[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 9 maja 2024, o 16:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2004, o 13:06 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 sty 2004, o 19:39
Posty: 384
Lokalizacja: Lezajsk CITY
Karma: 0
A co do braci ? To czy bedzie mozliwosc gry dwóch braci z jednego kompa ? Tak jest to z moim przypadku?? czy jak ja jzu sie zarejestruje na tym kompie to on nie bedzie mogl ??

_________________
>> LoL <<
>> No More <<


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2004, o 14:16 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 23 wrz 2002, o 12:35
Posty: 401
Lokalizacja: Wroc
Karma: 0
Asbest, zanim wcielisz ten projekt w zycie, pomysl o ludziach, ktorzy:

- chodza do caffe, a wiadomo jaka jest tam sytuacja. nie zawsze dostanie sie swojego kompa.

- maja po 2-3 komputery w domu i beda zmuszeni uzywac tego kompa, ktory jest akurat wolny.

- maja upgrejdowany komp co miesiac lub szybciej, bo sponsoruje ich jakas firma i taka maja umowe.

- chca pograc u kogos innego, bo maja za slabe lacze

... i jeszcze mnostwo innych sytuacji.

Zanim to gowno znajdzie sie na kazdym serwerze, postaw serwer testowy, gdzie kazdy bedzie mogl przekonac sie, jakie to chujowe/fajne w praktyce, a potem zrob glosowanie, czy rzeczywiscie wiekszosc chce takiej zmiany.

_________________
= GG = 344779 =
http://www.quake2.hk.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2004, o 14:49 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
Zastanów się co piszesz człowieku. Kto powiedział, że to będzie WSZĘDZIE? Zostaną lamerskie serwery, na których będą już same fejki i tam właśnie będziesz mógł sobie pograć.

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2004, o 15:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, o 16:47
Posty: 2019
Lokalizacja: Cz
Karma: 2
0n1: uciekasz od rzeczywistości, mikka dał poważne argumenty a Ty już mówisz o "lamerskich serwerach". Trzeba znaleść złoty środek.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2004, o 15:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2003, o 14:59
Posty: 1795
Lokalizacja: Starachowice
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('As_Best', 'T')ylko jedna osoba bedzie mogla grac z jednego komputera. Zeby nie zostac zbanowanym, bedzie musiala za kazdym razem usuwac haslo do swojego konta z nofake.


no to spoko i co ja mam zrobic jak np ja z moim bratem gramy w q2 z jednego kompa ?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2004, o 16:10 
Kozak

Dołączył(a): 23 sie 2003, o 23:56
Posty: 2361
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 3
TUSs poswiec sie dla brata.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2004, o 16:10 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 22:16
Posty: 284
Lokalizacja: krakow
Karma: 0
no ja gram na 2 kompach, ale chetnie przetestuje tego proga

_________________
[size=75]Podobno w chwili


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2004, o 18:55 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
$this->bbcode_second_pass_quote('sikor.askc', 'A') co do braci ? To czy bedzie mozliwosc gry dwóch braci z jednego kompa ? Tak jest to z moim przypadku?? czy jak ja jzu sie zarejestruje na tym kompie to on nie bedzie mogl ??


Dokladnie. Nie ma innego wyjscia, kiedys byly takie numery ze w lidze 1v1 taki broom gral za obucha czy na odwrot.
Moze po prostu zarejestrujcie sie nickiem gracz&jr ;)
Pozniej moze wprowadze specjalny znak przed nickiem ktory bedzie mowil ze z tego nicka moga grac 2 osoby... zobaczymy.

$this->bbcode_second_pass_quote('Mikka', '-') chodza do caffe, a wiadomo jaka jest tam sytuacja. nie zawsze dostanie sie swojego kompa.

Mowi sie trudno :) Albo to albo fejki.
Zreszta kafejki to takie zapalne miejsce jesli chodzi o fejkowanie. Kazdy moze za kogos usiasc, gracze moga do siebie mowic z obsow...
Nie ma zmian bez rewolucji a rewolucji bez ofiar ;)

$this->bbcode_second_pass_quote('Mikka', '-') maja po 2-3 komputery w domu i beda zmuszeni uzywac tego kompa, ktory jest akurat wolny.

Zarejestruj sie na wszystkich jako pierwszy :D Inni juz nie beda mogli ;)

$this->bbcode_second_pass_quote('Mikka', '-') maja upgrejdowany komp co miesiac lub szybciej, bo sponsoruje ich jakas firma i taka maja umowe.

Juz pisalem ze zmiany sprzetu sa dozwolone. Nie dozwolone jest tylko granie na sprzecie na ktorym inni sie rejestrowali.

$this->bbcode_second_pass_quote('Mikka', '-') chca pograc u kogos innego, bo maja za slabe lacze

Sie mowi trudno. I nie jest mi przykro - widac ze nie daleka droga tu do fejkowania.

$this->bbcode_second_pass_quote('Mikka', 'Z')anim to gowno znajdzie sie na kazdym serwerze, postaw serwer testowy, gdzie kazdy bedzie mogl przekonac sie, jakie to chujowe/fajne w praktyce, a potem zrob glosowanie, czy rzeczywiscie wiekszosc chce takiej zmiany.

Tak tez zamierzalem.
BTW. widac przy okazji w tym topiku kto lubi grac "a-nonimowo" :D Ludzie wola unikac grania na swoim nicku, bo moga nabluzgac, dac disconnecta jak sie wqrwia i ogolnie sie nie stresowac. Ten mod ma was wlasnie przekonac ze sie mylicie. To zachowanie po przegranej okresla charakter! Moze wkoncu gracze nabiora do siebie szacunku.
_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2004, o 19:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
$this->bbcode_second_pass_quote('As_Best', '
')
$this->bbcode_second_pass_quote('Mikka', '-') chodza do caffe, a wiadomo jaka jest tam sytuacja. nie zawsze dostanie sie swojego kompa.


Mowi sie trudno :) Albo to albo fejki.
Zreszta kafejki to takie zapalne miejsce jesli chodzi o fejkowanie. Kazdy moze za kogos usiasc, gracze moga do siebie mowic z obsow...
Nie ma zmian bez rewolucji a rewolucji bez ofiar ;)


Chyba Cie Asbest z calym szacunkiem popierdolilo. Nie bede rezygnowal z gry w Arenie, gdzie mam zajebiste warunki do gry, niski ping wszedzie itd, tylko dlatego ze ubzdurales sobie ze masz misje uzdrowienia polskiej sceny q2. Mesjanizm to przezytek Ty Winkellridzie narodow......

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2004, o 19:16 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Mam i na to pomysl, wiec wyluzuj. Mozna zrobic tak ze gracze z okreslonego ip (waszej cafe) moga zmieniac sprzet w zasiegu swojego klanu i ip. Ale wtedy do nicka bedzie musialo byc cos dopisane zeby bylo wiadomo ze nie mozna okreslic kto wlasciwie gra, np Arena|Guandi*cafe

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2004, o 20:24 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('As_Best', ' ')$this->bbcode_second_pass_quote('Mikka', '-') chca pograc u kogos innego, bo maja za slabe lacze


Sie mowi trudno. I nie jest mi przykro - widac ze nie daleka droga tu do fejkowania.

Wielka bzdura. Mam rezygnowac z gry na SWOIM nicku poniewaz u siebie mam warunki tylko do grania w nocy? Stary - wez masz dobre lacze to pierdolisz, pograj sobie na takim gownie jak ja mam to pogadamy. Ciekawe czy bedzie Cie wtedy bawic nick [XA]As_best*komp16-cafe-gniezno. Mnie jakos to nie bawi i nie uszczesliwiaj mnie na sile.

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2004, o 21:01 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Przesadzacie, wiekszosc gra teraz od siebie z domu, a ci co graja z cafe to tez znajdzie sie dla nich rozwiazanie. Poza tym kto powiedzial ze od razu wszystkie serwy maja tak dzialac, mozna zrobic kilka serwow takich i klika pozostanie na starych zasadach, ktos chce pograc sobie na magicznym nicku "a" pojdzie sobie na serwy bez rejestracji a kto chce pograc normalnie bez fejkow i bez disconnectow kolesi ktorzy po 2 fragach wychodza to pojdzie sobie na serwy z rejestracja, kto jak woli.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2004, o 00:00 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 cze 2003, o 17:32
Posty: 82
Lokalizacja: Gda
Karma: 0
Ja rozumiem dobre intencje itd. ale:

- mi sie to kojarzy z rejestracja mutantow w X-menie... Dla niektorych to na pewno bedzie fajne rozwiazanie, ale takie oznaczanie graczy "niepewnych" jakims symbolem jest parodia. Sorry, ale gadanie w stylu: u Ciebie gra kilka osob, to badz szybszy i sie zarejestruj; nie mozemy byc pewni, ze to nie gra ktos inny, wiec wypierdalaj na lamerski serwer itd. jest zalosne. Rownie dobrze mozna za wyglad brac ludzi do wiezienia, bo przeciez kazdy krotko ostrzyzony czy krzywo patrzacy na babcie wracajaca z kosciola jest potencjalnym zlodziejem itd.

- z tych tutaj planow naprawde mozna wywnioskowac, ze to od razu bedzie na wszystkich serwerach. A jesli nie, to doprowadzi do dziwnego podzialu sceny, gdzie "fajni" i "pewni" beda sie tloczyli na serwerach dla zarejestrowanych (oczywiscie tych najlepszych i najszybszych). Pozostala lameria, zbociarze i inna cholota bedzie na reszcie serwerow. Jezeli tzw. "ofiary" maja byc zaliczane do tego typu ludzi, to zaczne chyba zalowac, ze nie mam lepszych warunkow do grania zagranica.

- zobaczcie jak wyglada battle.net w Diablo 2. Otwarte i zamkniete bramki do gry. Wiadomo, ze na otwartym to prawie sami cziterzy itd. Na zamknietym mimo wszystko i tak sa wałki, mimo tylu interwencji i dzialan Blizzardu. Jednak tam jest tylko login i haslo. Rownie dobrze mozecie blokowac sasiadow, bo moga sobie przez sciane krzyczec albo przez okno. Nie przechodzcie ze skrajnosci w skrajnosc.

Nie chce tutaj w calosci krytykowac pomyslu, bo przeciez moze sie wiele zmienic. Mimo wszystko niektorzy maja tu dosc specyficzne podejscie do sprawy i chyba to najbardziej psuje cala idee.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2004, o 00:54 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Masz racje, ale jaka mamy alternatywe? Przeczytaj pierwsze posty. Chyba sie zgodzisz ze to "mniejsze zło".

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2004, o 01:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 19:00
Posty: 1192
Lokalizacja: BDG/WWA
Karma: 59
projekt popieram kazda konczyna ale: dla caffe trzeba cos wymysle.

A co do "rewolucji" taka prawda beda ofiary bo inaczej sie nieda, ale czy to nie jest najbanalniejsza wymowka. Takie zycie, mnie zalezy na tym aby byl system ktory ukruci fejkowanie i czity w stopniu chociazby czesciowym. Widze ze z jednej strony all maja halo do fejkow i botow a z 2 widze coraz wieksze zwatpienie..niestety radykalne kroki podjac trzeba ..

Tu mnie wysmiejecie ale ja z czystym sumieniem to pisze : rejestracja klanu calego wiadomo tagi , nicki itp itd i dodatkowo ip...w wiekszosci klanow jest chociaz jeden co ma stale- jest cziter , to bana dostaje caly klan. w chuj niesprawiedliwe na max nawet ale jeden taki raz by poszed i kurwa jak po sznurku by biegali!!!

_________________
Poznasz Rookiego po Skill-u jego:)!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2004, o 01:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
Normalny login i pass... o tyle ze powiedzmy asbest zamiast logina asbest moze miec emil3412341 i inne hasło... to wystarczy,

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2004, o 01:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 19:00
Posty: 1192
Lokalizacja: BDG/WWA
Karma: 59
doddy i tu poruszyles wazna kwestie . Szacunek do samego siebie. Bajer w tym czy np zalezy ci na granu jako doddy czy raczej na emilu..

_________________
Poznasz Rookiego po Skill-u jego:)!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2004, o 09:41 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2003, o 16:28
Posty: 260
Lokalizacja: zapi
Karma: 0
vote yes i to jak najszybciej , przynajmniej dwa servery jeen Viper i jeden SQ

_________________
szef podw


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2004, o 12:00 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 23 wrz 2002, o 12:35
Posty: 401
Lokalizacja: Wroc
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('As_Best', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Mikka', '-') chodza do caffe, a wiadomo jaka jest tam sytuacja. nie zawsze dostanie sie swojego kompa.


Mowi sie trudno :) Albo to albo fejki.
Zreszta kafejki to takie zapalne miejsce jesli chodzi o fejkowanie. Kazdy moze za kogos usiasc, gracze moga do siebie mowic z obsow...
Nie ma zmian bez rewolucji a rewolucji bez ofiar ;)


Nie bardzo rozumiesz, czym jest rewolucja, jesli wypisujesz takie rzeczy. A idac sladami historii, bedziesz mogl ten caly teatrzyk nazwac nie do konca przemyslanym zrywem :> Mam nadzieje, ze skonczysz tak jak bohater "ostrej jazdy", ktory chcial popelnic zbiorowe samobojstwo, ale ludzie w ostatniej chwili rozmyslili sie zostawiajac go ze swoim problemem : D Sposob, w jaki chcesz wcielic w zycie ten projekt jest chujowy, bo godzi w interes znacznej czesci osob na scenie, i nie mowie tu o fejkowaniu, tylko o samej mozliwosci gry w q2.

$this->bbcode_second_pass_quote('As_Best', '
')Sie mowi trudno. I nie jest mi przykro - widac ze nie daleka droga tu do fejkowania.


Nie rob wszystkiego pod siebie, bo ludzie w koncu cie oleja.
_________________
= GG = 344779 =
http://www.quake2.hk.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2004, o 12:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
no pomysl fajny na ligi itp bo jasna sprawa ze normaleni to nei wypali no chyba ze zaakceptuje ten program cala scena i bedzie trzeba go uzywac ta jak nc i servy beda go wymagaly.
Wazne ze ktos nad czyms takim lub podobnym pracuje , wiec szanse zawsze sa. Takze jestem za lepsze to niz pierdolenie polowy ludzi ktorzy gowno robia jakie to hujowe i beznadziejne bo latwo cos krytykowac gorzej samemu cos zrobic.

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 179 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza