[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 5 maja 2024, o 18:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2002, o 22:21 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
w tym momencie mnie zirytowales.
synek to se mozesz mowic do swoich kolegow, i nie mysl ze masz do czynienia z jakims newbie co to kompa ma od pol roq. wiesz posiadam kompa juz ponad 10 lat ( nie tego samego ofkoz ) i troche sie na tym znam. a moj problem nie lezy na dysku tylko w procesorze ktorego wiatraq nie pracuje tak jak powinien i jest uszkodzony. nie oplaca mi sie go wymieniac bo to stare gowno . pozatym nieglugo planuje zmienic wrescie procesor - przynajmniej se pogram normalnie.
i kurwa wiecej szacunku bananie :?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 wrz 2002, o 00:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:02
Posty: 2851
Lokalizacja: Gdansk
Karma: 7
hahah

"i wogule nie gram od wczoraj bo moj komputer konczy chyba zywot ciale mi sie wiesza :S"

napisales zajebistego posta z ktorego tylko tyle moglem wywniskowac WIEC DALEM TOBIE RADE FORMAT C : :S

skumal bys cos z tego ? "moj komputer konczy zywot" lol jak ci sie rozjebal wiatrak to se qp nowy synku, bananie ? C: rotfl

btw mi tez sie rozjebal wiatrak ale na GF juz chyba 3 miesiac nie dziala i dalej zyje..

_________________
"ja chodze do Leszka Czajki tego co czesal do Idola"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 wrz 2002, o 00:36 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
$this->bbcode_second_pass_quote('|>3aTh'', ' ')a moj problem nie lezy na dysku tylko w procesorze ktorego wiatraq nie pracuje tak jak powinien i jest uszkodzony. nie oplaca mi sie go wymieniac bo to stare gowno . pozatym nieglugo planuje zmienic wrescie procesor


proponuje mimo wszystko wymienic wiatrak, powiedz mi co da ci wymiana procesora skoro wiatrak ci nie bedzie dzialac?
_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 wrz 2002, o 01:20 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
NRG : :))) spox fakt post hujowy :P nevermind, w kazdym razie wiedz ze nastepnym razem mozesz se darowac takie rady pod moim adresem :) synku 8)
ONI : mi chodzi o ten wlasnie wiatraczek przy procesorze ( kolejna niescislosc :D ) z reszta wymieniam oba proc, zmieniam tez obudowe co za tym idzie "glowny" wiatraq :_ :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 182 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza