[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 22 maja 2024, o 14:25

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2004, o 22:05 
ZamaskoOwany

Dołączył(a): 3 kwi 2003, o 12:13
Posty: 5420
Lokalizacja: Krak
Karma: 224
Właśnie dajcie spokój już z tym narzekaniem. Co innego krytykować dziwne i niefajne pomysły dotyczące specyfiki moda, a co innego czepiac się założenia. Tak jak wyżej: komu nie pasi, niech nie gra. Przecież nie będzie to stało na 90% serverów.
Q2 żyje i niech się dzieje wokół niego jak najwięcej ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2004, o 22:24 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'b')edzie to samo co z wczesniejszymi modami - pogracie chwilke po czym mod pojdzie w zapomnienie




a jakie to mody wczesniejsze poszly w zapomnienie

wymien chociaz 2
_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2004, o 22:57 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Byl jakis mod nie pamietam nazwy dokladnie chyba Hardcore Challenge czy jakos tak ktory tez mial byc super fajny ludzie sie jarali jednak wszystko minelo po jakims czasie ...

WNS :
Taki sam slomiany zapal byl z radiem - bylo fajnie przez miesiac moze 2 i teraz juz nic sie nie dzieje bo slomiany zapal sie skonczyl.
Jesli chcecie to grajcie przeciez ja wam nie bronie tylko widze jak to sie konczylo wczesniej i dlatego pisze co uwazam. Nawet jesli bedzie chwilowy boom to itak to szybko przeminie - nie odpisujcie juz ze NAPEWNO bedziecie w to klikac i ze wogole bedzie super bo to bez celu - przypomne wam o tym za pol roku i wtedy zobaczymy :)

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2004, o 23:08 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('wns', 'D')wa - nigdy w życiu nie wyrzekałem się, że nie lubie CPM'a - wręcz przeciwnie - bardzo mi się podoba i czasami sobie skacze na nim. Co za tym idzie - ten mod jest czymś co tworzy dość luźny i fajny pomost, pomiędzy tymi dwoma opcjami.

I skoro mod powstał, to będziemy na nim grać. Choćby z jedną/dwoma osobami, ale będziemy.


nigdzie ci nie pisalem nic o CPMie wiec o czym ty wogole klikasz ? czytaj dokladnie zanim napiszesz cos co nie ma nic do rzeczy

$this->bbcode_second_pass_quote('wns', 'Z')achowujesz sie drogi Kolcie jakby Ci ktoś podjuchy najechał - przecież to modzik na jeden/dwa serwery + być może możliwość klikania na nim w ladderze 1/1. Czy ów według mnie fajne opcje, które raczej powodują, że dzieje się coś na scenie zniszczą to co kochasz w kłejku numer dwa ?

po raz kolejny widac ze slabo czytales co pisalem - nigdzie na nikogo nie wjezdzam ani nie placze ze macie nowego moda tylko stwierdzam co wedlug mnie bedzie - ze to wszystko przeminie po 1-2 miechach

$this->bbcode_second_pass_quote('wns', 'J')edynym słusznym argumentem, który byłby do przyjęcia to, zwiększenie zainteresowania QW/CPM (o ile to STRASZNA i przerażająca sprawa). Aczkolwiek konserwatywny fan Q2 i tak pozostanie przy nim, właśnie z powodu fizyki, która nie ukrywając jest spoczkens. A ktoś kto lubi jakieś odmiany napewno zainteresuje się pro_duelem, jako ciekawostką, lub być może fajną odskocznią.

Ten twoj "jedyny sluszny argument" nie jest dla mnie wcale argumentem bo gdyby ktos chcial grac w qw/cpm to juz by w to gral i nie sadze zeby przez q2 pokochal ww przez ciebie gry.

Na koniec jeszcze raz chce zwrocic uwage abys czytal dokladnie co pisze a nie wymyslal sobie co ci sie akurat podoba.
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2004, o 23:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2003, o 13:22
Posty: 3311
Lokalizacja: rzeremje
Karma: 15
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'T')aki sam slomiany zapal byl z radiem - bylo fajnie przez miesiac moze 2 i teraz juz nic sie nie dzieje bo slomiany zapal sie skonczyl.


dzis gralem :3
btw gdzie uli z ramowka ? : D widzial go ktos ? xB
_________________
jad


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwi 2004, o 00:01 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
Jak zwykle jesteś problematyczny i Twoje na wierzchu. Ok.

$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'n')igdzie ci nie pisalem nic o CPMie wiec o czym ty wogole klikasz ? czytaj dokladnie zanim napiszesz cos co nie ma nic do rzeczy


Nie chodziło o to, że gdzieś, coś klikałeś o CPM'ie, bądz NIE CZYTAM ZE ZROZUMIENIEM - źle to napisałem. Nie jestem jakimś ortodoksyjnym fanem Q2 i po prostu lubie cpm'a, a ten mod to fajny pomost pomiędzy tymi grami.

$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'p')o raz kolejny widac ze slabo czytales co pisalem - nigdzie na nikogo nie wjezdzam ani nie placze ze macie nowego moda tylko stwierdzam co wedlug mnie bedzie - ze to wszystko przeminie po 1-2 miechach

KOLT ! *CLICK*

$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'T')en twoj "jedyny sluszny argument" nie jest dla mnie wcale argumentem bo gdyby ktos chcial grac w qw/cpm to juz by w to gral i nie sadze zeby przez q2 pokochal ww przez ciebie gry.

Piszesz byle pisać i wyjść na swoje, co jest Twoją przykrą cechą.

Myśle, że ani twórca, ani pomysłodawcy nie mają na celu stworzenia moda, który miałby zachęcać do gry w qw/cpm - on ma po prostu łączyć najlepsze rzeczy w całość.

Czytam bardzo dokładnie i nic sobie nie wymyślam - źle sformułowałem pierwsze zdanie, aczkolwiek czytając je pare razy, sens można załapać.

A jak chcesz podyskutować o radiu, to wkliknij się tutaj i zostaw gorący apel do Uliego, żeby dokończył ramówke, bo niestety ciężko bez tego grać.

Starasz się być uszczypliwy do granic możliwości co jest typowe dla niedojrzałych psychicznie - tymczasem to Ty mnie nazywasz 'siedemnastolatkiem'.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwi 2004, o 00:45 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('wns', 'S')tarasz się być uszczypliwy do granic możliwości co jest typowe dla niedojrzałych psychicznie - tymczasem to Ty mnie nazywasz 'siedemnastolatkiem'.


Zaczne od tego ze twoje osady na temat psychologii mozesz odlozyc na bok gdyz nie sadze abys byl jakimkolwiek autorytetem w tej dziedzinie.
Co do pisania byle pisac to radze przejrzec swoje ponad 1000 postow z ktorych 85% jest wlasnie takich. Zreszta meczy mnie juz twoje pisanie wszedzie gdzie tylko zobaczysz mojego nicka - odpusc sobie jak nie masz nic sensownego do napisania(miedzy innymi dlatego jestes 17latkiem dla mnie a teraz to juz chyba 16latkiem). Mysle ze nie ma sensu kontynuowac tego wiec jak chcesz aby "twoje bylo na wierzchu" to napisz jeszcze jednego posta bo ja juz nie mam zamiaru nic klikac.
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwi 2004, o 07:47 
Slaby koles

Dołączył(a): 4 paź 2003, o 22:37
Posty: 15
Karma: 0
Widze ze z luznych propozycji "co ma byc w tym modzie" itp zchodzicie na "kolt jestes be, wns jestes be" bo costam blablabla. 4 sprawy:
1) kto chce, gra w Pduela, kto nie chce ten nie gra
2) nie ma co na sile przekonywac kogos ze to bedzie cpm albo nie bedzie
3) Poprzednie moje pomysly byly glupie i sie z nich wycofuje ;)
4) Ten mod moglby byc fajny nawet w teamie. Mam nadzieje, ze nie bedze to 1/1 i 5 obsow kolejka jakas... tem tez jest fajny :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwi 2004, o 08:19 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'B')yl jakis mod nie pamietam nazwy dokladnie chyba Hardcore Challenge czy jakos tak ktory tez mial byc super fajny ludzie sie jarali jednak wszystko minelo po jakims czasie ...




kolcie ja to wtedy robilem, a ze mnie taki programista jak z lucasa poliglota, nie umialem zrobic teamow i projekt padl

teraz mamy harvena
_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwi 2004, o 11:40 
Glowny programista polskiej sceny q2
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 cze 2003, o 20:49
Posty: 501
Lokalizacja: Krak
Karma: 24
$this->bbcode_second_pass_quote('Reaver', '4')) Ten mod moglby byc fajny nawet w teamie. Mam nadzieje, ze nie bedze to 1/1 i 5 obsow kolejka jakas... tem tez jest fajny :)

Bedzie tylko 1v1, jak chcesz pograc w teamie to proponuje TDM :]. Duzo latwiej jest dodac te pare rzeczy ktore sprawiaja, ze pro-duel jest dynamiczny do TDM (np. na vote) niz z pro-duela robic moda druzynowego. Pomysl tylko ile rzeczy nie musze robic: kolejnosc graczy w scorze ze wzgledu na ilosc fragow, wszystkie te zmienne do say (%h, %w, %l, %n, %a), wszystkie komendy druzynowe (teamskin, teamname, pickplayer, kickplayer, lockteam, unlockteam, readyteam itd.), ID, funkcje do sprawdzania ilu jest ready a ilu nie i wiele innych. Pro-Duel w porownaniu z modem druzynowym to pestka.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwi 2004, o 15:20 
Fajny

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:59
Posty: 987
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 1
fakt ze kolt jest zrzedliwym staruchem 8) ale troche racji ma :O
(oby sie mylil)

ogolnie starajcie sie nie zamieniac topicow o czyms konkretnym w prywatne wymiany zdan... proponuje rozwiazywac takie sprawy na gadu czy gdziekolwiek indziej

mod zapowiada sie bardzo obiecujaca 8)... wszystko wyjdzie w praniu
imo jest to troszeczke uszczesliwianie sie na sile


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwi 2004, o 17:03 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
Fajna bedzie taka odmiana, ale myślę, że i tak większość powróci do zwykłej kłejka

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwi 2004, o 18:19 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
http://interpc.pl/~half/pd.zip


zobaczcie : )

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwi 2004, o 21:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
szkoda ze nie odrzuca po trafieniu w czape :(
i plecaczki musza byc !
ale teraz q2 mi przypomina qw, chyba zbinduje sobie +attack z kazdej broni pod innym klawiszem :>

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwi 2004, o 21:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2003, o 13:22
Posty: 3311
Lokalizacja: rzeremje
Karma: 15
dobri dobri :3
szkoda ze zadnego mid aira z rla nie ma :.(

_________________
jad


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwi 2004, o 21:36 
ZamaskoOwany

Dołączył(a): 3 kwi 2003, o 12:13
Posty: 5420
Lokalizacja: Krak
Karma: 224
omg - coś pieknego :D
z tych akcji to byłby już niezły filmik.
jak dla mnie jest GOOD już w tej postaci. (nic bym nie dodawał - ale to moje skromne zdanie)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwi 2004, o 22:21 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
Plecaczki jeszcze imho.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwi 2004, o 22:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2003, o 13:22
Posty: 3311
Lokalizacja: rzeremje
Karma: 15
wlasnie gralem z roachim na d8 :33 miod po prostu ! cudo gra ! xB ! MOC !! !! !!

_________________
jad


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 kwi 2004, o 15:05 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
gralesm dzis na tym modzie
fajna rzecz. robi z duela bardziej kontaktowy mecz. mniej spierdalania moze bedzie ;-) no i combo rg+cg jest w deche


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 kwi 2004, o 15:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
jest w deche o ile to ty masz rg+cg :D

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 124 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza