[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 8 maja 2024, o 15:56

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2003, o 19:07 
Slaby koles

Dołączył(a): 14 sie 2003, o 19:08
Posty: 8
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 0
lol n/c
ej mam tlyko jedno pytanie i pierdole to
heIz po q kto ty dla mnie ejstes ze niemam sie pod kogo podszywac po 2 roach czemu mnie obrazasz i moja rodzine :S a po 3 co do calej sparwy ktora jest dla mnie smieszna
troche napisze:
jaksi czas temu pytalem heiza ktoto b1r ja sie pytalem kto to jest b1r i metro napisal mi ze zadne fejki zna ich na real od tego czasu gdy sie dowiedzialem kto to b1r i metro napisalem heizowi ze jest lolem i tyle ze mnie w huaj zrobil a czemu to napisalem? dlatego ze od tego momentu nielibie heiza mysli ze jest bogiem a co do calej sprawy ta jak napsialem to jest smieszna
w dniu gdy dostalem bana na #q2 gralem w q2 bylem na servie gdy wrocilem i kcialem pogadac z pewna osoba zastalem opis z #q2"heiz jest tylko 1 :F" od tamtej pory tlucze heizowi do dzis jak bylem na servie to niemoglem nic robic ale to niezmienai faktu ze mglem cos napisac nie ? proste gdy wyjasnilem sparwe heiz napisal ze pogada z anomalem i sciagnie shita a do dzis mi daje ignora jak mu pisze bo widze ciezko rozumie niktore rzeczy jak ja moglem napisac cos jak bylem na servie gdy gosc cos pisal i dla diskonekt a ja bylem na kanale i dostalem bana ? wez mi to wytlumacz bo ja tego nierozumie i wez zmaz te topic nieiwem po co on tylko zajmujecie miejsce na glupi temat ktory pewnie sie kciales zemscic za b1r-a i metro a po 2 wiesz co jak bym sie nparwde podszyl to podszyl bym sie zakogos innego a nie pod ciebie bo nic dla mnie nieprezentujesz to tyle thx

_________________
lozny gosciu


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2003, o 19:13 
Slaby koles

Dołączył(a): 14 sie 2003, o 19:08
Posty: 8
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 0
aha i co do twojej gry mhc ocen sam i nidoluj siebie bo sam wiesz jak grasz wiec zakoncz pisanie txt tu swych kto lamka ten lamka wynik mowi za siebie a bronic typu gral jak lamka i nieumi biegac to se mozesz napisac na kartce bo gram juz w q2 niecale 2 lata i jakos z tego co widzialem na eczu nic nieumisz skoro lepszy odemnie jestes a na meczu wykazales swoje lamerstwo , a i heIz kiedy cie banami straszylem bo niepamietam niemoglbym cie straszyc banami bo niemam takich znajomosci jak ty :S
n/c

_________________
lozny gosciu


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2003, o 19:43 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 wrz 2002, o 10:49
Posty: 95
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
Szabr po pierwsze to skill nie jest tematem.Tematem jest to ze 2 raz cie przylapano jak grales se na cudzym nicku.Nie wiem jak było z heizem ale mu wierze i sadze ze nalezy ci sie ZDROwy kop :> no ale jesli zagrales na nicku bdj*spd to sadze ze na pewno mogles zagrac na dI|heiz.Po huj robic takie przekrety ? zeby zjebac komus opinie? Zalosne...

_________________
^__^


Ostatnio edytowano 8 paź 2003, o 19:45 przez marcineK, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2003, o 19:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2003, o 23:46
Posty: 1216
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'h')eIz po q kto ty dla mnie ejstes ze niemam sie pod kogo podszywac


widocznie kim jestem jak sie podemnie podszywasz....



$this->bbcode_second_pass_quote('', 'd')latego ze od tego momentu nielibie heiza mysli ze jest bogiem juz wiem dlaczego ? jestem dla Ciebie Bogiem.....

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'h')eIz kiedy cie banami straszylem bo niepamietam niemoglbym cie straszyc banami
teraz juz mi nie mozesz pogrozic banami bo adminy na cf zostaly zmienione i na kubusie 2 widocznie tez.... szkoda, ze nie mam logow z irca....

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'n')apisalem heizowi ze jest lolem nie pomagasz sobie tym....


$this->bbcode_second_pass_quote('', 'w')ez zmaz te topic nieiwem po co on tylko zajmujecie miejsce ... nie ja go zalozylem....


$this->bbcode_second_pass_quote('', 'p')odszyl to podszyl bym sie zakogos innego patrz punkt 1.


btw. teraz cos wogole inaczej piszesz, na logach roAch'a widac jaki naprawde jestes.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2003, o 19:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 00:09
Posty: 2065
Karma: 63
heiz moze miec powody do zdenerwowania. tez bym sie wkurzyl jakby mi ktos psul opinie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2003, o 19:52 
Slaby koles

Dołączył(a): 14 sie 2003, o 19:08
Posty: 8
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 0
n/c biblie napisz

_________________
lozny gosciu


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2003, o 20:19 
Przyczajony

Dołączył(a): 20 gru 2002, o 17:50
Posty: 36
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
Hmmm szabran jestes niewyrosniety guwniarz ktury nawet nieodrusł do grania w quake2 !!!!! powinienes garc w warcaby i tam se mozesz podszywac sie za kolesi !!! A tak wogle do gry cwaniaku choc 1'1 a nie sie dygasz :/

_________________
jebac zbociarzy !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2003, o 21:17 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
Tak nie na temat, to ludzie - CO WY MACIE Z J. POLSKIEGO ?!?

Przeciez tego nie idzie czytac powoli.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2003, o 21:48 
Kozak

Dołączył(a): 25 lut 2003, o 17:20
Posty: 2346
Lokalizacja: Centrum wszechswiata
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Dankan!', 'H')mmm szabran jestes niewyrosniety guwniarz ktury nawet nieodrusł do grania w quake2 !!!!! powinienes garc w warcaby i tam se mozesz podszywac sie za kolesi !!! A tak wogle do gry cwaniaku choc 1'1 a nie sie dygasz :/


jednak nie jestem najwiekszym analfusem na FB :D

BTW kolejny suchy topic z typu wojak fejk :D
_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2003, o 22:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 00:09
Posty: 2065
Karma: 63
Hamer niektorzy lubia tak pisac, ale co do Dankan!a to chyba nie jest wyjatek :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2003, o 22:54 
Kozak

Dołączył(a): 23 sie 2003, o 23:56
Posty: 2361
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 3
zrobcie tak:
1.Zamknijcie ten chujowy topic !
2.DAjcie tem typowi SZ.. cos tam ,bana na 1 miech (kazdy server)..moze sie czegos nauczy przez ten czas...

No comment's cya ...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 paź 2003, o 07:30 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
Może ciciał się dostać do Idola ?

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 157 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza