[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 6 maja 2024, o 08:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2003, o 17:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
zim wymienil 3 osoby ja proponuje 6-8 a sedzia z za granicy bedzie musial sam znalezc admina i wtedy on mu poda zmienionego a to nie ejst problem bo majac 8 osob w tym duzo ludzi z polski siedzi an quakenecie nie robi zadnego problemu tym bardziej ze zadko widze aby sedzia zagraniczny sedziowal cos na polskim servie

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2003, o 17:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
z tego co wiem to ja i anomal ale i tak to nie jest problem aby jarek zmienil na nowe bo to poczciwy lysy czlowiek

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2003, o 17:28 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Lucas nie mam lepszego pomyslu i nikt raczej nic nie wymysli. Najlepiej pogadac z Darkiem zeby nikomu nie dawal admina oprocz jakis ustalonych osob chocby blakal, przekupywal i jest jego kuzynem:P A co do obsow to po prostu zaostrzyc zasady, kazdy przeciez widzi jak wchodzi na serwer ze gra liga jak widzi ze jest 4v4, 2 klany i do tego na obsie sedzia z tagiem ligi. Ktos chce wynik z meczu to niech sedziowie wlaczaja scorebota, a ktos chce zobaczyc mecz niech sobie demko sciagnie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2003, o 17:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
Daloby rade dodac mnie do grona adminow ? :-)

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2003, o 17:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
ja Ci moge dac rcona na 127.0.0.1 ;)
jakby byly servy max 12 osob + mozliwosc time'owania to po co ludziom z zagranicy admin ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2003, o 17:34 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
eXe spok jesli beda takie ustawiania serwera, masz racje sedzia euroq2l moze tylko siedziec na serwrze, nagrywac demka i robic screeny. Ale narazie tak nie ma.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2003, o 17:35 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('GuanDi', 'J')a mysle ze najrozsadniejsze rozwiazanie przedstawil Zimzum, ale tego jest takze druga strona medalu. Co w sytuacji, kiedy jest mecz a zaden z trojki headadminow nie jest obecnie online?
Pozatym do ligi euroq2l adminy(tymczasowe) potrzebuja ludzie z zaranicy, a na quakenecie z wymienionych siedzi tylko hamster.


Mysle ze zasze ktos sie znajdzie online. Co do sedziow z zagranicy i quakeneta to klany polskie grajace w euro znaja ludzi i sedzia moze kontaktowac sie przez wlasnie osoby z tych klanow, lub po prostu prosza kogos z tych osob by na chwile wszedl na quakeneta i po sprawie.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2003, o 17:41 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:01
Posty: 380
Lokalizacja: Lodz
Karma: 0
ej dobra niech taki bedzie sposob dzialania:

adminy dostaja:
lucas
jarek
hamster
urbasek
oni maja na stale i koniec....

rozdaja tymczasowe adminy sedzia swoich lig lub sedziom zagranicznym czy komus tam.

I teraz skoro zawsze adminy sie rozchodzily, to zrobmy taki manwer. Jesli adminy sie rozejda po ludziach, to wymienia sie powyzsze 4 osoby?
Bo tak jak bedzie samo pieprzenie, a zadnych drastyczniejszych krokow, to nic sie nie zmieni...

Moze gadam bez sensu, no ale nie widze innej mozliwosci, bo do tej pory inne sposoby zawodzily.

_________________
Nie wierz w cuda, polegaj na nich :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2003, o 17:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 19:00
Posty: 1192
Lokalizacja: BDG/WWA
Karma: 59
jak zawsze kontrowersyjny bede ale od zawsze sie kluce oto: 4 me moze wlazic ile chce bo to chuj pierdolenie kotka ze sa od tego lagi (nie pisac mi ze pokazecie bo tylesamo jest tych co im to robi i tyle samo tych co nie). Ja nigdy nie nazekalem na obsow , tymbardziej jezeli moga pisac tylko w say_team..... bo jak nie wijdzie teraz to demka sie nie wysle nigdzie i bedzie looz prestiz caly czas ten sam, ale gdy widzi to banda obsow to ni chuj nie uniknie sie oceny!!! (wiem wiem wiem lama jestem)

P.S. wiem ze sa sytuacje ze koles niechce dac teamu czy tam cos zamula jednak poza tymi wyjatkami nie widze sensu kopania obsow, admin przydaje sie zdecydowanie bardziej w innych przypadkach...

..od kiedy gram w q2 czyli 97 roku ani razu nie mialem admina nigdzie i moze dlatego mam takie zdanie

_________________
Poznasz Rookiego po Skill-u jego:)!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2003, o 17:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
ex3 :D iwp ?:)

Jak dla mnie to nie wazne kto ile jest na scenie ( rookie ) wazne czy dana osoba jest :
1 zaufana - nie przekaze hasla dalej
2 ma czas zeby posedziowac mecze
3 zna sie na tym
4 potrafi byc bezstronna !

:)

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2003, o 19:01 
cz:EE
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2002, o 10:49
Posty: 1839
Lokalizacja: Bruksela
Karma: 50
$this->bbcode_second_pass_quote('barteq', 'e')x3 :D iwp ?:)

Jak dla mnie to nie wazne kto ile jest na scenie ( rookie ) wazne czy dana osoba jest :
1 zaufana - nie przekaze hasla dalej
2 ma czas zeby posedziowac mecze
3 zna sie na tym
4 potrafi byc bezstronna !

:)


ps.1 po czym poznac ze osoba jest zaufaana czy nie ? jeden zna sie lepiej z innym a inny jeszcze z innym. Jedne jest bardziej zaufany dla tego tamten tdla tamtego

ps.4. nie ma osoob bezstrtonnych, chyba ze takie ktore nie graja w q2 lub nie graja tp, aczkolwiek osoby nie grajace w q2 lub nie grajace tp tez maja swoich kumpli w jakis klanach i tak czy siak bezstronnosci nie ma :/

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2003, o 19:16 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:01
Posty: 380
Lokalizacja: Lodz
Karma: 0
dlatego mozna to sprawdzic stosujac metode zmiany czworek :D

_________________
Nie wierz w cuda, polegaj na nich :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2003, o 19:39 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('Lucas', '
')ale mkuh mnie jebie czy ktos ma nicka a b czy real i go zmeinia na terminator jak sie pcha niech wie ze dostanie bana proste to jest wlasnie lamerstwo ktore trzeba gnoic fakt jest faktem ze nie pomyslalem o holdach

lucas przeciez caly czas tak jest ze jak ktos wejdzie na mecz ligowy dostaje bana
tak btw. to sporo osob ma neostrade wiec bany latwo ominac

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2003, o 19:47 

Karma: 0
Banowanie nie zdaje egzaminu. Ktos zalozy, a za 5 minut inny sedzia dostaje msg'a "zdejmij mi bana z tego servera bo ktos z mojej sieci nasmrodzil a ja nie moge wejsc"..
Jedyne rozwiazanie na lige to:
Servery na haslo z maxclients 11
Tak jest w q3 i jest fajnie, to wszystko co proponuje lucas bylo juz wielokrotnie poruszane i zawsze konczylo sie tak samo.......


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2003, o 19:52 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Do rooka :
Stary nie wiem na jakiej to jest juz teraz zasadzie ale jak gram z kims 1/1 i nie ma obsow na servie to mam ping duzo nizszy niz jak siedzi 5 obsow - to jest fakt.
Do messera :
Nie zgodze sie ze nie ma ludzi bezstronnych - sedziowalem PLD ludziom ktorych znam i ktorych kompletnie nie kojarze i w ZADEN sposob nie bylem stronniczy - obie osoby traktowalem tak samo.(mysle ze te osoby moga to potwierdzic).
Do barteq : nie mozesz zostac sedzia i nie dostaniesz adminow :D :D :D
Do Zima : te wymiany czworek to wedlug mnie niezbyt trafny pomysl bo nie sadze zeby komus sie chcialo co tydzien zmieniac czworki(w koncu wyczerpia sie ludzie i bedzie trzeba do tych czworek typowac kolesi typu [BZG]Wypierdalator. :)
Jesli zas chodzi o sama sprawe adminow to dopoki nie zmieni sie mentalnosc ludzi to zadne wprowadzane systemy nic nie dadza. Nieraz spotkalem sie z propozycja wymiany adminow...

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2003, o 20:10 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 370
Lokalizacja: klikasz ?
Karma: 0
Chcecie miec spoqj podczas meczy ligowych?

JEDNA konkretna osoba ma rcony na jakiestam servy ligowe na k2rych jest maxclients 11 i codziennie zmienia na nich password.
Ta osoba codziennie klika posta na fb z haslem w topiq do k2rego jest ograniczony access.
Dostep do tego foroom/topica maja tylko osoby k2re sa sedziami w jakichs tam ligach.
Dzieki passwordowi znika problem z karceniem nieswiadomych NOOBow a admina na ten server moze miec nawet moja babcia.
Maxclients 11 likwiduje nieproszonych gosci k2rzy tego samego dnia klikali lige.

Skonczcie pierdolenie i do roboty ...

_________________
bo s


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2003, o 20:13 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:01
Posty: 380
Lokalizacja: Lodz
Karma: 0
dobrze gada.
hamster jest aktywny, to moze miec rcona, chociaz on wszystkie servery ustawi pod aK rajt :D:D:D?

_________________
Nie wierz w cuda, polegaj na nich :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2003, o 20:20 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
tak jak mowi sickboy moznaby zrobic.

Ale !!!! adminow ma nie miec NIKT poza tymi osobami ktore teraz maja. Znudzil sie wam wzgledny spokoj ???


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2003, o 20:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
wyjebie all dm, zostawi tylko dm2 :D:D:D
ale jak np gralem lige rano, i wieczorem gra np ak synth to znam pass i moge wejsc :E, hm lepsza sprawa imo bylabo napisanie skryptu ktory losowo generowalby pass w configu serva, a wynik wystawial w dupa.php np.., ale z rconem, standardowo tez niby byloby ok, tylko kto codziennie bedzie zmienial pass ? i 2kubusie i 2coolnety ligowe to imo max.. nie pamietam kiedy bylo tak zeby grano na raz az 5meczy ligowych.. ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2003, o 20:38 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
No niby nie ma tyle meczy naraz, ale wystarczy ze sa 3 mecze i wszyscy chca np. grac na qlnecie bo tam jedynie akurat w danym ommencie nie ma lagow. Z tym rconem to bylaby fajna sprawa tylko nie wiem czy Darek sie na to zgodzi.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 131 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza