[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 18:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 11:26 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2002, o 16:26
Posty: 192
Lokalizacja: WAWA
Karma: 0
haha urbas3k ! a jednak moj pomysl z serverem na haslo sie przyjal :P a podobno wiele osob mowilo ze to bez sensu :)

_________________
<b>Mistrz Polski</b>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 11:28 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:17
Posty: 740
Lokalizacja: Z 3miasta :S
Karma: -1
Generalnie zgodzę się w 100% ze Scoutem, taka akcja jaką zafundował As_Best chłopakom z x2 jest mega zjebana i cuchnie na kilometr... Na swoim servie ma prawo ale nie na innych...

_________________
WYBORCO!
Kabaret w sejmie i rz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 11:33 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Nie mam ci nic za zle, tez bym sie wqrwil maksymalnie jakby mnie ktos tak zbanowal z cala siecia :D Text "za ojczyzne" byl odpowiedzia na bluzganie na ircu do jak podejrzewalem -miz lub dsn'a.

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 11:36 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2002, o 16:26
Posty: 192
Lokalizacja: WAWA
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('atom', 'M')onument: nic zlego nie zrobilem dalem holda na pare sekund i puscilem mecz poprostu chcialem cos sprawdzic- tyle , a od kogo mam admina nawet nie pamietam jakis koles z xC mi dal, sam zreszta powiedzialem cl tego klanu by zmienil admina na tym servie.


Marcin: hold na pare sekund wkurwia maxymalnie :) . Postaw sie na miejscu ludzi co sobie klikaja i nagle z dupy "hold" :? . CL tego klanu jest mlody i glupiutki... latwo od niego wyrwac admina i robi sie zalosc na serverze. :/

$this->bbcode_second_pass_quote('Luq', 'G')eneralnie zgodzę się w 100% ze Scoutem, taka akcja jaką zafundował As_Best chłopakom z x2 jest mega zjebana i cuchnie na kilometr... Na swoim servie ma prawo ale nie na innych...

Luq Asb dal bana na 1 server czyt. XA Clan Server.
_________________
<b>Mistrz Polski</b>


Ostatnio edytowano 31 sie 2004, o 11:37 przez MOnuMeNt, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 11:37 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
miz a kto mowi ze masz byc dupowlazem? Po prostu kazdy czlowiek zasluguje na odrobine szacunku. Skad mozesz wiedziec ze nie mozesz sie ze mna dogadac jak nawet nie probowales, jedynie co potrafiles to bluzgac i obgadywac mnie przy wszystkich.
Fakt, mozesz mnie nie lubic bo kiedys to m.in. ja zapoczatkowalem afere z zbotami ale w tym przypadku mozesz miec tylko pretensje do siebie.
Nie bede ukrywal ze Cie nie lubie, ale nie to sa zadne uprzedzenia, po prostu pracowales nad ta opinia bardzo dlugo.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 11:56 
Cichociemny

Dołączył(a): 2 sie 2003, o 13:03
Posty: 114
Karma: 0
mysle ze juz sobie cos wyjasnilismy na ircu urbas ;]

monumnet on nie dal na reszte serverow ale polecial zalosnie do urbasa i jakimis argumentami z dupy przekabacil go na swoja strone a ten zbanowal nas na reszte serverow ... to jest imho zalosne.

dobra nie wazne urbas sciagnal bany z tego co widze as_best rowniez(server XA) - big thx z mojej strony - topic do lamusa.


cz3


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 12:31 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
jak wyzej, topic lock


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 176 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza