[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 12 maja 2024, o 23:56

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 249 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Fejki
PostNapisane: 17 maja 2004, o 16:19 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
Idąc za inicjatywą ON1ego podebatujmy tutaj.

Czytamy newsie, że scooby klika za sashe, i brum za obucha.

Wchodze sobie na irca, dyskutujemy na ten temat. Odzywa sie vokash, pada min takie cos :

[15:47:43] <@P-VOKASH> to mzoe do morpha tez sie przyjebiemy
[15:47:43] <@P-VOKASH> ?
[15:47:48] <@P-VOKASH> scora?
[15:47:49] <@P-VOKASH> do mnie

...


[15:47:49] <@wns`> a fejkuje ?
[15:47:54] <@wns`> tez fejkujesz ?
[15:47:56] <@P-VOKASH> lopl
[15:48:01] <@P-VOKASH> a 2a i 3m?
[15:48:06] <@wns`> a fejkujesz ?
[15:48:07] <@P-VOKASH> to chyba all wiedzia od dawna
[15:48:08] <@P-VOKASH> :D
[15:48:11] <@P-VOKASH> ja fekuje
[15:48:13] <@P-VOKASH> i co z tego

...

[15:49:29] <@smsh> P-VOKASH: ALE TO NIE ZNACYZ ZE BEDA BEZKARNIE ROBIC TO DALEJ
[15:49:36] <@P-VOKASH> smsh beda
[15:49:40] <@P-VOKASH> bo co im zrobisz
[15:49:45] <@P-VOKASH> dasz bana na neo?
[15:49:48] <@smsh> ban
[15:49:49] <@P-VOKASH> nie wydaje mi sie

...

[15:49:57] <@wns`> vokash@host-81-190-193-203.gizycko.mm.pl
[15:50:00] <@wns`> nie znam sie na internecie
[15:50:03] <@wns`> ale to neo nie jest
[15:50:11] <@P-VOKASH> hah
[15:50:15] <@wns`> i z tego komputera nie poklikaz
[15:50:17] <@P-VOKASH> bo jestem u rodzicow
[15:50:24] <@P-VOKASH> a z olsztyna odemnie to mozesz
[15:50:26] <@P-VOKASH> mi wiesz......
[15:50:26] <@P-VOKASH> D:

...

Generalnie rozmowa ogólno_fejkowa. Daleko mi od wszczynania jakichkolwiek afer etc, ale o tym sie mówi. Scooby klika, ze polska jest zalosna - imho nieprawda - zalosne jest pare osób, ktore lansuja jak to one nie cziluja i maja w dupie q2.

Podparci do muru, twierdza " A CO MI ZROBISZ ? " " NEO ZBANUJESZ ? "

Ogolnie malo w klejka gram, wiec daleko mi od trzymania stanowiska policjanta tej sceny. Fejki trzeba tepic, fani tego typu opcji klikaja, ze q2 to dla nich czysta zabawa. NIC WIĘCEJ.

Zabawa według mnie, sie konczy w momencie gry w 20 ligach, prowadzeniu 100x klanow, opracowywaniu madrej '?' polityke transerowej(:D) etc etc. Po prostu jestscie smieszni - wczówka 1000%, śpicie przy wodzie na dm1 , a tak bardzo podkreslacie jak dla was to nie jest zabawa, ze zaczynam watpic w wasze IQ, ktorym notabene sie tak jaraliscie w jakims topiku obok.

Nie wiem dlaczego was bawi granie meczy, przez braci, ciocie, kuzynow, kolegow ? Przypadkowo poznanym panią sie pochwalicie, ze wygraliscie lige w kłejka dwa ? Osobiscie jakbym doszedl tak daleko, to dla wlasnej satysfakcji bym gral sam w tym finale.

Ruszam ten temat, bo niecierpie pierdolenia pod nosem - porozmawiajmy w koncu ogolnie...

POLSKA - SKY AINT THE LIMIT!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2004, o 16:28 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 25 mar 2003, o 22:16
Posty: 646
Lokalizacja: Gda
Karma: 8
Ja przy okazji chce poruszyc temat dyskryminacji ludzi z powodu wieku, bo o tym 0N1 tez napisal w swoim newsie.
Nie wszystkie malolaty sa takie glupie i chamskie i wogole. To nie jest regula :/
Czesto jak ktos mowi, ze ma 12-13 czy 14 lat, to od razu sie do niego tlum ludzi przypierdala tylko z powodu wieku nawet go dobrze nie znajac. Glupota imo.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2004, o 16:32 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 16:25
Posty: 338
Karma: 0
to wiadomo ze mlodszy nie znaczy ze juz jest lamerem ale wiek nikogo nie upowaznia do oszukiwania... :/

_________________
knowledge is power


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2004, o 16:36 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 25 mar 2003, o 22:16
Posty: 646
Lokalizacja: Gda
Karma: 8
Racja, ale ja mowie ogolnie o wieku, nie zestawiajac tego z fejkowaniem
Myslalem, ze mozemy o tym podyskutowac w tym topicu, bo nie chcialem juz nowego robic.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2004, o 16:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
$this->bbcode_second_pass_quote('C0MAND0R', 'C')zesto jak ktos mowi, ze ma 12-13 czy 14 lat, to od razu sie do niego tlum ludzi przypierdala tylko z powodu wieku nawet go dobrze nie znajac. Glupota imo.


ale tu nie chodzi o zasade ze jak ktos jest gowniarzem to musi byc glupi . oni podal przyklad brooma , jako playera ktory bluzga na lewo i prawo na innych a sam ledwo odrasta od ziemi . nie jest to wysmiewanie sie z wygladu czyjegos jak to pisali gracze q2e tylko pokazanie jak bardzo patologiczni sa niektorzy ludzie gadajac przez internet

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2004, o 16:42 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
Porozmawiajmy o fejkach...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2004, o 16:45 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
co innego granie jako a b czy 1mecz a co innego granie jako ktos


a neo idzie zbanowac, nie widze problemu, na kazda centrale jest przydzielona jakis zakres ip imho

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2004, o 16:47 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 25 mar 2003, o 22:16
Posty: 646
Lokalizacja: Gda
Karma: 8
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 'a')le tu nie chodzi o zasade ze jak ktos jest gowniarzem to musi byc glupi .
...

ale jak patrze na niektore posty na fb, to czasem mi sie wydaje, ze niektorzy taka zasade wyznaja :(

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2004, o 16:50 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2003, o 16:28
Posty: 260
Lokalizacja: zapi
Karma: 0
fejkowanie to zenada, najgorsze jest to ,ze gdyby tylko ten gracz oszukiwal nie byloby problemu, wystarczyloby go wywalic. W POlsce natomiast sprawa sie ma inaczej, bowiem wie o tym CL i kazdy w klanie, przy czym nikt z nich nie proboje temu zapobiec.

_________________
szef podw


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2004, o 16:57 
Mroczny

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:59
Posty: 475
Lokalizacja: Nowy S
Karma: 0
LOL :D kto chce bedzie fejkowac i na to nie ma rady a tak btw. to vokash sobie chyba cukruje :popcorn:

_________________
Uwa


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2004, o 17:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
no wlasnie kriss. takie q2e wypiera sie wszystkiego zamiast wyjebac fejkow i zrobic porzadek w klanie . w taki sposob powstaje bledne kolo i chlopaki teraz siedza w gownie po uszy . raV pisal na stronie clanbase , ze gdyby u niego w klanie byly fejki to by juz dawno w nim nie gral bo nie toleruje oszust jak to bylo w przypadku rA [ibo-hncr] . jak na razie zostaje w q2e i zaprzecza wszystkiemu , a wszyscy wiemy jaka jest prawda ; }


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2004, o 17:02 

Karma: 0
Btw chodzi plota po kanale ze marcin3k konczy z q2 bo wyszedl nowy nocheat :D

prawda/falsz? :D


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2004, o 17:12 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
Napisałem takiego newsa na q2tv dlatego, że to istotne wydarzenia, to tak na początku.
Często w takich topicach, albo komentarzach pod newsami, ludzie piszą, że to Polacy są wszystkiemu winni, że to polska mentalność i że to Polska śmierdzi krowim gównem, tylko problem polega na tym, że zazwyczaj twierdzą tak Ci, którzy mają coś na swoim sumieniu. Trzeba jeszcze w tym temacie odróżnić fejkowanie na "name a" w pikapach albo 1v1 (np. gdy dwóch kolesi idzie z irca na serwer i dają fejki, aby nie zbierać obsów, które lagują serw) od podawania się za kogoś w meczu ligowym.

$this->bbcode_second_pass_quote('C0MAND0R', 'J')a przy okazji chce poruszyc temat dyskryminacji ludzi z powodu wieku, bo o tym 0N1 tez napisal w swoim newsie.
$this->bbcode_second_pass_quote('0N1', ' ')I tym razem zero konsekwencji, być może za mało dowodów, mimo że dzieciak śmieje się urbaskowi w twarz mówiąc, że nic mu nie może udowodnić.


Nie napisałem o dyskryminacji ludzi z powodu wieku, słowo dzieciak może być dla co niektórych zabarwione lekko pejoratywnie, lecz na pewno nie jest to dyskryminacja.
_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2004, o 17:15 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 16:25
Posty: 338
Karma: 0
1. fejkowanie to rzecz zła :D bo w taki sposob zabiera sie komus zwyciestwo :/, a co do samego brooma to gralem z nim tylko 3 mecze w MLD i jakos nie bluzgał. A jezeli jest taka sytuacja ciekawe jakby sie taki fejk poczul gdyby jego ktos tak oszukał.
2. feeble gdzie kupiles taka fajna czapka?
3.niektorzy ludzie sa naprawde pojebani:

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'C')O wy macie do fejkowania! W zadnym regulaminie nie pisze ze brat bratu fejkowac nie moze! sprawdzane je iP i jest CooL MOze nastepnym razem trzeba bedzie komisje ( maturalna ) zwolac i niech siedzi na obuhem lub szasza i patrz czy brum lub skub za nich nie gra! A po za tym Skub i Brum sa gorsi od obuha i szaszy ( bez obrazy ) wiec po co mieli by im fejkowac. A po za tym fejkowanie braterskie poprawia stosunki miedzy bracmi i wtedy w domu stressuw nie ma i jest FAJNIE .O i jeszcze jak myslicie dlaczego te wszystki synthy i inne wygrywaja ligi jak myslicie kto wymiata najlepiej w synth ?? - Skub ?? - otuz nie skub ja mu fejkuje pod jego nikiem! A w meczu synth jak w squadzie jest skub mkuch łarior i asasin to ja fejkuje skubowi Łariorowi i jeszcze mkuchowi (dobry jestem co nie ?) nie mozecie im tego udowodnic ! Chociaz moze i sie da ! Ja to nawet mam pomysla zrubcie komisja sledcza w squadzi: staszek spod smientkia, R,begger,mietek Kraweznik itd. PODSUMOWUJAC: ta dzisiejsza mlodziesz to taka niedobra ! KIEDY JA BYLEM MLODY to wszedzie byl pokuj! PODSUMOWUJAC 2: BALCEROWICZ MUSI ODEJSC!!!! PODSUMOWUJAC 3: ZA KOMUNY BYLO LEPIEJ!!!!! PS: DOBRY JESTEM
autor: ~SNIKERS

(C) poczytajcie jescze inne komentsy na stronie MLQ2
_________________
knowledge is power


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2004, o 17:26 
Kozak

Dołączył(a): 25 lut 2003, o 17:20
Posty: 2346
Lokalizacja: Centrum wszechswiata
Karma: 0
Temat bez denka na dole C:

fejk + dowod fejkowania x zmienne ip = kick z ligi,
fejk + dowod x stałe ip = ban

Nie chce mi sie debatowac na ten temat bo jak juz napisałem to na poczatq jest to cholernie długi temat :/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2004, o 17:26 
cz:EE
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2002, o 10:49
Posty: 1839
Lokalizacja: Bruksela
Karma: 50
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'k')oniec z q2 czas zaczac :) - 2004-05-17 15:17:10
smiac mi sie chce bo w bardzo czesto w meczach gdy ja gralme mowilo sie ze gar scoob a gdy on czsami grywal mowilo sie ze ja :D a dlaczego ? jak wiadmo mial malo fargow=sasha, duzo=scooby, zebyscie widzieli jak my sie wtedy z was brechamy, naszczescie scoob a przede wszystkim ja nie traktujemy q2 jak zycie i kazdy ban zligi itp to nic, jak chcem se zagrac wlaze gdziekolwiek i se gram a co do Brooma po co sie czepiacie jego wygladu, jak pisze raV wezcie swje zdjecie jak mielsimcie 13 lat i sami sie posmiecjcie a jesli q2 tak traktujecie powaznie jak tu widac, to zastanowcie sie czy wy kiedykolwiek bedzie taki pozio prezentowac jak on w tym wieku.. cyas i udanych wakacji bo ja juz nie gram nie te czasy, za duzo ludzi traktuje to emocjonalnie nie czas na to teraz ;] jeszce raz udanych wakacji ..
autor: Sasha


1) ciesze sie i chyba ni etylko ja ze konczysz grac i zasmiecac swoja osoba sceny q2, moze to brzmi nietaktownie ale tak jest i chyba wile osoob zdaje sobie z tego sprawe.

2) wczoraj jak gralismy jakies pickupy na serwie wszedl broom i zaczol cos tam burczec o czyms, napisalem mu od razu zeby zamilknol bo FEJKi nie maja nic do gadania i sobie swoje zdanie moze zatrzymac dla siebie.

W tym momencie SCOOBY stanol w jego i swojej obronie i powiedzial " messer nie mow tak do niego skoro mu nic nie jestes w stanie udowodnic tak samo jak i mi ....." i w tym momencie poszlo jaki to jestem "zalosny" pojebany i czepialski. Do samego konca scoob udaje jakas dziwna ofiare intryg calej polskiej i europejskiej sceny q2 WYPIERAJAC SIE ZAWSZE i WSZEDZIE tego ze fejkowal i ze on o fejkowaniu NIC NIE WIE.

Udajac "greka" ciagle pisze jaki to on jest zCHILL'owany i wogole wyluzowany, ze to tylko gra nic wiecej a wszyscy sa zeshizowani i traktuja ta gre ZA POWAZNIE.

$this->bbcode_second_pass_quote('', ' ')jak wiadmo mial malo fargow=sasha, duzo=scooby, zebyscie widzieli jak my sie wtedy z was brechamy

teraz okazuje sie ze sasha przyznaje sie do tego iz takie rzeczy mialy miejsce i to nie raz ani nie dwa, wiec po huja takie sceny ? po h.. takie gadanie o grze fair i grze na luzie ? nie kumam tego wogole.

teraz powiedzcie jak nas POLAKOW maja nie traktowac w Europie i na swiecie jak zlodzieji, kanciarzy i naciagaczy jak na kazdy mkroku jakis "fajny inaczej" polaczek daje popis swoich umiejetnosci ?


te wszystkie suche gadki scoba ze to placy sa tak postrzegani w europie ze wszyskich chce dokopac i pokazac ze polska jest OK, i huj kolejny walek w wykonaniu czolowego gracz a POL. dzieki za takich graczy dzieki za taka polske, wolalbym zeby POL repprezentacja q2 grala bez scooba, zajela ostatnie miejsce ale przynajmniej wiadomo by bylo ( mam nadzieje) ze zagrali uczciwi ludzie i godni tego by reprezentowac nasz kraj .

Generalnie klade lache na to co sie dzieje, w agl kutfa gramy ktorys rok bez zadnych sukcesow bo wdupiamy z takimi klanami jak q2e KTORE nie ma FEJKOW w klanie czy inymi malo smiesznymi klanami o podobnej reputacji. Gramy bo lubimy wygramy cieszymy sie z jak przegramy to tez wpozadku bo to przeca tylko gra. po raz kolejny okazuje sie ze ci co najwiecej gadaja o lajtowym podejsciu do gier typu q2 najwiecej sie nimi podniecaja i traktuja jako zyciowa ambicje. slonik

chuj na to klade bo i tak damy rade

Devil has many names (c)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2004, o 17:35 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
$this->bbcode_second_pass_quote('Messer262', '
')Devil has many names (c)



:DDD

generalnie to zgadzam sie z meserem
_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2004, o 18:02 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 22:16
Posty: 284
Lokalizacja: krakow
Karma: 0
ej czemu ktos gra za kogos na fejku w finalach ?
sam mogl dojsc do finalu i grac na realnymi nicku skoro taki dobry jest

_________________
[size=75]Podobno w chwili


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2004, o 18:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
sasza przynajmniej mial na tyle ikry i honoru ze wkoncu sie przyznal, jednak po tak dlugim czasie nagonki/pierdolenia chyba tylko scooby by nadal mowil ze nie mamy dowodow i nie mamy jak tego udowodnic bo nikt go za reke nie zlapal, choc motyw z demkami + jego slowa [ a raczej klamstwo ] dawalo 101% dowod jego gry za brata..
a najsmieszniejsze sa jego txty o zazdrosci i zawisci i innych bzdurach..
ladne (c) :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2004, o 18:20 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
nie cytujac calego Messer262'a:

Scooby i Sasha czesto pisze (cie/sza) ze dla nich q2 to tylko gra, ze maja inne cukierkowe zycie pelnech przygod i zabaw, jednak zawsze mnie dziwil ze nikt inny tylko WY piszecie ze q2 to tylko gra, moze piszescie to tylko poto aby za wszelka cene inny wmowic, ze robicie cos poza gra?

Scooby dokonale wiadmo ze ta akcja z gra za Brata to tylko namiastka tego co do tej pory udalo Ci sie "osiagnac" nie zamierzam tutaj podawac konkretneych przykladow bo wiekoszsc z nas doskonale je zna jak rowniez i Ty, sam zainteresowany, nie zamierzam takze podpisywac sie pod reszta badz jak kto woli "kopac lezacego", tylko wasze suche teksty o nadwrazliwosci spowododawnej gra nadaja sie do rozmow w toku, albo do wybacz mi...

pisales (Scoob) nie raz ze szwedzi/finowie fejkuja ale czy my mamy byc rownie wielkimi imbecylami jak oni ?

respect dla Twojego skilla i umiejetnsoci, ale mimo to, ze to tylko gra komputerowa i mimo ze udalo Wam (nam) sie zajac 2 miejsce w ndml'u to wstydze sie ze jestes Polakiem, a piszacz w ktoryms komentsie "polaczki polaczki..." podkresliles i pokazales dobitnie kto jest plebsem..

co do Brooma, mlody wiek mlodym wiekiem, intelekt intelektem, jush na samym pocztq kazdy ma o Tobie odpowiednie zdanie, ladnie, mizakiemu (cz:E) sie to udalo dopiero po prau latach..

ktos pisal ze gra jako a,c,d,h,r, w pickupach to nie to co gra za innegow ligach, najgorsze jest to jak grasz z 10 NIKAMI a przegrywasz z jedna osoba,

czy dla was (Ci wyzej wymienieni) to jest FUN ?

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Ostatnio edytowano 17 maja 2004, o 20:01 przez hamster, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 249 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 159 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza