[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 kwi 2024, o 06:35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 03:57 
Kozak

Dołączył(a): 25 lut 2003, o 17:20
Posty: 2346
Lokalizacja: Centrum wszechswiata
Karma: 0
GG: 1079 IRC: #xa.q2

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 15:58 
Mroczny

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:02
Posty: 578
Lokalizacja: Wroclaw
Karma: 4
asbest przeciez pisze wyraznie ze nie mialem rconow nigdy. marlboro sie po prostu pomylil i dal cleanerowi haslo z configa.

_________________
Always Good Luck, agl.majkel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 16:52 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 22:10
Posty: 314
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 7
Sorry ale nie moglem powstrzymac sie ze smiechu po tej grotesce co sie tu wyprawia. Chcialem wiec co nieco powiedziec odnosnie wielu spraw ktore sie ze soba wiaza :

1. Asbest - juz przepraszalem i nie zamierzam przepraszac po raz drugi - jak nie wierzysz spytaj sie urbaska. Tak, to ja dalem cleanerowi admina na ktorys server bedac <b>przekonany, iz jest to ten tymczasowy na czas ligi cdl</b>. Pierwszy raz zajmuje sie liga wiec z powodu natloku spraw moglem tego nie zauwazyc. Na szczescie sprawe wyjasniono wiec wft ? Poza tym rozmawialem z cleanerem i powiedzial ze nic z tym adminem nie robil - na dowod moge przeslac rozmowe z gg. Chyba podniecacie sie ta sprawa :D:D.

2. Kolejna sprawa - ponoc marcin.x2 dostaje znowu bany. To wobec tego mam prosbe zeby rowniez dano go majtankowi, bo imo w tym momencie bardziej zasluguje co nie?Ok urbas - dales mu bana i sadzac ze chlopak przemyslal swoja glupote - odbanowales go. Niestety po tym co slyszymy koles dalej robi swoje. Konsekwencja przede wszystkim :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 17:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, o 16:47
Posty: 2019
Lokalizacja: Cz
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'P')oza tym rozmawialem z cleanerem i powiedzial ze nic z tym adminem nie robil - na dowod moge przeslac rozmowe z gg. Chyba podniecacie sie ta sprawa .

No rzeczywiście, tylko mi bana dał za to że śmiałem mieć więcej fragów od niego w 3v3 i powiedzieć że q2 to nie wszystko.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 18:12 

Karma: 0
(18:05:53) <02[ref]cleaner> Cze.Chcialem powiedziec shadow ze ci lekko wspolczuje bo niewiem czemu ciagle sie na mnie wyzywasz osadzanie mnie o zbanowanie cie jest dowodem na twoja glupote.Jak mnie osadzasz to pokaz mi screna gdzie pisze you was kickbaned for cleaner,badz jakies demko.Nastepna rzecz powiedz mi kiedy wygrales ze mna w 3\3 badz duelu bo ostatnie nasze gry konczyly sie wynikiem twoim na - i wykrecaniem sie ze masz zly monitor.

(18:07:50) <02[ref]cleaner> A ostatnia rzecz ktora chcialem powiedziec to taka ze chciaialem powierdziec ze chcialem tylko sedziowac mecze adminow nawet nie mialem tylko dostawalem przed meczem i zeby cie usadysfakcionowac prosze o wypisanie mnie z sedziow cdl a btw thx majkel za danie mi szansy.pa

To msg do shadow_no od Cleanera (nie ma konta :()


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 18:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, o 16:47
Posty: 2019
Lokalizacja: Cz
Karma: 2
Fajnie.
Nie mam screena ani demka więc nie mam jak tego udowodnić ale może są na servie jakieś logi ?
W ogóle to Ty sam się do mnie dopierdalasz, zawsze jak duela gram czy coś to Ty włazisz, obsujesz mnie i co chwile teksty w stylu 'hahahaha'. A co do 3v3 to nie grałem przeciwko Tobie tylko z Tobą w drużynie.
A zauważ jeszcze to że monitor miałem zjebany ok. pół roku temu więc nie wiem o co Ci chodzi.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 18:57 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
$this->bbcode_second_pass_quote('marlboro', 'S')orry ale nie moglem powstrzymac sie ze smiechu po tej grotesce co sie tu wyprawia. Chcialem wiec co nieco powiedziec odnosnie wielu spraw ktore sie ze soba wiaza :

1. Asbest - juz przepraszalem i nie zamierzam przepraszac po raz drugi - jak nie wierzysz spytaj sie urbaska. Tak, to ja dalem cleanerowi admina na ktorys server bedac <b>przekonany, iz jest to ten tymczasowy na czas ligi cdl</b>. Pierwszy raz zajmuje sie liga wiec z powodu natloku spraw moglem tego nie zauwazyc. Na szczescie sprawe wyjasniono wiec wft ? Poza tym rozmawialem z cleanerem i powiedzial ze nic z tym adminem nie robil - na dowod moge przeslac rozmowe z gg. Chyba podniecacie sie ta sprawa :D:D.

Niewazne, mam dosyc zabawy w Holmsa :P

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2004, o 19:10 
Kozak

Dołączył(a): 25 lut 2003, o 17:20
Posty: 2346
Lokalizacja: Centrum wszechswiata
Karma: 0
DOBRA KONIEC ! pousty z dupy wszystko juz dawno zostalo zalatwione koniec gadania na ten temat

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 167 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza