[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 23 maja 2024, o 06:53

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Potrzebni sędziowie
PostNapisane: 8 lis 2003, o 11:47 
Przyczajony

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 16:59
Posty: 68
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
Chciał bym zotrganizować lige taką dla słabszych klanów z powodu nie dojscia do skutku ligi stq2 dlatego potzrebni są mi sędziowie ponieważ klany takie jak nasz nie moga sie zbytnio rozwijać a q2 nie moze upaśc dlatego apeluje do kazdego kto ma admina na jakims serverze o sędziowanie w naszej lidze :ok:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2003, o 12:32 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
Jakie to slabsze klany ? Po co chcesz zorganizowac lige, sedziow etc, skoro potrwa to 2 kolejki, bo "slabsze" zbytnio powaznie nie potraktuja twojej ligi. Lepiej klikajcie dalej - kiedys zagracie w plq2 itp. A q2 nie zginie - nie martw sie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2003, o 15:40 
Kozak

Dołączył(a): 25 lut 2003, o 17:20
Posty: 2346
Lokalizacja: Centrum wszechswiata
Karma: 0
mojim zdaniem jest to dobry pomysł (chetnie bym pomogl przy organizacji :D).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2003, o 15:58 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
Moim zdaniem jest to kiepski pomysł i jest on tylko po to aby adminy na servery dostac.

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2003, o 16:23 
Kozak

Dołączył(a): 25 lut 2003, o 17:20
Posty: 2346
Lokalizacja: Centrum wszechswiata
Karma: 0
nastempny slepy gosc Hi7 ty chyba za duzo przy kompie siedzisz :D

CZYTAJ !! -- > "dlatego potzrebni są mi sędziowie" sedziowie nie adminy.

Ja osobiscie gleboko mam w dupie adminy i mi by nie było by potrzebne do szczescia aby prowadzic lige

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2003, o 16:41 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
ja jestem przeciw, poto byla tak skonstruwoana ta edycja plq2, aby mogly wykzac sie te suabsze klany, jak widac bylo odzew tych "suabszych" byl znikomy..

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2003, o 17:07 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Dajcie spokoj zaraz bedzie 20 dzieciakow ktorzy chca zrobic swoja lige...
Hamer ty naprawde uwazasz ze nie bedzie zaraz pytan od "organizatora" do sedziow o adminy ? Jesli tak to jestes naiwny.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2003, o 17:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2003, o 23:46
Posty: 1216
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'D')ajcie spokoj zaraz bedzie 20 dzieciakow ktorzy chca zrobic swoja lige...

true.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2003, o 20:01 
cz:EE
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2002, o 10:49
Posty: 1839
Lokalizacja: Bruksela
Karma: 50
nie kumam o co wam chodzi ?
co wam zaszkodzi ze "20 dzieciakow chca zrobic swoja lige... " ???
poprostu slabsze klany chciały by sobie poklikac miedzy klanami na swoim poziomie. Jezeli chca takiego czegos to dlacego im tego nie umozliwic ? jesli zorganizuja sobie lige ktora uciagna to spoko, jesli liga padnie beda wiedziec ze nie dali rady.

Jak pisali wczesniej nie potrzebne im sa adminy lecz sedziowie, a to 2 rozne rzeczy.

Co do plq2 to klany "slabe" (raczej nalezalo by napisac poczatkujace) nie zglaszaly sie bo to nie ich poziom. CO to za satysfakcja grac z bod, di, 3m, xf, nb czy bdj i wtopic miazdzaca przewaga fragow ? to nie jest nauka gra tp lecz nauka uciekania i chowania sie po katach na mapie, a nie o to chodzi.
Sam pamietam jak agl w pierwszej edycji plq2 w ktorej wystapilismy gralismy mecz z 3m na q2dm8, wynik byl bodajze 230:2. POwiedzcie czego mysmy sie wtedy nauczyli ? po zattym ze 3m chodzilo przez 2tygodnie z glowa u gory bo zmiazdzyli jakis klan i mieli 55 fragow i 0 albo 1 deaths, a do tego acc kolo 60%. :/

Taka gra nic nie wnosi dla poczatkujacych klanow, moze tylko poczucie niskiej wartosci, bo takie przegrane raczej ponizaja niz podnosza ducha i checi do dalszej walki.

Reasumujac pomysł jest ok. Jesli dacie rade zorganizujcie lige, zorganizujcie pozadna www, i pozadnych ludzi do prowadzenia ligi, bo jesli liga padnie (czego wam nie zycze) to juz tego wam nie wybacza i posypia sie komentarze "a nie mowilem ? " "kolejna lamerska liga ktora przetrwala 2 tygodnie". Dobierzcie do tych slabszych klanow jakies 2-3 srednie klany byscie mogli pocwiczyc z nieco lepszymi od siebie.

Good LUck .


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2003, o 20:13 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
messer ? a jak sie nauczyliscie graC ? chyba nie grając z botami tylko klikajac z lepszymi od siebie i podnoszac w ten sopsob swoj skill

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2003, o 20:54 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
mess widac nie zauwazyles tego ze sa dwie ligi w plq2, i raczej te suabsze klany nie ebda grac z klanami 3m, ra, synth, di .. aby przegrywac 3xx:1x

a wiekszosc meczy w 2 lidze mimo wszytko byla wyrownana,

kolt nie rozumiem twojego posta

przeciez ja jestem przeciwny temu aby powstala nowa liga, a to ze nie podalem jako argumentu przeciwe temu pomyslowi nawizajac do amidnow to chyba nie moj blad ?:D

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2003, o 21:12 
Przyczajony

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 16:59
Posty: 68
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', 'j')a jestem przeciw, poto byla tak skonstruwoana ta edycja plq2, aby mogly wykzac sie te suabsze klany, jak widac bylo odzew tych "suabszych" byl znikomy..
ja nic niw wiedziałem żebym gdzie to było ogłaszane a chociarz powiedziane żeby to było wiadome ja i inne klany słabsze by sie odezwały. Moim zdanie powinno nie być jakis lig innych tylko np jakies 2 typy plq2 i jakis tam jeszcze ale w plq2 by grały wszyskie klany podzielone wg ich skilla.
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'H')amer ty naprawde uwazasz ze nie bedzie zaraz pytan od "organizatora" do sedziow o adminy ? Jesli tak to jestes naiwny.
a chcesz sie przekonać mi chodzi tylko o to aby grać a nie o jakies adminy i szpanować ze mam admina tylko o to zeby grac i nie wpieprzał sie nikt jak my tu gramy klanówke to ktos sie wbijado timu zablokuje i nic z nim nie zrboisz a tak admin poporze ja wcale nie musze miec adminów wystarcz a mi sędzowie

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2003, o 21:18 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
wns, hamster, hit, kolt ale nikt was nei pyta czy jestescie za czy przeciw tylko koles poprosil osoby z adminami by pomogly przy sedziowaniu (jak rozumiem orgazniacja zajma sie sami)

imo 2 liga plq2 jest bardzo silna i takie klany jak bod czy bdj to z pewnoscia pierwsza liga.. podobnie r , nB itd...

wiem ze poczatki sa takie ze sie woli grac ze slabymi i srednimi bo inaczej traci sie cala przyjemnosc gry.. dopiero jak sie zalapie podstawy to sie pojawia chec grania z lepszymi

imo nawet jak by sie miala liga rozpasc po 3 kolejkach to czesc osob bedzie chcialo grac w lepszych klanach a czesc zrezygnuje z q2 ale nie wiem czemu taki w was sprzeciw

nie moge sie tu wypowiadac w imieniu urbaska ale mysle ze zgodzi sie wam dawac tymczasowe adminy na czas meczu wiec nie widze problemu...

jesli mialy by tam uczesticzyc klany ktore nie graja w plq2 i mlq2 to uwazam to za bardzo dobry pomysl

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2003, o 21:19 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
hamster wiec ci wyjasniam :
Ludzie mysla ze zrobic lige to taka prosta sprawa i czesto jest tak ze slomiany zapal szybko sie wypala. Juz byly takie przyklady wczesniej. Poza tym mysle ze ligi typu "dla slabych klanow" to nieporozumienie - dlaczemu to sam pisales. Poza tym przepraszam ale sama osoba organizatora budzi u mnie mieszane uczucia.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2003, o 22:18 
Przyczajony

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 16:59
Posty: 68
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
ej ludzie ja prośiłem o śedzich a nie o komętarze na tem temat jabym sie pytał co sądzicie na ten temat to bym spytał a jezeli nie masz zamiaru sędziować albo cos pomóc to po co te posty ?? nie rozumiem was


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, o 04:19 
Kozak

Dołączył(a): 25 lut 2003, o 17:20
Posty: 2346
Lokalizacja: Centrum wszechswiata
Karma: 0
Ja naprawde adminy mam w glebokim powazaniu... organizujac te lige mial bym na celu dobra zabawe a nie adminy (po h.. mi k.. adminy ?? :bij: )

ch4!LD: jesli chcesz to moge ci pomoc jesli o te lige wiec jesli chcesz mojej pomocy to wal na gg: 1079 (chetnie zajme sie www)

PLQ2 to fajna liga ale jedno mnie miazdzy ten bezsensowny regulamin ktory nie pozwala na dopisywanie graczy w ten sposob moj klan zostaje daleko w tyle :/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, o 07:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
zrobcie osobna lige dla dziewczat hannan tez by chcial pograc :D

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, o 09:43 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
:)

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, o 11:11 
cz:EE
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2002, o 10:49
Posty: 1839
Lokalizacja: Bruksela
Karma: 50
no i dla GEJOW !!!

Lucas tez by chial pograc : )


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, o 11:16 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('hanan', 'n')ie moge sie tu wypowiadac w imieniu urbaska ale mysle ze zgodzi sie wam dawac tymczasowe adminy na czas meczu wiec nie widze problemu...

Przez te wasze kurwa tymczasowe adminy my (PLQ2) nie mamy dostepu do zadnego servera !!!! Co wejde na server to bad password. Biore od Guana sedziuje mecz, wychodze, wchodze z klanem bod, wpisuje to samo haslo - BAD PASSWORD, wpisuje haslo ktore powinno byc - BAD PASSWORD. Wlasnie dlatego uwazam, ze kolejna liga to pomylka !

Jest II liga PLQ2 i 3 liga clanbase, malo ?

Hanan jak jestes tak bardzo za tym pomyslem to moze przemianujesz swoja Q2L na lige dla slabszych klanow ?

Góra
   
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza