[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 8 maja 2024, o 16:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Q2 film - opinie
PostNapisane: 4 lis 2003, o 07:10 
cz:EE
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2002, o 10:49
Posty: 1839
Lokalizacja: Bruksela
Karma: 50
Cz3.
Ogladajac kiedys tam roznego rodzaju filmy z Q2, pomyslalem sobie czy ja sam dalbym rade cos takiego zrobic. No i tak przeszedlem "od slow do czynow" popytalem tu i tam, jakie programy potrzebne, no i tak sie zaczelo.
Potem zaczolem zastanawiac sie nad pomyslem, i tak wspolnie z moja kochana Kobieta (Pozdrawiam Marte :**) postanowilismy nadac taki wlasnie ksztalt filmu. Jaki ??? Mozecie sami sie przekonac po sciagnieciu mojego "dziela".
Sa to moje pierwsze kroki, wiec badzcie wyrozumiali i nie rzucajcie "miesem" od razu :], a jako ze mastahem Q2 tez raczej nie jestem, takze nie spodziewajcie sie mega wypasionych akcji :>
A teraz sciagajcie i milego ogladania ( nie zasnijcie ! ! ! ).
agl.messershmitt262"

No to Cz3.

http://www.lo3.wroc.pl/~mboduch/messer/me262.rar

PS. Prosze nie piszcie tutaj ze jest odzielny topic Q2 Movie, bo dobrze wiem ze takowy istnieje. NIe chialem jednak tam pisac, gdyz chialbym poznac opinie tylko i wylacznie na temat ww filmu mojego autorstwa. W ww topicu (q2 movie) poruszazne sa kwestie roznych filmow i opinie na temat mojego mogly by sie tam gdzies zakamuflowac lub zgubic :].

Aha plik rar zajmuje 425 MB :| :o :? bo jakos program ktorym kompresowalem nie umial sobie poradzic z kompresja i tak jakos dziwnie duzo zajmuje ://. Plik rar zawiera rowniez codeki potrzebne do obejzenia filmu (Xvid'a)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2003, o 08:11 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 wrz 2002, o 10:49
Posty: 95
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
Zaczynam Zassysanie mam nadzieJe ze ten FIlm bedzie tego Warty :)

_________________
^__^


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2003, o 11:46 
ZamaskoOwany

Dołączył(a): 3 kwi 2003, o 12:13
Posty: 5420
Lokalizacja: Krak
Karma: 224
ja też miałem na początku problemy z kompresją w vegas video (mogę się założyć , że komprersując dałeś na 'good' albo 'best' w tym kodeku) :D - dlatego czasami są te ciemne paski..
imo jak na pierwszy film to ok, szkoda tylko, że zgrałeś go na swoim paku no i muza.. (nie lubie hip-hopu - ale to tylko moje odczucie, choć ten typ bitów troche jakby nie pasuje do q2)
Za to kilka lolowych akcji mnie rozbawiło i to nieźle - zwłaszcza ta rakieta w pokoju, która po serii twoich uników trafiła w partnera tego co strzelał.. C:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2003, o 14:31 
Kozak

Dołączył(a): 25 lut 2003, o 17:20
Posty: 2346
Lokalizacja: Centrum wszechswiata
Karma: 0
hmm wlasnie zaczelem zasysanie za 1 h wypowiem moje zdanie :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2003, o 14:58 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
hehe ja wlasnie obejrzalem i zajebiscie mi sie podobalo :)

wiecej sie obsmialem niz na wszytkich obejrzanych przez ostatnie dwa miesiace komediach razem wzietych, dupa mnie jeszcze boli jak spadlem z krzesla przy sceeeennna kudwaaaaaaaa

akcje wiadomo nie na poziomie filmu mkuha ale w polaczeniu ze wstawkami jest naprawde sympatycznie a to jak messer wyruchal DI w ROOM to sie do pff do dzialu fun nadaje :))

wiadomo ze na orginalnych teksturach bylo by fajniej ale na tych tez spoko, sa wyrazne i nie ma problemu z lookaniem...

GW messer :*

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2003, o 15:00 
cz:EE
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2002, o 10:49
Posty: 1839
Lokalizacja: Bruksela
Karma: 50
$this->bbcode_second_pass_quote('VenoM', 'j')a też miałem na początku problemy z kompresją w vegas video (mogę się założyć , że komprersując dałeś na 'good' albo 'best' w tym kodeku) :D - dlatego czasami są te ciemne paski..


no wlasnie nie wiedzialem jak sie tego pozbyc. napisalem nawet o tym w pliku info.txt. wiesz jak to zrobic zeby tego nie bylo :E ??

$this->bbcode_second_pass_quote('VenoM', ' ')... szkoda tylko, że zgrałeś go na swoim paku no i muza.. (nie lubie hip-hopu - ale to tylko moje odczucie, choć ten typ bitów troche jakby nie pasuje do q2)

no pak specjalnie wlasnie zrobilem specjalnie zeby nieco odruzniał sie od tych co widzialem widze na codzien ogladajac filmy czy tez grajac na moim q2. Co do muzy (hip-hopu) to generalnie chodzilo mi o luzny text pisenek wsluchaj sie troszke :D a bedzies zmial polewke :>

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2003, o 15:54 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('HaMeR', 'h')mm wlasnie zaczelem zasysanie za 1 h wypowiem moje zdanie :P


ja pierdole, ja od rana zassysam i mam 50%, tez chce takie lacze :(

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2003, o 16:04 
Kozak

Dołączył(a): 25 lut 2003, o 17:20
Posty: 2346
Lokalizacja: Centrum wszechswiata
Karma: 0
całkiem fajny filmas
- ogolnie nie lubie hh :D lecz Mezacz mi zawshe styknie C:
- komentarze dzwiekowe byly fajne :D
- kiepska jakosc (film mogl by mniej zajmowac a posiadac lepsha jakosc :D)
- Po ogladnieciu tego ze filmu czuje jakis niedosyt :D (moze to ta muzyka)

OGOLNIE TO POLECAM JEST WARTY OBLUKANIA :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2003, o 16:27 
cz:EE
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2002, o 10:49
Posty: 1839
Lokalizacja: Bruksela
Karma: 50
$this->bbcode_second_pass_quote('HaMeR', 'c')ałkiem fajny filmas
- kiepska jakosc (film mogl by mniej zajmowac a posiadac lepsha jakosc :D)

tez tak sadze :| :mad:

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2003, o 16:40 
Kozak

Dołączył(a): 23 sie 2003, o 23:56
Posty: 2361
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 3
film jest zajebisty !!!!!!!!!!!! mess krolujesz :)
i zajebisice pasuje ten kawałek HH MESSokracja ;) (nie pzrepadam na hh ale to miazdzy) w ogole fragi tez nie waskie... (nawet ja tam jestem :D) a muzyka jest wykosmiczna
dzik jest dziki
dzik jest zły :D
oglnie fajny klimat filmu i masz zajebisty pak :) a wstawka ta ostatnia to :D:D:D:D:DD:D: nie mogłem sie pozbierac ze smiechu :D

GW !!

film mi sie sciagał niecałe 2h ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2003, o 16:59 
Mroczny

Dołączył(a): 9 paź 2003, o 01:33
Posty: 531
Lokalizacja: Che
Karma: 4
Ja obejze chyba ten film gdzies jutro nad ranem dopiero, tak mi to "kochane" tele2 zasuwa(5-10kb/s we flashget). Zreszta sami zobaczcie ku przestrodze, zeby nie brac tego shitu : http://quake2ground.w.interia.pl/ping.jpg .Ale to nic, poczekam.

_________________
kjulik hasacz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2003, o 17:42 
Cukierkowy

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 09:59
Posty: 212
Lokalizacja: GL
Karma: 0
ja pingi tez mam do dupy ale za to film w godzinkę ściągnąłem - ogólnie da się obejrzeć - fajnie że na twoim paku bo Q2 wygląda trochę inaczej, muza tez może być chodź wydaje mi się że są chyba bardziej ambitne zespoły hip-hopowe - ten kawełek o dziwkach i dyskotece gryzie się z filmem jak i z dalszą muzą (kleksem i innymi ) no i za dużo MB jak na 14 minut , jeśli trend się utrzyma PFF2 będzie zajmował 2 GB :P
jak na pierwszą produkcję całkiem nieźle


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2003, o 18:06 
ZamaskoOwany

Dołączył(a): 3 kwi 2003, o 12:13
Posty: 5420
Lokalizacja: Krak
Karma: 224
jak będziesz następnym razem coś kompresował w vegas video mess, to wal na gg 4553099 :D wszystko ci wyjaśnię i podam ustawienia.
Lada dzień natomisat, anomal wrzuci tu gdzieś q2-film który mu posłałem (pocztą polską :D:D) i własnie w nim udało mi się znacznie poprawić jakośc i pojemność avika (w porównianiu do mojego pierwszego), używając tego samego kodeka co ty.

Faktem jest, że Twój film ma klimat i różni sie od pozostałych. Nie napisałem ani słowa o jakości fragów bo dla mnie w filmach to zawsze ma drugorzędne znaczenie. Nie muszą to być tylko i wyłącznie air RL a'la skandynawia. Prezentuje to tylko skill gracza, ale z każdej akcji można zrobić coś bardzo fajnego do oglądania jeżeli tylko odpowiednio się to ubierze i przekaże.
gw

ps - film mi się ściągał 35 minut ale to była godzina 7.10 rano :]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2003, o 18:24 
cz:EE
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2002, o 10:49
Posty: 1839
Lokalizacja: Bruksela
Karma: 50
Out dzieki za pozytywna opinie :]


$this->bbcode_second_pass_quote('ar2r', ' ')ogólnie da się obejrzeć - fajnie że na twoim paku bo Q2 wygląda trochę inaczej, muza tez może być chodź wydaje mi się że są chyba bardziej ambitne zespoły hip-hopowe - ten kawełek o dziwkach i dyskotece gryzie się z filmem jak i z dalszą muzą (kleksem i innymi ) no i za dużo MB jak na 14 minut , jeśli trend się utrzyma PFF2 będzie zajmował 2 GB :P


- o paku juz pisalem wyzej
- nie znam hip-hopu nie znam bardziej ambitnych zespolow, te wpadaja w ucho i maja nieco smieszny text o co mi wlasnie chodizlo
- czy sie gryzie z filmem ? hm.. wsluchaj sie w text tych 2 piosenek a zobaczysz ze sa dopasowane do tego co sie dzieje na ekranie
- o kompresji juz tez pisalem ze nie potrafilem bardziej skompresowac, jak napisal Venom jest gdzies tam jakis "haczyk" :>

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2003, o 19:23 
cz:EE
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2002, o 10:49
Posty: 1839
Lokalizacja: Bruksela
Karma: 50
$this->bbcode_second_pass_quote('VenoM', 'j')ak będziesz następnym razem coś kompresował w vegas video mess, to wal na gg 4553099 :D wszystko ci wyjaśnię i podam ustawienia.
Lada dzień natomisat, anomal wrzuci tu gdzieś q2-film który mu posłałem (pocztą polską :D:D) i własnie w nim udało mi się znacznie poprawić jakośc i pojemność avika (w porównianiu do mojego pierwszego), używając tego samego kodeka co ty.

ok zglosze sie :]


$this->bbcode_second_pass_quote('VenoM', '
')Faktem jest, że Twój film ma klimat i różni sie od pozostałych. Nie napisałem ani słowa o jakości fragów bo dla mnie w filmach to zawsze ma drugorzędne znaczenie. Nie muszą to być tylko i wyłącznie air RL a'la skandynawia. Prezentuje to tylko skill gracza, ale z każdej akcji można zrobić coś bardzo fajnego do oglądania jeżeli tylko odpowiednio się to ubierze i przekaże.
gw


o to wlasnie mi chodzilo zeby to bylo cos innego. calkiem odmiennego co dotychczas wyszlo. Chyba mi sie to w pewien sposoob udalo bo chyba nie czegos takie spodziewaja sie ludzie sciagajac ten film :D :D :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2003, o 19:28 
Kozak

Dołączył(a): 23 sie 2003, o 23:56
Posty: 2361
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 3
nie dziekuj mnie tylko sobie... ty zrobiłem fajny film anie ja... ja tylko powiedziałem jakie jest moje odczucie co do filmu :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2003, o 21:09 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2003, o 13:26
Posty: 767
Lokalizacja: RZ
Karma: 79
Nie moge sciągnąć tego Flashgetem :( :( wie ktos dlaczego ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2003, o 22:17 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
gg

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lis 2003, o 01:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
:)

Film podobal mi sie, szczegolnie akcja z blasta na dm3.

Troche jakosc slaba, ale dalo sie ogladac.

Fajna sciezka dzwiekowa, nadajaca specyficzny klimat :> .
Wstawki czasem nie pasowaly do sytuacji na ekranie, ale tez dalo sie je przezyc.

Ogolem fajny film mess.

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lis 2003, o 06:29 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2003, o 12:36
Posty: 79
Lokalizacja: Wroclaw
Karma: 0
Nie czytalem poprzednich postow, zeby sie nie sugerowac!!! Za 15 minut bede go mial i wtedy ogladne i sie wypowiem!!! Tak BTW dobry server :P Sciagajac za pomoca Download Express mam ciagle 500 kb/sek :)

_________________
I see death people!!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 144 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza