[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 11 maja 2024, o 13:25

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2004, o 21:16 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 cze 2004, o 13:01
Posty: 91
Karma: 0
jak napiszesz takie cos to respekt ....
P.S.
a mowilem wczesniej ze fajnie by bylo miec zigi w tp


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2004, o 21:20 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Nie wiem co to sa "zigi"

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2004, o 21:51 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2004, o 11:24
Posty: 722
Lokalizacja: Londyn
Karma: 0
moze mu chodzi o żygi :D

_________________
Not Bad Clan


Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2004, o 21:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', '
')jedynie co mozna wg mnie z tym zrobic, to zastrzec NIKI, tak ze zarejestrowanego nika moze uzyc tylko osoba z danym haslem, np nie moze byc zadnych odmian hamster'a bo cale hamster jest zablokowane, i wrazie polaczenia sie jakies osoby z takim nikiem badz zmianie nika na serwerze na taki zarejestrowany przez osobe niemajac do niego urpawnieni bylby kick


zastrzeganie nickow bylo juz w KOTS 2000 bo wchodziles na xywie i passie i miales swoje statsy (w modzie levelowalo sie postacie i kupowalo abilities). Ale zastrzeganie roznych wariacji nicka jest bez sensu. monument zarejestruje mon i ja juz nie bede mogl miec mon-soon :D
poza tym to nie przeciwdziala fastnickom tylko podszywaniu sie i niczemu wiecej.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2004, o 23:38 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
to zmienisz nick na tajfun

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2004, o 00:06 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 cze 2004, o 13:01
Posty: 91
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', 't')o zmienisz nick na tajfun

BUAHAHHAHAHAH
LOL2 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zig bot ...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2004, o 00:24 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('MoN-SooN', '')$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', '
')jedynie co mozna wg mnie z tym zrobic, to zastrzec NIKI, tak ze zarejestrowanego nika moze uzyc tylko osoba z danym haslem, np nie moze byc zadnych odmian hamster'a bo cale hamster jest zablokowane, i wrazie polaczenia sie jakies osoby z takim nikiem badz zmianie nika na serwerze na taki zarejestrowany przez osobe niemajac do niego urpawnieni bylby kick


zastrzeganie nickow bylo juz w KOTS 2000 bo wchodziles na xywie i passie i miales swoje statsy (w modzie levelowalo sie postacie i kupowalo abilities). Ale zastrzeganie roznych wariacji nicka jest bez sensu. monument zarejestruje mon i ja juz nie bede mogl miec mon-soon :D
poza tym to nie przeciwdziala fastnickom tylko podszywaniu sie i niczemu wiecej.

To dasz sobie m0n-s00n

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2004, o 00:34 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
albo zarejestruje "a" i to wy bedziecie miec problem :>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2004, o 11:37 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2002, o 16:26
Posty: 192
Lokalizacja: WAWA
Karma: 0
to wtedy bedzie urb4s3k i h4mster z 4k :D

_________________
<b>Mistrz Polski</b>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2004, o 13:09 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
tak czytam i .. to bezsensu:( co do literek, ktos wyzej napisal, ze a,b,c,d to zazwyczaj poczatkujace "lamy" jak to nazywacie.. ale popatrze dokladnie na gry 1.1, dlaczego jakies "a" jedzie zwyklego kolesia z 30 do --, czy to znaczy, ze jakas lama rozegrala mecz swojego zycia nagle z rg 60%? po drugie, ja sama jak wchodze z kims znajomym to uzywam jakiegos "x" bo czasami nie chce mi sie czytac co 3 minuty na talku "masz admina tam?" "masz gg?" czy tego typu podobne bzdety:/ ale czy to oznacza, ze robie cos zlego? nie gram tak z nieznajomymi.. to rodzaj odizolowania sie od nieprzecietnych typow, ktorzy maja z bania:/ poza tym rano jestem w pracy, na kompie, na ktorym wieczorem gra moj sasiad.. no to mam wlazic pod jeg nikiem? wtedy dopiero zacnie sie fejkowanie.. bo nie bedzie opcji zmiany:/ poza tym dobrze stwierdzil ktos wyzej, ze fejki i tak beda, bo czesto bywa tak, ze fejkuja koledzy wiec co za problem? poza tym...popatrzcie troche skad to sie bierze.. wchodzi koles, ktory gra ze 3 miesiace i trafia na kogos na serio dobrego w teamie, gra jak potrafi ale za moment slyszy teksty typu "graj cos, co za lama w teamie i go kika". wtedy nie ma wecej ochoty tego sluchac i robi sobie literke.. mniejszy wstyd:( albo ostatni przyklad (sorry aws, ale ostatnio wlasnie z Twoim dziwnym zachowaniem sie spotkalam), wchodzi i gralo tOk jakis spar i nagle aws teksty "cleaner co ty robisz w klanie z jakas lama darusiem? przeciez co on robi.." i takie tam polecialy.. to jest normalne? potem tacy gracze, ktorzy zostaja jawnie upokorzeni wobec 11 innych graczy maja dosc:/ (nie mowie o darusiu, bo on ma to w dupie akurat, ale inny ktos moglby sie przejac). tak wiec najlepiej jak kazdy popatrzy na swoje zachowanie i siebie przypilnuje a bedzie dobrze.. znaczy na pewno lepiej..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2004, o 13:23 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Pomysl, to wlasnie gracze na fejkowych nickach najwiecej bluzgaja, bo nic im za to nie grozi. Jak beda musieli grac przez caly czas na realnym nicku, dwa razy sie zastanowia zanim zszargaja swoja opinie.
Gra na poczatku ma byc na modzie TDM, wiec pickanie bedzie na numer playera, a nie tylko na nick.
Jesli ktos chce grac z kims na jednym kompie, musi o to poprosic admina, a on przydzieli ci drugie konto na twoj hardware. Bedziesz mial na koncu nicka znak "^" oznaczajacy ze moga od ciebie grac inne osoby.

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2004, o 14:35 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:17
Posty: 740
Lokalizacja: Z 3miasta :S
Karma: -1
No i to jest dobre rozwiązanie.

_________________
WYBORCO!
Kabaret w sejmie i rz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2004, o 15:10 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2002, o 16:26
Posty: 192
Lokalizacja: WAWA
Karma: 0
Zalezy dla kogo mi osobiscie wyglad TDM sie nie podoba i nawet nie zagralem tam 2 meczy i nie zamierzam grac. Btw jezeli ten sposob ma na celu wyelimnowania fejkow to i tak sie to nie sprawdzi jak juz mowilem zawsze ktos moze przyjsc do kogos do domu.

_________________
<b>Mistrz Polski</b>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2004, o 15:35 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Na fejki w domu nie ma zadnego skutecznego sposobu. Ale mamy przynajmniej informacje ze na kompie moze grac inna osoba. Jesli Hud tdm bedzie przywrocony na taki jak bym w bg, wtedy bedzie ok?

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2004, o 15:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, o 16:47
Posty: 2019
Lokalizacja: Cz
Karma: 2
TAK, TAK, TAK


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2004, o 16:27 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 cze 2004, o 13:01
Posty: 91
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('As_Best', 'N')a fejki w domu nie ma zadnego skutecznego sposobu. Ale mamy przynajmniej informacje ze na kompie moze grac inna osoba. Jesli Hud tdm bedzie przywrocony na taki jak bym w bg, wtedy bedzie ok?

w takim razie fejk poprosi admina o drugie konto albo o ten znaczek ^ i bedzie ciagle na nim gral co by oznaczalo ze to nie on gra :/

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2004, o 18:40 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
$this->bbcode_second_pass_quote('As_Best', ' ')Jesli Hud tdm bedzie przywrocony na taki jak bym w bg, wtedy bedzie ok?


bylo by zajebiscie, tez nie wchodze na serwery z tdm bo mnie odrzuca ich wyglad
_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2004, o 19:44 

Karma: 0
ooo popieram - hud z bg jest ok !


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2004, o 21:57 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
geje :E

Zalozenie kilku nickow nie bedzie takie proste, to ja bede je zakladal po sprawdzeniu gdzie on gra i w jakim stylu, na jakich ip, jakie cfg uzywaja itp. Nie bede zakladal jakims tam nieznajomym ktorzy chca miec 2 nicki w roznych klanach. Planuje zrobic dodatkowa komende ktora wyswietli w q2 kto jeszcze mozna grac pod danym nickiem.

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2004, o 23:09 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 cze 2003, o 17:32
Posty: 82
Lokalizacja: Gda
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'Z')alozenie kilku nickow nie bedzie takie proste, to ja bede je zakladal po sprawdzeniu gdzie on gra i w jakim stylu, na jakich ip, jakie cfg uzywaja itp


Trzeba Ci przeslac demka czy bedziesz dla kazdej osoby wchodzil na serwer i notowal jak ktos gra? Dla mnie bzdura. Kupie sobie nowa mysz i bede musial zmienic sensitivity i musze Cie o tym informowac? Zrobmy najlepiej wielka baze danych, w ktorej kazdy bedzie mial swoja "kartoteke": plec, wiek, cfg, ip, sasiedzi, rodzenstwo, czy po piciu/paleniu zdarzalo mu sie zbluzgac na serwie itd. Jezeli takie cos ma byc na ligi dla slabszych graczy, zeby czuli sie "bezpieczniej", no to fajnie.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'N')ie bede zakladal jakims tam nieznajomym ktorzy chca miec 2 nicki w roznych klanach.

To trzeba Cie najpierw dobrze poznac, tak? Spedzimy dlugie romantyczne chwile na ircu? 90% slabszych klanow nie zna sie z nazwy, a jeszcze tu musza byc bardziej znani playerzy w takich klanach, zebys im dal konto? Logika? No chyba, ze ja cos tu zle zrozumialem...

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'N')a fejki w domu nie ma zadnego skutecznego sposobu. Ale mamy przynajmniej informacje ze na kompie moze grac inna osoba.

Rownie dobrze mozesz dac wszystkim znaczek na koncu nicku, bo kazdy moze probowac fejkowac. I nie ma reguly, ze fejkuja tylko lepsi czy gorsi, tylko tak naprawde fejkuja wszystkie grupy. Tak samo jest z bluzgami i zbotami. W ten sposob jeszcze bardziej to rozgraniczysz na hi- i low-skill.

Proponuje najpierw zaczac od podstawowych informacji do lig (nick, pass, IP, miasto), a potem w razie potrzeby dodawac nowe opcje. A nie od razu utrudniac i blokowac gre "ofiarom" zupelnie niepotrzebnie.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 158 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza