[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 kwi 2024, o 06:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 332 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: zboty dalej
PostNapisane: 3 wrz 2004, o 16:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
wiem, ze zakald nowy topic o zbotach, wczesniej je zamykaliscie itp. ale uwzam, ze jeden taki topic powinien isteniec i niepowinniscie go zamykac:>

> porusze tutaj ciag dalszy sprawy jointa, ktory dal mi jego rozmwoe z xerotem, z ktorej wynika, ze xerot fejkowal, uzywal czita, rozdawal czita oraz oszukal mkuha, (ponoc mkuh ma od niego demka nie wiem),

>te demka z jointem nie byly nagrane przez neigo, poniewaz jak on sam twierdzi, xerot widocznie pomyslal, ze joint jest z nuxem razem w kalnie i dlatego zagral on lub ktos komu dal zbota na joint[911] - WIDOCZNE TO JEST W ROZMOWIE ...

:arrow: nie mam konta ftp na ktore moglbym wsadzic plik z rozmowa zeby kazdy mogl zassac i niebardzo tez chce mi sie to tu wklejac bo rozwali cale okno, jezeli ktosby byl zainteresowany niech napisze maila ja mu rozmowe wysle ...

BAN DLA XEROTA PLS : )

_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2004, o 16:31 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
urbas3k@q2pl.org plz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2004, o 16:36 
Fajny

Dołączył(a): 6 paź 2003, o 08:48
Posty: 984
Lokalizacja: Gi
Karma: 37
zemo@irc.pl jesli mozesz to send me :]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2004, o 16:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
powysylalem do was juz

_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2004, o 16:44 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
dobra, jak ktos chce poczytac to ma:

http://q2pl.org/pliki/xerot.txt

hf


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2004, o 16:55 
Cichociemny

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 138
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 0
Qrwa jak w kryminale!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2004, o 17:12 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
gralem jakis czas temu z warriorem przeciwko jointowi i komus jeszcze , joint trafial duzo i dziwnie, obsy pisza ze mial bota (ja nie moglem tego powiedziec na 100% bo gralem przeciwko niemu, nie siedzialem mu na plecach), teraz dostalem demko na ktorym widac ze uzywa...
zreszta co tu sie dziwic jak sie jest/bylo w klanie z takimi ludzmi jak nux.cc czy chociazby mizaki.cc. przeciez nie od dzisiaj wiadomo ze oni sa "lewi" (czyt. mieli jakas stycznosc z botami)
nie ma co zamykac tego topicu bo powstaja tylko nowe topicy na ten sam temat wiec moze 1 topic zostawic


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2004, o 17:15 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 25 mar 2003, o 22:16
Posty: 646
Lokalizacja: Gda
Karma: 8
mozna cale forum stworzyc :D o tytule BOTY :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2004, o 17:20 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
ta, nowe forum, to wtedy dzieciaki specjalnie po zboty beda siegac zeby sie znalesc na "topie" :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2004, o 17:24 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 22:10
Posty: 314
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 7
Dzisiaj mi jeszcze maszex potwierdzil ze rzeczywiscie xerot oferowal mu boty. Dodatkowo dostalem link ktory rowniez oferowal razem z botami - dla chetnych zamieszczam linka :




To + oferta skladana maszkowi i atomowi + rozmowa xerota z jointen sa wg mnie wystarczajacym powodem do zbanowania tego kolesia.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2004, o 17:26 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
oraz ciebie za wklejanie linkow do botow (ktore i tak nie dzialaja, ale kiedys moga zaczac...) ;)

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2004, o 18:35 
Cichociemny

Dołączył(a): 2 sie 2003, o 13:03
Posty: 114
Karma: 0
urbasek nie mam dowodow na to ze oferowal mi zbota, mi oraz dsnowi .. nie archiwizuje logow z gg wiec dowodu nie przedstawie.

co do rozmowy simpsona(xerota)z jointem mozna zauwazyc prawdziwe oblicze xerota, dziwie sie sie mUnczowi (czyt. mkuh) ze po rozmowie z najwieksza zakałą polskiej sceny quake2 polecial na fb i nasmarowal takie gowno na swojego bylego kumpla z 16v.Muncz: co z tego ze joint grajac 2/2 z Toba i kims tam jeszcze czesto trafial ? zazdros ? dzis kazdy kto wkmini 3 rg pod rzad ma zbota - wiemy wiemy.Po 2 po rozmowie z takim idiota jak xerot mogles wyciagnac nieco dalej idace wnioski i pomyslec czy warto bez wiekszego zastanowienia przylatywac na fb i robic innym syf, widac slabo sie orientujesz co do osoby xerota(chociaz nie raz sie na tym dzieciaku przjechales) jest zakompleksionym/zdradliwym/przebieglym/bezmyslnym idiota sperma ktora byl robionu powinna trafic do archiwum X ..

Urbasek: xerot mial admina na sQ jestem tego pewien w 100% nie wiem keidy to bylo moze z miecha/dwa temu ... wiem bo mnie banowal na sQ instagib, malo tego czesto..powtarzam CZESTO czego nie udowodnie bo nie mam jak widziany na serverach Satfilmu oraz Coolnet DM z zbotem.

Wracajac do Ciebie muncz. co masz do osoby mojej i nuxa ? po ktorego chuja bedziesz przypominal jakies z dupy wziete akcje ? pomysl palo czy ja/my dopierdalamy sie "ciagle" do Twoich ochydnych pryszczy na czole .. - NIE ! wiec daj sobie juz spokoj i odejdz, najlepiej jak bys nawet do mnie nei probowal klikac(niech bedzie to ostatnie zdanie ktore do Ciebie pisze-nawet nie dawaj riposty) :fist:


Ostatnio edytowano 3 wrz 2004, o 18:42 przez atom, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2004, o 18:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2003, o 23:46
Posty: 1216
Karma: 0
As_best bez przesady o bota strasnzie latwo... kto chce ten ma


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2004, o 19:08 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:17
Posty: 740
Lokalizacja: Z 3miasta :S
Karma: -1
Ta a potem dziwią się ludzie że fejki z nimi wygrywają... zresztą teraz na scenie jest więcej fejków niż ludzi którzy MAJĄ ODWAGĘ grać pod realnickiem :/

_________________
WYBORCO!
Kabaret w sejmie i rz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2004, o 19:29 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 21:49
Posty: 822
Lokalizacja: Bydgoszcz
Karma: 0
omg po tej rozmowie co przeczytalem Xerota... to tylko z nim do lasu, zakopac czy cos ...zeby tak sie rajcowac zbotem, moglby nauczyc sie grac a nie nocami siedziec i szukac je**nych "wspomagaczy" ....oby takich ludzi bylo mniej...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2004, o 20:05 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('atom', ' ')co z tego ze joint grajac 2/2 z Toba i kims tam jeszcze czesto trafial ? zazdros ? dzis kazdy kto wkmini 3 rg pod rzad ma zbota - wiemy wiemy

z tego co pamietam to mial "troche" wiecej niz 3rg pod rzad

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2004, o 20:12 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 cze 2003, o 17:32
Posty: 82
Lokalizacja: Gda
Karma: 0
Dostepnosc bota jest banalna. Raz bylem na railarenie, to jakis koles szalal na fejku ze zbotem. Opisal jak go znalazl: szukal w google nocheata, zeby moc pograc i znalazl wlasnie to na pierwszej stronie.

Jesli chodzi o dawnych zbociazy: rownie dobrze mozna od razu karac na dozywocie zwyklych zlodziei. Ale tu kradnie co drugi Polak, wiec jakos nie wszyscy chca cos zrobic. Ale zlodziej wychodzac z wiezienia moze sie poprawic lub krasc dalej. Tylko tez trzeba mu dac jakas szanse, jakas granice zaufania, co na pewno nie jest latwe. Czesc sie poprawi, czesc jednak bedzie kradla, moze i zabijala.

Dokladnie tak samo jest ze zbociarzami i nie mozna ich uogolniac. Jesli dawni mizaki i dns udowodnia, ze mozna im zaufac, to nie ma sprawy. Mimo zachowania... Xerot wciaz udowadnia, ze jest zalosny a sie z nim cackacie. Cos tu jest chyba nie tak...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2004, o 20:21 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
$this->bbcode_second_pass_quote('hEjz.', 'A')s_best bez przesady o bota strasnzie latwo... kto chce ten ma

moze dla ciebie ktory zna angielski, ale zdziwil bys sie ile jest 13-latkow probujacych zdobyc boty

xerot (20:03)
6032797 (20:02)
ja kce sobie tylko pograc zbotem na satfilmie a nie wiem gdzie go szukac......podobno ty wiesz bo czytalem na FB

przyklad: http://kubus.rulez.pl/~asbest/temp/przyklad.jpg
_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2004, o 20:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
Czy mi sie wydaje czy z tego textu jasno wynika ze aK|GaaV uzywa czitow ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2004, o 20:52 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2004, o 11:24
Posty: 722
Lokalizacja: Londyn
Karma: 0
wrzuce tego screena tutaj

Obrazek

_________________
Not Bad Clan


Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 332 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 170 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza