[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 kwi 2024, o 18:37

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2003, o 20:57 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
$this->bbcode_second_pass_quote('ZimZum', '.')., chociaz on wszystkie servery ustawi pod aK rajt :D:D:D?


:D

problemy admnow byl od zawsze i bedize nadal, jesli w kocnu czegos wpsolnie nie postanowimy, topicow o tym bylo 1000, a jedyny madry post jaki przeczytalem to ten Sick'a

poki w pol gra sie na dm a nie osp (nie wiem dlaczego, totalna bzdura imo) to nie da rady ustawic time/hold przez graczy, zreszta osp ma chyba duzo wiecej funkcji co poniekad mogloby ulatwic sprawe

fakt jest taki ze gdy ligi startowalo mialem admn na : cool bg, ligowy 1,2, kubus bg, cf'y(server polish league) 1,2,3 teraz nie mam na zadnego, a bynajmniej te ktore mam dzialaj raz w miesiacu..

zmiana adminow na dany mecz jest srednio fajna, bo nie raz jest tak, ze prosilem kogos aby zmienie admina bo kura tam nie mam ,a klany kca tam grac, zmienial dla mnie ale potem nie wracal wlasciwego

moja prpozycja:

jak powstaly "ligowe" servery, przestawic je jesli sie da na osp

dac komus recona jak pisal Sick

ps. co do stronniczosci, na chuj byc sedzia jak komus sie kce ulatwic swyciestwo ?
_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Ostatnio edytowano 24 paź 2003, o 21:50 przez hamster, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2003, o 21:20 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2002, o 16:26
Posty: 192
Lokalizacja: WAWA
Karma: 0
Nieczytalem all postow w tym temacie , wiec moze ktos juz o tym wspomnial a mianowicie chodzi o haslo na server tak jak to robia sedziowie w ligach ctf'owskich. To chyba jest najlepsze rozwiazanie haslo zna tylko sedzia i podaje gracza i niema zadnych akcji ze sedzia musi co chwile kickowac ;). Jesli do tego potrzeba rcon'a to fajnie by bylo jak by Darek udostepnil go odpowiedzialnej osobie :) to tyle

_________________
<b>Mistrz Polski</b>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2003, o 21:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
ale po co rcon? wystarczy np 8 osb ktore maja amdina i SERVERY NA MAX PLAYERS 11 i koles ktory sedziuje mecz 1 h 2h, 3h, 4h, 5h, 5min przed pisze adminowi on idzie zmienia admina daje mu i tyle? server bedzie full i i tak nikt nie wejdzie

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2003, o 22:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
ale ja tak bardzo chcialem :D

ej a wracajac do tematu , to dla mnie serio jedyne madre rozwiazanie to ustawianie hasla podczas meczy ligowych i jesli tylko da rade to obadajcie czy sie to spisze :)

btw duzo osob sie wypowiada , wnosi duzo nowych pomyslow ale zeby sie nie skonczylo tak jak podawanie ip do lig - przez kilka meczy sedziowie sprawdzali , z czasem ucichlo i sie fejki rozegraly :P teraz to przeciez juz wogole nikt ip nie sprawdza ... ( no chyba drug ostatnio sprawdzal podczas meczu - ale to 1 przypadek na 10 :( )

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2003, o 00:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
Ja napisze tak.

Hamster ma racje. Od jakiegos czasu jest fajnie: zapraszam klan na serwer (na ktory mam ADMINA), wchodze na niego i zonk, nie mam adm. 1 mecz, tylko dzieki uprzejmosci 3m (serw klanowy 3m), udalo sie rozegrac.

Imho jesli chodzi o mecze ligowe to na serwie powinien byc zmieniony maxplayers, to by bardzo ulatwilo sprawe.

Lucas. Ja osobiscie tez myslalem, ze sprawa zmiany admina przed meczem jest dobrym rozwiazaniem. Jednak nie. Czasem nie ma osoby z rconem (sila rzeczy). Poza tym nie zawsze jest maxplayerow na serwie i przy 11 i tak trzeba bedzie kikac(a czasem 1 obs z timu oglada, a tim czeka na innego gracza, ktory sie spoznia, mozliwosci bardzo duzo, jezeli chodzi o ten temat).

Jezeli juz chcecie dac komus rcony, to jezeli chodzi o moje zdanie, to powinny je dostac: hamster, anomal.

Chcialbym zauwazyc, ze juz od dawna nie slyszalem o fejk-adminach, czy banowaniu bez sensu. Jedynym ostatnim bugiem byly te zmiany adminow.

Wiem, ze sedziuje w godzinach niestandardowych. Nie zawsze moge byc online, ale to nie moja wina i tak bedzie zawsze (przynajmniej przez ten rok).
Dlatego jak nie chcecie, to nie musze miec admina, nie obraze sie ;)

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2003, o 00:29 
Kozak

Dołączył(a): 25 lut 2003, o 17:20
Posty: 2346
Lokalizacja: Centrum wszechswiata
Karma: 0
20 osob i bedzie git :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2003, o 00:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
tak hamer, znaczaco pomogles w tej sprawie...

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2003, o 00:58 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('barteq', 'a')le ja tak bardzo chcialem :D

ej a wracajac do tematu , to dla mnie serio jedyne madre rozwiazanie to ustawianie hasla podczas meczy ligowych i jesli tylko da rade to obadajcie czy sie to spisze :)

btw duzo osob sie wypowiada , wnosi duzo nowych pomyslow ale zeby sie nie skonczylo tak jak podawanie ip do lig - przez kilka meczy sedziowie sprawdzali , z czasem ucichlo i sie fejki rozegraly :P teraz to przeciez juz wogole nikt ip nie sprawdza ... ( no chyba drug ostatnio sprawdzal podczas meczu - ale to 1 przypadek na 10 :( )


No to jestes w bledzie bo kazdy sedzia ma nakaz zrobienia screenow a IP sprawdzam pozniej i porownuje z baza, jak jest cos nie tak wyjasniam sprawe. Zdarzalo sie ze sedzia jakis nie zrobil screena wiec nie sprawdzilem ale w 90% meczach ip zostaly sprawdzone. Mowie oczywiscie o mlq2.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2003, o 01:05 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Co do adminow to hamster i bones maja racje. Bardzo czesto bylo tak ze ma byc liga a tu zonk admin nie dziala. Jest to spowodowane najczesciej albo tym ze wczesniej byla jakas liga i dalo sie admina tymczasowego i nie zostal zmieniony z powrotem, albo admin dotarl w niepowolane rece i trzebabylo czekac na restart serwa zeby znow admin byl z cfg. Dlatego rcon bylby dobrym rozwiazaniem. Mialaby go 1 osoba ktora jest czesto online.
Albo trzymamy sie wersji ze dajemy tylko tymczasowe adminy, ale trzeba pamietac zeby po kazdym meczu zmienic z powrotem!
Maxclients 11 vote yes


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2003, o 01:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
urbas wiem ze w mlq2 sie staracie i sprawdzacie ip , ale jakos w plq2 nie przypominam sobie zeby ktos sprawdzal ip... a moje sie napewno nie zgadzalo ostatnio chytry

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2003, o 03:22 
Kozak

Dołączył(a): 25 lut 2003, o 17:20
Posty: 2346
Lokalizacja: Centrum wszechswiata
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('bones', 't')ak hamer, znaczaco pomogles w tej sprawie...


zawshe do uslug, ehh nastempnym razem wezme 5 zł za za pomoc C:
_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2003, o 12:56 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
zawSHE?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2003, o 14:44 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
wlasnie, wyjebcie bg i wrzucicie osp
jedyna fajniejsza rzecza jaka daje bg to to ze eff oblicza :| - swoja droga to tez jest z dupy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2003, o 14:47 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', 'p')oki w pol gra sie na dm a nie osp (nie wiem dlaczego, totalna bzdura imo) to nie da rady ustawic time/hold przez graczy, zreszta osp ma chyba duzo wiecej funkcji co poniekad mogloby ulatwic sprawe


Bzdura ! W bg mozna nawet majac admina ustawic ilosc timeoutow i jaki czas kazdego holda/time wiec nie peirdol :D

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2003, o 15:11 
Cukierkowy

Dołączył(a): 18 kwi 2003, o 13:12
Posty: 192
Lokalizacja: Gdynia
Karma: 0
vote osp

_________________
^[


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2003, o 15:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
vote osp :D

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, o 13:43 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
ten temat moze doprowadzic tylko do tego ze bedzie gorzej...
I nie piszcie prosze, ze "a dlaczego niby?"
bo takich tematow juz bylo kilka i po kazdym byl tylko wielki BURDEL.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, o 14:00 
Slaby koles

Dołączył(a): 15 paź 2003, o 18:08
Posty: 16
Lokalizacja: niewazne D:
Karma: 0
wchdoze na serwa gosciu mnie pika ja go kikam z temu i lokuje a on mi bana :D po h.. dajecie adminy takim osobom? dogi


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, o 14:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
po chuj go kikasz ? wogole post z dupy :D

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2003, o 14:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
$this->bbcode_second_pass_quote('oth1n', 'w')chdoze na serwa gosciu mnie pika ja go kikam z temu i lokuje a on mi bana :D po h.. dajecie adminy takim osobom? dogi


tez bym ci dal slonik
_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 173 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza