[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 kwi 2024, o 15:56

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2004, o 20:38 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2002, o 16:26
Posty: 192
Lokalizacja: WAWA
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('anomal', 't')o nie sa strafe jumpy tylko bunnyhopy :E
bez +forward sie robi


http://www.sex-randka.com/skoczek2.dm2


tzn nie rozumiem ja robilem to z +forward? - napewno nie..
Inny fov inaczej to wyglada a na poczatku to uzylem forwarda do rozpedu pozniej nie uzywalem. Imo taka sama jest technika skokow w q3 cpma
_________________
<b>Mistrz Polski</b>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2004, o 20:47 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
no spoko chodzi mi o to ze to nie sa strafejumpy :P

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2004, o 21:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', 's')adze ze chodzio McReivena, McMkimi byl nie dawno.. stosunkowo, a ten peirwszy to stary klan MH z kurczakiem de_besciakiem, ten sam okres co MTQ z jesterem, konradorem, JERU i iinymi przekozakami :)


nie wiem czemu juz ktoras osoba kojarzy mtq z jesterem i jeru :D
oni przyszli do mtq jak fog sie rozpadlo - a rozpadlo sie po tym jak z miloszem pojechalismy jestera i jeru 2/2 (mam demko :>) przy czym ja bylem w mtq moze z pol roku a klan istnial juz kilka razy dluzej. CLem byli MeeVVasH i RatRunner z ktorym jak sie okazalo po moim joinieciu, chodzilem wlasnie do LO. W klanie brylowali anomalous, spawn (pozniej [PL]decease) soulslide - 14 letni wowczas... pozniej gral jako Arse m.in. w di i 16v chyba. Milosz i szczurek mieli juz q2 w pompce i zaczeli sciagac jakichs promising players zeby klan dalej zyl. I tak po protekcji spawna doszedlem ja, potem assasin HPB sie smucil, wiec milosz tez go przyjal. Potem byli jester, jeru... nie pamietam juz szczegolow, ale chyba jedna ze stron konfliktu byl konrador i klan sie rozpadl. jednym z odlamow bylo di: brejker, assasin, mad i ja.

Dzis spawn ma zone, grywal do niedawna w csa, a ratrunner baka w rajchu. szczegoly zna milosz :)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2004, o 22:12 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 cze 2003, o 17:32
Posty: 82
Lokalizacja: Gda
Karma: 0
Hmm ja moge opisac jakie ja znam poczatki w Q2 w trojmiescie (glownie Gdansk). Wiec na poczatku pierwsza (chyba) powazniejsza kafejka byl Cybernet w Gdyni, w ktorym mozna bylo robic nocki. Wczesniej chyba byla juz gralnia w Empiku i tam tez odbywaly sie te bardziej znane imprezy. Ze znanych graczy znalem Zingera i Royala. Byl chyba tez brat Zingera, o wiele mlodszy. Ta dwojka byla znana z tego, ze bardzo lubila bluzgac podczas gry :) W Empiku rowniez zaczynali tacy gracze jak Piotras i inni (nie pamietam juz dokladnie). Pozniej w "Rudym kocie" zaczal zbierac lepszych graczy klan ACE, jesli sie nie myle. Potem chyba zaczely szalec Gumisie, 3M...

Z imprez, ktore znam to przede wszystkim turniej Resetu, ktory sie nie mogl skonczyc wlasnie przez bluzgi w/w pary bluzgaczy :P Poniewaz kompy do grania byly w centrum sklepu, kierownik postanowil przerwac turniej i reprezentacji z naszego miasta nie bylo ;) Obecny tez byl tutaj [HCK]Levy. W tej chwili podobno mocno przejarany i przechlany zawodnik i niby masakruje znajomych na osiedlowej sieci ;)

Malo bylo osob tutaj posiadajacych stale lacza. O ile wiem, to mocno graly klany Royala (nie znam nazwy), Binex, hehe mysmy na poczatku stworzyli Honorowi Dawcy Fragow :) [HDF] (pozniej zmieniona nazwa na EoS- Eaters of Souls) i do tej pory w sumie lubimy ta nazwe ;) Ale jak mowie, to bylo glownie po lanie, gdyz dostep do netu byl kiepski ;)

Z serwerow jakie znalem, to tepsy, tti i Resetu. Z klanow pamietam chyba Eks i HCK... Potem mialem kilka lat przerwy w Q2 i wrocilem ledwo przed dojsciem do RCM. Sorki, jesli troche chaotycznie napisane, ale pisalem jak mi sie przypominalo :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2004, o 11:21 
Fajny

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:59
Posty: 987
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 1
Jeru forEver
widzialem jego 2 razy w zyciu.... nigdy tego nie zapomne :)
co do samego mtq to PIERWOTNIE mtq zalozyl soulslide (aka arse) i gostyx (teraz q3 player). Gral jeszcze z nimi koles o tajemniczej ksywie Scypio. Mniej wiecej rownolegle byl sobie klan se (syntax error) zalozony przez Milosza i Ratrunnera do ktorego zostalem zwerbowany przez pana M. Pozniej dopiero obydwa klany sie polaczyly (pod tagiem mtq).
Dalej macie mniej wiecej tak jak Monsun npisal.

Moje poczatki gry q2 to mniej wiecej czasy lig resetowskich... strasznie duzo grywalo sie w DM'a; w pamiec zapadl mi arto ktory wtedy zamiatal za kazdym razem jak sie znalazl na serwerze :D (zawsze pierwszy z najwieksza liczba fragow)... w pamieci zapadla mi jeszcze ksywa Łatwy_Frag (nie wiem dlaczego)

ale nic nie trwa wiecznie a astercity dawno temu nie bylo takie zajebiste... wiec musialem sie przeniesc na servery lanowe na ktorych grywalismy na sv 10 (przy czym cala Polska juz dawno o tym zapomniala). ze starej ekipy asterowcow gra teraz tylko mad :)
pamietam moj mecz kiedy to "zaprosilem" Lucasa do nas na asterowski server (na sv 10) bo koniecznie chcialem z nim zagrac duelka... lucas na pingu 150 na ja 30 (wtedy gralem tez na 30 fps'ach bo na wiecej aster nie pozwalal)... wynik standardowy czyli 15:do kilku dla lucasa :)
wtedy najwiekszym moim osiagnieciem bylo wygranie z Perforatorem (pewnie niewielu was jego kojazy... koles wtedy reprezentowal podobny poziom do lucasowego czy mankowego)

w miedzyczasie grywalem sobie na normalnych polskich serverach na pingu oscylujacym w okolicach 200... Pierwszym powaznym klanem w ktorym mialem okacje grac byl X-Clan zalozony przez ermano (hi), najwiekszym wymiataczem w klanie byl neuromancer (aka neuro aka ganjaryn), admin slynnych juz serverow book.uni.opole.pl... pamietam ze po zacietych bojach i mojej wygranej bodajze na ztn1dm2 zostalem przyjety... pozniej tak sobie gralismy i gralismy az pewnego dnia w X-Clanie pojawil sie niejaki MeeVVasH ktory gral z numerkiem dodajze 7 ;)
dalej sobie tak gralismy i gralismy az pewnego dnia wyzej wymieniony MeeVVasH mial spiecie z niejakim Kainem (z tym co tutaj takie bzdury wypisuje;)) czego efektem bylo odejscie milosza... pozniej powstalo SE .... jeszcze pozniej dolaczylem do se... a reszte juz znacie

chcialbym podkreslic ze opisalem wszystko w duzym uproszczeniu :D bo gdybym mial wymieniac ludzi ktorych zapamietalem i wydarzenia ktore mialy miejsce podczas mojej X letniej gry to by to zajelo sporo miejsca

aha... przed dolaczeniem do X'Clanu gralem jako LaMeR... ale ermano powiedzial ze mnie nie przyjmie z taka ksywa do klanu... no i tak pod wplywem gry Breakneck.... tratata


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2004, o 11:47 
Fajny

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:59
Posty: 987
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 1
ok to moze dalej tez cos napisze... okolo roku 2000 po tym jak w mtq zaczelo sie juz robic nieciekawie (wszyscy wiedza dlaczego ... bo doszedl do nas jakis kurwa anomalous i wszystko rozpierdolil :D) wspolnie z Assasinem (ktory wtedy gral nieco ponad rok i byl uwazany za jednego z najlepszych modemowcow w Polsce [ktorych de facto juz nie bylo zbyt wielu :)]) postanowilismy zalozyc klan... pamietam te godziny spedzone na chat'cie ICQ i spekulacje jaka to ma byc nazwa kto ma grac etc... oczywiscie wtedy brejker blysnal i podsunal pomysl zeby klan nazywal sie DI (znowu malo oryginalnie [wtedy tez wyszla gra o tej samej nazwie]... :D) po szybkim zatwierdzeniu taga (wchodzilismy na server i patrzylismy czy tag pasuje do naszych ksyw) klan oficjalnie ruszyl...
Nie pamietam jaka byla kolejnosc ale same poczatki DI to tacy ludzie jak Claymore, Kolt, Sickboy, Monsun (2ch z mtq, sickboya pamietam zaczepilem na jakims serverze a claymore byl w miare "znany" :D bo prowadzil jakistam servis o q2). Pozniej przez DI przewinelo sie 3/4 polskiej sceny min takie osoby jak mik, soulslide czy looki :D Jeru :D i Bog wie kto jeszcze (bym musial zerknac na stare wersje stron i wszystkich wypisac)
mniej wtedy z areny grywali tacy wymiatacze jak Demon bolopunq czy Kaitech ...
pamietam ze pierwszy raz wybralem sie tam z assasinem... pozniej zaczelismy lazic tam troche czesciej... pozniej odbyl sie niby zlot na ktorym poznalem osobiscie anomalousa:D hamstera tygryska (ktorzy byli przyczajeni i do nikogo sie nie odzywali) milosza spawna yomaya (niegdys gracz HCK) i sickboya ktory przyjechal SAM po tym jak mu dzien wczesniej (okolo godziny 22) powiedzialem ze jutro jest zlot w wawie [bierzcie z niego przyklad]

pamietam ze ekipa [PL] :D nie byla zadowolona ze ktos sie przypaletal i zajal kompa przez co jeden z nich nie moze grac :D
ale jakos koniec koncow sick jakos sie tam wkrecil i byl luzik (sick pamietaj ze ja cie wkrecilem w towarzystwo pr0-playerow ! :D)

duzo moglbym jeszcze pisac ale wiecie... :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2004, o 11:55 
Fajny

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:59
Posty: 987
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 1
jakby ktos chcial zobaczyc pierwsza strone DI jaka kiedykolwiek zrobilem to dajcie znac :D (o dziwo nie ma tam monsuna hehehe)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2004, o 13:35 
Kozak

Dołączył(a): 7 paź 2002, o 08:42
Posty: 1591
Lokalizacja: Nowy S
Karma: 39
$this->bbcode_second_pass_quote('marlboro', 'N')iYo jesli chcesz to moge Tobie co nieco poopowiadac o Zygmuncie aka Zyga :D:D. Otoz jest to moj znajomy, ktory niedaleko ode mnie pracuje w sklepie komputerowym. Poznalismy sie w ogole dosyc smiesznie. Bardzo czesto bywalem w owym sklepie i juz wtedy mijalo pare miechow jak klikalem ostro w q2. No i kiedys tak z nim rozmawiajac na necie sie "skojarzylismy" :D:D. Wiem ze gral potem w ThoD (czy jak to sie tam pisze), jeszcze w 2003 roku troszke pogrywal, ale to glownie ffa i w koncu klikanie w q2 go znudzilo. W latach 1999-2000 to dosyc czesto sobie klikalismy 1/1. Byl nawet czas ze zalozylismy klan ale dosyc szybko zrezygnowalismy z tego pomyslu :D:D. Jesli chcesz moge go pozdrowic od Ciebie



pozdrów go , jeśli mnie jeszcze pamięta. Pozdro od PeAcEmAkErA i zapytaj czy ma jakis kontakt z Daniellosem...
_________________
Those who follow the path of the righteous shall have their reward :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2004, o 16:43 
Przyczajony

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 00:11
Posty: 52
Karma: 0
O ja jebie jaki topic :).
Z MOJEGO POV'A :
Pewnie sie troche rozpisze i pomine duzo faktow ,ale postaram sie napisac jak ja zaczynalem i co pamietam.Z tym ze do dat nie mam raczej dobrej pamieci ;).

W Q2 zaczalem grac z kumplami z osiedla po lanie , tak co tydzien sie zgadywalismy i wymiatalismy caly dzien :).Pozniej juz sie troche znudzilo.Pamietam tez pierwszy turniej - w Poznaniu , eliminacje do Gambleriady chyba.Na ktorym byla cala owczesna elita poznanska q2 :).Nazwy kafei nie pamietam :/.Ale wiem ze o turnieju dowiedzialem sie z przedniego servisu quake2.org.pl.Na ktorym pisal niusy Leon ,ktorego niedawno mialem okazje poznac kiedy bylem na rozmowie kwalifikacyjnej o prace w kafei , a ktorej on jest szefem :).

Takze wracajac do turnieju w P-n , wystapilem tam pod miazdzaca xywa "Milosz".Wygralem pierwsze ffa ,a drugie juz zremisowalem chyba z kolezka o xywie MaCtic (2 miejsce ex aequo w ffa).Takze byla dogrywka 1vs1 , ktora niestety przegralem :).Turniej byl jeszcze na sv_air 10 , a jak zobaczylem kolesi ktorzy po lampie wskakuja po megasa to o ja jebie jaki trik.Z wymiataczy owczesnych to byl tam Howgh z jakims kolesiem ze Szczecina jeszcze.No i poznaniacy z [AA] Czerwiak,Koval,Misiek,Miodek i jeszcze kilku ktorych niepamietam :\.Koval wymiatal ale jak sie dowiedzial ze nie ma nagrody glownej w postaci Voodoo1 mega karty graf. to zabral zabawki i poszedl do domu.Caly turniej wygral chyba Czerwiak ale niepamietam nawet :o.

Pozniej byla Gambleriada ktora wygral chyba Macler i w ktorej miazge zrobila raczej Wawa.I jeszcze koles Zinger jakos daleko zaszedl , dokladnie nie pamietam :>.Slash , tomson.Z oprawa medialna RooS'a i ZootaR'a.I pewnie jeszcze pelno wymiataczy , ktorych niepamietam :).

Jakos w miedzyczasie kupilem sobie modem i moglem wymiatac na necie juz.Zaczelo sie od jakis serverkow ffa z mapami z single player.Pamietam ze niekumalem ocb z pingiem i czy im wiecej tym lepiej czy tez im mniej tym lepiej.W koncu chyba doszedlem do tego ;).Potem jakies servery battle , teamy i duzo dueli z modemu.Klanow naprawde bylo sporo.
Z tych starszych ktore pamietam to:
GN - granet ktory potem zamienil sie w mG - miazGuns.Ktory pozniej zostal sprzedany przez krogotha za 150 zlotych ;).Na necie raczej sporadycznie grali , przynajmniej juz ich niewidywalem jak ja zaczynalem grac.
eX - http://www.extremeclan.com - z zajebista jak na tamte czasy stronka i pr0 oprawa graficzna i wogole sponsoringiem ;).Przynajmniej tak to wygladalo a w praktyce chyba nic nie grali.
HCK-wiadomo , tutaj nie trzeba sie rozpisywac.Z Poznania gral w HCK YomaY , z ktorym tez sporadycznie gralismy po lanie.I nawet robilismy trening przed jakims tam turniejem q3 w poznaniu , gdzie wygralem 100 zl i zajalem 1wsze miejsce ~!! ;)
FOM-Z oldschoolowymi graczami i fajna Beata(FOM=Skuter) i z Shiftem aka FOM=Kosa
Q2E-z Garym na windzie i Sasha :) i niepameitam z kim jeszcze :)
Ogolnie klanow bylo pelno i nie sposob wszystkich wymienic i zapamietac.To byly te na ktore tak naprawde reprezentowaly wysoki poziom.Pozniej powstawalo duzo nowych dobrych ale to pewnie jeszcze cos napisze w dalszej czesci , bede staral sie trzymac to jakos chronologicznie :>.

Istnialo tez fajna stronka z demkami prowadzona przez Howgh'a i Czerwiaka chyba.Na ktorej czesto pojawialy sie jakies sycace demka z polski.Do tego byl jescze shod.gamers.com czy jakos tam z demkami ze swiata.Na ktorych moznabylo podziwiac sobie immortali Makavielich i innych shub-czarnuchow :).No i wiadomo ogladac demka z PGL.Chyba 4 sezon byl juz ostatnim , na ktorym tez wymiatal z fajnym movement i circle jumpam'i Polak z Kanady o xywie Sybek.Ogolnie jaralem sie demkami z zagranicy i naprawde sporo tego ogladalem.

Takze wymiatalem sobie na modemie - wstapilem do 1wszego klanu ktorym byl dF ( deathforces) , zalozycielem byl defender ,z klanu pamietam jeszcze sergiela.No i jeszcze paru innych kolesi , ktorych xyw zapomnialem :\.

W miedzyczasie byl jakos Grudziadz , tez jeszcze na sv_air 10 , duzo fajnych demek z eliminacji na q2tv(starym).Grudziadz wygral SatyR 2 tomson 3 chyba klik.
Z tego co pamietam to klik gral w mini okienku q2 zmniejszonym do paru cali.tomson byl pr0 playerem a mial chyba z 13 lat.satyr zostal mistrzem polski i zgarnal calkiem niezle nagrody.No i to chyba tyle.Po tym turnieju duzo ludzi z Wawy odpuscilo sobie q2 a coraz wiecej ludzi zaczynalo grac na sv_air 0.Transmisja z turnieju mialabyc w telewizji i wogole RooS wspomagal medialnie organizacje i jakos dawal rade.No i chyba nawet niezle wyszedl im ten turniej.Mysle ze najwiekszy w Polsce turniej q2.

Pozniej zaczalem grac w X-Clan , gdzie zrekrutowal mnie ermano i gdzie poznalem neuro , brejkera jeru(chyba) i paru innych ktorych znowu zapomnialem :>.Klikalo sie jakies ligi i klanowki 2/2 3/3 czy tez inne sparingi ze screenshotem na strone klanowa ;).

W miedzyczasie wybralem sie na turniej do Wawy.Gdzie byl komp do wygrania~!.Jechalem sam takze bylem juz samodzielnym mlodziencem i nie balem sie wsiasc do metra.Gdzie spotkalem klan FA (Scuda,Mepha,Cooyona) i po drodze na turniej jeszcze spotkalem ekipe z Wawy(Satyra,Panora,Squasha,Kaitech'a,Krogotha,tomsona) i paru innych.Pamietam ze w 1 rundzie ffa , wylosowalem grupe z Mistrzem Polski satyrem ktory mowil ze juz skonczyl z q2 ale przyszedl wygrac komputer.I wyszedlem z tej grupy chyba na 1 miejscu a satyr nie dal rady.Siedzialo za nim z 5 kumpli i mu "kibicowali" podczas meczu :).Takze pozniej moglem sie chwalic ze wygralem z Mistrzem Polski.!Po tym meczu tomson puscil fame ze wymiatam w q2 i ze moge nawet wygrac~!Ale w nastepnej rundzie juz odpadlem , po kontrowersyjnym ffa gdzie sie w decydujacym momencie zawiesil komp i ogolnie stoliki byly za wysoko i nie ta wilgotnosc powietrza ;).Pogadalem troche z ludzmi z Wawy , nawet wymiatacz krogoth podszedl poczatowac , poklikalem jeszcze ze Scudem troche i zawinalem sie do Poznania.Aha i jeszcze pamietam motyw jak Satyr zbakany w chuj polewal z gry Waldiego i bezczelnie z nim jechal przy wszystkich rzucajac czerstwe texty.Caly turniej wygral PanoR 2 byl tomson , ktory sie tlumaczyl ze chce mu sie spac itd. :)Aha no i na turnieju byl hamster , ktorego pozniej jeszcze raz niby widzialem w Wawie ale za chuja go niepamietam :).I chyba nawet slowa nie zamienilismy.

Pozniej byl turniej w Gdansku , na ktory tez sie wybralem.Na ktory przyjechala Wawa:krogoth,panor i kaitech , tomson.No i Słupsk : Maniek , Lennox , Gary.No i ekipa pomorska:Madu$ , tom_z_fom , pogi , howgh.
Pamietam ze chcialem zobaczyc wymiatacza Manka , ktory zreszta wygral ten turniej EZ~ i mial fajny "tick nerwowy" ze sprawdzaniem co chwile score.Mial to chyba na myszcze zbind'owane.Pogadalem se z pogim , krogothem z howghiem i parmoa ludzmi i nawet wyszedlem z ffa , zeby potem 2 razy trafic na pogiego i dostac mega wjeb do - prawie ;).Ale ogolnie bylo przednio.

Pozniej byl jeszcze turniej organizowany przez zi00tke , w finale ktorego spotkali sie Maniek i Scooby i tego finalu nie rozegrali chyba.Maniek dal zwyciestwo Scoobyem i sie jakos podzielili nagrodami , dokladnie niepameitam , na ten turniej niestety nie dotarlem :).

Powstal SE - syntax error , z kumplami z lanu jeszcze.Nawet nam sie 2 razy chcialo jechac do kafei.Doszedl moj wirtualny dobry kolega Łukasz aka BREJKER no i Jarek ANO(R)MALOUS z klanu IMMORTAL LORDS (LOLO!~) i chyba Jeru tez i jester i Kain tez gral z nami.I znowu pewnie kogos pominalem :).

Pozniej bylo mtq , w ktorym na poczatku byl Scypio , Gostyx , tomson , soulslide.I z tych 4 ostalo sie dwoch soulslide i gostych , do ktorych doszedlem.Doszedl tez anomal,bre i naprawde duzo ludzi sie przewinelo przez mtq.Niepamietam chronologicznie kto co i jak ale naprawde sporo:assasin,jeru,jester,monsoon,spawn,kronos,kolt,konrador,sickboy,warrior pod fejkiem HEHE ;).
W sumie tez czasy najfaniej wspominam i fajnie nam sie klikalo.I czatowalo na icq~
W miedzyczasie zaczalem pracowac w G9.Razem ze Spawnem , gdzie bylo zajebiste lacze do grania za granica pingi po 60 ms w Europie itd.
I skumalismy sie z ekipa z FOM i z gralni warszawskiej Arena , ktorzy tez mieli dobre lacza do gry za granica.Z bolopunqiem , demonem , kaitech'em zalozylismy mtq&fom ktore pozniej przeksztalcilo sie w PL (Polish Legion) i zapisalismy sie do CB ( 2 liga) gdzie ownowalismy.Demon obczajal demka i wymyslal taktyki TDM~ , ale ogolnie klikalismy ffa.W finale nas wyzywali od cheater'ow , ze mamy wallhack'i itd.No i wygralismy 2 lige :>.

Jakos wtedy tez odwiedzil Poznan anomalous aka jarek , ktory jechal pociagiem z Bytomia zeby moc mi uscisnac reke.Z tego co mi zostalo w glowie to wtedy tez akurat byl organizowany TURBO PUNK FESTIVAL w P-n i jarek mial mile towarzystwo w pociagu HEHE>

Jakos w miedzyczasie , tez organizowany byl turniej PQT w Czechac,bardziej lanparty niz turniej jak sie pozniej okazalo.Zacheceni duza iloscia sponsorow i jak myslelismy nagrod postanowilismy sie tam wybrac.Z pr0 ekipa spotkalismy sie w Opolu , gdzie z dworca odebral mnie zbyszek z wąsem aka warrior i pozniej wbilismy sie do cafe gdzie byl Maniek , Lucas i Jerry i Night od Lucasa z cafe.Poklikalismy troche pogadalismy i okazalo sie ze niemamy sie jak zabrac wszyscy i ze nasz pro squad do ownowania Czech nie wyjdzie.W koncu stanelo na tym ze Zbyszek powiedzial ze nie jedzie i ze skoro ja juz przyjechalem z Poznania do Opola to mam jechac dalej itd.Takze wyszlo srednio no ale inaczej nie dalo rady.Zownowalismy wszystko co sie dalo ;) , 4/4 i Lucas wygral 1/1.Poznalismy przyczajonego pro-gajmora z Holandii Rufusa.I troche smiesznych Czeskich klanow.Ogolnie fajne lanparty , ale nagrody raczej niezbyt turniejowe przynajmniej te w Q2 , bo sponsorzy skupili sie juz na Q3 :\.Rownolegle odbywaly sie turnieje qw i q3.Gdzie moglem podziwiac wymiatacza z PL - ven0ma i kolesia ktory zmiadzyl i wygral wtedy qw turniej balta chyba niepamietam dokladnie :).Ten wyjazd ogolnie fajnie sie wspomina i trzeba przyznac ze Czechom juz ladnie wychodzilo wtedy organizowanie takich rzeczy...

Pozniej albo przed Czechami niepamietam nawet :).Wpadlismy ze Spawnem i YomaY'em do areny.Trudno to nazwac zlotem , ale ogolnie poznalem bolopunq'a i przyczajonego DemoN'a i Kaitech'a.Wpadl tez assasin z brejkerem i z jeru :).No i Seba aka Sickboy , ktory niewiem skad sie wzial nagle , jak bre wczesnie pisal.Ostro Seba z dnia na dzien sobie zrobil wyprawe do Wawy :>.No i jarek tez wpadl.Jeszcze pewnie ktos byl i znowu zapomnialem.Pamietam jeszcze ze w Arenie byl wtedy roos w kozackiej kurtce lotniczej i sie patrzyl na szybe i mini tomson wpierdalajacy pizze i grajacy w starcrafta :).A i dr.no z vw wpadl tez na c hwile zapalic z lufy.Ogolnie bylo spoko.

Pozniej wyszlo Diablo 2 jakos , odpuscilem sobie q2 totalnie.Zaczalem pracowac(grac w UO) ;).No i zrobilem sobie dosyc przydlugawa przerwe , zeby wrocic po 2? latach , po tym jak mnie monsum wyciagnal na zlot do Geju lanparty...

No i reasumujac post w pizdu , napisalem to chaotycznie i naprawde w duzym skrocie , jeszcze pewnie zapominajac wiekszosc faktow , nick'ow i ciekawszych akcji.Na bank bym sobie cos jeszcze przypomnial.Takze pominietych prosze o wybaczenie , najwyzej dopisze czesc 2.

WRD UP~1!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2004, o 16:44 
Przyczajony

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 00:11
Posty: 52
Karma: 0
Najdluzszy post ever~
Co wygralem ?
+1


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2004, o 17:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'J')akos wtedy tez odwiedzil Poznan anomalous aka jarek , ktory jechal pociagiem z Bytomia zeby moc mi uscisnac reke.Z tego co mi zostalo w glowie to wtedy tez akurat byl organizowany TURBO PUNK FESTIVAL w P-n i jarek mial mile towarzystwo w pociagu HEHE>


Jarek ma niesamowite szczescie do pociagow chyba :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2004, o 17:53 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
$this->bbcode_second_pass_quote('MeeVVasH', 'O') ja jebie jaki topic :).
...
W miedzyczasie wybralem sie na turniej do Wawy...byl hamster , ktorego pozniej jeszcze raz niby widzialem w Wawie ale za chuja go niepamietam :).I chyba nawet slowa nie zamienilismy....Pozniej albo przed Czechami niepamietam nawet :).Wpadlismy ze Spawnem i YomaY'em do areny....!


ten turniej byl na ursynowie organizowany w budynku kcie teraz jest MarcPol (nie dalko teraz mieszka SPLEEN) i nie zamienilismy faktycznie slowa, a ja mielem wtedy dzielna fuche losowania map (pracowalem w tej "gralni" ) po tomsona okolo 1:30 przyjechal stary - akurat zaczynal sie final z panoramixem, ktora bakala caly dzien, przed kazdym mecze lufa, jak jush z niego schodzilo (pod koniec meczu - 20min) to tracil fragi na potege :DD

w arenie w tamtym zjezdzie na chwile bylem jeszcze ja i Tygrysek - score powinien go kojarzyc, a "tamta" arena z ta obecna nie do porownania, nikcie tak nie walilo szczuramia jak tam :D
_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2004, o 17:53 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
Niestety nie mogę pochwalić się tak barwną historią q2 jak inni, co prawda pierwszy raz q2 zobaczyłem w grudniu 97 u nea na 166mmx, ale w ogóle nie robilły mi wtedy STRZELANKI, graliśmy głównie w fify i stara. Gdy w 2000 roku do sieci osiedlowej, sam lan, podłączył się NrG, który gdy jeszcze nie miał kompa chodził do gralni gladiator grać w q2, pokazał nam na czym mniej więcej ta gra polega.

Poszedłem do gralni po demka Madusia, który właśnie kończył w q2 grać i nocami oglądałem dema z q2dm1 dochodząc do różnych wniosków.
W między czasie był turniej w gladiatorze 1v1 który wygrał HcK-Maniek w finale z Piotrasem z fom. Chcieliśmy mieć klan, bo to wtedy było coś jak się miało tag, to założyliśmy lanowy klan KC - skrót od ulic, na których mieszkamy (Kopeckiego i Cieszyńskiego). We wrześniu 2000 założyliśmy na lanie internet i zacząłem grać na skaczącym pingu, głównie nocami z nrg 2v2, gdy wszyscy userzy spali. Dołaczyliśmy do THoD - The hunters of death, gdzie nawet graliśmy w drugiej plq2 nie wychodząc z grupy, ale traktowaliśmy turniej nadzwyczaj poważnie, bo to było wyróżnienie wtedy wziąć udział! http://quake2.fpp.pl/plq2/

Generalnie mile wspominam te zamierzchłe czasy, gdy granie w q2 sprawiało znacznie więcej przyjemności niż teraz.

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2004, o 18:25 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Ja tez bylem w ThoD-ach 2 tygodnie i klan sie rozpadl:D

Nawet stronka klanowa dalej stoi http://members.lycos.co.uk/thod/index0.html :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2004, o 21:06 
Cichociemny

Dołączył(a): 14 lis 2002, o 18:54
Posty: 84
Karma: 0
gram w q2 od samego poczatku , zaczelo sie od empikow megastore w podziemiach gdzie byla wojna o kompa ze starcraftowcami potem przyszedl BER ze swoim granetem gdzie pojawilem sie 3 dni po otwarciu. Pamietam jak przywital mnie pytaniem 'Czym moge panu sluzyc' LOL . pamietam wiekszosc tych co bywali w granecie. pamietam ze Yashu byl nie pokonany na fury bo tylko tam gral ze wszystkimi. granet nawiedzal rowniez najwiekszy lamus babcia kazia aka ivers ;) Po przeprowadzce na druga miejscowke to juz nie byolo to samo granet sie powoli konczyl zmiana wlascieciela. Do areny nie chodzilem w ogole bo smierdzialo tam ale bylem raz zaplacilem za granie banknotem 50 zlotowym i otrzymalem zwrotu.... 60zeta!!! daltego mile wspomina arene. Ciekawym wydarzeniem z granetu bylo jak pokonalem oslawionego demona 1/1 na dm1 i demon pod wplywem kleski wygonil mnie z gralni i zamknal ja na pare godzin :DDDD potem mialem przerwe na 2 lata. Nie moge nic powiedziec o internetowej scenie bo wtedy myslalem ze najtrudniejszym przeciwnikiem byli RooS slash oslawiony macler ktory mial taki potencjal ze wciagu tygodnia mogl dogonic cala smietanke q2, teraz sa inne czy jest inteernet nie ma ludzi ktorzy moga zaskoczyc wszyscy znaja swoje miejsce w szeregu


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2004, o 02:09 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 15:07
Posty: 263
Lokalizacja: Gda
Karma: 8
A ja mieszkam na Cieszyńskiego :D

_________________
tam jestem:
www.facebook.com/sumastylimati
www.instagram.com/sumastylimati


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2004, o 17:34 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
a mi sie nie chce pisac :D

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2004, o 19:29 
Fajny

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:59
Posty: 987
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 1
bo nie masz o czym
:)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2004, o 20:05 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2003, o 12:36
Posty: 79
Lokalizacja: Wroclaw
Karma: 0
....pamietacie jak do q2 zagoscila moda za Oceanu :D ..!!?? Mianowicie zaczelo sie od DeathRow ktore mialo taga D z numerkiem przed xywka [D11Thresh] itp pozniej po serverach pelno numerowiczow biegalo :))) Prawie jak Heyah :D :D

_________________
I see death people!!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2004, o 13:04 
Slaby koles

Dołączył(a): 9 lis 2003, o 20:59
Posty: 9
Karma: 0
Nie chce mi sie pisac o starych czasach, chociaz bylo duzo bardziej zajebiscie. Pozdrowienia


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 168 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza