[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 1 maja 2024, o 17:19

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 14:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2003, o 00:33
Posty: 1065
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 50
doddy , sam sie zdziwilem :D ale ser1al cos mowil ze cahir kogos tam w siedlcach odnalazl kto gral kiedys w 16v pod nickiem KAOS.. moze to sciema..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 14:36 

Karma: 0
mam gdzies na plycie demka z turnieju w Grudziadzu + bardzo stare z immortalem, threshem, makavelim itd.- jak ktos bedzie zainteresowany moge wrzucic na ftp


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 14:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, o 16:47
Posty: 2019
Lokalizacja: Cz
Karma: 2
Ja bym był zainteresowany :).
Lubie oglądać stare demka.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 15:03 

Karma: 0
5zl : P

a tak na powaznie to w ciagu kilku dni powinienem to znalezc, bo teraz troche jestem zapracowany :E


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 15:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
haha ja pamietam poczatki q2 w gliwicach jak agent zamiatal :)

pamietam jakis turniej x lat temu w blue internet cafe :) ( gdzie pozniej pracowalem ) taka luzna gra :D 0 ! strafe jumpow :) wpadl do cafe agent na chwile a kazdy patrz to ten najlepszy w gliwicach haha :=] polewa byla jak teraz sie oglada te demka :) 0 strafe , rocket jump po mh :=]

a pozniej pierwsze klany :) Fl dhs/rdhs :=] bylo fajnie :D

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 15:32 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 16:25
Posty: 338
Karma: 0
ma ktos jakies fajne demka zyza? albo KRG

_________________
knowledge is power


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 16:10 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:17
Posty: 740
Lokalizacja: Z 3miasta :S
Karma: -1
Shub też fajnie grał :P.

_________________
WYBORCO!
Kabaret w sejmie i rz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 18:38 

Karma: 0
Mnie najbardziej zmiazdzyl KUIN na ktoryms CPL'u (a moze to bylo PGL ?). Jako pierwszy zaczal skakac z armoru po skrzynkach do megasa i z powrotem. Pamietam, ze jak to zobaczylem to szczeka opadla mi az do piwnicy.

BDB graczem byl toms0n czyli taki "nasz" Br00m, ktory na jedynych mistrzostwach Polski Q2 w Grudziadzu zajal 2 miejsce.

Kiedys klanowki gralo sie 3/3 i kazdy polak pukal sie palcem w glowe jak za granica byly mecze 4/4 bo przeciez na dm1 NIE MA MIEJSCA DLA 8 graczy, a co dopiero na innych mapach (ktorych 90% graczy q2 nawet nie widzialo :D )


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 20:11 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 16:25
Posty: 338
Karma: 0
kiedys wogule bylo fajniej bo byla xania

_________________
knowledge is power


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 20:25 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'M')nie najbardziej zmiazdzyl KUIN na ktoryms CPL'u (a moze to bylo PGL ?). Jako pierwszy zaczal skakac z armoru po skrzynkach do megasa i z powrotem. Pamietam, ze jak to zobaczylem to szczeka opadla mi az do piwnicy.



pamietam ze bylo demko/filmik (w formacie *.dm2) wlasnie z tego turnieju i poprostu miazdzylo pyte, akcje byly fest pro, jestem ciekawy czy jeszcze gdzies to mozna znalesc : )
_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 21:18 

Karma: 0
jakbys poszukal na starych plytach z gamblera lub reseta to pewnie bys znalazl


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 21:47 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2003, o 12:36
Posty: 79
Lokalizacja: Wroclaw
Karma: 0
Po pierwsze to nieczesto tu zagladam bo i ze scena w zaden sposob juz sie nie utozsamiam!! Po drugie malo kto mnie z was zna bo za czasow mojej swietnosci :)) niestety internet kulal! Pamietam za to bardzo dobrze tamte czasy i warunki panujace w tej grze i cala jej otoczke :)) Najwieksza roznica jaka dzieli tamten q2 od dzisiejszego to wlasnie ustawienie sv_airaccelerate 10 na ktorym nie mozna zrobic bunnyhopow a o jakich kolwiek trikach mozna bylo zapomniec :) Jedynym ktory byl do wykonania to skok po mh ze skrzyni i to po wielu probach :) Dla ciekawych sporobujcie to zrobic wlasnie na sv_airaccelerate 10! Jesli chodzi o taktyke w grze czy na poszczegolnych mapach wiele sie nie zmienilo!! Na dm1 pilnowalo sie pokoiku tak jak i teraz tylko ze wtedy cala uwaga padala wlasnie na ten pokik poniewaz nie bylo mozna sie sprawnie poruszac... Co ciekawe wtedy byly modne mecze po 20 min (1v1) i co najciekawsze takie mecze (w konfronatacji dwoch graczy na poziomie) koczyly sie wwynikiem 3:2 2:0 i to wszysko w 20 min :)

Scooby napisal: (cos mi Quote nie dzialalo :)
dobry klan wtedy byl tez sM-shadow masters ;] z ktormyi wlasnie gralem 1 raz jako hck do jakies ligi z tej kafeji w gdyni ;]

Jak to przeczytalem to myslalem ze sie poplacze :D:D poniewaz bylem zalozycielem tego klanu a bylo to za czasow modemow i jak dobrze pamietam to z 7 lat temu! Gral tam fatal (wtedy Martin) z rA ktore jeszcze niedawno chyba gralo!! pozatym przwinol sie sCat-jako jedyny gral wtedy na necie z domu na przyzwoitym laczu z wrocka kiedy reszta miala tylko lan do dyspozycji :D ( o nim moze przypomniec scooby) venom (ten ktory pozniej namieszal w q3) vacio ... pozniej zaczelismy wszyscy chodzic do cafey gdzie nie bylo netu i tam przez jakies 2 lata szlifowalem forme niestety nie skonfrontowalem jej nigdy w sieci pozniewaz netu nam nie zalozyli :(( Nie bylo za duzo turniejow ja sie zalapalem jedynie na turniej we Wrocku gdzie niestety nie zagrali Carnage Nikiel sCat Vacio...Venom odpadl pechowo w elimkach ktore tak btw byly jako ffa wiec sobie wygralem :D Teraz wrocilem po jakis 4 z groszami latach przerwy bo zalozyli mi net w domu i od czasu do czasu pykne jakies ffa czy railarene!!
Tak tak bo wtedy bylo fajniej :))

Tak btw na koniec to nie jestem tym erolem ktory biega teraz i gral czy gra (nie wiem) w LOT

No to si ja i cieszcie sie gra :D!!

_________________
I see death people!!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 22:39 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
$this->bbcode_second_pass_quote('erol', ' ')Najwieksza roznica jaka dzieli tamten q2 od dzisiejszego to wlasnie ustawienie sv_airaccelerate 10 na ktorym nie mozna zrobic bunnyhopow



wlasnie bh da sie robic tylko na sv_10, pewnie chodzilo ci o strafe jumpy :]
_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 22:46 

Karma: 0
za to jestes tym erolem (jesli sie nie myle) ktory gral w sm razem z razorem j0j0 piecia i kims tam jeszcze.

Co do starych czasow to kiedys stanie na pozycji np windy (dm1 / dm2 ) lub rl'a (dm7) bylo mega lamerstwem. Bluzgi lecialy hurtowo. Ciekawe, ze kiedys zupelnie inaczej do tego podchodzono :D


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 22:46 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2003, o 12:36
Posty: 79
Lokalizacja: Wroclaw
Karma: 0
No wporzo :) moj blad!! Anomal czuwa :D

_________________
I see death people!!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 22:50 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2002, o 16:26
Posty: 192
Lokalizacja: WAWA
Karma: 0
na sv_airaccelerate 10 da sie robic strefjumpy wiec wtf? :) :D

tzn: skacze sie tak samo jak w q3 cpma

_________________
<b>Mistrz Polski</b>


Ostatnio edytowano 19 wrz 2004, o 22:54 przez MOnuMeNt, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 22:51 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2003, o 12:36
Posty: 79
Lokalizacja: Wroclaw
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'z')a to jestes tym erolem (jesli sie nie myle) ktory gral w sm razem z razorem j0j0 piecia i kims tam jeszcze.

Co do starych czasow to kiedys stanie na pozycji np windy (dm1 / dm2 ) lub rl'a (dm7) bylo mega lamerstwem. Bluzgi lecialy hurtowo. Ciekawe, ze kiedys zupelnie inaczej do tego podchodzono :D


Tak to ja!!

A co do windy to fakt o to kazdy sie wtedy wqrwial.... Jednak bardziej niz kamowanie na niej wqrwialo jak ktos notorycznie spieprzal nia unikajac fullcontact :)) Teraz ktos wprwiony jest wstanie bedac kolo shotguna na arenie dobiec do pokoju zanim przeciwnik wjedzie winda na gore i zacznie wchodzic do pokoju!! Wtedy to bylo nie realne :D:D
_________________
I see death people!!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 22:54 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2003, o 12:36
Posty: 79
Lokalizacja: Wroclaw
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('MOnuMeNt', 'n')a sv_airaccelerate 10 da sie robic strefjumpy wiec wtf? :) :D


....a moze mapy nie zrestartowales :))) W kazdym badz razie na sv_10 skok byl krotszy i nie bylo mozna tak przyspieszyc jak na sv_0
_________________
I see death people!!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 22:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
oj na sv 10 mozesz zapierdalac z predkoscia swiatla, poskacz sobie troche na mapie, jak sie rozpedzisz to juz nie zatrzymasz

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2004, o 23:03 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2002, o 16:26
Posty: 192
Lokalizacja: WAWA
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('erol', '')$this->bbcode_second_pass_quote('MOnuMeNt', 'n')a sv_airaccelerate 10 da sie robic strefjumpy wiec wtf? :) :D


....a moze mapy nie zrestartowales :)))

zrestartowalem... zreszta Strefjumpy na tych detalach robi sie na takiej samej zasadzie jak w q3 cpma ... :D
_________________
<b>Mistrz Polski</b>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 97 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza