[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 8 maja 2024, o 12:25

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lip 2004, o 13:44 

Karma: 0
Zresztą i tak nic jemu ani nikomu innemu nie zrobi więc topic można zamknąć.. n/c anal


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lip 2004, o 14:28 

Karma: 0
weź już skończ, lepiej przejżyj troche to forum a nie pierdolisz..... Fejki - Topic by wns miłej lektury


Ostatnio edytowano 28 lip 2004, o 15:16 przez none, łącznie edytowano 1 raz

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lip 2004, o 14:54 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
nie rozumiem z czego robisz afere,
po 1. w jakim innym klanie aktualnei gra flapjack?
po 2. czy on nie moze zmienic nika tak jak Ty albo mhc, przeciez zaczynaliscie gre na zupelnie innych nikach
po 3. to byl mecz ligowy czy taki o (PCW) ? , jesli to drugie to mniej wiecej powienies wiedziec co sadzic o takim klanie i grac z nimi dalej badz nie..

aby zaraz sie ne posypalo milion komentrzy: bede zawsze przeciwny fejkowaniu w ligach i wszelkiego rodzaju rozgrywkach o cos, ale akurat w takim przypadku mam dosc czego kolwiek udowadniania (eX3) i tarcenia na to czasu, wedlug mnie jesli to nie bylo liga powinienies to osrac, to tak jakbys zoabczyl ze w pickupie gra NSK, a nie urbas3k..

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lip 2004, o 15:04 
Kozak

Dołączył(a): 7 paź 2002, o 08:42
Posty: 1591
Lokalizacja: Nowy S
Karma: 39
:P

_________________
Those who follow the path of the righteous shall have their reward :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lip 2004, o 15:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
zamknijcie topic bo jak widac ten kto go zalozyl jest osoboą ktora albo niemysli, albo to myslenie przychodzi z ogromnym trudem, a zeby on nieodpisywal to argumentuje to tak:
1. moze flapjack gra u nich w klanie tylko ze sobie dal inny nick
2. na fb bylo juz duzo topicow o tym, mogles poczytac ostatnio zalozony topci przez wns, gdzie wszystko zostalo wyjasnione NIC Z TYM NIEZROBISZ :D

ZAMKNIJCIE TOPIC PLS

BTW> NiYo smierdzisz :D:D:D:D:D:D:D

_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lip 2004, o 15:14 

Karma: 0
kamil3k sux
hamster RULESZ
NiYo's av OWNZ! 8)


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lip 2004, o 17:05 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 23:04
Posty: 539
Lokalizacja: 3City ---> Birmingham
Karma: 4
oj kamil3k musze przyznac ze w jednej kwestii miales racje, jest bk na fb szkoda ze nie zemnie ;[ pozatym zaluje ze nie opisales kolejnej sytuacji jaka sie wtedy wydazyla bo bylem pewien ze to zrobisz a szkoda... tak wiec w pewnym momenci gdy caly klan lw szalal z nerwow ze fejki itd pytajac co chwile kim jest levy na to levy mega wymiatacz z klanu arm kimkolwiek on tam jest (huj mnie to obchodzi) zmienia xywe na [sYnth]Warrior i w tym momenci cale lw lyka ze to fejkuje warrior i nagle sypia sie texty: war czemu grasz pod fejkiem, wiesz ze za to mozna miec przejebane, czemu robisz takie rzeczy... wtedy malo z krzesla z beki nie spadlem tak wiec bylo grubo btw ja nie jestem w zadnym klanie tak wiec nie mozesz posadzac mnie o fejkowanie, rownie dobrze moge powiedziec ze to moj drugi nick pod ktorym sie przyjalem do klanu choc to nie zupelnie prawda bo nikt taki jak [arm]berni nie istnieje...ja tylko wymyslilem xywe nie bede tego wyjasnial bo moze ktos nie chciec abym o tym pisal np ci gracze z arm ktorych kompletnie nie znam eot

_________________
en avril aguas mil


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lip 2004, o 17:52 

Karma: 0
n/c :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lip 2004, o 18:01 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
topic z dupy, lock


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 147 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza