[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 2 maja 2024, o 07:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2002, o 20:31 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
:S myslalem ze tylko mnei bolo wqurwial
mik opisujac stara arene nie pomineles skarheada?

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2002, o 20:31 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
$this->bbcode_second_pass_quote('mik', 'G')eneralnie bylo tak jak pisal anomal stymze zooltar byl raczej cieniutki.




wiesz ja nie siedzialem w a. wtedy


mowie na podstawie demek ktorymi sie jaral roos na qw.reset.com.pl


w kazdym 8-10 osobowym ffa na kazdej mapie 1 byl zawsze roos, 2 zawsze zooltar a potem roznie (slash,mac)
_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2002, o 23:01 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
$this->bbcode_second_pass_quote('anomal', '
')wiesz ja nie siedzialem w a. wtedy

w granecie !!! ;]
$this->bbcode_second_pass_quote('hanan', 'm')ik opisujac stara arene nie pomineles skarheada? nie pamietam go ze starej a :( dlatego ciezko mowic ze go pominalem. Wogole sporo osob nie pamietam. To byly czasy ostrego cpania

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2002, o 15:31 

Karma: 0
Ostatnie duze party z q2 bylo "Party dwa dni by Howgh", ktore z zalozenia mialo trwac dwa dni a tak naprawde po jednej nocce sie wszyscy wykruszyli. Ja zrobilem z tego najlepszy interes bo ustawilem sie z PnM.Alphym, ze ja bede na pierwszej nocce a on na drugiej za mnie.
Zlozylismy sie po 30 i w rano wpadlem do cafe bo od rana mieli sie zjezdzac goscie. Pierwsi przyjechali poznaniacy w skladzie aa-misiek, aa-czerwiak, aa-deathbringer i RR^maticzka (chyba :P ). Pozniej przyjechal slupsk z tlustym wieprzem klikiem (gwiazdor prawie jak krogoth). Oczywiscie gruby ledwo przyjechal, wpierdolil piec snickersow i powiedzial ze jest glodny wiec zaprowadzilem wszystkich (fvk, maniek, gary, klik) do pobliskiej pizzerii. Mial przyjechac boloman i wpierdolic chyba czerwiakowi, ale w koncu nie przyjechal :S. Ze Szczecina byl thorgal, howgh, jigsaw, jediluke i ja. Najbardziej miazdzacy mecz byl "pomorze vs pogUrze" 5/5 z weapon stayem wyniku nie pamietam (wygralismy my czyli pomorze, ale roznica nie byla zbyt duza) ale w sumie bylo jakies ~500 fragow. Pozniej napierdalalismy do rana w revolt i w przerwach ogladalismy demka z kompa manka. Najlepsze jakie widzialem wtedy to demko Maniek vs koles z ratbotem na ktorego wtedy nie bylo zabezpieczen. Pozniej howgh i czerwiak sciagneli tego ratbota i siali poploch na serverach pod ksywami immortal i makaveli.
Najbardziej rozpierdalalo mnie to, ze czerwiak w q2 gral w okularach przeciwslonecznych nawet w nocy :D nie wiem co on tam widzial i czy w ogole cos widzial....
Browarow poszlo multum, a pobliski sklep calodobowy odwiedzalismy co kilkadziesiat minut w celu uzupelnienia paliwa.
Zastanawiam sie czy Maniek ma jeszcze to demko z ratbotem


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2002, o 15:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
1. Raffe nie pomyliles sie RR'Maticzka.
2. Czerwiak zawsze grał w tych okularach
3. Jak gral bez nich to dostawal w dupe 8O
4. Pewno Maniek sobie zostawil to demko, w kazdym badz razie ja je mam
:D

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2002, o 18:24 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('hanan', '
')to demko bym sobie zobaczyl , wogole demka tego rufusa , ja tez tak lubie grac, bo w ostrych starciach slabo mi idzie :D


btw. z tym rufusem (aka Shock) jestem teraz w klanie wiec moge postarac sie o jakies jego ladne demka

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2002, o 18:36 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
sto osiemdziesiecio siedmio zaworowcy ? :D

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2002, o 18:40 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
tak lysy anal


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2002, o 20:32 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:36
Posty: 133
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('bones', '4'). Pewno Maniek sobie zostawil to demko, w kazdym badz razie ja je mam
:D

to wez mi je podeslij... tomejek@o2.pl
_________________
Wiesz co to basketbol? Gra


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2002, o 23:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
chyba jusz nie mam jednak tego demka... :( ... znalazlem ta plyte... no i cala zarysana az jej muj cd'k nie chcial odtworzyc... a szkoda bo mialem tam jeszcze demka z algs i wolne 1/1 :(
czuje sie anal :(

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 wrz 2004, o 23:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2003, o 00:33
Posty: 1065
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 50
postanowilem odswiezyc tego posta bo jest ciekawy, a nowi gracze napewno chetnie go poczytaja slonik


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 00:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
ruffus jest slaby

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 00:06 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
jak patrze na ten topic, to staro sie czuje :S

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 02:24 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 22:10
Posty: 314
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 7
Jako ze temat goracy a nie chcialo mi sie czytac wszystkich odpowiedzi, powiem tyle co pamietam jak ja zaczynalem. Jesli sie powtarzam - wykasujcie po prostu tego posta.
Zaczynalem w roku 1999. Byl to rok dosyc prestizowej ligi - AGLS organizowanej takze przez dawny Reset z RooSem na czele (ale o nim potem). Liga i playoffy byly grane jeszcze na svairaccelerate_10 (choc na servery wchodzilo juz sv_airaccelerate 0). Same playoffy odbyly sie w Grudziadzu, gdzie zorganizowano pro lana. Sam turniej byl uwazany za nieoficjalne Mistrzostwa Polski w duelach. Byly takze nagrody pieniezne. Wygral Satyr, ktory dostal sie na plyoffy z wildcard. Chyba nikt go nie typowal na faworyta, podczas gdy z demek mozna bylo zobaczyc prawdziwa klase gracza. Drugi byl Tomson - rewelacyjny 14-latek, ktorym potem wszyscy sie zachwycali. Kto jeszcze gral na tym turnieju ? Boloman, piecia, tom, royal, klik, scud (pozdro).
Wtedy na scenie najwazniejszymi w sumie graczmi byli ludzie jak PaNoRaMiX, wspomniani Tomson i Satyr, KaiTech, Krogoth, cooyon, MeeVVash, Maniek (imo najwiekszy farciarz - zawsze zgarnial jakies nagrody na Gambleriadzie hehe), poczciwy Killerek (pozdrowka :**), Lucas, Warrior (wtedy szesnastozaworowcy) i kilku innych nie wymienionych tu graczy.
Co do wspomnianego wyzej RooSa - byla to bardzo wazna postac sceny. Koles mial swoj wlasny dzial w Resecie - QuakeWorld by RooS, w ktorym zamieszczal wieeele naprawde ciekawych akrykulow - wiekszosc oczywiscie zwiazana z Klakiem. No i zawsze cos wrzucal na plytce. Poza tym highskillowiec. Byl na CPLu w Dallas gdzie zajal dosyc wysokie miejsce.
Co do klanow - to naturalnie HcK i [16v] i fom. Ale wtedy imo stanowczo wieksza popularnosc mialy badz co badz duele.
Byl to tez czas gdy przewage mieli modemowcy - jak to mowilismy ladnie - hpb :D. Sam mialem poczciwy modemik na ktorym wiekszosc czasu pykalem - pingi 140-160 byly norma. Byl to jak na modemy ping luksusowy. Dlatego w weekendy chodzilem do Areny (nie tej w Krakowie, tylko w Wawie) gdzie czesto mierzylem swojego skilla po meczykach z Ripperkiem :D. Niestety juz mnie tak dzis dobrze nie pamieta :D.
Co do Stanow Zjednoczonych moje zdanie jest oczywiste - nigdzie nie bylo tak dobrych graczy jak w stanach. Nie trzeba daleko szukac - legenda Thresh, Immortal czy Makaveli i oczywiscie bardzo znany klan Death Row (w ktorym byli Thresh i Makaveli). Styl gry i sama dynamika bardzo podobne do dzisiejszych dueli. Ci kolesie rzeczywiscie juz wtedy byli pro - Thresh za wygrany turniej dostal od Carmacka jego Ferrari F40. Pewnie moje zdanie bedzie odosobnione ale uwazam, ze gdyby tamci kolesie grali do dzisiaj - to nie mielibysmy jakichkolwiek szans. 1 miejsce w ndml'u murowane :D.
I tak wygladala scena lat poczatku 99 roku do konca 2000 roku moim okiem. Potem zabrano mi modem za rachunki wiec nie gralem praktycznie w ogole. Pare demek posiadam do dzisiaj. Jakby ktos byl zainteresowany - msg me.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 02:49 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 22:10
Posty: 314
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 7
Lucas oczywiscie w HcK :D. Ale i tak zawsze ladnie grali z warrem 2/2.

Co do BOLA z Areny - zawsze mnie rozsmieszal koles. Szczegolnie w wakacje, kiedy bylem prawie codziennie w Arenie (dawnej). Pamietam ze cafe byla otwierana o 10 a BOLO nieraz o 12 przyszedl. Kiedy mu wyrzucalismy jak nas wkurwia zawsze cos belkotal w tempie 1000 slow na sekunde "acoczlowieksiewypacniemoze?" :D. Zawsze odpowiadal w podobnym tempie. Zawsze siedzial taki wkurwiony przed tym swoim kompem i nic nie mowil. Dlatego zamierzam kiedys wpasc do nower Areny i go zobaczyc - dla beki. Pamietam ze kiedys zagrliamy (godzinnego
!) duela - ogralem BOLA i pytam sie - ej jak mi poszlo? E, lamisz :D. Taki juz byl BOLO.
No i jeszcze pamietam 2 ciekawe rzeczy z Areny:

1. Zawsze mylili sie z kasa. Godzina byla po 6zl, a ja potrafilem grac 6h i placilem...20 zeta.
2. Bardzo znanan kiedys postacia Areny byl Colin. Koles malomowny ale niezle gral. Krazyla plota ze podobno kiedys do Areny wparowala jego Starsza i zapowiedziala BOLOWI ze ma go nie wpuszczac do Areny bo sie Colin ze szkoly zrywa do cafe.

Skarhead to moj dobry ziom z klasy z podstawowki i jednoczesnie praktycznie sasiad - mieszka kilka metrow ode mnie :D:D.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 09:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
ja zaczynalem w q2 na lanie grac wlasnie z mankiem itd bo kiedys wpadlem do niego i grali na 2 kompy na u2 ;] pozniej 1 raz pojechalem do gralni do Gdyni bodajrze gdzie gral zigner z qss-QUASSUM wtedy zajebisty klan jaki FI-fragit i FL-Fallen Lords-> stowrzyli eXtreme[royal,boloman,valdi,sponsor klanu indi;]]]]]]]]]]]]]]] klany dobre wtedy byly jesczse MN-magnet z pily[khaine ktory pozniej gral w ak, piecia,malina bodajze], FM-frag masters w ktorym gral m in kaitech, gralo se mtq na modemach tez chyba bo nie wie czy to te czasy byly, hck gralo ale dopiero pozniej miazdzylo jak gralo juz na laczach a nie modemie, dobry klan wtedy byl tez sM-shadow masters ;] z ktormyi wlasnie gralem 1 raz jako hck do jakies ligi z tej kafeji w gdyni ;] gralem ja maniek i nikiel z hck hmm rataj i inni juz nie pamietam,ktl to lucas gral ale reszta byla srednia dlatego lucas pozniej grla w hck zreszta jak 90% najjelpszych pozniej przeszlo do hck, pogi[fom],tom[fom],piecia[mn],oscar[sm]
apropo fomu nie byl to zajebisty klan a czemu? bo w sumie od niego zaczalem przygode z q2 jak gralem ja sasha i chyba bonhard [q2e] vs demon shift i kots 3 z [fom] wygrywalismy juz troche [za tamtych czasow male wybniki byly] spauzowali i pokickbanowali mnie ze niby gralem na zbocie [full pro klan] ale taki byl juz fom zjebany ;] wiedziaelm tylko opd garego ze niby demon miazdzyl w fom wtedy ale w meczach jakos tego nie wykazal:D
gN,mG itd miazdzyli ale w wawie oni nie grali wogole na necie praktycznie, mieli wlasne grono a turniej w grudziadzu hmm turniej do ktorego eliminacje byly na modemie, pamietam jak maniek przegral z tomsonem na duel8 ktory mikal podbinodowane [zmeczony jestem, spac mi sie chce itd] maniek stal i pisal a ten latal zbieral se wszstyko i napeirdal go... gg wawa! ;]
pozniej jakos w q3 gralem i sie zaczely czasy kiedy gralo PL a wrocilem na NDML 1 po namowie manka, PL bylo 1 polskim klanem ktore mialo warunki do gry zagranica, hck tez sie w cb zapisalo ale sie nie znalem na umawianiu meczow nic a nic wtedy i nikt od nas i chyba 1 mecz zagrlasimy reszta w/o poszly ;] dalej wiekszosc juz zna was ... mozna wiecej szcegolow z przeszlosci ale nie warto chyba pisac jak ludzie ogladlai demka skonookiego i immortala z usa :D

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 10:42 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:17
Posty: 740
Lokalizacja: Z 3miasta :S
Karma: -1
Co do fom to do dzisiaj pamiętam ;) pewne demko które krążyło po sieci... hck vs fom ;)... wtedy to ciekawe było bo server zakładał jeden z klanów... oba praktycznie z jedej cafe z wyjątkiem chyba kogoś z fomu. Nadmienię tylko że fom to wygrało... :) A no i te sędziowanie skuter :).

_________________
WYBORCO!
Kabaret w sejmie i rz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 12:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2002, o 18:43
Posty: 2441
Lokalizacja: Słupsk
Karma: 63
$this->bbcode_second_pass_quote('Lucas', 'r')uffus jest slaby


jak ktoś nie robi lodzika jak Ty to już nazywasz go słabym ?:D
_________________
Killer aka houxay


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 12:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2003, o 00:33
Posty: 1065
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 50
czy kiedys w 16v byl koles o nicku KAOS ? slyszalem ze War go przyjal, a sam KAOS pochodzil z SIEDLEC, wiecie cos o tym ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 13:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
rotfl, a nie KAOS z kajnówki ? Gram od kąd sie gra pojawiła i nie przypominam sobie, żeby w 16v był ktoś z mojego miasta ;)

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 178 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza