[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 kwi 2024, o 10:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2004, o 10:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2003, o 14:29
Posty: 1671
Lokalizacja: Bstok/Krk
Karma: 11
ban


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2004, o 11:12 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('[LuCzek]', 'M')r. butch :) a niepomyślałeś że to może jakiś dobry gracz tylko że gra pod fejkiem ?:)
powiedz mi kto bez bota bedzie mial 48% z cg ? i juz bedziemy wiedziec kto fakeowal bo ja takich osob nie znam

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2004, o 11:44 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2002, o 16:26
Posty: 192
Lokalizacja: WAWA
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('kicia', 'N')ie chce mi sie topica zakladac - ale upgrade'ujcie servery do nc 2.40, bo na wiekszosci grac nie moge (2.34 mi nie dziala :< ) ^^ tx :D


Imo 2.40 nc smierdzi :D bo to chyba wersja testowa i z tego co mi wiadomo malo serverow obsluguje nc 2.40...
_________________
<b>Mistrz Polski</b>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2004, o 12:09 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
zmiana na 2.40 to nie problem wystarczy w cfg, mam nadzieje ze nc 2.41 w tym miesiacu sie pojawi, najlepiej zeby nowa wersja byla przed rozpoczaciem plq2


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2004, o 17:21 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Narazie nc 2.40 sux, mam nadzieje ze 2.41 to nie bedzie zadna wersja beta i bedzie wszystko ok dzialalo.

Powracajac do banow. Dzisiaj do q2admina do listy banow zostana dopisani: faza, mephisto, xerot. Sa to bany stale i nie da sie ich sciagnac bez ingerencji yossa. Bany tez sa zalozone na hostingu wiec nie moga rowniez wejsc na wszystkie www podpiete tutaj m.in. fb, strony ligowe, q2pl.org, shoucast itd itd.
Pisze o tym bo chyba macie prawo wiedziec:) Mimo iz wiekszosc jest za banem wiemze i znajda sie osoby ktore beda ich bronic ale prosze nie przychodzic z tym do mnie bo mysle ze decyzja byla podjeta wspolnie.
Mam nadzieje ze to bedzie pewna przestroga dla nastepnych ktorzy siegna po zbota. Niestety mysle ze tacy ludzie sie nie zmieniaja... xerot to mi udowodnil, mial tydzien bany po czym zostaly mu zdjete ale jak sie okazalo nic go to nie naczuczylo wrecz przeciwnie:/ Zanim ktos napisze "dajcie im znow szanse" zastanowcie sie nad tym co piszecie bo jakos slabo widze by po tygodniu 15-letni gowniarz nabral rozumu.

EDIT:
chyba nie musze mowic za co sa bany, faza i mephisto za zboty a xerot tez wie za co...


Ostatnio edytowano 14 sie 2004, o 16:08 przez urbasek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2004, o 18:29 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2002, o 16:26
Posty: 192
Lokalizacja: WAWA
Karma: 0
fajnie jak by zrobili w nc kolorowe nicki z xanii :D

_________________
<b>Mistrz Polski</b>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2004, o 18:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, o 16:47
Posty: 2019
Lokalizacja: Cz
Karma: 2
Nie wiem czy ja się poprostu czepiam czy coś, ale kurde dzisiaj widziałem jak [sYnth]MSX grał pod fejkiem Marek, i trochę szybko biegał : o, nie wiem czy się czepiam, bo może to jest normalny bieg, ale w każdym razie jakoś dziwnie mi niektóre momenty wyglądały, jak by minimalnie, ale jednak był użyty jakiś speed hack. Całkiem prawdopodobne jest to że ja jestem już przewrażliwiony, ale jak będzie widać na demku - nie tylko ja zauważyłem że coś jest nie tak:

http://www.dhost.info/shadow/marek.dm2

ściągnijcie i oceńcie czy ja jestem ślepy czy 'Marek' to cheat


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2004, o 19:00 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
jak dla mnie wyglada normalnie:)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2004, o 19:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
shadow_no: prosze powiedz ze Twoj post to zart :D:D:D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2004, o 19:32 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
$this->bbcode_second_pass_quote('urbas3k', 'N')arazie nc 2.40 sux, mam nadzieje ze 2.41 to nie bedzie zadna wersja beta i bedzie wszystko ok dzialalo.

Powracajac do banow. Dzisiaj do q2admina do listy banow zostana dopisani: faza, mephisto, xerot. Sa to bany stale i nie da sie ich sciagnac bez ingerencji yossa. Bany tez sa zalozone na hostingu wiec nie moga rowniez wejsc na wszystkie www podpiete tutaj m.in. fb, strony ligowe, q2pl.org, shoucast itd itd.
Pisze o tym bo chyba macie prawo wiedziec:) Mimo iz wiekszosc jest za banem wiemze i znajda sie osoby ktore beda ich bronic ale prosze nie przychodzic z tym do mnie bo mysle ze decyzja byla podjeta wspolnie.
Mam nadzieje ze to bedzie pewna przestroga dla nastepnych ktorzy siegna po zbota. Niestety mysle ze tacy ludzie sie nie zmieniaja... xerot to mi udowodnil, mial tydzien bany po czym zostaly mu zdjete ale jak sie okazalo nic go to nie naczuczylo wrecz przeciwnie:/ Zanim ktos napisze "dajcie im znow szanse" zastanowcie sie nad tym co piszecie bo jakos slabo widze by po tygodniu 15-letni gowniarz nabral rozumu.


z tego co czytalem to nc 2.40 juz jest "zhakowany" a co do 2.41 bedzie to poprostu poprawienie bledow ktore pojawialy sie w beta 2.40 i lepsze zabezpieczenia anticziterskie :P

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2004, o 20:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, o 16:47
Posty: 2019
Lokalizacja: Cz
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', '[')b]shadow_no: prosze powiedz ze Twoj post to zart :D:D:D

uhlala... nie :P

ok, widac ze ja jestem poprostu powolny :P nvm

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2004, o 23:07 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2002, o 16:26
Posty: 192
Lokalizacja: WAWA
Karma: 0
http://members.chello.pl/a.sluzewski/wtf.jpg -> dziwne ip XEROTA! :D
Jak ktos wie o co tu chodzi to prosze mnie poinformowac ! :]

_________________
<b>Mistrz Polski</b>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sie 2004, o 01:02 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 cze 2004, o 14:33
Posty: 198
Lokalizacja: Gdynia rlz
Karma: 3
to samo tylko poprawione :))

jako ex cl wd chce sprostowac conieco :)

ten wd marcin on na sbocie ( imbocie zbocie itd:) ) nie gral bo z zadnych serwerwów go nie kopalo przes kawal czasu ( czyli calosc jak gral z nami pod szyldem wD. ) ( moze mail dobrego bota ;) <== tego nie brac pod uwage bo to dla beki :P ). a jak ja mu siedzialem na obsie to nie bylo takich jazd jak na demq jak lw miecie.
a jak cos teraz jest w rB :P

sinner wziol jakiegos kolesia cos na h4... ( i ma (R) czyli rekroot wiec thx za infoz ze sbocik sie klania ) ale to wsytarczy pszeczyatc nius na naszej www wiec kaln wD sie do niego nie pszyznaje:))

"boty musza odejsc :)" powiedzial andrejev lepper na mownicy w sejmie po calej nocce przegranej w q2 i przeczytaniu fb :P

pozdro ;]

kill tha fakez ;]

_________________
www.fb.com/ddrpl


Ostatnio edytowano 14 sie 2004, o 12:44 przez Trabancik, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sie 2004, o 10:50 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
heh, jak piszesz posta postaraj sie troche sprawdzic pisownie bo ledwo dalo sie to przeczytac i zrozumiec....


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sie 2004, o 12:29 
Slaby koles

Dołączył(a): 27 lip 2004, o 13:47
Posty: 22
Lokalizacja: Mielec
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('mkuh', '')$this->bbcode_second_pass_quote('[LuCzek]', 'M')r. butch :) a niepomyślałeś że to może jakiś dobry gracz tylko że gra pod fejkiem ?:)
powiedz mi kto bez bota bedzie mial 48% z cg ? i juz bedziemy wiedziec kto fakeowal bo ja takich osob nie znam

Ja właśnie grałem jakiś czas temu z typem co miał fake-nicki (niepamietam dokladnie jakie) ale po meczu jak go poprosilem o reala to powiedzial ze to warrior, tylko nie wiem czy czasem nie ściemniał, a celność: rail 78%, chain 31%. Strzelał do mnie jak do kaczki :)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sie 2004, o 12:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2003, o 23:46
Posty: 1216
Karma: 0
a mozesz mi wytlumaczyc do czego zmierza Twoj post ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sie 2004, o 13:04 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('shadow_no', '[')sYnth]MSX grał pod fejkiem Marek

to straszne tak fakeowac, uzywac swojego imienia w q2 - NIEDOPUSZCZALNE !
$this->bbcode_second_pass_quote('shadow_no', 'J')a właśnie grałem jakiś czas temu z typem co miał fake-nicki (niepamietam dokladnie jakie) ale po meczu jak go poprosilem o reala to powiedzial ze to warrior
watpie zeby warriorowi chcialo sie fakeowac, zreszta duzo osob sciemnia z nickiem, wiec nie wierz kazdemu na slowo
a co do nocheat 2.40 to jebac to , narazie jest 2.34 i niech tak zostanie

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sie 2004, o 13:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, o 16:47
Posty: 2019
Lokalizacja: Cz
Karma: 2
mkuh: rozpędziłeś się... ten drugi cytat to nie moje słowa, a w pierwszym nie chodziło mi o to że grał pod inną xywą tylko że... zapierdalał


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sie 2004, o 14:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
GooZ: a zbindowales strafe'y ? miec takie acc na newbie [ po nicku ktorego nie znam, tak smiem twierdzic ] to nie problem, a warriorow i mankow kiedys bylo bardzo duzo, szczegolnie na modemach :D zdarzalo sie nawet 3 ziomkow [HCK]Maniek na jednym servie, grajacych na innych, albo duele tresh vs immortal itd.

samo acc gowno mowi.. a ten topic staje sie coraz bardziej nudny


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sie 2004, o 19:43 
Slaby koles

Dołączył(a): 27 lip 2004, o 13:47
Posty: 22
Lokalizacja: Mielec
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', '[')b]GooZ: a zbindowales strafe'y ? miec takie acc na newbie [ po nicku ktorego nie znam, tak smiem twierdzic ] to nie problem, a warriorow i mankow kiedys bylo bardzo duzo, szczegolnie na modemach :D zdarzalo sie nawet 3 ziomkow [HCK]Maniek na jednym servie, grajacych na innych, albo duele tresh vs immortal itd.

samo acc gowno mowi.. a ten topic staje sie coraz bardziej nudny


strafe'y mi działaja dobrze, wiem tez co to odstęp czasowy miedzy wystrzałami z raila,

a ewolucja mojego nicka to: GooZ -> kamikaze -> kami -> km -> GooZ
także wróciłem do "korzeni", moze ktoregoś kojarzysz, aktualnie gram only at night, bo dzielenie łącza z sąsiadami nie pozwala mi grać w dzień

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 163 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza