge tu tak samo sie tlumaczyc ze jak gram z fake to gram niezaciekawie ale jak widze ze dostaje to sie da podniesc i wygrac ten mecz
aha moge jeszcze napisac ze grales z "16|mkuh" czyli nie ze mna bo ja gram pod 16v|mkuh
pozatym nds i dns moglo mi sie pomylic bo poskracaliscie sobie te swoje ksywy na trzyliterowe tak jak to zrobila arena jak grala w clanbase
wiec jeszcze kserosem cie moge nazwac ktory MA ORGINALNA CZAPKE N-I-K-E ktora pewnie kupil na ruskim targu miedzy scyzorykami


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 23:21 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
$this->bbcode_second_pass_quote('Lucas', 'A')HA JAK KTOS CHCE NA MOJE MIEJSCE TO SIE DOGADAJCIE JA CHCE OABY MENI WYPISANO Z PL TEAMU.
Powod niecche na nikogo najezdzac itd ale musze stwierdzic sam fakt ze brak bindow brak jakich kolwiek taktycznych przemyslen na mecz brak czegokolwiek totalne ffa + zeby grali ludzie majacy ping 50 i mieli 40 d w ciagu 15 min to chyab jakas pomylka? Nie wrzucam nikomu ale naprawdre zastanowcie sie moze czy to aby nie jest na sile ten caly cyrk bo tlyko tak moge nazwac teraz PL TEAM.Jesli nie maja ochoty grac czolowi gracze polscy nie maaj czasu mozliwosci to wydaje mi sie ze dajmy , dajcie sobie spokoj bo to jest tylko osmieszanie siebie a takze osmieszanie tych ludzi co nei graja w pl team.Takie jest moje zdanei tak ja to widze.


jedyny sensowny post od dwoch stron, szkoda ze nei widze ani jednej odpowiedzi na niego, jesli to rzeczywiscie tak wyglada, to troche chujowo

a co do reszty wypowiedzi dotyczacych 1/1 to po pierwsze widze ze rzeczywiscie neiktorym osobom wychodzi ostro sloma z butow, po drugie jedna z przyczyn takich dziecinnych konfliktow jest uzywanie nagminne fake, a po trzecie anomal zrobil kiedys zajebisty ladder, obei osoby musialy potwierdzac walki co wykluczalo podszyawnie, udawanie, rozwalanie kogos gdy sie gra jako a, a gdy przeciwnik gra pod b to dostawanie i inne bezsensy o ktore mozna sie wyzywac bez konca, do dzis nei wiem dlaczego nikt nie chial grac laddera, nikogo nei mozna bylo namowic, widocznie wygodniej udawac ze gra sie tylko 4fun, grac pod swoim nickiem od swieta a potem sie chwailic ze sie z kims wygralo "choc ty mozesz nei pamietac bo gralem nie pod swoim nickiem"
_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 23:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:02
Posty: 2851
Lokalizacja: Gdansk
Karma: 7
$this->bbcode_second_pass_quote('mkuh', ' ')wiec jeszcze kserosem cie moge nazwac ktory MA ORGINALNA CZAPKE N-I-K-E ktora pewnie kupil na ruskim targu miedzy scyzorykami
8O ownage :D jak z nim pojechal dogi beka
_________________
"ja chodze do Leszka Czajki tego co czesal do Idola"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 23:30 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
hanan po pierwsze to nie ma tu odpowiedzi na post lucasa bo zostal on przeniesiony do innego topicu "lipa z pl-teamem" jakos tak
a po drugie z tym fake
to ja sie nigdzie nie chwale tylko odpowiadam na jebnietego posta o tym ze mizaki mnie zmiazdzyl 3 razy
btw. te dwa mecze o ktorych pisalem to przed drugim mecze powiedzialem reala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 23:37 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
huh, fakt jest ze pospieszylem sie z tym postem czytajac fb od gory, a co do fake nie osodzam nikogo osbiscie, ale wolalbym zeby ludzie czesciej grali na raealach, a poza tym proobuje po cichu przypomniec laddera, mam nadzieje ze temat nie jest juz definitywnie zamkniety (niech mi tylko w koncu ten dsl zaloza)

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 23:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:02
Posty: 2851
Lokalizacja: Gdansk
Karma: 7
ja gram nontoper na realnicku 8O

_________________
"ja chodze do Leszka Czajki tego co czesal do Idola"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 23:48 
Cichociemny

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 15:31
Posty: 137
Lokalizacja: Ostrzeszow
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('mkuh', 'h')anan po pierwsze to nie ma tu odpowiedzi na post lucasa bo zostal on przeniesiony do innego topicu "lipa z pl-teamem" jakos tak
a po drugie z tym fake
to ja sie nigdzie nie chwale tylko odpowiadam na jebnietego posta o tym ze mizaki mnie zmiazdzyl 3 razy
btw. te dwa mecze o ktorych pisalem to przed drugim mecze powiedzialem reala


TAK MKUH!!! nie dosc ze glupi to jeszcze klamie :/ kiedy zapytalem o reala uzyskalem nastepuajca odp.: "nie podam bo nie gralem 2 miechy i lamie" wiec po co wkrecasz ? btw: ten twoj text z czapak nike byl srednio smieszny jak Ty to mowisz :D
_________________
<nuks> morda psy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2002, o 00:14 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:05
Posty: 260
Lokalizacja: Krakow
Karma: 0
Panowie widzicie nazwe Topiku? Jeszcze ktos napisze jakiegos pierdolonego posta nie na temat ktorego niebedzie mi sie chcialo kasowac to postaram sie zalatwic mu dozywotni wyjazd z fb

_________________
Ala ma kota


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2002, o 08:03 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
swieta racja ...

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 194 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza