[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 11 maja 2024, o 08:06

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto ma zostac capitanem pol-teamu ?
Chce aby scooby byl capt pol-teamu 61%  61%  [ 45 ]
Chce aby kto 38%  38%  [ 28 ]
Liczba głosów : 73
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 00:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
domyslalem sie ze klany jak ak,di nie bede glosowaly i ze ludzi do ktorych nie palam sympatia ani oni domnie razi to ze bez skrupolow pisze publicznie co o nich mysle, ale nie mniejsza wynik sondy mnie nie razi wiec doglosujecie troche jeszcze w 1 albo w 2 strone przemsylajac argumenty tych co sa za tak jak i tych co sa za nie

mimo wszystko jezeli ludzie jak oni uwazaja ze nie jestem wart no coz moim planem jest stworzyc takiej reprezentacji ktora jak najlepiej bedzie reprezntowac polske a nie w trakcie meczu mowic mi co omnie mysla itd <-- tak kwestia mnie nie interesuje

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 08:35 
abstynent
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 paź 2002, o 08:14
Posty: 338
Lokalizacja: In
Karma: 1
Znow masz cos do ak? Co cie boli w tym ak? Nie rozumiem tego, bo wszedzie musisz wtracic cos ze ak to albo ak tamto.
Moim zdaniem scoob nie powinien zostac cpt, bo mimo wszystko mam wrazenie ze reprezentacja w jego wykonaniu bedzie wygladala w skladzie SYNTH + FAJNI. Pozatym my jestesmy ZALEDWIE CI DOBZI, i wiadomo jaka przepasc jest miedzy NAMI, a tymi najlepszymi prawda ? Pozatym Slesh ma racje, sa jacys pozostali kandydaci ?
Oczywiscie glosuje na NIE.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 08:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2003, o 23:46
Posty: 1216
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Scooby', ' ')i ze ludzi do ktorych nie palam sympatia ani oni domnie razi to ze bez skrupolow pisze publicznie



Chyba nie wszyscy maja obowiazek palac do Ciebie sympatia.
IWP od di :E przypierdalasz sie do nas od wygranej z sYnth na dm7 w plq2 :E naucz sie przegrywac...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 08:44 

Karma: 0
hamster na ciebie glosowal a jest w ak... ale najpierw ja cos naskrobie
Uwazam ze to co bylo z agl bylo zalosne to jak wiekszosc ale synth ponioslo tego konsekwencje!jak wiadomo scoob gra fajnie tp, wie co i jak na zachodzie sie dzieje i sadze ze sklad wybierze ok nie kierujac sie ostatnimi zajsciami, a poki co nie ma innego kandydata ktory by sie temu poswiecil jak sadze robil to mik i zrobi to scoob ktoremu zalezy na wygrywaniu i zrobi all aby tak bylo.
VOTE YES


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 08:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2003, o 23:46
Posty: 1216
Karma: 0
chcialbym zaznaczyc,ze Lucas gra w aK


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 08:53 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
Ta ankieta jest bez sensu. (co widac po "zabawnych" glosach typu "hanan!!! ; Ober!!!"...)

Jako ze przez dwa sezony zajmowalem sie pol-teamem, moim zdaniem osoba ktora bedzie najodpowiedniejsza do tej funkcji bedzie scooby albo mkuh. Oni dwaj zajmowali sie pol-teamem na koncowke poprzedniego sezonu kiedy zostalem wyelimonowany na dluzszy czas przez wypadek. IMO robili wszystko bardzo dobrze.
Kilka innych powodow ?
Maja bardzo dobry kontakt ze wszystkimi ludzmi zza granicy, z adminami innych lig, kapitanami druzyn narodowych etc. Uzywaja sprawdzonych taktyk ktore niekoniecznie sa znane przez innych ludzi ze sceny, uwzam tez ze dobiora najwlasciwiej sklad na kazda z map. Obaj poswiecaja sporo czasu q2 wiec nie wierze zeby powstaly sytuacje ze cos zostalo niedogadane, nieumowione. Mkuh ma tez bardzo duze doswiadczenie w prowadzeniu lig. Z tych wszystkich powodow moim zdaniem war arrangerem powinien zostac mkuh natomiast kapitanem scooby. Jezeli "lud" mowi NIE, to zrobcie sobie osobny topic i sie mloccie od nowa, mam nadzieje ze tak sie nie stanie. Na scenie nie ma moim zdaniem innych osob NADAJACYCH SIE IMO DO ORGANIZACJI tak mocno zzytych ze scena zagraniczna i tak dlugo na niej istniejacych jak ta dwojka.

Automatycznie w zwiazku z tym, ze synthesis ma sklad i mam nadzieje uda sie zrobic porzadny sklad do pol-teamu, mowie goodbye :] Wracam do pewnej innej gry w ktora dosyc dawno nie gralem a czasu na q2 do tego teraz juz mi nie starczy :(


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 11:32 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
KURWA nie moge

Scoob co ty masz z tymi klanami?!

to niektorzy ludzie Cie nie dzierza, a nie klany!

jak heiz pojdzie do RW a riven do mPS to napiszesz ze te klany tesh cale na Ciebie nie beda glosowac?

wracaajc do teamtu

pokazcie mi jedna osoby ktora sie nadaje do tego procz Scooba ?

rozegral 99 % meczy jak nie 100 na przelomie 2 lat, ciagle jest w rep i blisko jej org

udzielam sie WAM podobna teoria jak Scoobowi, laczycie wszystko w jedna calosc

po co ?

ps. popieram mika

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 12:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
heahae heiz ja nie mam do calego di nic, ale skoro nas potraktowaslsice 1 za wsyzsktich wszystkich za 1dnego to eczmu mam sie inaczej zachowaC? a mianowicie chodzi o zachowanie slesha popatrz co popuisla pod meczem synth z di a co napisal pod meczem di vs 3m <--- koneic temautu bylo minelo to tylko ma ci dac do myslenia

ja nie mam do calego ak
lubie hasmtera,lucasa,oniego,neveride mimo ze pewni oni na mnie huja klada ale nie pozwole zeby koles jak riven,kk pisali na mnie pierdoly i sie temu biernie przygladal <-- to na tyle w kwesti niezgody

a squad sYnth + fajni to zalezy jak rozumujesz kto jest fajny, ja chce wybrac tych ktorzy maja warunki,dobrze graja,bede na meczach i maja jaja do tego zeby nie spierdolic meczu z powodu "o boze gramy ze szwedami!"

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 13:07 
Slaby koles

Dołączył(a): 6 paź 2003, o 01:01
Posty: 3
Karma: 0
"Uwazam ze to co bylo z agl bylo zalosne to jak wiekszosc ale synth ponioslo tego konsekwencje!jak wiadomo scoob gra fajnie tp, wie co i jak na zachodzie sie dzieje i sadze ze sklad wybierze ok nie kierujac sie ostatnimi zajsciami, a poki co nie ma innego kandydata ktory by sie temu poswiecil jak sadze robil to mik i zrobi to scoob ktoremu zalezy na wygrywaniu i zrobi all aby tak bylo.
VOTE YES" by Lucas
- - - jest to pelne uzasadnienie i tez sie pod tym podpisuje - - -


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 13:14 
Cukierkowy

Dołączył(a): 24 cze 2003, o 09:41
Posty: 232
Lokalizacja: z NH
Karma: 0
vote yes dla sqb w sumie nie ma innego kandydata :) mysle ze poradzi se :) gra dobrze :) dobrze zorganizowany vote yes ! :)

_________________
. ...::: m!kser :::... .


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 13:14 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2002, o 14:17
Posty: 297
Lokalizacja: Krak
Karma: 23
vote ktos inny :?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 13:21 
Fajny

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:59
Posty: 987
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 1
vote ktos inny... podpisuje sie pod tym co napisal claymore


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 13:23 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
tyle ze claymore tutaj nic nie napisal


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 13:26 
Cukierkowy

Dołączył(a): 24 cze 2003, o 09:41
Posty: 232
Lokalizacja: z NH
Karma: 0
hehe :D

_________________
. ...::: m!kser :::... .


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 14:10 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
skonczcie prosze to "vote ktos inny".

Napiszcie kto i dlaczego :x

uwazacie ze takie gadanie A: "nie on" B: "to kto?" A: "ktos inny" B: "kto?" A: "ktos" ma jakikolwiek sens ???

Ja wystawilem swoje argumenty dlaczego chcialbym zeby to scooby przejal po mnie caly problem organizacyjny pl-teamu, czekam (i mysle ze nie ja jeden) na jakies rzeczowe propozycje innych osob a nie takie negowanie "nie bo nie" i koniec gadki... :mad:

Posty nie na temat i majace byc zabawnymi beda usuwane.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 14:36 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2002, o 14:17
Posty: 297
Lokalizacja: Krak
Karma: 23
Po 1 ja napisalem ktos inny bo nie wiem jaki jest squad pl-teamu, po 2 taka jest ankieta...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 14:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
no ankieta jest troszke hujowa powinny byc inne opcje a nie "ktos inny", ale zgadzam sie z mikiem, scooby byl caly czas przy reprezentacji, zna ja z mkuhem najlepiej i to oni powinni sie nia zajac.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 14:52 

Karma: 0
tak ankieta jest ktos inny ale tu chyba wlasnie chodzi o to ze jezeli nie chcecie zeby byl to scoob to podajecie KOGOS INNEGO i uzasadniacie dlaczego? czemu bedzie na tym stanowisku lepszy?


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 15:30 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lut 2003, o 12:25
Posty: 24
Lokalizacja: ARENA :)
Karma: 0
mkuh moze daj scobiemu odpowiadac na posty ? kolt nie kierowal do ciebie swojego pierwszego posta lecz wyrazal opinie ktora powinna byc wylacznie zainteresowana osoba scoba. co do demokracji to wiem przecierz ze to niemozliwe->ale proponuje np. aby byla "rada reprezentacji" np.hamster,hamster,hamster,scob ->> widac po aK ze jakby bylo wiecej hamsterow to by nie bylo takich glupich sond-zaraz ktos mnie posadzi o podlizywanie ? bo juz widzialem tego typu posty :/ poprostu uwazam tego goscia ze on bardzo powaznie podchodzi do pewnych spraw chociarz to jest tylko gra.[przyklad?->kupili strone-nietania aczkowliek po tym fakcie widac kto sie czym interesuje].hamster prktycznie nie gra w meczach aK ale za to bardzo profesjonalnie prowadzi swoj klan,dlatego tez mysle ze on nie musi grac w reprezentacji ale spokojnie by mogl wybierac squady itd. oczywiscie przy pomocy scoba-> scob chociarz mial krzywe akcje z agl nie traci az tak duzo na wartosci -przecierz to nei tylko jego wina ze synth gralo w nie swoim squadzie lecz tez np.bucza czlonkow synth a takze sedzego ktory po sprawdzeniu ip powinien wyjebac owego msxa.teraz nagle po meczu i wykryciu tego gowna kazdy kto mial jakies problemy do scoba ma szanse sie wyżywac i to robi :/ tylko ci co to pisza tez niemaja czystego sumienia.wiec proponuje zamknac takiego typu tematy bo zacznie byc wyciagane gowno ktore moze duzo krzywdy narobic :/.moja opcja hamster glowna osoba ktora sie zajmuje reprezentacja scob zastepca i tyle.jezeli hamster nie bedzie chail tego podjac to niewidze innego wyjscia jak scob-> a jezeli ktos ma inne prpozycje to niech nie pisze kolejnego posta oceniajacego scoba lecz wymieni osobe ktora jego zdaniem powinna sie zajac reprezen. podliczy sie nicki i jestem pewien ze wygra hamster a za nim zaraz scob. btw.mkuh ty kazdego probojesz kosic swoimi wypowiedziami bo myslisz ze jestes najmadrzejszy a ja uwazam ze na scenie q2 sa osoby ktore ciebie moga z powodzeniem zastapic[w reprezentacji] np playerzy z klanu DI.druga sprawa piszesz posty jakbys byl juz w reprezentacji a przecierz jej jeszcze nie ma ? jestem pelen uznania dla mika za to co zrobil dla q2 w Polsce ale jego propozycja zebs ty byl capitanem wydaje mi sie "niemoralna" :D [hamster,scob] moje rozwiaznie! nie chodzi tu o to ze cie nietrawie porpostu takie jest moje zdanie i to uszanuj zamiast pisac w twoim stylu wypowedz w ktorej wyjdzie ze ty i tak masz racje. powodzenia w tej glupiej sondzie :/ mam jeszcze pytanie jest jakas nowa strona przyszlej reprezentacji?

_________________
..................................................


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2003, o 15:35 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lut 2003, o 12:25
Posty: 24
Lokalizacja: ARENA :)
Karma: 0
mkuh moze daj scobiemu odpowiadac na posty ? kolt nie kierowal do ciebie swojego pierwszego posta lecz wyrazal opinie ktora powinna byc wylacznie zainteresowana osoba scoba. co do demokracji to wiem przecierz ze to niemozliwe->ale proponuje np. aby byla "rada reprezentacji" np.hamster,hamster,hamster,scob ->> widac po aK ze jakby bylo wiecej hamsterow to by nie bylo takich glupich sond-zaraz ktos mnie posadzi o podlizywanie ? bo juz widzialem tego typu posty :/ poprostu uwazam tego goscia ze on bardzo powaznie podchodzi do pewnych spraw chociarz to jest tylko gra.[przyklad?->kupili strone-nietania aczkowliek po tym fakcie widac kto sie czym interesuje].hamster prktycznie nie gra w meczach aK ale za to bardzo profesjonalnie prowadzi swoj klan,dlatego tez mysle ze on nie musi grac w reprezentacji ale spokojnie by mogl wybierac squady itd. oczywiscie przy pomocy scoba-> scob chociarz mial krzywe akcje z agl nie traci az tak duzo na wartosci -przecierz to nei tylko jego wina ze synth gralo w nie swoim squadzie lecz tez np.bucza czlonkow synth a takze sedzego ktory po sprawdzeniu ip powinien wyjebac owego msxa.teraz nagle po meczu i wykryciu tego gowna kazdy kto mial jakies problemy do scoba ma szanse sie wyżywac i to robi :/ tylko ci co to pisza tez niemaja czystego sumienia.wiec proponuje zamknac takiego typu tematy bo zacznie byc wyciagane gowno ktore moze duzo krzywdy narobic :/.moja opcja hamster glowna osoba ktora sie zajmuje reprezentacja scob zastepca i tyle.jezeli hamster nie bedzie chail tego podjac to niewidze innego wyjscia jak scob-> a jezeli ktos ma inne prpozycje to niech nie pisze kolejnego posta oceniajacego scoba lecz wymieni osobe ktora jego zdaniem powinna sie zajac reprezen. podliczy sie nicki i jestem pewien ze wygra hamster a za nim zaraz scob. btw.mkuh ty kazdego probojesz kosic swoimi wypowiedziami bo myslisz ze jestes najmadrzejszy a ja uwazam ze na scenie q2 sa osoby ktore ciebie moga z powodzeniem zastapic[w reprezentacji] np playerzy z klanu DI.druga sprawa piszesz posty jakbys byl juz w reprezentacji a przecierz jej jeszcze nie ma ? jestem pelen uznania dla mika za to co zrobil dla q2 w Polsce ale jego propozycja zebs ty byl capitanem wydaje mi sie "niemoralna" :D [hamster,scob] moje rozwiaznie! nie chodzi tu o to ze cie nietrawie porpostu takie jest moje zdanie i to uszanuj zamiast pisac w twoim stylu wypowedz w ktorej wyjdzie ze ty i tak masz racje. powodzenia w tej glupiej sondzie :/ mam jeszcze pytanie jest jakas nowa strona przyszlej reprezentacji?

_________________
..................................................


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 172 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza