[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 21 maja 2024, o 22:53

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 332 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 19:26 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
a ja eX3 nie wpisywalem wartosci wh wiesz ?:D

tylko z "no" zaznaczylem "yes"

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 19:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
eX3 ja tylko powiem, ze przyjales dosc dziwna forme obrony, polegajaca na ironicznej affirmacji wszytskiego co zarzucaja rikiemu. Ciekawe dlaczego?

Pozatym wydaje mi się ze mimo mlodego wieku Twoj brat umie sie wyslowic, ba w pamieci mam jego wysoce inteligentne wypowiedzi na boardzie, wiec moze, jako glowny prowodyr calej sprawy, uraczylby nas swoim zdaniem na powyzszy temat.


Uwazam takze ze zarzucanie NIEOBIEKTYWNOSCI wszytskim ktorzy uwazaja ze Twoj brat oszukiwal jest dosc slabe. Wyglada to tak " Biedne male BoD wygrywa to 3ba sie przyczepic"

Wydaje mi sie ze scene znam dosc dobrze, wiem ze nie jestes uwielbiana osoba, ale w tym topcu wypowiedzi ludzi z Q2E np nie ma wogole. A nie powiesz mi ze hamster, urbas, nasty, ja itd jestesmy nieobiektywni (moze sie myle?).

Jest tez druga strona tej calej afery. Zastanow sie czy gdyby Twoj brat umial sie zachowywac na serwerach, okazywal choc odrobine szacunku do innych graczy itd to w tej chwili tak duzo osob BYLOBY WEDLUG CIEBIE nieobietywnych


pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 19:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
spoko barteq, tylko ze duzo osob tez nie widzi tam nic nadzwyczajnego, procz nie licznych jak hamster ktory pierwszy raz odpalil wh i sng, ktore zawsze nas bluzga od zbotow w czasie gry, a po meczu nawet nie chca demek. bronie go bo jest moim bratem ? wiedzialbym ze gra na wh czy zbocie bo siedzi obok mnie, sam bym na tym gral ? bocian pewnie tez ? hm moze i mixer bo z nami pil wiele razy, znamy sie itd ? dla mnie to poprostu jest chore, wypowiadam sie tu tylko dlatego, bo nie chce zeby okazalo sie ze wyjebiecie go z lig czy cos.. i co ? przedstawcie jakies dowody, bo jak narazie to ja mam wiecej akcji w ktorych byl zaskoczony/nie poszedl po fraga, dostal granat na morde ktorego na wh widac, niz wasze 1 czy 2 akcje. Wiadomo ze hamster nie jest znawca botow/wh ale jest org. plq2 i ma zerowe o tym pojecie, Harven [ sadze ze ja ? no ale nie jestem obiektywny przeciez jestem bratem "winowajcy" ] ma raczej wieksze pojecie o tym. Ogolnie to tak jak z demem/ami combiego z ds, co koles to opinia.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 19:51 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', 'h')ehe ale chomik dojebales z tymi scianami, ogladales to na przezroczystych ? to winszuje bo w tym gownie ustawilem wh na 1 i mam normalne sciany, tylko itemy widac przez nie. wiec w ocenie gdzie jest enemy nie ma problemu. wymysl cos lepszego
v3non no bo koles tam byl ? bo zrzucil riqa ? napierdalal ciagle z rl, zmienil na rg. obejrzyj to sobie dokladnie.
//edit
demko o ktore prosiles
http://q2tv.org/executor/vsNB_plq2_dm3.zip
[ zostalo pod inna nazwa, bo jak mowilem ci o tych akcjach do filmiku, tam sa, -> z gl ]
az dziwne ze z mhs nie zrobil 100 fragow. btw tu tez mial wh nie ? bo przeciez zlapal tyle granatow, zaskakiwali go kolesia zupelnie jak w tamtym no ale przeciez dziwnie tak chodzil, dziwnie patrzyl i w ogole wszystko tak dziwnie. a przeciez my mamy wymuszanie nc.


naprawde nie widzisz roznicy pomiedzy oboma demkami ? czy nie kcesz widziec?

(nie, nie chodzi o to ze zagrasz lepiej raz gorzej, tylko raz inaczej a raz inaczej, bo wiecej "wiesz", nie mof nic o ts/1 cafe bo to mozna dostrzez spokojnie, chyba ze az tak w ciagu kliknu dni ewoluowala)
_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 19:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
no nie widze, udowodnic Ci ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 20:03 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', '.')..Wiadomo ze hamster nie jest znawca botow/wh ale jest org. plq2 i ma zerowe o tym pojecie, ...


skoro dla laika jest cos nie tak, totym bardziej dla osoby analizujacej takie rzeczy od dawna to powinno dac do myslenia,

jak napisal guan, zmiast rozczulac sie nad soba, i w sposob mega sarkastyczny odpowaidac na "nasze" (jako opozycji) zarzuty przedstaw wlasne takie ktorych nie bedzimy w stanie podwazyc


nie sugeruje sie opinia innych, nie ma takize zadnego wplywu to ze jest to Ricki i ze jest to BoD, tak sam jak sugerowales tez to ze posta z demem dal Scoob, wypowiada swoje zdanie, normalne ze nie musisz sie z nim zgadzac, ale poki co twoje wypowiedzi sa abrdzo lakoniczne
_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 20:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
no wiec mistrzu obejrzyj te 2 demo z wh, sa 2 momenty w ktorych riq idzie do rl i sie wraca, bo ktos idzie po drabince, pewnie mial wh. no bo po co sie zawracal ? albo jak strzelal sie na ss[koles przy armorze w poiku ] a nagle wali do goscia na tym przejsciu pod 666. wh ? takich gownianych akcji mozna wyciagac tysiace. a i tak dla jednych bedzie to wh, dla innych nie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, o 23:50 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2004, o 20:45
Posty: 789
Lokalizacja: ha_mster
Karma: 33
Obejrzalem demo z włączonym wh i jak dla mnie ricky mial czita na 101%

_________________
o <- pch


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sty 2005, o 00:16 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
eX3 obiektywizm to cecha Ci kompletnie obca

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sty 2005, o 00:39 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
Mędrcy z kosmosu...

Nie oglądałem dema, ale proponuje abyście obejrzeli na wh jakieś demko, np. Scoobyiego z meczu z sng, gdzie mial 101 fragów, czyli 101 sytuacji aby dopatrzec sie czita : ) albo jakiekolwiek inne gdzie jest duzo fragow.

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sty 2005, o 12:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
najsmieszniejsz e w calek akcji jest to ze exe kiedys twierdzil po kadzym demku sashy ze to ja gralem, na podstawie stylu gry, skokow, aima <-- LOL - gdzie gralem raptem 2 razy, raz vs bod, raz vs curse za co zreszta juz odpowiedzialem

a teraz ludzie mu pisze co i jak w demku a on wszystkiemu zaprzecza twierdzac iz jest to niemozliwe osadzac po demku czyjas gre, styl itd

kurwa to jakis absurd? co tutaj jest nie tak?

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sty 2005, o 12:38 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('onimusha', 'M')ędrcy z kosmosu...

Nie oglądałem dema, ale proponuje abyście obejrzeli na wh jakieś demko, np. Scoobyiego z meczu z sng, gdzie mial 101 fragów, czyli 101 sytuacji aby dopatrzec sie czita : ) albo jakiekolwiek inne gdzie jest duzo fragow.


Marek ogladalem dla porownania kilka demek na wh i nie da sie ukryc ze to jedno demko inaczej wyglada, zreszta tu nie chodzi o ilosc fragow, bo chyba nie z tego powodu sie do riqa przyczeplili.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sty 2005, o 12:49 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', 't')y widziles te akcje kcie mogl przyfragow gdyby wg ciebie uzwal wh, a ja widizlem pare w ktorych np nie mogl bo nie abrdzo widac jest czy onjest juz za ta sciana czy nastpna, to jednka troche rozprasza uwage


Moze uslyszal ze jest tam na ts, schowanie sie za sciana to jedyne logiczne miejsce gdzie by mogl sie kitrac. Ktos o tym pomyslal?
Pozatym, nie trzeba miec wh zeby wiedziec czy ktos siedzi za sciana.
Ja gram na rozdzielce 512x384 w ncgl (przez slaba karte ale nie tylko). Przy takiej rozdzielce, pixele sa na tyle duze ze czasami widac czy ktos stoi za sciana przez rozjerzdzajace sie textury. W opengl jest taki bug, wlaczcie sobie gl_clear 1 i patrzcie czy gdzies widac rozowe pixele na zlaczeniach polygonow. Ja mam textury czarno-biale, wiec odrazu po kolorze fullbrighta ktory mi mignie, wiem ze gosciu moze byc za sciana (albo trup). Pozatym sa jeszcze bledy z gl_shadows. Po drugie, majac wlaczone gl_flashblend, gdy ktos strzela widac rozblysk przez sciany. Po 3 - czasami ruszam myszka na boki tylko po to by okreslic gdzie jest przeciwnik. Na dobrych sluchawkach mozna niemal strzelac na sluch. Zwlaszcza jak sie prowadzi na mapie, wtedy wiadomo ze przeciwnicy nie mogli daleko odejsc od respow.

P.S. zeby nie bylo ze bronie bod. Ja tez ich nie lubie. Ale takie pierdolenie o wh bez sensownych dowodow was samych osmiesza.
_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sty 2005, o 13:03 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
wiec tak...
Tej sprawie powinno sie dać spokój narazie, jeżeli sie powtórzy to sie do niej wróci(tak jak z xerotem i reszta) bo tutaj widze więcej walki między sobą niż dążenia do rozwiązania problemu. Niemcy by chcieli żeby sie polska scena rozpadla(no bo wybiją konkurencje) a polacy powinni sie trzymać razem.

Podsumowując:
Jeżeli sprawa sie jeszcze raz powtórzy(riq na zbocie or smth) to do niej sie wróci, proste?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sty 2005, o 13:16 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
ok Squeeb, zrobmy tak

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sty 2005, o 14:43 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Sqeeba na prezydenta :D

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sty 2005, o 14:51 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 22:10
Posty: 314
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 7
Jaka konkurencje? No taa, zawsze to inni chca nas wybic, my to niewinni w ogole :D

_________________
Your Blue Room


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sty 2005, o 15:25 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
o boze :D

as_best skoro wszytko to bledy q2, opegl, radeona to po cog ramy na nc? wrocmy do xani albo czystego q2

sqeeb ok
zdejmimybany xerotowi i fazie i jak sie powtorzy to wrocimydo sprawy

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sty 2005, o 15:31 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', 'o') boze :D

as_best skoro wszytko to bledy q2, opegl, radeona to po cog ramy na nc? wrocmy do xani albo czystego q2

dobry pomysł
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', '
')sqeeb ok
zdejmimybany xerotowi i fazie i jak sie powtorzy to wrocimydo sprawy
ja tego nie powiedziałem, xerotowi i fazie coś tam ponoć zostało udowodnione...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sty 2005, o 15:35 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
nic, mieli na tyle "odwagi" ze samisie przyznali

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 332 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 142 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza