[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 11:37

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2005, o 22:52 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2002, o 19:25
Posty: 342
Karma: 0
nie mają coś im sie pokręciło ;]
neo 128 ma za maly up


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2005, o 23:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2004, o 12:29
Posty: 2677
Lokalizacja: Bia
Karma: 24
no ja tez nie wiem jakim cudem, u mnie to samo 40-50.
Dla mnie gra sie lipnie na takim pingu, chociarz kiedys mialem SDI i tez jakos sie gra.
Da sie przezwyczaic.

_________________
Aby by


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2005, o 09:22 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('As_Best', 's')ie dziwicie? 80% ruchu w sieci to p2p
ale widze ze mimo ograniczen TychPsow, polska przegonila szwecje na polu ilosci userow na hubach dc++ :D

no i? dla p2p imo to nawet lepiej jak jest maly upload(bo sam szybko zasysasz a inny nie korzysta z Ciebie), a tp NIE powinno to interesowac(jak narazie za samo p2p nie idzie sie siedziec?)
_________________
asd

КГБ


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2005, o 09:57 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('Sqeeb', '
')no i? dla p2p imo to nawet lepiej jak jest maly upload(bo sam szybko zasysasz a inny nie korzysta z Ciebie), a tp NIE powinno to interesowac(jak narazie za samo p2p nie idzie sie siedziec?)


Typowe myslenie polaka, dlatego nigdy nie siedze na polskich hubach na dc++. Co z tego ze inni sciagaja od Ciebie? Chcesz brac to wypadaloby cos dac. Mam przez cala dobe wlaczonego torrenta i dc++, nie przeszkadza mi to ze ktos cos sciaga ode mnie. Gdyby kazdy mial Twoj tok rozumowania to sieci p2p by upadly. W Polsce sa jakie sa lacza, nie dojsc ze mamy zalosny upload to jeszcze wlaczamy netlimitery by inni nie zabrali nam wiecej uploadu niz 1kb/s :/
Ktos powie zaraz ze jak ma zapchany upload to mu download spada, tak juz bywa na laczach niesymetrycznych, rozwiazaniem jest cfos, dzieki ktoremu mozesz miec caly czas odpalonego torrenta/dc i jednoczesnie mozna komfortowo przegladac www lub grac w quake.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2005, o 10:26 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Sqeeb', '
')no i? dla p2p imo to nawet lepiej jak jest maly upload(bo sam szybko zasysasz a inny nie korzysta z Ciebie), a tp NIE powinno to interesowac(jak narazie za samo p2p nie idzie sie siedziec?)


Typowe myslenie polaka, dlatego nigdy nie siedze na polskich hubach na dc++. Co z tego ze inni sciagaja od Ciebie? Chcesz brac to wypadaloby cos dac. Mam przez cala dobe wlaczonego torrenta i dc++, nie przeszkadza mi to ze ktos cos sciaga ode mnie. Gdyby kazdy mial Twoj tok rozumowania to sieci p2p by upadly. W Polsce sa jakie sa lacza, nie dojsc ze mamy zalosny upload to jeszcze wlaczamy netlimitery by inni nie zabrali nam wiecej uploadu niz 1kb/s :/
Ktos powie zaraz ze jak ma zapchany upload to mu download spada, tak juz bywa na laczach niesymetrycznych, rozwiazaniem jest cfos, dzieki ktoremu mozesz miec caly czas odpalonego torrenta/dc i jednoczesnie mozna komfortowo przegladac www lub grac w quake.
asd? nie wiesz jak mysle wiec stfu, jak mam p2p odpalone przez cala noc to mi zalezy czy ktos mi ssie upload czy nie?

EDIT:
a tym ze od polakow jest ciezko cos zassac to sam juz sobie odpowiedziales, 1/24
_________________
asd

КГБ


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2005, o 10:43 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
lol sqeeb, przeczytaj swojego wczesniejeszego posta ok ? Napisales ze nawet jest lepiej jak jest maly upload bo sam szybko sciagasz a inny nie korzysta z Ciebie. W drugim poscie odwrociles swoja wypowiedz o 180 stopni, nie wiem o co sie kurwa teraz rzucasz.

$this->bbcode_second_pass_quote('Sqeeb', '
')EDIT:
a tym ze od polakow jest ciezko cos zassac to sam juz sobie odpowiedziales, 1/24


To nie oto juz chodzi ze np. Polak ma marny upload np. 20 czy 30kb/s tylko oto ze go jeszcze przycinaja netlimiterem lub bezposrednio w kliencie tak ze masz transfer 300bajtow/s. Nie bez powodu na co drugim hubie za granica jeszcez nie dawno *.pl bylo zbanowane.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2005, o 10:51 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', 'l')ol sqeeb, przeczytaj swojego wczesniejeszego posta ok ? Napisales ze nawet jest lepiej jak jest maly upload bo sam szybko sciagasz a inny nie korzysta z Ciebie. W drugim poscie odwrociles swoja wypowiedz o 180 stopni, nie wiem o co sie kurwa teraz rzucasz.
(...)

ok, wiem ze zajebalem
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', '
')(...)
$this->bbcode_second_pass_quote('Sqeeb', '
')EDIT:
a tym ze od polakow jest ciezko cos zassac to sam juz sobie odpowiedziales, 1/24

To nie oto juz chodzi ze np. Polak ma marny upload np. 20 czy 30kb/s tylko oto ze go jeszcze przycinaja netlimiterem lub bezposrednio w kliencie tak ze masz transfer 300bajtow/s. Nie bez powodu na co drugim hubie za granica jeszcez nie dawno *.pl bylo zbanowane.
no ale spojrz, jakbys mial w domu sam dla siebie 1mbity up/down, to co by Ci zalezalo odpalic sobie 128kbps up na p2p a reszte dla siebie? ja mam w domu 128kbps up(128/640) na 6 osob i mi to akurat duzo robi

P.S. mi sie wydawalo czy w innym topiku napisales moj nick jak trzeba? 8O
_________________
asd

КГБ


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2005, o 13:27 
Cukierkowy

Dołączył(a): 27 wrz 2005, o 11:04
Posty: 166
Karma: 2
Nie wiedziałem gdzie to dać to daje tutaj...
http://www.supernet24.pl/

_________________
dead bodies everywhere...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2005, o 14:01 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
nie dziala...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2005, o 14:12 
Cukierkowy

Dołączył(a): 27 wrz 2005, o 11:04
Posty: 166
Karma: 2
LOL faktycznie :/ nie wiem co grane bo godziene temu smigało i mi i znajomym...ale główna strona netii http://www.netia.pl też nie działa więc chyba jakaś awaria. W każdym bądź razie były tam ceny łącz symetrycznych w netii 1/1 i 2/2 z aktywacją po promocji 1zł...za 1/1 coś ponad 600 za 2/2 cos ok 1k

_________________
dead bodies everywhere...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2005, o 14:16 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Dziala, ale pol godziny sie otwiera kazda pod strona, oferta dla domu nie jest atrakcyjna nawet porownujac do tpsa, a ta dla biznesu 2MBit/s to fajnie miec lacze symetryczne ale abonament 1200zl mowi sam za siebie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2005, o 15:59 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
napewno lepiej
tylko szkoda ze u mnie jeszce netii nie ma :E

btw, kojarzy ktos technologie SADSL?(czyt. co to konkretnie jest)

_________________
asd

КГБ


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2005, o 16:13 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, o 10:09
Posty: 282
Lokalizacja: Wroc
Karma: 23
To ja mam pytanie odnoścnie Dialogu, jaki pingi są na Dialnecie 1Mbps/256kbps ?

_________________
http://platon.bikestats.pl/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2005, o 16:22 
Cukierkowy

Dołączył(a): 21 mar 2005, o 16:11
Posty: 151
Karma: 0
ponoc z dupy!!!! ale nie recze mowie tylko co slyszalem nigdy nie sprawdzalem


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2005, o 17:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2004, o 12:29
Posty: 2677
Lokalizacja: Bia
Karma: 24
Sqeeb: ostro gosciu, co ci zalezy czy ktos od ciebie sciaga? Teraz wyobraz se sytuacje jak np. jakis typek specjalnie ogranicza ci wysylanie i ty sciagasz od niego powiedzmy 2 kb/s.Fajnie ? Dlatego tak jak urbasek napisal wyzej najlepiej korzystac z hubow szwedzkich, ja ostatnio wiecej korzystam z torrentra bo na polishtracker czy filielist chyba nie ma ludzi ktorzy cokolwiek ograniczaja.

_________________
Aby by


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2005, o 17:58 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 28 mar 2005, o 18:17
Posty: 273
Karma: 0
Mylisz sie, na torrentach tez sa pieprzeni leecherzy :O

A Szwedzi to tez cwaniaczki, blokuja upload nie mysl sobie :)

_________________
QuakeWorld.pl DuelMania new to quakeworld?:<
LOLMG SIEMKA KEFT OSV?
Polen


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2005, o 18:24 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('protech', 'S')qeeb: ostro gosciu, co ci zalezy czy ktos od ciebie sciaga?

scina mi uplink?
$this->bbcode_second_pass_quote('protech', '
') Teraz wyobraz se sytuacje jak np. jakis typek specjalnie ogranicza ci wysylanie i ty sciagasz od niego powiedzmy 2 kb/s.Fajnie ?

nie posiadam takich problemow
$this->bbcode_second_pass_quote('protech', '
') Dlatego tak jak urbasek napisal wyzej najlepiej korzystac z hubow szwedzkich, ja ostatnio wiecej korzystam z torrentra bo na polishtracker czy filielist chyba nie ma ludzi ktorzy cokolwiek ograniczaja.
juz raz napisalem urbaskowi, Tobie tez musze to samo drugi raz powtorzc?
_________________
asd

КГБ


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2005, o 18:53 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('Clawfinger', '(')...) W każdym bądź razie były tam ceny łącz symetrycznych w netii 1/1 i 2/2 z aktywacją po promocji 1zł...za 1/1 coś ponad 600 za 2/2 cos ok 1k


Nie uwzgeldniles vatu, z vatem za 1MBit jest bodajze 850 a za 2MBit - 1200zl.

$this->bbcode_second_pass_quote('protech', '(')...), ja ostatnio wiecej korzystam z torrentra bo na polishtracker czy filielist chyba nie ma ludzi ktorzy cokolwiek ograniczaja.

Bo na tych torrentach zliczaja rate, wiec kazdemu zalezy zeby duzo zuploadowac, masz male rate to cie wyjebia, a ktos zamierze posciagac cos na maxa, pozniej na nowo konto zakladac to tez mu sie to nie oplaca z dwoch powodow:
1. Ciezko jest zalozyc konto bo praktycznie ciagle jest full i trzeba czekac az miejsca sie zwolnia.
2. Masz niskie rate, to nowosci ktore sie pojawiaja sciagasz z opoznieniem.
I dobrze ze takie torrenty istnieja, zawsze mam transfer na maxa (czyli ok. 250kb/s a Ci co maja lepsze lacza twierdza ze wyciagaja spokojnie 500kb/s), a to co sie pojawia to tylko orginalne rippy (czyli w orginalnych rarach grupy ktora rippowala dany film/gre), nie ma mowy o fejku i nie ma mowy zeby cos nie dzialalo.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 wrz 2005, o 18:51 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
EDIT 3:

post nizej

_________________
asd

КГБ


Ostatnio edytowano 28 wrz 2005, o 19:32 przez Sqeeb, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 wrz 2005, o 19:11 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
sqeeb to co napisales to sa raczej glupie glupoty


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 172 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza