[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 11:05

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Co robimy?
Pozostawiamy bany 87%  87%  [ 95 ]
Zdejmujemy bany 12%  12%  [ 13 ]
Liczba głosów : 108
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2005, o 11:48 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
$this->bbcode_second_pass_quote('anomal', '
')granaty w respy to zwykle kontrolki, wsale sie nie dziwie skoro tamte klan ginal 5x czesciej niz synth wiec scooby mial male szanse zeby walnac swojego


Pisalem ze to zastanawiajace - dla kogos kto nie widzial wersji z WH ;) Granat zostal wystrzelony za wczesnie by mogla by byc mowa o WH. Po prostu fart. A strzelal dlatego bo czesto gineli, jak sadze. Wysokie prawdopodobienstwo ze to oni sie pojawia na respie.

$this->bbcode_second_pass_quote('anomal', 's')coob - ale nadal nie kumam tego strzalu z rg obok psa :]

Ten 2'gi z kims walczyl, wiec musial uciec za sciane (nie bylo creata).
_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2005, o 14:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
udalo mi sie zlapac deada wkoncu, pameitacie na cb sanquin i inni z itdm napsiali ze admini z cb tez to ptowireidzli jak wiecie purity nie, to macie tez loga z deadem:

<__d34d> you there?
<__d34d> i found your messages
<__d34d> ;]
<sYnth|Scooby> yyyyyol
<sYnth|Scooby> yea :D
<__d34d> needed me?
<__d34d> ;]
<sYnth|Scooby> i heard u was in that admin commison then
<sYnth|Scooby> but hope u have chagned ur mind after all those profs of my innocennt? and i can play tdm normally?
<__d34d> i hope so too
<sYnth|Scooby> jezus, thought u will be still with them
<sYnth|Scooby> can u tell me who was in taht "admin commision"?
<sYnth|Scooby> i know that dead,ieno,sanquin and?
<__d34d> sanquin
<__d34d> only sanquin
<__d34d> ;]
<sYnth|Scooby> u and him or only him? :]]]]]]]]
<__d34d> maybe some other itdm admins too
<sYnth|Scooby> LOL :DDDDDD
<__d34d> ;]
<__d34d> i dont know shit about that
<sYnth|Scooby> so why there in news item is said that tdm admisn decided the same? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
<__d34d> cause they discussed that on itdm admin forum
<__d34d> i dont have access to that


.......


<__d34d> i dont care about that itdm
<__d34d> you can play in my league
<__d34d> ;']

to jeszcze bardziej tych z itdm osmiesza ;]

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2005, o 15:32 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Ja mam takie pytanko. Daleczgo zagranicznych serverow nie zrobia na wzor polskich? Z tego co wiem to na polskich sie nie da uzwac wh, zbotow i innych gowien. Na zagranicznych bez problemu ( z tego co slyszalem-bez zadnych domyslow :D ) Moze by ktos cos zaradzil? zeby przynajmniej na serverach ligowych cb byly q2adminy jak w Polsce. :) Bo tak to moze kazdy uzywac tych gowien (oczywiscie jezeli nie bedzie przesadzal)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2005, o 15:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
z tego co wiem to jest na team.rr oraz xxx <-- to sa toruneye gdzie gra sie insta albo tdm, wiekszosc meczy euroq2l i cb tam jest grane <-- ale nby sanquin powiedzial ze dopiero "pomnie" zupadtowali i mecz jak grlasimy sYnth vs CoD juz grlasimy na najnowyszm atycheacie [pewnie z tego podtkest ze nie wygrasliy :]]]]]] wiem ze niby jeszcze ma dobry anteacht fusler jakis z wielkiej brytani, jak chcelismy gra home/away to powiedzial ieno ze icpnet tez mial najnowszy antycheat,

w polsce jest good tylko zeby to nocheat only wyjebali bo np wlasnie nie mozna grac praktyncize home/away przez to !

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2005, o 15:42 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
No i ta odpowiedz mi zadawala :D Mam nadzieje ze niebawem tak wszedzie bedzie. W Polsce chyba mozna zmienic wymuszanie nocheat? Tym chyba powinien sie zajac Urbasek :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2005, o 16:01 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:17
Posty: 740
Lokalizacja: Z 3miasta :S
Karma: -1
Scoob mogę tego loga przekopiować do tego tematu http://www.clanbase.com/news_league.php ... 0&lid=1924 ? Ciekaw jestem co te pizdy odpiszą. :]

_________________
WYBORCO!
Kabaret w sejmie i rz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2005, o 18:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'J')a mam takie pytanko. Daleczgo zagranicznych serverow nie zrobia na wzor polskich? Z tego co wiem to na polskich sie nie da uzwac wh, zbotow i innych gowien. Na zagranicznych bez problemu ( z tego co slyszalem-bez zadnych domyslow :D ) Moze by ktos cos zaradzil? zeby przynajmniej na serverach ligowych cb byly q2adminy jak w Polsce. :) Bo tak to moze kazdy uzywac tych gowien (oczywiscie jezeli nie bedzie przesadzal)


w polsce sa bo tylko polacy tego potrzebuja bo nie umieja sobie fair pograc =]
_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2005, o 18:38 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Luq nie kumam co wnosisz do tego tematu,

Scout znajdz mi wh i bota ktory zadziala na polskim serverze. Dziwne jest ze jakos wszystkie "wykryte" nieprawidlowosci odbywaly sie na zagranicznych serverach. I z tego co wiem to wiecej jest czitujacych obcokrajowcow niz Polakow.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2005, o 18:52 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:17
Posty: 740
Lokalizacja: Z 3miasta :S
Karma: -1
Bocian ktoś Cię pytał, nie? To na gniazdo. :)

_________________
WYBORCO!
Kabaret w sejmie i rz


Ostatnio edytowano 22 mar 2005, o 20:57 przez Luq, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2005, o 20:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
eh
dzis chyba z godzine gadalem z tymi balamutami z CoD , m.in SanQuin tez dorzucil swoje 3 grosze

co mnie najbardziej zdziwilo to ich nieugietosc ... pomimo tylu glosow o niewinnosci scooba oni widza wh i tak.. : D
przede wszyskim z rushem wymienialem sie opiniami , on nie moze zczaic primo tego strzalu na dm8 w sciane , potem mi dawal jeszcze jakies demo z dm3 , na ktorym scoob intuicyjnie zabija enemy zza sciany.. co jest calkiem normalne biorac pod uwage jego doswiadczenie

sam sanquin stwierdzil ze moze i scoob nie czituje ale NA TYCH DEMKACH CZITY SA WYRAZNE

wiec ogolnie chlopaki sa nie do zlamania , do konca bronia swojego zdania , ban bedzie chyba z tego co mozna wnioskowac z sanquina opinii

1szy raz takich ograniczonych ludzi spotkalem...ale coz miejmy nadzieje ze sobie uswiadomia w koncu co wywolali , choc sie na to nie zasnosi , wnioskujac po ich argumentach : >


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 mar 2005, o 10:30 

Karma: 0
Feeble nie dziw sie...jesli teraz przyznaliby sie do bledu wyszli by na skonczonych idiotow, a teraz sa "tylko" idiotami ;)


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 mar 2005, o 15:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
$this->bbcode_second_pass_quote('Scooby', ' ')jak chcelismy gra home/away to powiedzial ieno ze icpnet tez mial najnowszy antycheat

:>>>>>>>>>>
_________________
The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 mar 2005, o 17:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
to jego slowa ;]]]]]]]]]]] bo ci z CoD wteyd mowli ze co to za server ze pewnie nie ma zabezpieczen i sYnth bedzie czitowac tam :] to ieno poweidial im ze serv ma najnowszy antycheat :P

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 183 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza