[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 10 maja 2024, o 19:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2004, o 17:11 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
exe ty też brooma nie przewyższasz to znaczy ze grac nie umiesz ? Ja też wiele razy od brooma mialem gorzej wiec jak sie zdarzy że mam lepiej tzn ze za mnie ktos fejkuje ?

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2004, o 17:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
o golnie post z dupy bo zadajesz kolejne pytanie na ktore ci udziele odp i przejdziesz pewnie do nastepnego rownie nie istotnego, wiec wracajac do:
"exe ty też brooma nie przewyższasz to znaczy ze grac nie umiesz ?"
"
o ile tak jest [ nie twierdze ze jest, nie twierdze ze jest, nigdy nie gralem "na staty" ani nie "walczylem z nim o pozycje" pozatym ostanimi czasy nie chce mi sie grac przez takich ludzi jak sasha/scooby, jemu odwrotnie ] to raczej znaczy ze nie ja nie umiem grac a on umie.. pozatym pojecie umie nie umie grac jest bezsensu bo jakie maja byc kryteria.. staty z meczu, skok po 100h na dm1, czy acc z rg ?
teraz przjdzmy do:
"Ja też wiele razy od brooma mialem gorzej wiec jak sie zdarzy że mam lepiej tzn ze za mnie ktos fejkuje ?"
jak bedziesz mial brata ktory gra od ciebie o wiele lepiej i udowodnia mu ze grywa za ciebie [ demka z curse+comments saszhy ktory byl poprostu przyznaniem do winy, ktore bylo raczej w formie smiania sie z ludzi ktorych oszukiwali, czyt. ciebie tez bo jebali cala scene bo sa to prawdziwe luzaki. ]

to tak


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2004, o 17:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
SKONCZCIE PIERDOLIC JUZ !

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2004, o 17:50 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
killer - powtarzasz sie, piszesz NIC nie wnoszące do tematu bzdury, byle tylko pisać, wiec prosze cie - klikaj w wypasionych mp3, ze sluchales fajny kawalek z kolegą na dropsie w jego samochodzie, a tutaj sie nie wypowiadaj, a jak już poczułeś potrzebe niesienia wirytualnej pomocy koledze ze swojego miasta, to lepiej wez mu powiedz, zeby przestal ośmieszać się do końca, a tobie radze przestudiowanie topika od początku zanim zaczniesz pisać ścieki w stylu :

"fejkowanie bylo jest i bedzie a gadanie o tym i o tamtym nie ma glebszego sensu,bana dla fejka?"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2004, o 18:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2002, o 18:43
Posty: 2441
Lokalizacja: Słupsk
Karma: 63
pierdol dalej ja posłucham

_________________
Killer aka houxay


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2004, o 18:55 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
hheh twoj post exe zaprzecza twoim poprzednim. Pod pojęciem umiec/nie umiec grac kryje się umiejętnośc trzymania pozycji nie znaczy to ze ktos ze statami 20/40 gra do dupy bo np skosil 10 ludzi do hp=1 i ktos dobil albo inne sytuacje.Natomiast twoj post w ktorym pisales, że mozesz powiedziec po obejkrzeniu screena był fejk swiadczy w wyraźny sposób o fakcie iż przez pojęcie umiejętnosci gry rozumiesz koncowy stat.Co do tego "jebania" sądze wlasnie że są luźni Scoob osiągnal wiecej w q2 niz całę grajewo razem wziete w cokolwiek pozatym przyznał sie do błedu. Natomiast pseudo luzakiem jesteś raczej Ty twoje motto brzmi "Heja patrzcie pokaze wam ze tutaj są fejki bo ograli nas dawno temu i musze sie zemscic".Zmierzam do tego aby powiedzieć iż Scoob przyznał sie do fejkowania w konkretnej liczbie meczow wiec było ich dokladnie tyle, a twoje proby pokazania ze dfzialo sie tak juz od narodzin Chrystusa są niesmaczne.Także zakonczmy tą dyskusje przyznał się luz kara jest wiec po co gdybac ?

_________________
Q2 RULEZ !


Ostatnio edytowano 25 maja 2004, o 19:02 przez Hi7maN, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2004, o 19:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2003, o 13:22
Posty: 3311
Lokalizacja: rzeremje
Karma: 15
fejki to gejki :) zamknijmy topik

_________________
jad


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2004, o 19:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2002, o 18:43
Posty: 2441
Lokalizacja: Słupsk
Karma: 63
$this->bbcode_second_pass_quote('Hi7maN', 'h')heh twoj post exe zaprzecza twoim poprzednim. Pod pojęciem umiec/nie umiec grac kryje się umiejętnośc trzymania pozycji nie znaczy to ze ktos ze statami 20/40 gra do dupy bo np skosil 10 ludzi do hp=1 i ktos dobil albo inne sytuacje.Natomiast twoj post w ktorym pisales, że mozesz powiedziec po obejkrzeniu screena był fejk swiadczy w wyraźny sposób o fakcie iż przez pojęcie umiejętnosci gry rozumiesz koncowy stat.Co do tego "jebania" sądze wlasnie że są luźni Scoob osiągnal wiecej w q2 niz całę grajewo razem wziete w cokolwiek pozatym przyznał sie do błedu. Natomiast pseudo luzakiem jesteś raczej Ty twoje motto brzmi "Heja patrzcie pokaze wam ze tutaj są fejki bo ograli nas dawno temu i musze sie zemscic".Zmierzam do tego aby powiedzieć iż Scoob przyznał sie do fejkowania w konkretnej liczbie meczow wiec było ich dokladnie tyle, a twoje proby pokazania ze dfzialo sie tak juz od narodzin Chrystusa są niesmaczne.Także zakonczmy tą dyskusje przyznał się luz kara jest wiec po co gdybac ?



!!!!!! :D

" Hi7maN (19:09)
nie ma tam rozrywek na wsi to co ma robic w szerloka sie bawi "
_________________
Killer aka houxay


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2004, o 19:12 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
extrakutas nie zgrywaj experta. byc moze masz waskie pole zainteresowan i ocena poziomu gry innych jest twoim hobby, ale daj sobie czasem powiedziec ze sie mylisz. zagraj czasem z kims uznawanym przez ciebie za noskilla - ot chocby z sasza na duel5, to jak juz przegrasz te 30:1 to moze bedziesz bardziej obiektywny (albo powiesz ze to scooby :D, bo kto inny dalby ci rade w koncu, nie? )


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2004, o 19:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2002, o 18:43
Posty: 2441
Lokalizacja: Słupsk
Karma: 63
rav to nie ma sensu bo na bank powie że scoob :D

_________________
Killer aka houxay


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2004, o 19:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
Hi7maN pisalem ze po screenshocie widac kto gral sasha czy scooby, trzeba byc jakas wyrocznia [ :D:D:D ] zeby "po screenie poznac fejka"
gdzie on sie niby przyznal ? do samego konca klamal jak mogl [ pewnie nadal by to robil zeby nie komentarz sashy ] gdzie on napisal ze ze gral w takim i takim meczu ? ciagle sie wypiera za nie gral z curse, napisal ze gral za msx'a ale mi i nowosc.
jak narazie to kary nie ma, czy mu napisales na gg ze zle zrobil ? i to nazwales kara.. co do osiagniec no tak, musze przyznac ze razem wzieci nie gralismy w tylu klanach i nie mielismy tyle nickow co on :D:D [ to bylo pol serio jakby ktos nie skumal, bo az tak wiele nie gral, no chyba ze patrzec na liczbe rozegranych meczy ]
niestety musze was zawiesc dziewczyny, g-wo jest miastem i nie dosc ze pijecie mleko z tego fajnego miasta to i pewnie siedzicie na meblach zrobionych rowniez tutaj, killer dziwi mnie ze na ircu jak byles sam napisales "ze nie chce ci sie o tym gadac" a tutaj ciagle cos dopisujesz, nie widze zwiazku z duelem na d5 a tp na mapie ktora znam ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2004, o 20:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2002, o 18:43
Posty: 2441
Lokalizacja: Słupsk
Karma: 63
exe wciaz maglowac w kolko jedno i to samo nie ma sensu....... zdeka luzu :]

_________________
Killer aka houxay


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2004, o 20:35 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
shut up madafaka ! :=] close the topic PLS :=]

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2004, o 20:57 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
Tak tak jest 1 mleczarnia na swiecie i 1 fabryka mebli obie mieszczą sie w grajewie !!! dla przykładu u mojej babci we wsi są 2 fabryki i też jest mleczarnia !! :D

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2004, o 21:36 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
tu nie chodzilo o zwiazki egze. chodzilo o twoje podejscie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2004, o 22:36 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2003, o 23:45
Posty: 254
Lokalizacja: Pozna
Karma: 0
trzech na jednego = gorzej niż ping-pong :E dogi

PS: napisałbym, że to jest żałosne, ale jeszcze ktoś pomyśli, że to Scoob na fejku.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2004, o 23:14 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
Logiczne, ze kolega broni słów drugiego kolegi via kiler - dość przytomny człowiek czyta to wszystko i doskonale wie, kto używa najbardziej wiarygodnych, rzeczowych i wyjaśniających całą sprawe argumentów a kto jest po prostu wyszczekanym ćwierć inteligentem, który kłoci się na przekór.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2004, o 23:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2003, o 22:16
Posty: 2331
Lokalizacja: WR/KR
Karma: 49
Hmmm.. to i ja cos napisze.
Wydaje mi sie ze juz kazdy kto juz mial cos do napisania to napisal..
Osobiscie to nie jestem pokrzywdzony przez fejkowanie kogos tam, bo nie gram w jakims Synth czy 3M czy jakies tam inne ROBOTY. Wiadomo ze jakies tam fejkowanie bylo, bo ktos tam sie przyznal,..
I zeby zakonczyc juz ten topic,...
To walic to ze ktos tam fejkowal, bo juz wystarczy gadania na kogos, udawadniania komus ze fejkowal itd.., wazne zeby juz NIE FEJKOWAL.. bo psuje FUN..
I wogole jak czytam tutaj te Wasze txty typu jakis "extrakutas" albo "srav" albo inne epitety to EHHHHHHH.. Co to? Wieś robicie..Nie umiecie dyskutowac bez epitetów ? Napisanie przykladowo do kogos na fb 'extrakutasie!!!' daje komus satysfakcje ? eh,..
No i miejmy nadzieje ze fejkowanie braciakow w waznych meczach juz nie bedzie sie pojawiac,..
Ja jestem Luźny quake'owiec grajacym w najluzniejszym KLANIE z wszystkich : )))))) POZDRO
I u nas nie ma fejkow i nie podobaloby mi sie to gdyby jakies byly, bo odrazu pojawia sie pytanie "PO CO?" Widzi ktos sens? Dupa... no to zamykajcie temat..
UPX MASSSSSSSSSSSSSSSIVEEEEEEEE NAKURWIATORNIA! ! ! !


"... trzeba byc 'CZILL', bo inaczej 'OUT' ..." (c) OBER => hasło przewodnie UPEIKSIAKÓW : DDDDDDDDDDDDDDDD

_________________
<<<---PIRAT


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2004, o 23:20 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
ba!

trzeba być czill bo inaczej out :]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2004, o 23:29 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
exe daj sobie spokoj bo to bez sensu klikac z nimi skoro nie podaja zadnych sensownych argumentow (rav lubi pisac bzdury jak zawsze co juz w tym topicu udowodnil mu meevvash , hitman pewnie nie zna sprawy do konca jak to ma zwykle w zwyczaju, killer pisze zeby se popisac)

fakty faktami ze smieja sie z nas wszedzie przez takie akcje - wiem wiem niektorzy maja to w dupie bo przeciez najlatwiej jest zgrywac pseudo luzaka jednak ja np chcialbym kiedys wejsc na jakikolwiek kanal q2 qnetu i nie czuc sie jak idiota tylko dlatego ze znow byla jakas afera z polskimi cziterami

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 171 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza