[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 kwi 2024, o 08:48

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: AS_best + adminy ?
PostNapisane: 31 sie 2004, o 01:32 
Cichociemny

Dołączył(a): 2 sie 2003, o 13:03
Posty: 114
Karma: 0
Moze mi ktos powiedziec za co ten jebany rabin/szaman/zyd dal bany na wszystkich serverach w pol na cala moja siec - nie czaje proobje zagrac a ta ciota mi zasadzila bany na wszystkich serverach no to sie go pytam na gg o co kaman :

Ja1 (1:20)
czescJa1 (1:20)
mam do ciebie pytanieJa1 (1:20)
za co te bany?Ja1 (1:21)
ciezko odpisac as best (1:22)
za ojczyzne

po czym "blok"

i teraz pytanie kto dal takiemu zydowi admina? po kiego chuja banuje na all servach ?


:|

post by miz/dsn (marcin/konrad)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 01:38 
Cichociemny

Dołączył(a): 2 sie 2003, o 13:03
Posty: 114
Karma: 0
po 10 min. szaman wszedl na irca !

<Marcin|x2> czy moglbys chociaz podac powod ?
<[xa]As_Best> fejkowanie i przywlaszczenie sobie klanu xa
<[xa]As_Best> x2
<[xa]As_Best> wiem ze oboje graliscie na botah i sporo czasu bany mieliscie (nadal macie)
<[xa]As_Best> juz pare razy rzucaliscie q2
<[xa]As_Best> wiec kij wam w ryj
<Marcin|x2> fejkami
<Marcin|x2> to ze mam na imie marcin to fake ?
<[xa]As_Best> dobra skoncz rozmowe bo wklepie ignora
<Marcin|x2> ta ?
<[xa]As_Best> i bedziesz w kosmos klikal a nie domnie
<Marcin|x2> proboje wyjasnic
<Marcin|x2> cale to chujowe zajscie
<[xa]As_Best> ale smrood pozostal
<[xa]As_Best> i o to sie rozchodzi
<[xa]As_Best> cze
-----------------------------------------------------------------------

teraz male wyjasnienie co do x2. gralem w tym klanie rok temu jako atom.x2 po tym jak wszystkie "gwiazdy" odeszly rafee ,bones itp postanowilem z marchewa ze dalej bedziemy 3mac klan i tak przez jakis maly rok potem przestalsimy grac i pomyslalem sobie by znow przywrocic klan (oczywisscie za zgoda marchewy,wszystko bylo ustalane z nim- co moze potwierdzic).

jebac powyzsza sytuacje z x2 jakim prawem ta glupia zydowska ciota daje mi bana na all serverach ? rozmawiajac jeszcze ze mna takim tonem ? :|
albo snie albo kogos tu pojebalo taki xerotz ,kamile3k,joint za granie zbotach nie maja bana a jakis as_best bedzie mnie banowal za swoje popierdolony blachostki z dupy ?


Proponuje by ktos odpowiedzialny sie tym zajal i sciagnal bany, bo to jest gorzej niz zenujace.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 01:45 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Zmiane nicka po tym jak sie cos nabroi (a smrood uzywania botow przez mizakiego i dsna bylo czuc nawet za granica) uwazam nawet za cos gorszego niz fejkowanie. Moze nie mam racji co do x2, ale lubie ludzi ktorzy tam grali i skreca mnie jak takie cwoki niszcza dobre imie ich klanu. Odemnie bana dostali tylko na xa. Moze to osobiste podejscie, ale chyba mam do tego prawo na wlasnym serwie klanowym!

p.s. jestem ateista, natomiast ty antysemita


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 01:54 
Cichociemny

Dołączył(a): 2 sie 2003, o 13:03
Posty: 114
Karma: 0
o czym Ty rozmawiasz kolezko ? jaki fejkowanie stary akcja z botem byla ponad rok temu .. kapisz? mielsimy bany ,odpokutowalismy i O!K ? kapisz to kurwa popierdolony szamanie z galanterią psa, który oszczał perski dywan !? bedziesz mi wypominal jakies boty z przed roku? kamil3k aka faza simpson aka xerotz grali na tym scierwie miesiac temu i nawet bana nie dostali im juz zapomniane khe?
to po 1

to ze gram jako marcin to nie zaden fejk. tak mam na imie i tak bede gral. cz3
to ze atom - kazdy wiedzial mialem kaprys zmienic xywe zmienilem. cz3

to po 2

btw. urbasek dziwie Ci sie ze dales te bany(za namowa oczywiscie szamana) slabo do Ciebie podobne

a to po 3.


Siema.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 01:56 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
[18:01:22] <TaC-Stasiek> marcin x2
[18:01:23] <TaC-Stasiek> ma admina
[18:01:25] <TaC-Stasiek> na wasz server
[18:01:26] <TaC-Stasiek> wpadl
[18:01:28] <TaC-Stasiek> dal holda
[18:01:30] <TaC-Stasiek> i poszedl
[18:01:31] <TaC-Stasiek> kurw
[18:01:35] <TaC-Stasiek> jaka pizda
[18:01:36] <TaC-Stasiek> jebana
[18:13:51] <TaC-Stasiek> ee jdnak to na xc
[18:13:51] <TaC-Stasiek>

prawdopodobnie za to masz bana na reszcie serowo od urbaska


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 02:00 
Cichociemny

Dołączył(a): 2 sie 2003, o 13:03
Posty: 114
Karma: 0
czlowieku wszedlem zeby zobaczyc czy pass na admina dziala dalem holda , puscilem im gre i wyszedlem ...
chcialem tylko sprawdzic kapisz ? to jest powod do tego by zbanowac mnie na all serverach tak ? :lol: ale to ze kamil3k gral na zbocie , joint(ostatnio i nie tylko ostatnio) to ze jakis reliev biega z zbotem to tego kurwa nie widzicie ? ale to ze wszedlem dalem holda na kilka sekund puscilem gre i wyszedlem z servera to WIDZICIE - smiech

urbasek sciagnij te bany bo jestes w tym momencie slabo_powazny


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 02:35 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2003, o 23:45
Posty: 254
Lokalizacja: Pozna
Karma: 0
atomie, wczuj się nieco w klimat pokory wobec starszych/bardziej doświadczonych/bardziej zasłużonych przyda ci się to nie tylko w kłejku. szaman nie szaman - ma prawo cię zbanować i żadnymi słabymi pitbullowymi tekstami nic nie wskórasz (chyba że chcesz więcej banów ;))

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 02:38 
Cichociemny

Dołączył(a): 2 sie 2003, o 13:03
Posty: 114
Karma: 0
Staszku.

bardziej dosiwadczony/starszy(wątpie)? czlowieku jestem na scenie dluzej niz Ty, szaman i urbasek razem wzieci i nie pozwole sobie na takie traktowanie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 03:20 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 23 wrz 2002, o 12:35
Posty: 401
Lokalizacja: Wroc
Karma: 0
Dla mnie zajebiscie zalosna akcja w wykonaniu asbesta i urbaska, tym bardziej, ze "atom" niczym "konkretnym" nie zawinil. Zreszta kto dal wam prawo, zeby podejmowac takie decyzje? - NIKT. Oczywiscie, jako ze jestescie sedziami adminy bedziecie mieli przez dlugi czas, ale za taka chujowa akcje juz powinniscie je stracic :? JA PIERDOLE, w jakim swiecie wy zyjecie? To tak jakbym nie chcial wpuscic kogos z was do budynku i przy okazji pozamykal przed wami inne budynki za to ze jestescie gejami, zydami hanbicie polskie godlo. absurd slonik

_________________
= GG = 344779 =
http://www.quake2.hk.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 03:22 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Ja do atoma nic absolutnie nie mam. A to ze przy okazji on dostal bana... niewiedzialem i przepraszam.
A XA to nie jedyny serwer w polsce.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 08:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2003, o 12:38
Posty: 1237
Lokalizacja: Poland/3miasto/gdA
Karma: 25
$this->bbcode_second_pass_quote('atom', 'S')taszku.

bardziej dosiwadczony/starszy(wątpie)? czlowieku jestem na scenie dluzej niz Ty, szaman i urbasek razem wzieci i nie pozwole sobie na takie traktowanie.

a jednak mając tyle doświadczenia itd CWELISZ bo uzywasz/uzywales botów...
_________________
kilerj / [STA]KILER.J / Westbam! / PogromcaDziewic

god mode, give all i do piek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 08:56 
Cukierkowy

Dołączył(a): 3 sie 2002, o 15:45
Posty: 162
Karma: 0
A ja popieram Asbesciora. I to juz nawet nie chodzi o [x2]. Ma admina na serwie klanowym, i atom: Ch... Ci do tego, ma ochote to zalozy. Ma swoje powody, natomiast Ty, zamiast rzeczowo i spokojnie sprawe wyjasnic, rzucasz miesem jak stara baba na bazarze.
Poza tym, atomie byla akcja z botem? Byla... I co z tego ze rok temu, niekiedy trzeba swoje odpokutowac.
I po trzecie, dziwisz sie ze dysponujac adminem na ich serwie dostales bana? Juz slysze: Eeee, mamusiu ja tylko holda dalem, kcialem sie pobawic... Nie Twoj admin, nie Twoje uprawnienia.

PS. Zanim mnie zbluzgasz jak As_Besta, prosilbym o zmiane jezyka, ktorym sie wypowiadasz. BO SOBIE NIE ZYCZE slonik slonik

_________________
Obrazek hmm, zabraklo mi tu inspiracyi :D <? echo"$USERNAME co sie gapisz ? :D"; ?>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 09:02 
Cukierkowy

Dołączył(a): 3 sie 2002, o 15:45
Posty: 162
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Mikka', '.')..To tak jakbym nie chcial wpuscic kogos z was do budynku i przy okazji pozamykal przed wami inne budynki za to ze jestescie gejami, zydami hanbicie polskie godlo. absurd slonik



No wlasnie nie dlatego ze sa (jak to okresliles) Zydami (na marginesie przez duze Z), tylko dlatego zamykasz budynek, bo pamietasz ze rok temu potlukli Ci wszystkie szyby w oknach i posprayowali wszystkie klatki schodowe. Troche to zmienia postac rzeczy nie?
_________________
Obrazek hmm, zabraklo mi tu inspiracyi :D <? echo"$USERNAME co sie gapisz ? :D"; ?>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 09:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
no uli tu masz racje ... : )

as best na swoim serverze tez ma prawo roibc co chce ...

ALE ZENUJACY JEST FAKT, IZ ATOM POKUTOWAL ZA UZYWANIE ZBOTA, TERAZ KIEDY JUZ DOSTAL NAUCZYKE I CHCE POGRAC CZYSTO ZOSTAKJE ZBANOWANY ZA NIC

TYLE TOPICOW TWORZYLISCIE, FEJKOWANIE, CZY TO SIE KEIDYS SKONCZY, BOTY ITP. KLIKACIE SOBIE NA TEMAT KTO UZYWA BOTA KTO NIE, ALE WNISKOW NIEWYCIAGACIE, OSOBOY KTORE MIALY BYC ZBANOWANE (KAMIL3K aka FAZA aka XawiK oraz MEFISTO) DALEJ GRAJA NA SERVERACH I SMIEJA SIE Z WAS ... JOINT TEZ GRA NA ZBOCIE CO MKUH UDOWODNIL DEMKIEM TEZ DALEJ GRA NA SERVERACH I ROWNIEZ SIE Z WAS SMIEJE, BO WIE ZE MU NIC NIEZROBICIE ... MENTALNOSC POLAKOW

TERAZ SIE ZASTANOWCIE CZY WASZE DECYZJE SA UCZCIWE, ZBOCIAZE GRAJA CIAGLE NA SERVERACH I NIC IM TEGO NIEUTRUDNIA ZAS KOLEGA ATOM CO ZMIENIL NAME NA MARCIN DZIEKI CZEMU ZOSTAL UZNANY ZA OSOBE KTORA FEJKUJE DOSTAL BANA

NIEUCZCIWE ... :/ slonik

_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 10:14 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
Poza wrzutami typu RABIN|SZAMAN|ZYD, to racja jednak stoi po stronie chłopaków z X2.

OKEJ - grali na botach, mają taką a nie inna opinię, ale czy Ty drogi AS bescie RACZYŁEŚ , kiedykolwiek zamienić z nimi jakieś sensowne zdania, czy lecisz po opinii? Wiesz, jakbym tak robił, to dalej bym Cie uważał za czeskiego cygana - a to raczej niewporządku.

Toczycie piane jak w/w pitbulle, że chłopaki są chamscy i prostaccy I {ZGROZO} zarzucacie im rasizm ?!!! Tymczasem czytamy sobie takie linijki :

Ja1 (1:20)
czesc

Ja1 (1:20)
mam do ciebie pytanie

Ja1 (1:20)
za co te bany?

as best (1:22)
za ojczyzne

Przecież to rasizm TERYTORIALNY. RASIZM! Komentarz zbędny.

Zbanuj cały Białystok, bo kamilek używał bota.

Dobrze, to już ustalone. Rodzi się następne pytanie - kim Ty jestesteś, führerem?

Jeżeli można i wypada użyć tutaj słowa, ODPOKUTOWAĆ, to według mnie - zrobili to. Chyba, że jakoś inaczej to sobie wyobrażacie (wpólne modlitwy na szabasie, coś w tym stylu?)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 10:41 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Pamietam jak byla afera ze z botami, zamiast przeprosic czy cokolwiek to bluzgal na wszystkich, bany mial tylko kilka dni, bo stwierdzono ze nie mozna tak duzej sieci zbanowac. Powrocil, byl milutki 2 dni i powiedzial ze sie zmienil...

Teraz w ciagu jednego dnia potrafil zajsc za skore tylu osobom...

Bany na serwer publiczne sa sciagniete, na klanowe to juz nie moja dzialka. Nie wiem wogole o co tyle szumu, wiadomo ze nie zbanuje tak duzej sieci.
Poza tym jesli daje komus bany to mowie o tym yossowi. A w calej historii to byly 4 osoby.

miz rozumiem ze byc "chamski" to Twoj sposob bycia ale czasem pohamuj swoj jezyk, naprawde nikomu tym nie imponujesz chyba ze ludziom swojego pokroju. Ja bardzo chetnie przeprowadze z Toba konwersacje jak znow nie zaczniesz wszystkich wyzywac.

Topic topic z dupy... nie wiem po co ta cala dyskusja.
Tyle ode mnie.

EDIT:
btw. kto powiedzial ze zbociarze nie sa zbanowani, zarowno faza (kamil3k) jak i mephisto maja bany od kilku tygodni, xerota nie zlapano na zbocie, mial bana za zupelnie cos innego, a w przypadku jointa nikt nie potrafil powiedziec w koncu czy mial zbota czy nie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 11:18 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2002, o 16:26
Posty: 192
Lokalizacja: WAWA
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('wns', 'T')oczycie piane jak w/w pitbulle, że chłopaki są chamscy i prostaccy I {ZGROZO} zarzucacie im rasizm ?!!! Tymczasem czytamy sobie takie linijki :

Ja1 (1:20)
czesc

Ja1 (1:20)
mam do ciebie pytanie

Ja1 (1:20)
za co te bany?

as best (1:22)
za ojczyzne

Przecież to rasizm TERYTORIALNY. RASIZM! Komentarz zbędny.

Zbanuj cały Białystok, bo kamilek używał bota.


wns jak dajesz komus shita na #q2.pl a ten do Ciebie klika na gg w/w tekst to co mu odpowiadasz? chyba nie zrozumiales tego "za ojczynzne" i piszesz jakies smuty

$this->bbcode_second_pass_quote('As_Best', '
')[18:01:22] <TaC-Stasiek> marcin x2
[18:01:23] <TaC-Stasiek> ma admina
[18:01:25] <TaC-Stasiek> na wasz server
[18:01:26] <TaC-Stasiek> wpadl
[18:01:28] <TaC-Stasiek> dal holda
[18:01:30] <TaC-Stasiek> i poszedl
[18:01:31] <TaC-Stasiek> kurw
[18:01:35] <TaC-Stasiek> jaka pizda
[18:01:36] <TaC-Stasiek> jebana
[18:13:51] <TaC-Stasiek> ee jdnak to na xc

Mowa byla o serverze xC w ogole kto tam jest head-admin ?
Mial byc mecz POL vs q2e bylem w timie "a" mialem capitana kicknalem jakiegos "si" - picknalem graczy z pl-teamu i zaraz mam podobna sytucaje co asb z miz'em a mianowicie:
<si> po co mnie kickasz?
<mon> po jajko (nie bede sie tlumaczyl "si" ze pol-team gra z q2e)
Monument was kicked from the server by si

No to Fajnie! :D :)

Mizaki: po 1 to nie powinienes posiadac admina na server xC to raz (ludzie pewnie sie zastanawiaja od kogo dostales admina)
a po 2 to jezeli posiadasz admina i widzisz ze ludzie graja to po jakiego chuja dajesz "hold" ? nie wystarczy Ci komenda "admins" ? bo motywowales to tym ze chcesz sprawdzic czy dziala - cz3 slonik
_________________
<b>Mistrz Polski</b>


Ostatnio edytowano 31 sie 2004, o 11:25 przez MOnuMeNt, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 11:22 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
$this->bbcode_second_pass_quote('wns', 'P')oza wrzutami typu RABIN|SZAMAN|ZYD, to racja jednak stoi po stronie chłopaków z X2.

OKEJ - grali na botach, mają taką a nie inna opinię, ale czy Ty drogi AS bescie RACZYŁEŚ , kiedykolwiek zamienić z nimi jakieś sensowne zdania, czy lecisz po opinii? Wiesz, jakbym tak robił, to dalej bym Cie uważał za czeskiego cygana - a to raczej niewporządku.

Szczerze to wiedzialem ze kiedys cheatowali, i jakbym widzial ich na serwie pod nickiem miz i dsn, zostawilbym w spokoju. Ale jak goscie w dodatku zmieniaja nicki by ukryc swoje wykroczenia i to w dodatku przez reaktywacje ś.p. klanu x2 (bawili sie tak chyba tez z tfb), to przehylilo szale i zdecydowalem ze nie chce ich ogladac na moim serwie.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'T')oczycie piane jak w/w pitbulle, że chłopaki są chamscy i prostaccy I {ZGROZO} zarzucacie im rasizm ?!!! Tymczasem czytamy sobie takie linijki :

Ja1 (1:20)
czesc

Ja1 (1:20)
mam do ciebie pytanie

Ja1 (1:20)
za co te bany?

as best (1:22)
za ojczyzne

Przecież to rasizm TERYTORIALNY. RASIZM! Komentarz zbędny.

Zbanuj cały Białystok, bo kamilek używał bota.

Dobrze, to już ustalone. Rodzi się następne pytanie - kim Ty jestesteś, führerem?

Niestety wiele ludzi ma neo+, maja albo zmienne albo takie samo ip, i nie mozna takim nic zrobic. Mamy im z tego powodu puszczac plazem, jakby nigdy nic? Jesli nie aspirujesz by pozostac świetym to jedyne co mozesz zrobic to postepowac jak tyran, wieszac dla przykladu, gnebic za "podejrzenia" (patrz liga mlq2). I co z tego ze ci sie to nie podoba, zobacz na forum, za kazdym razem jak sie odpuszcza powstaja nowe topiki p.t. "kiedy to sie skonczy" gdzie w roli glownej wystepuja te same postacie. Jedni sie zala, drudzy bluzgaja a reszta sceny pisze jakie to wszystko zalosne i jak tak mozna... Zajebiscie nie?

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'J')eżeli można i wypada użyć tutaj słowa, ODPOKUTOWAĆ, to według mnie - zrobili to. Chyba, że jakoś inaczej to sobie wyobrażacie (wpólne modlitwy na szabasie, coś w tym stylu?)
Bede szczesliwy jak dotrzymaja slowa i naprawde przestana grac.

Ostatnio edytowano 31 sie 2004, o 11:24 przez As_Best, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 11:23 
Cichociemny

Dołączył(a): 2 sie 2003, o 13:03
Posty: 114
Karma: 0
Moze wyjasnie pewna kwestie co do mojego zachowania i obelg w strone as_besta, otoz zaraz po tym jak zalozyl bana probowalem z nim jakos normalnie porozmawiac (efekty widac wyzej na zamieszczonych logach z irca i gg ) wiec nie dosc ze mnie juz wzielo maxymalne wkurwienie ze takie "zero" daje mi bana na wszystkich serverach to jescze probojac z nim wyjasnic zaistniala sytuacje traktuje mnie na privie jak szmate.. sorry ale ludzka wytrzymalosc ma swoja granice.
Urbasek: nigdy nie bylem dupo-wlazlem i nie bede, zawsze mowie prosto w ryj co mysle - moze to zle moze to i dobrze 50% ludzi mnie nie lubi z reszta sie jakos dogaduje, a z tymi z ktorymi sie nie dogaduje sa z gory do mnie uprzedzeni - przyklad as_besta, uli ktory jest imho ircowym dupo-wlazlem polskiej sceny q2 (no offens uli).Na zakonczenie szkoda ze polska scena quake2 ma malo takich ludzie rookie,wns ,hamster i paru innych lux kolesi z ktorymi sie mozna dogadac na poziomie.


btw. as_best x2 bylo /JEST i B E DZ I E !!!!!!!!!

nie bede pisal nowego posta wiec zrobie edit: zydku... nigdy nie pisalem ze koncze z q2 a zmiana nicka na Marcin /bawienie sie ś.p. klanem x2? czytaj 2 posta o co chodzilo z x2 bylem w nim dlugi czas/przejalem ten klan gdy wszyscy go olali i mam prawo tam grac a Ty masz chuja do powiedzenia i mozesz mnie pocalowac w galeczke milosci, zmiana nicka ? ile razy bede Ci tlumaczyl ze mam na imie Marcin i dla mnie to zaden fake i nie byyla to zadna ucieczka przed stara xywa bo kazdy wiedzial ze ja to miz a konrad to dsn ale widac chujowo sie orientujesz cz3

Monument: nic zlego nie zrobilem dalem holda na pare sekund i puscilem mecz poprostu chcialem cos sprawdzic- tyle , a od kogo mam admina nawet nie pamietam jakis koles z xC mi dal, sam zreszta powiedzialem cl tego klanu by zmienil admina na tym servie.


Ostatnio edytowano 31 sie 2004, o 11:31 przez atom, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 11:25 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Admini poraz kolejny na serwery xa i xc zostaly zmienione, nie wiem skad mial admina, domyslam sie ze to byl admin tymczasowy ktory dostal jakis sedzia z ligi cdl. Za kilka dni beda tam stac prawdopodobnie 2 serwery ligowe tylko na haslo i pozostanie tylko jeden zwykly i dostepny dla wszystkich. Serwery te beda stac na czas plq2, a serwery na haslo to mysle najlepsze rozwiazanie. Klanow w plq2 jest prawie 30 wiec meczy bedzie duzo i trzeba bedzie sobie jakos z tym poradzic a proszenie o wyjscie fejkow lub czekanie az skoncza gre mija sie z celem. Jeden serw na haslo tez bedzie chyba na viperze.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 164 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza