[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 4 maja 2024, o 16:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sie 2002, o 03:18 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
wlasnei na kubusiach miazdzy team [HCK] w skladzie :
Scooby, Killer, MSX, Khaine i MANIEK !!!

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sie 2002, o 15:20 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('anomal', 'z')_gdanska_ladnie_gral_howgh_ktory_potem_prowadzil_q2tv
_z_innymi_typami

Twoj stary jest z Gdanska chyba.
Howgh jest ze Szczecina i byl slaby jak chuj.

Z tego co ja pamietam a zaczalem grac pare miesiecy przed rozpoczeciem ALGS to miazdzyly takie klany jak:
QSS - quassum, FL - fallen lords, fi - frag it, FOM- Fragers of Mayday, GN- Granet pozniej mG - miazguns, HCK i pewnie jeszcze pare innych o ktorych teraz nie pamietam.
Dobrzy gracze z tamtych czasow to:
McMike, Carnage, reflection, Pit, piecia, boloman, inquisitor, Maniek, tomson itp itd.
Pamietam, ze wtedy bardzo duzo ludzi gralo ffa. Byly prowadzone statystyki na serverach i kazdy napieprzal wlasnie na shot'ach i resetach. Byly tez servery dum-dum i Plac Mozdzierzy.
Wtedy gralo sie zupelnie inaczej. Wlasciwie nikt nie uzywal raila a goscie ktorzy potrafili wskoczyc po megasa bez rocket jumpa na q2dm1 byli uwazani za Bogow lub cziterow w zaleznosci od obserwujacego.
Poziom byl o wiele wiele nizszy i demka z tamtych czasow teraz bylyby nudne. Najbardziej podobaly mi sie mecze w wykonaniu inquisitora, ktory na modemie klepal gosci z pingiem 40-50. Zajebiscie potrafil przewidziec ruchy przeciwnika swinka
Zajebiscie sie wtedy gralo. Pelno graczy na serverach i na kazdym takie same warunki gry

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sie 2002, o 15:41 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('hanan', '
')
to demko bym sobie zobaczyl , wogole demka tego rufusa , ja tez tak lubie grac, bo w ostrych starciach slabo mi idzie :D

8O to czemu grasz "na pale" ?

$this->bbcode_second_pass_quote('hanan', '
')tak mi sie wydawalo, a ktory byl lepszy???

Chociazby eX a nie wspominajac warszawy

$this->bbcode_second_pass_quote('anomal', '
')twoj_HCK-MANIEK_przegral_z_tomsonem_eliminacje_na_d8(grali_na_modemach)_demko_bylo_dobre_wtedy

$this->bbcode_second_pass_quote('hanan', '
')chyba dopiero zaczynal pykac, demka z tego grudziadza z wielka checia bym oblookal

To byl najwiekszy fart jaki mogl sie zdarzyc. Opowiadal mi Maniek, ze lecial napakowany 100/200 a tomson wypadl z za rogu z ssg i przyjebal mu dwa razy za 120 co graniczy z cudem przeciez. Po prostu PRZEFART a nic wiecej.
Hanan to byly eliminacje do ALGS a ty pierdolisz ze zaczynal ?
Wtedy to Maniek juz byl jednym z najlepszych graczy na necie. Pozniej juz wygrywal prawie kazdy turniej na ktorym sie zjawil

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sie 2002, o 16:03 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:15
Posty: 284
Lokalizacja: 3MIASTO
Karma: 8
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', '')$this->bbcode_second_pass_quote('anomal', '
')_


Dobrzy gracze z tamtych czasow to:
McMike, Carnage, reflection, Pit, piecia, boloman, inquisitor, Maniek, tomson itp itd.
zapomniales chyba o PoGi'm ;P. On na duel8 nie raz manka miazdzyl...
_________________
Elite Mates rox ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sie 2002, o 16:20 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
rafee ogladales demko manka z tomsone

jest bardzo dobre, fajne rg na modemie




jaka szkoda ze maniek nie gral w grudziadzu, pewnie by wygral nie ? :D :D :D

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sie 2002, o 23:13 

Karma: 0
Nie wiem czy by wygral, ale faktem jest ze tomson byl 2 wiec...


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sie 2002, o 01:56 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
sluze spora iloscia demek z zamierzchlych czasow. moze nie sa ciekawe dla oka, ale na pewno cos tam dokumentuja.
wiekszosci zdarta oczywiscie z legendarnego q2tv by misiek, traitor, howgh itp. np. ze spotkania poznan-pila, gambleriada itd. musialbym dokladnie przejrzec.

co do poznanskiego zaggraja, to przewijala sie tam masa ludzi, ktora niekoniecznie sie wypromowala (brak netu), ale chyba wielu pamieta slynne tricki +thunderfuck+'a (aka grendel) - potrafil miedzyinnymi fartownie wskoczyc z areny po schodach na apteczki przy ssg (tak jak na filmie meltdowna, tyle ze w 99 roku 8O )

ogolnie moznaby pisac i pisac, ale zmeczony jestem :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sie 2002, o 04:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
wlasnie zapomnielem o grendlu :D to byl koles... na jego temat moznaby ksiazke napisac...

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sie 2002, o 18:44 
Przyczajony

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:49
Posty: 60
Lokalizacja: Lezajsk
Karma: 0
Czesc.
W sumie ten post nie ma za wiele wspolnego z topikiem ale nie chcialem zakladac osobnego.
Purri postanowil pojechac amerykancow i przylaczyl sie do turnieju mimo swojego wysokiego pinga (ok 140-150). I tak pewnie wszystkich pojedzie:)
http://firstfrag.quakeshit.com/onesladder.htm

Moze jest ktos chetny pojechac purriego?:)
dogi


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sie 2002, o 19:27 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 23:04
Posty: 539
Lokalizacja: 3City ---> Birmingham
Karma: 4
a wlasnie jest ktos w polsce kto sie moze poszczycic tym ze pojechal purriego? jeszcze na starym fb ktos tam napisal ze assasin go pojechal do 0 ale nie wiem ile z tego prawdy moze ktos wie cos wiecej na ten temat?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sie 2002, o 20:15 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
$this->bbcode_second_pass_quote('Flapjack', 'a') wlasnie jest ktos w polsce kto sie moze poszczycic tym ze pojechal purriego? jeszcze na starym fb ktos tam napisal ze assasin go pojechal do 0 ale nie wiem ile z tego prawdy moze ktos wie cos wiecej na ten temat?




a jest ktos w polsce kto moze poszczycic sie pingiem 30-40 na zachodzie z DOMU ?
_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sie 2002, o 23:03 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 23:04
Posty: 539
Lokalizacja: 3City ---> Birmingham
Karma: 4
no raczej nie ale purri sie moze poszczycic takim pingiem w polsce bo jak z nim gralem na coolnecie to mial mniejwiecej 40-50 wiec jesli ktos z nim wygral to tylko u nas bo w szecji to by bylo faktycznie niemozliwe...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sie 2002, o 01:21 

Karma: 0
podnieca was q2 ?


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sie 2002, o 16:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
strasznie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sie 2002, o 17:09 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
rafee a ciebie nie?? :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2002, o 10:22 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
<CENTER><TABLE BORDER><TR><TD>
<BR>
<EM>version</EM></TD><TD>platform</TD><TD>note</TD></TR><TR><TD>
3.05 x86 Nov 30 1997 RELEASE</TD><TD>Win32</TD><TD>CD retail</TD></TR><TR><TD>
3.06 x86 Dec 9 1997 RELEASE</TD><TD>Win32</TD><TD>first patch</TD></TR><TR><TD>
3.07 x86 Dec 27 1997 RELEASE</TD><TD>Win32</TD><TD>interim release</TD></TR><TR><TD>
3.08 x86 Dec 28 1997 RELEASE</TD><TD>Win32</TD><TD>another interim release</TD></TR><TR><TD>
3.09 x86 Dec 29 1997 RELEASE</TD><TD>Win32</TD><TD>with patch program</TD></TR><TR><TD>
3.10 x86 Jan 4 1998 RELEASE</TD><TD>Win32</TD><TD>last before point release</TD></TR><TR><TD>
3.10 NON-WIN32 Jan 5 1998 NON-WIN32</TD><TD>Linux</TD><TD>first Linux release</TD></TR><TR><TD>
3.12 x86 Feb 16 1998 RELEASE</TD><TD>Win32</TD><TD>point release</TD></TR><TR><TD>
3.13 x86 Feb 23 1998 RELEASE</TD><TD>Win32</TD><TD>point fix release</TD></TR><TR><TD>
3.13 i386 Feb 24 1998 RELEASE</TD><TD>Linux</TD><TD>point fix release</TD></TR><TR><TD>
3.14 i386 Mar 2 1998 RELEASE</TD><TD>Linux</TD><TD>another fix release</TD></TR><TR><TD>
3.14 x86 Mar 2 1998 RELEASE</TD><TD>Win32</TD><TD>another fix release</TD></TR><TR><TD>
3.14 i386 Mar 3 1998 RELEASE</TD><TD>Linux</TD><TD>bug fix release 3.14a</TD></TR><TR><TD>
3.15 x86 May 27 1998 Win32 RELEASE</TD><TD>Win32</TD><TD>Mission Pack 1 release</TD></TR><TR><TD>
3.15 i386 May 29 1998 Linux</TD><TD>Linux</TD><TD>bug fix release 3.15a</TD></TR><TR><TD>
3.17 i386 Jun 21 1998 Linux</TD><TD>Linux</TD><TD>stable release</TD></TR><TR><TD>
3.17 x86 Jun 22 1998 Win32 RELEASE</TD><TD>Win32</TD><TD>stable release</TD></TR><TR><TD>
3.18 x86 Aug 19 1998 Win32 RELEASE</TD><TD>Win32</TD><TD>Mission Pack 2 release</TD></TR><TR><TD>
3.19 x86 Sep 1 1998 Win32 RELEASE</TD><TD>Win32</TD><TD>bug fix release</TD></TR><TR><TD>
3.19 x86 Sep 10 1998 Linux</TD><TD>Linux</TD><TD>bug fix release</TD></TR><TR><TD>
3.20 x86 Oct 9 1998 Linux</TD><TD>Linux</TD><TD>final release(equal to 3.20 beta)</TD></TR><TR><TD>
3.20 x86 Oct 16 1998 Win32 RELEASE</TD><TD>Win32</TD><TD>final release(equal to 3.20 beta)

<CAPTION>Covered Quake II versions.</CAPTION>
</TD></TR></TABLE></CENTER>


3.12 x86 Feb 16 1998 RELEASE Win32 point release


to sa mapki dm1-8

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2002, o 04:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', '')$this->bbcode_second_pass_quote('bones', 'z') tego co wiem to 3.20 z updejtami wyszlo pod koniec roku 1998


to malo wiesz :D

chyba jednak duzo wiem :D
_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2002, o 16:16 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
tak tylko korektowo do 1 posta anomala w fm w sumei najbardziej charakterystyczny byl kajtek a prezes nie gram w fm tylko w fom


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2002, o 16:53 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
Do granetu poszedlem jakos tuz po artykule o otwarciu ale nie jaraly mnie gry ;D glownie pilem tam browary z kolegami ze szkoly, w q2 zaczalem grac jakos sensowniej w momencie kiedy bylo juz fom ladder granetowy i ogolnie granet zaczal cienko dzialac, chyba wtedy w jakims ffa na dm1 bylem pierwszy podszedl do mnie demon i zaczal mnie palcami pokazywac ze chce ze mna grac ale nie wie kim jestem, wkurwilem sie nan iego troche ale to nie wazne akurat. zagralem i dostalem na dm1 jakos 20 do 3 okolo :PP. Pozniej granet upadal. Generalnie bylo tak jak pisal anomal stymze zooltar byl raczej cieniutki. Potem granet upadl juz zupelnie smierdzacy bolo otworzyl arene gralem duzo i sycaco, dostawalem baty od satyra ktory chcial mi placic za godzine grania jak zdobede na nim fraga, ogolnie byla fajna ekipa pod arena, non stop baty w podziemiu, dzialajacy na normalnych falach imox, artur grajacy w q2, soyo wkurwiajacy, apoplex, krell czy jak mu tam no i reszta ekipy plus pitt ktory mnie zawsze wkurwial. Potem czasy kiedy zaczal grac cooyon troche osob sie wysypalo ze starej paczki ale i tak ciagle jaralismy gibony pod arena z przerwami na gre. no i jakos jeszcze troszke pozniej arena zaczela tez upadac, malo klientow itd... W sumie osoba ktora mi zawzse najbardziej imponowala w quaku byl panor ktory np. zaczal trenowac do jakiegos tam turnieju promode q3 2/2 chyba z satyrem ktory ostro pocinal juz wtedy i po tygodniu gry od zera satyr nie mogl z nim zdobyc fraga. Generalnie czasy starej areny byly najbardziej spoko. Cala ekipa areny jarajaca gibony wygladala mniej wiecej tak: kajtek, artur,imox,apoplex,soyo(on sie szybko wylamal), eldar, cooyon, skup ;]], panor, maliniak, hmmm nie pamietam ale chyba satyr juz wtedy palil, guliwer, krell (kolega eldara),macler,hans, adek(hmm chyba byl pare razy ale nie pamietam on to glownie granet) no i ja. Goscie ktorzy nie palili ale byli to krogulec ktory zawsze krecil sie kolo nas z fajkiem i usmiechal sie podejrzanie (czyzby dym tytoniu to u niego sprawial ???), jakies cioty z gladius domini grimm i inne takie, pitt, tomson(ale on mnie zszokowal jak go zobaczylem 1 raz w granecie :ooo ) , ross i chyba jeszcze ktos. Osoby ktore byly zawsze wkurwiajace i nikt ich nie lubil to przedewszystkim sam szef - BOLO. Zawsze sprawial problemy i bedzie sprawial, kiedys gosc z mojego osiedla (mieszkam tuz obok starej a) zajebal mu w pysk chyba bez powodu i 3/4 ludzi sie z teog powodu cieszylo. Pozatym byl fajny ochroniarz ktory caly czas sie kolo nas krecil jak cos pilismy /palilismy /bralismy w przejsciu podziemnym przy arenie ale tylko krzywo sie patrzyl, bal sie podejsc chyba. Generalnie najzajebistsze byly czasy przed "koncem" (wymieraniem) starej areny. Pelny melanz, wszyscy z wyzej wymienionych giboniarzy byli znajomymi, wspolne melanze itd... nie bylo tak jak teraz i bylo fajnie, gralo sie dla zabawy i funu (chyba ze z bolem ktory zawsze byl zawszonym kutasem i musial narzekac albo sie nasmiewac jak przypadkiem z kims wygral no i demon ktory byl kiedys disconneciarzem ;DDD). Potem prawie cala ta ekipa przestala grac na okres okolo roku. zrobila sie nowa arena i znowu zaczelismy grac tyle ze panorowi ktos zajebal dysk w starej arenie i juz mu sie od dawna nie chce. Ogolnie porownojac to co sie dzieje w q2 teraz i wtedy moznaby porownac do epoki rozkwitu potegi angielskiej, z trzecim swiatem albo glodujacymi dziecmi w strefie gazy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2002, o 16:55 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
ogolnie troche sie napierdolilem wiec sory za blefdy. <br>
To tylko alkochol jest pan usprawiedliwiony. Breeeeeeedzi pan.
Łot de fak ?!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 205 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza