[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 13 maja 2024, o 20:55

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 332 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 09:42 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('protech', '.')..Byc moze riq jest niewinny i nie czitowal,no ale w takim razie dlaczego Gravgon i osoby ktore tam siedzialy na serwie raptem wymyslily sobie ze gra na wh?...

bo polacy nie lubią niemcow i vice versa, pozatym BoD to dobry klan(slonik) i moze chcial usunac konkurencje?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 09:44 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('protech', 'B')yc moze riq jest niewinny i nie czitowal,no ale w takim razie dlaczego Gravgon i osoby ktore tam siedzialy na serwie raptem wymyslily sobie ze gra na wh?


bo chca jak zawsze wyruchac polaczkow...tak bylo zawsze, jest i bedzie...

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 12:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
mala poprawka, ten typ gravgon jest luzny mimo iz sam mnie ujebal w cb ale gosc jest spoko bo go znam dobrze, no i co chcialem wniesc tym postem to to ze to nie on siedzial na serwie tylko ktos z tego niemeickegio klanu i gravgon tylko zobaczyl na #q2 plaerys czy jak mu tam i mi o tym napisal zebym demko obejrzal bo mowi ze jest pewien i pare osob ze uzywal wh, wiec dalem to wam do zerkneicia bo to raczje sprawa dla polakow a nie dlaetgo zeby nas europa "sadzila": ]]]]]]]

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 13:50 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
unia nas osądzi i nas wypierdolą na zbity pysk... <jupi>?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 14:06 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:31
Posty: 491
Lokalizacja: Wa-wa/S-ki
Karma: 3
$this->bbcode_second_pass_quote('Scooby', 'M')IXXER
"no ja pierdole jak to czytam to mnie na smiech lapie...
TAK venon i reszta sng i inne przydupasy GRAMY NA WALHAKACH! ja pierdole rzygac sie chce. po huj nam walhaki? zazdroscicie skilla riqa czy moze wstydzicie sie ze was 16-latek jedzie? jak by nie bylo troche juz w to chyba graja nie? ale huj was to? wazne ze to BoD. a jak BoD to juz trzeba ich na maxa jechac za wsystko.nawet za skilla czy jak wolicie "farta". GG."


- :]]]] tak czepiaja sie bo jest o 2 lata starszy od brooma
- gracie na wallhackach, huj to kogo obchodzi, cghodzi o ricka a nie o calosc wiec przestan robic z siebie ogolna ofiare! :]
- tak zazdroscimy mu!
- wazne ze to BoD? posrednio, bo to wlasnie zawsze wasz klan pierwszy upierdala fakow,cheatow itd a jak co do czego wyszlo ze sam ktos od was cheatuje a jak w wiekoszosci przypadkow za 1 gracza odpowiada klan wiec skoncz pierdolic od rzeczy i zacznij akceptowac argumenty ludzi a nie tylko zaslaniac sie wyobraznia :]
- moglbym zjebac to twoje BoD wlasnie za wszystkie hujowe,gownaine przez ktore mialem jakies problemy w ligach i przez wasza chora i bujna wyobraznie w wiekoszasiach przypadkow ale jebie mnie to, nie jestem zawistny i nie jestem pizda jak wy, dlatego tez uwazam co na pcozaktu napisalem ze wedlug mnie na demie nic nie ma wiec UWAL PIZDDE! i NAWET NIE MROKNIJ! :]]]]]]]]]]]]]]


ale kto tu robi z sibei ofiare... zastanow sie. wyrazam swoja opinie i tyle.
a uwalpizde to czy inne twoje luzne teksty to mow do kolezkow z podworka.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 14:41 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
sciagnelm, sciagnel mi frq2, udalo mi sie nawet wlaczyc wh (teraz wiem ze to trzeba wlaczyc) ogladanole demo rickiego i scooba ktre dal eX3

wg mnie jest to 100% wallhack, bez wh nie bylem w stanie sie okreslic aczkolwiek mialem watpliwosci, po obejrzeniu z wlaczonym wh jestem zdania ze gral na wh

(to nie bot, to nie pomaga celowac)

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 15:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
$this->bbcode_second_pass_quote('gx-300', '')$this->bbcode_second_pass_quote('protech', 'B')yc moze riq jest niewinny i nie czitowal,no ale w takim razie dlaczego Gravgon i osoby ktore tam siedzialy na serwie raptem wymyslily sobie ze gra na wh?


bo chca jak zawsze wyruchac polaczkow...tak bylo zawsze, jest i bedzie...

e-e
to nie tak.
sami na to zapracowalismy, ze ludzie zza granicy posadzaja nas o kombinatorstwo i przekrety. A takie teksty jw. (scooby tez ma taki styl) na pewno nie pomagaja odkrecic tej sytuacji. Bledne kolo: we hate'em because they hate us. Z _wlasnej_ winy mozemy czuc sie dyskryminowani przez graczy zagranicznych, i to w naszej kwestii lezy pokazanie im, ze stereotyp kombinujacego Polaka jest na naszej scenie nieprawdziwy. Nasza integracja ze scena europejska jest spowolniona, a szkoda.

btw. tysieczny post hampstera
_________________
The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 15:34 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
Happy posting to you :D
Happy posting to you :D

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 15:51 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
1875 post bartqa

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 15:52 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('MoN-SooN', '')$this->bbcode_second_pass_quote('gx-300', '')$this->bbcode_second_pass_quote('protech', 'B')yc moze riq jest niewinny i nie czitowal,no ale w takim razie dlaczego Gravgon i osoby ktore tam siedzialy na serwie raptem wymyslily sobie ze gra na wh?


bo chca jak zawsze wyruchac polaczkow...tak bylo zawsze, jest i bedzie...

e-e
to nie tak.
sami na to zapracowalismy, ze ludzie zza granicy posadzaja nas o kombinatorstwo i przekrety. A takie teksty jw. (scooby tez ma taki styl) na pewno nie pomagaja odkrecic tej sytuacji. Bledne kolo: we hate'em because they hate us. Z _wlasnej_ winy mozemy czuc sie dyskryminowani przez graczy zagranicznych, i to w naszej kwestii lezy pokazanie im, ze stereotyp kombinujacego Polaka jest na naszej scenie nieprawdziwy. Nasza integracja ze scena europejska jest spowolniona, a szkoda...
wszyscy? znam wiele osób(oprócz siebie) które na takie rzeczy nie pracowało :?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 15:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
$this->bbcode_second_pass_quote('anomal', '1')875 post bartqa


3394 ? how come ? :D
_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 16:43 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 22:10
Posty: 314
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 7
Dopiero teraz mialem okazej obejrzec demko ricky'ego. Na poczatek obejrzalem wez wh no i gdy sie oglada demko w tym wariancie, no to cos - mozna powiedziec dobra gra, skill itp. mimo pary ciekawych akcji.
Dopiero kiedy mialem okazje nalozyc na to demko wh i...nie, nie sadzilem ze po prostu taki klan o takiej pozycji jest zdolny do czegos takiego. Wystarczy spojrzec, jest tyle 100% momentow gdzie po prostu kolesia nawet nie widzi, czasem nie ma nawet mozliwosci grania na sluch, to i tak widzi i fraguje kolesia za kolesiem. Najciekawsze byly dla mnie momenty z pentem (2 sytuacje - podsadzanie i lawa) no i w same quadruny.
Dla mnie dodatkowym dowodem bylo to jak poruszal swoim celownikiem. Popatrzcie na to demko z wallhackiem jak omija eneny i jak ogolnie celuje - warto popatrzec!

Dla mnie wina ewidentna. Pytanie - co z tym fantem dalej?

_________________
Your Blue Room


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 16:46 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
po obejrzeniu demka z wallhackiem swierdzam ze to byl w 100% wh po porownaniu z demkiem scooba


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 16:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
mixxer nie mam kolezkow z podworka glownie dlatego ze wiekszosc z nich na tym osiedlu nowym na ktorym mieszkam nosi wlasnie takie wyjebiste pksy jak ty i bajeranckie korzuchy pod szyje ;]]]]]]]]]]]

z fantem bedzie tak, pogada sie i sie zadecyduje co odnosnie rickyego w plq2,euroq2l,cb bo to nie klan tylko sam riczard cos tam robil niby wiec nie ma podstawy zeby karac calosc

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 17:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
no nic z riczim, bo w zaden sposob nie widac ze mial wh, z frkq2 tym bardziej. jak ktos to widzi to winszuje, bo ja widze pare sytuacji w ktorych widzi latwego fraga, a idzie w calkiem innym momencie. pomijam smieszne sytuacje np ta przed pausa, na wh widac kolesia, riq idzie w jego kierunku, ale patrzy na respa, chociaz dzieki wh widac bylo ze nie ma tam nikogo. po co ? przeciez majac wh widzialby ze tam nikogo nie ma.
akcja z kolesiem przy pencie gdzie mial ss/q no zalosc, calkowicie zero wh, goscia bylo widac od jakiegos czasu, a zaskoczyl go wbiegajac i jak ktos mi powie ze to brak skilla czy czegos to parskne smiechem.
nacelowanie na respa, gdzie na wh nikogo nie bylo, albo ktos rodzi sie przy gl, co widac na wh, a on idzie do megasa. sorry ale kurwa gdzie ten wh ?
tej akcji co banshee na reacmie dawal tez nie widac, tzn nie widac kolesia dzieki wh, strzal czysto "na wyczucie"
"Dla mnie dodatkowym dowodem bylo to jak poruszal swoim celownikiem. Popatrzcie na to demko z wallhackiem jak omija eneny i jak ogolnie celuje - warto popatrzec! "
zobacz jego demka z ds czy cb, on tak zawsze gra, total defens, kazdy ma jakis swoj styl, poruszania sie/celowania to ze ty widzisz kolesi bo masz wh to nie znaczy ze on ich widzial, podejdz do tego jakbys byl obiektywny, a nie szukasz czitu na pale.
ktos pisal o slabym move'mencie, chyba chomik no lol, co ma movement do gry? czy on musi byc wootwootem zeby uznac go ze dobrze gral ? ogolnie ogladanie demka [ kazdego ] na wh jest dziwne wydaje sie ze jak ja go widze na wh i on go zaraz zabije to tez ma wh, moze smieszne ale prawdziwe. no i wasza akcja z blastrami ktora jest niby 100% dowodem, obejrzyjcie to na wh i placzcie, gdzie byl koles w momencie jak riq strzelil w sciane. pent rg, widac goscia dopiero jak riq tam "wyskakuje" a widac bylo ze wyskoczyl z zamiarem strzalu do penty. pomijam momenty w ktorych wydaje sie ze ma wh bo idzie za kims kogo nie widzi [ np zeskakuje na dol, bo prosze o pomoc w shardach ] to macie troche nasrane, ale jak serio wydaje sie wam i widzicie ze mial wh czy zbota [ urbasek i jego dziwne trzesienie i dziwne mg, ktore swoja droga bylo mega zalosne (slabe) ] to czyncie swoja powinnosc.. nie chce mi sie udowadniac ze sie mylicie.. poprostu mnie to nudzi. na koniec dodam zebyscie poogladali troche demka z ds z tej mapy na wh ciekawe do jakich wnioskow dojdziecie. zrobicie jak zrobicie, swoje droga nie rozumiem jakim wy kurwa cudem mozecie widziec tam jakiegos wh, serio zrozumialbym zeby riq zagral jeden mecz na 30 dobry, ale on u nas zawsze ma najwicej fragow i dobrego eff'a ? a tu dodatkowo strzelal do kolesi, ekhm z ktorych jeden z nich mial az -2 w ciagu 20min, mega miazgator, wiec robcie co chcecie i pozdrowcie adolfa.


Ostatnio edytowano 15 sty 2005, o 17:38 przez eX3, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 17:27 
Kozak

Dołączył(a): 23 sie 2003, o 23:56
Posty: 2361
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 3
nawet nie -2 tylko -4 ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 18:06 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', 'n')o nic z riczim, bo w zaden sposob nie widac ze mial wh, z frkq2 tym bardziej. jak ktos to widzi to winszuje, bo ja widze pare sytuacji w ktorych widzi latwego fraga, a idzie w calkiem innym momencie. pomijam smieszne sytuacje np ta przed pausa, na wh widac kolesia, riq idzie w jego kierunku, ale patrzy na respa, chociaz dzieki wh widac bylo ze nie ma tam nikogo. po co ? przeciez majac wh widzialby ze tam nikogo nie ma.
akcja z kolesiem przy pencie gdzie mial ss/q no zalosc, calkowicie zero wh, goscia bylo widac od jakiegos czasu, a zaskoczyl go wbiegajac i jak ktos mi powie ze to brak skilla czy czegos to parskne smiechem.
nacelowanie na respa, gdzie na wh nikogo nie bylo, albo ktos rodzi sie przy gl, co widac na wh, a on idzie do megasa. sorry ale kurwa gdzie ten wh ?
tej akcji co banshee na reacmie dawal tez nie widac, tzn nie widac kolesia dzieki wh, strzal czysto "na wyczucie"
"Dla mnie dodatkowym dowodem bylo to jak poruszal swoim celownikiem. Popatrzcie na to demko z wallhackiem jak omija eneny i jak ogolnie celuje - warto popatrzec! "
zobacz jego demka z ds czy cb, on tak zawsze gra, total defens, kazdy ma jakis swoj styl, poruszania sie/celowania to ze ty widzisz kolesi bo masz wh to nie znaczy ze on ich widzial, podejdz do tego jakbys byl obiektywny, a nie szukasz czitu na pale.
ktos pisal o slabym move'mencie, chyba chomik no lol, co ma movement do gry? czy on musi byc wootwootem zeby uznac go ze dobrze gral ? ogolnie ogladanie demka [ kazdego ] na wh jest dziwne wydaje sie ze jak ja go widze na wh i on go zaraz zabije to tez ma wh, moze smieszne ale prawdziwe. no i wasza akcja z blastrami ktora jest niby 100% dowodem, obejrzyjcie to na wh i placzcie, gdzie byl koles w momencie jak riq strzelil w sciane. pent rg, widac goscia dopiero jak riq tam "wyskakuje" a widac bylo ze wyskoczyl z zamiarem strzalu do penty. pomijam momenty w ktorych wydaje sie ze ma wh bo idzie za kims kogo nie widzi [ np zeskakuje na dol, bo prosze o pomoc w shardach ] to macie troche nasrane, ale jak serio wydaje sie wam i widzicie ze mial wh czy zbota [ urbasek i jego dziwne trzesienie i dziwne mg, ktore swoja droga bylo mega zalosne (slabe) ] to czyncie swoja powinnosc.. nie chce mi sie udowadniac ze sie mylicie.. poprostu mnie to nudzi. na koniec dodam zebyscie poogladali troche demka z ds z tej mapy na wh ciekawe do jakich wnioskow dojdziecie. zrobicie jak zrobicie, swoje droga nie rozumiem jakim wy kurwa cudem mozecie widziec tam jakiegos wh, serio zrozumialbym zeby riq zagral jeden mecz na 30 dobry, ale on u nas zawsze ma najwicej fragow i dobrego eff'a ? a tu dodatkowo strzelal do kolesi, ekhm z ktorych jeden z nich mial az -2 w ciagu 20min, mega miazgator, wiec robcie co chcecie i pozdrowcie adolfa.


exe ile ty masz lat zeby tak sciemniac ? przeciez tam ewidetnie widac np jak ricky z pentem w lawie siedzi i porobuje zbic kolesia co w pencie siedzial - bez przesady

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 18:09 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
ale nikt nie twierdzi ze mial bota, nikt nie podwaza jego skilla w strzelaniu, ja napisalem to co sadze o demie o pomcy jaka sie posluzyl, doskonale wiemy ze na zagranicznychserwerach nie ma wymuszenia NC

nie mam czasu aby dokldanie opisac zdarzenia ktore mnie w 100%do tego przekoanly, moze wieczorem poznym albo jutro..

ty widziles te akcje kcie mogl przyfragow gdyby wg ciebie uzwal wh, a ja widizlem pare w ktorych np nie mogl bo nie abrdzo widac jest czy onjest juz za ta sciana czy nastpna, to jednka troche rozprasza uwage

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 18:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
hehe ale chomik dojebales z tymi scianami, ogladales to na przezroczystych ? to winszuje bo w tym gownie ustawilem wh na 1 i mam normalne sciany, tylko itemy widac przez nie. wiec w ocenie gdzie jest enemy nie ma problemu. wymysl cos lepszego
v3non no bo koles tam byl ? bo zrzucil riqa ? napierdalal ciagle z rl, zmienil na rg. obejrzyj to sobie dokladnie.
//edit
demko o ktore prosiles
http://q2tv.org/executor/vsNB_plq2_dm3.zip
[ zostalo pod inna nazwa, bo jak mowilem ci o tych akcjach do filmiku, tam sa, -> z gl ]
az dziwne ze z mhs nie zrobil 100 fragow. btw tu tez mial wh nie ? bo przeciez zlapal tyle granatow, zaskakiwali go kolesia zupelnie jak w tamtym no ale przeciez dziwnie tak chodzil, dziwnie patrzyl i w ogole wszystko tak dziwnie. a przeciez my mamy wymuszanie nc.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 19:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
teraz ja sie qurfa wypowiem :>

Ogladalem i w chuj akcji z dupy , naprawde albo jakis qurfa 6 zmysl albo ma wh , jak ma wh to niech wypierdala i nie wraca bo mam dosyc tych cfaniakow grajacych w q2 i pierdzacych pozniej ze oni sa fear a o chuj wszystkim chodzi...
Co wiecej , mysle ze jesli taka duza ilosc osob widziala demko i ma zastrzezenia to twoje posty exe nic nie zmienia wiec przestan bronic .
Niemniej jednak nie ma 100 pr dowodu ...

mi jakos bod zawsze smierdzialo :) no offense :>

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 332 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 175 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza