[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 16 maja 2024, o 11:44

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2003, o 04:37 
Fajny

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:59
Posty: 987
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 1
podczas gry 1/1 wyrabiamy sobie pewne nawyki, ktore pozniej znajduja zastosowanie w grze TP...
pozatym chcialbym zauwazyc ze grajac to nie zawsze jest tak ze ma sie na raz doczynienia z 2 czy 3ma przeciwnikami... imo przewazaja sytuacje gdy w danej chwili walczymy z jednym oponentem...

pozatym uwazam se da sie grac defense w tp (wydaje mi sie ze sam tak gram)

co do topica to lepszy taki niz 3/4 z tych ktore pojawiaja sie/sa na forum wiec nie rozumiem waszego poruszenia


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2003, o 12:12 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
kolt tak ? Widzac fejka bedac pod fejkiem to jest dla ciebie $this->bbcode_second_pass_quote('', 't')o dla mnie jest to kompletna lama i traktuje wlasnie tak danego delikwenta


czytaj plz wszystko a nie wybrane fragmenty omijasz ;]

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2003, o 12:13 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
a co do scooba jeszcze to wam sie cos poprzestawialo wszystkim.

On wogole nie potrafi imo grac. Wszystko farci jebany.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2003, o 12:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
troche smieszny ten topic , cos w stylu czy kochanie sie z 1 panienka poprawi twojego skilla sexualnego przy group sex :D

Wiadomo ze jak grasz 1v1 to zawsze sie nauczysz czegos nowego/to skokow trickow / to opanowania ..... A to pozniej ma swoje zastosowanie w tp .
W 1v1 jestes sam polegasz na sobie i za bledy winisz siebie :D
W tp juz jest inaczej tu sie liczy zgranie calego teamu , zrozumienie ,
umiejetnosc wyczucia partnerow .......... no w cholere tego jest :D
Ale imo gracz ktory dobrze zagra 1v1 moze sie wogole nie odnalesc w grze teamowej ( to tez zalezy od przeciwnika na ile mu pozwoli ) bo bedzie jednostka i caly mecz bedzie wygladal 3 na 4 + 1 wolny strzelec :D Jezeli takiemu kolesiowi napiszesz ze ma np trzymac lifta a on se zacznie klikac ffa to caly tp leci w chuj......

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2003, o 15:20 
ZamaskoOwany

Dołączył(a): 3 kwi 2003, o 12:13
Posty: 5420
Lokalizacja: Krak
Karma: 224
$this->bbcode_second_pass_quote('barteq', 'c')os w stylu czy kochanie sie z 1 panienka poprawi twojego skilla sexualnego przy group sex :D

:D :D :D
imo TAK :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2003, o 15:59 
Cichociemny

Dołączył(a): 2 sie 2003, o 13:03
Posty: 114
Karma: 0
moze sie powtorze ale .. wygrywa ten kto ma "LEPSZA MYSZKE" - czyli np. takiemu lucasowi mama pod choinke kupila mx700 to wiadomo ze wygra z kism komu mam nie kupila pod choinke pieknej optycznej myszki i dany delikwent musi sie meczyc na kulkowej padaczce.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2003, o 16:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
no ofense ale dupisz ........ :D

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2003, o 16:46 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
$this->bbcode_second_pass_quote('atom', 'm')oze sie powtorze ale .. wygrywa ten kto ma "LEPSZA MYSZKE" - czyli np. takiemu lucasowi mama pod choinke kupila mx700 to wiadomo ze wygra z kism komu mam nie kupila pod choinke pieknej optycznej myszki i dany delikwent musi sie meczyc na kulkowej padaczce.

ale po co powtarzac glupie zarty ?
ja cale zycie gralem na logitechu za ~20 zl, scooby gral na starym jak swiat logitechu v-series :-)))) (cena pewnie z 5zl na gieldzie) dopiero ok. 2 miesiace temu zmienil myche (co bardziej bylo kwestia wygody a skilla i wynikow napewno nie poprawilo). Mam tylko nadzieje ze to BYL zart.
barteq - niby czemu sex z jedna panna mialby nie procentowac w grupowym :DDDDD ?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2003, o 16:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
Nie no zle :D wlasnie wiadomo ze jak prawiczka wpuscisz do lozka z 4 babami to sie wykaze gorzej niz doswiadczony koles :D to samo jest z 1v1 i tp :D

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2003, o 17:43 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
$this->bbcode_second_pass_quote('atom', 'm')oze sie powtorze ale .. wygrywa ten kto ma "LEPSZA MYSZKE" - czyli np. takiemu lucasowi mama pod choinke kupila mx700 to wiadomo ze wygra z kism komu mam nie kupila pod choinke pieknej optycznej myszki i dany delikwent musi sie meczyc na kulkowej padaczce.



gowno prawda, mam a3techa kulkowego za 18 zl i moge pograc fajne meczyki z lucasem, co ma piernik do wiatraka ?
_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2003, o 18:34 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
dobra mysz skilla nie podniesie, ale przynajmniej nie zaniza - czyt. nie gubi sie w krytycznych momentach i nie trzeba czyscic kulki co chwile.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2003, o 01:23 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
kolt - jak chcesz sobie ze mna podyskutowac to na ircu.

co do braku umiejetnosci zrozumienia tego co sie czyta u ciebie - przyporzadkowuje to sredniej statystycznej ktora w polsce jest pod tym wzgledem bardzo wysoka. A skoro do tej pory nie jestes w stanie zrozumiec paru prostych zdan to lepiej powiedz co ci wyjasnic tam gdzie bede mogl odpisac odrazu i nakierowac cie jakos na wlasciwy tok rozumowania slonik


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2003, o 03:40 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
mik na wstepie zapytam gdzie sie podzial moj post w ktorym ci wyjasnilem sprawe z tym twoim fejkiem... rozumiem ze masz moderatora i masz prawo usuwac posty ktore sa dla ciebie niewygodne ale chyba czasy cenzury juz minely wiec mozesz sobie to darowac

przechodzac do kwestii tego kto czego nie zrozumial to chyba zgubiles watek wiec napisze ci w duuuzym skrocie o co chodzi :
1. napisales ze fejki grajac 1/1 sie bluzgaja
2. odpisalem ci w skrocie dlaczego tak sie dzieje
3. napisales mi ze wybrane fragmenty twoich postow omijam
4. w kolejnym poscie(ktorego szybko usunales) wyjasnilem ci ze jak graja 2 fejki ze soba to obaj traktuja sie bez szacunku i stad liczne bluzgi/diski... napisalem tez zebys mi podal ktory dokladnie fragment z twoich postow wedlug ciebie pominalem a ty mi puszczasz tani wykret. Poza tym nie wierze ze twoja znajomosc rocznika statystycznego jest az tak wielka wiec zacznij pisac jakies konkrety.
P.S Mam nadzieje ze ten post nie zniknie w dziwnych okolicznosciach jak poprzedni.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2003, o 10:34 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
$this->bbcode_second_pass_quote('atom', 'm')oze sie powtorze ale .. wygrywa ten kto ma "LEPSZA MYSZKE" - czyli np. takiemu lucasowi mama pod choinke kupila mx700 to wiadomo ze wygra z kism komu mam nie kupila pod choinke pieknej optycznej myszki i dany delikwent musi sie meczyc na kulkowej padaczce.


po 1 myszke to ja sobie sam kupilem po 2 przez 4 lata gralem na myszcze za 10 zl a przez 2 lata na kompie ktory daleko odbiegal od norm. Zreszta popytaj ludzi ze sceny jest duzo osob co maja mxy itp klasy myszki
_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2003, o 10:54 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'm')ik na wstepie zapytam gdzie sie podzial moj post w ktorym ci wyjasnilem sprawe z tym twoim fejkiem... rozumiem ze masz moderatora i masz prawo usuwac posty ktore sa dla ciebie niewygodne ale chyba czasy cenzury juz minely wiec mozesz sobie to darowac

przechodzac do kwestii tego kto czego nie zrozumial to chyba zgubiles watek wiec napisze ci w duuuzym skrocie o co chodzi :
1. napisales ze fejki grajac 1/1 sie bluzgaja
2. odpisalem ci w skrocie dlaczego tak sie dzieje
3. napisales mi ze wybrane fragmenty twoich postow omijam
4. w kolejnym poscie(ktorego szybko usunales) wyjasnilem ci ze jak graja 2 fejki ze soba to obaj traktuja sie bez szacunku i stad liczne bluzgi/diski... napisalem tez zebys mi podal ktory dokladnie fragment z twoich postow wedlug ciebie pominalem a ty mi puszczasz tani wykret. Poza tym nie wierze ze twoja znajomosc rocznika statystycznego jest az tak wielka wiec zacznij pisac jakies konkrety.
P.S Mam nadzieje ze ten post nie zniknie w dziwnych okolicznosciach jak poprzedni.

ad1. true ;]
ad2. ja tez to napisalem, ale true
ad3. true
ad4. not true - ja to odczulem jako najezdzanie na mnie - skoro sie myle to sorry.
ad. rocznik statystyczny - jest duza :]]]]]]
i to by bylo na tyle (mam nadzieje :)) topic nie jest wart klotni czy tego typu dyskusji

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2003, o 12:50 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Ciesze sie ze doszlismy w koncu do porozumienia.
Nie chodzilo mi o najezdzanie ale zdaje sobie sprawe ze mogles to tak odebrac.
Wesolych Swiat :)

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2003, o 21:45 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', '1')/1 daje tylko to, ze w jakims tam malenkim stopniu podwyzsza sie accuracy. Ja "wychowalem" sie na resetowych i shot.gnetowych deathmatchach. Jesli juz jakakolwiek forma gry ma poprawic gre w tp to wlasnie FFA.Tam grasz sam przeciwko 1-20 przeciwnikom i wyuczasz sie podstaw takich jak gra na sluch i accuracy (o wiele skuteczniej niz w 1/1).
1/1 jest chujowe - w wiekszosci przypadkow jest nudne (poza gra bdb graczy) i mocno wkurwia :P


Bzdura. Jak dostalem stalke to przez dluzszy czas gralem tylko DM cwiczac skilla. Jak juz w DM osiagnolem prefekcje, i chcialem zaczac TP, okazalo sie ze przez nawyki z DM bardzo zle sie gra w TP. W DM nie liczy sie to ze giniesz, malo tego - nawet to ze zginiesz sie oplaca! Zwlaszcza jak na serwie jest wapon-stay, braknie ci ammo to rozjebujesz granatem tlum razem ze soba, i po respawnie mozesz pobrac giwerki z ammo. To podstawa na mapie U2. Od razu mozna poznac kogos kto gra duzo w DM po tym ze "leci na pale". W TP i 1v1 to niedopuszczalne i gracze TP nie powinni grac DM.
Co do 1v1 to musze sie zgodzic.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2003, o 01:06 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
bo trzeba wiedziec w co sie aktualnie gra :}


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2003, o 01:44 
Cukierkowy

Dołączył(a): 10 paź 2003, o 12:04
Posty: 228
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
Wg mnie 1v1 ma swoje odibcie w tp, jest troche dodatnie i troche ujemne. W 1v1 uczymy sie lepiej strzelać z poszczegolnych broni, uczymy sie triow i uników, to sie dodatnio odbija, jednak dziki 1v1 mozna przestać odruzniac tp od grania na rambo. To tak ja w pilce noznej, jak ktos jest szybki i sie kiwac umie ale trenuje tylko na jednego kolesia, to moze stac sie na boisku egoistą, w kazdej grze zespolowej jest ta sama zasada : współparaca. Czyli skill tez sie liczy ale trzeba tez dzialac z innymi.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2003, o 09:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
jak was czytam to odnosze wrazenie ze powinniscie ksiazke napisac jak trzeba grac co trzeba robic szkoda ze wiekszosci pozostaje tylko takie pierdolenie i nie ma odzwierciedlenia w grze (bez obrazy)
Zaraz bedziecie pytac czy ctf cos daje a moze ra2 a moze rarena itd po co? jak to indywidualna sprawa ktos kto nie lubi tp to grajac dobrze 1v1 bedzie w nim lamil (moj przyklad) to samo na odwrot i to samo mozna podawac z ctfem od dm az po ra2.
Q2 to q2 czy grasz w to czy w to zawsze sie czegos uczysz , poruszania , strazelania ,myslenia a grasz w to co lubisz.

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 167 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza