[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 4 cze 2024, o 01:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 20 maja 2010, o 10:34 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('KlB', 't')ak gralem na wh na ColnetDM ale nie na innych serverach
Na innych serwerach nie grales bo jest tam AC i nie miales takiej mozliwosci. Tu chodzi o mentalnosc. Dlaczego grales na wh? Czerpales z tego przyjemnosc? Zaloze sie, ze gdybys mial WH dzialajace z AC, to uzylbys go w grach TDM...
IMO ban, a tlumaczenie, ze ktos gral pod twoim nickiem na WH i za to masz wpis wkladam miedzy bajki...nie jestes wiarygodny

PS. najs sie kablujecie! :D
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 20 maja 2010, o 10:35 
Slaby koles

Dołączył(a): 20 maja 2010, o 09:30
Posty: 20
Karma: -1
wiec tak z mojej cafe gra War, jak na gre 2 miesiac to niezle mu idzie ale ze wh dostal od miniaka tak zaczal grac.... a reszty nie znam tych malych ale wiem ze jest ich kilku bo ciagle o q2 sie mnie pytaja, na colnet Dm graja co do give luz ale jak bany to bany, skoro chcecie cafe zbanowac to banujcie, jasne jest ze nie ogarne wszystkich 10 kompow w kazdej minucie i sekundzie i nie kazdego dam rade dopilnowac. jak kazdy widzlial da sie to wyjasnic przez m0oj ping, jak nie ma nikogo z rana w kafe to mam ping 55 a jak przychodza ci mali albo inni t o mi podnosi sie i skacze wiec to dowod na to ze taCAFE istnieje jak by ktos mial watpliwosci.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 20 maja 2010, o 10:41 
Przyczajony

Dołączył(a): 10 maja 2010, o 17:43
Posty: 48
Lokalizacja: Połaniec
Karma: -2
KlB nie musisz sie juz tlumaczyc :D , to wszystko wyjasnia :
[17:54] <kLB-qvp> sluchaj
[17:54] <kLB-qvp> jak antychit nie dziala to wh odrazu mi sie zalancza
[17:54] <kLB-qvp> tak mam ustawione
[17:54] <kLB-qvp> i nikt mnie nie wykryje go:D
[17:55] <kLB-qvp> ostatnio gram na aster 1 i buch nie wlaczalem wh samo wskoczylo bo antychit padl
[17:55] <kLB-qvp> i gralem
[17:55] <kLB-qvp> pio 50 fragow
[17:55] <kLB-qvp>
[17:55] <kLB-qvp> a ja cosd kolo tego mialem
[17:55] <kLB-qvp> miniak do kafe przyszedl
[17:56] <kLB-qvp> ja zaraz spadam
[17:56] <kLB-qvp> nie chce mi9 sie juz tu siedziec
01[17:57] <g1ve> ej szkoda ze nie dales czitow to bym miał kolejne dowody DDDD

_________________
g1ve


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 20 maja 2010, o 11:14 
Slaby koles

Dołączył(a): 20 maja 2010, o 09:30
Posty: 20
Karma: -1
$this->bbcode_second_pass_quote('smog', 'K')lB nie musisz sie juz tlumaczyc :D , to wszystko wyjasnia :
[17:54] <kLB-qvp> sluchaj
[17:54] <kLB-qvp> jak antychit nie dziala to wh odrazu mi sie zalancza
[17:54] <kLB-qvp> tak mam ustawione
[17:54] <kLB-qvp> i nikt mnie nie wykryje go:D
[17:55] <kLB-qvp> ostatnio gram na aster 1 i buch nie wlaczalem wh samo wskoczylo bo antychit padl
[17:55] <kLB-qvp> i gralem
[17:55] <kLB-qvp> pio 50 fragow
[17:55] <kLB-qvp>
[17:55] <kLB-qvp> a ja cosd kolo tego mialem
[17:55] <kLB-qvp> miniak do kafe przyszedl
[17:56] <kLB-qvp> ja zaraz spadam
[17:56] <kLB-qvp> nie chce mi9 sie juz tu siedziec
01[17:57] <g1ve> ej szkoda ze nie dales czitow to bym miał kolejne dowody DDDD


bo tak sie robi g1ve abo to wh chyba bylo przerabiane przez kogos a ja je mam od miniaka. 3 razy sie zdarzylo ze jak padl antychit to gralem na wh na aster 2 badz 1 i nawet wy;aczyc sie nie dalo chyba ze bym usuna je z folderu q2. Sam sie lepiej przyznaj po co Ci te proxy?? ja wiem po co przypomnij sobie co na pio gadales i na bana od niego ktory wisi nad toba

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 20 maja 2010, o 11:59 
Przyczajony

Dołączył(a): 10 maja 2010, o 17:43
Posty: 48
Lokalizacja: Połaniec
Karma: -2
Ho Ho :D dac ci link do proxy ? :DD . Jak chcesz to dam bo na forum nie ebde dawał tutaj zadnych czitow . (Nie dziala na ac jak cos) / Wkrecałem ci zebym mial kolejne dowody na to ze czitujesz ;] . Dobra nie bede sie z toba klucil bo mam wazniejsze sprawy na glowie . o/ :D

_________________
g1ve


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 20 maja 2010, o 13:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('KlB', '.')... a co do mego grania- tak gralem na wh na ColnetDM ale nie na innych serverach


I myślisz, że jesteś bezkarny bo TYLKO na CDM grałeś? Żałosne. Żadej skrupuły.
IMHO ban dla całego tego cyrku. Ogarnijcie ten pierdolnik między sobą, a nie wyciągacie go niepotrzebnie na wierzch.

EDIT:
Co do NF:
20.05.2010 [13:25] <@Harven> dzisiaj po pracy powinienem skonczyc
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 20 maja 2010, o 14:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', '
')Co do NF:
20.05.2010 [13:25] <@Harven> dzisiaj po pracy powinienem skonczyc

łiiiiiiiiii :))))))) mam nadzieje ze faza testowania nie bedzie sie przeciagac zbyt dlugo :)
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 20 maja 2010, o 14:59 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Give i klb, tak trochę nie halo to wygląda jak kablujecie siebie nawzajem.
I jeden i drugi dostanie bana, wiec możecie już skończyć.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 20 maja 2010, o 15:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
nie pisz o banach, skoro banow nie bedzie. nie dostana konta w nf i tyle.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 20 maja 2010, o 15:40 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
http://translate.google.pl/#en|pl|ban

maja bana na konto ;x wiec TAK dostana bana

_________________
Umci umci tralalala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 20 maja 2010, o 16:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
jestes pewien ze chcesz wchodzic ze mna w dyskusje nt. wykorzystania slowa "ban" w tym konkretnym przypadku?

zanim odpowiesz mi, odpowiedz najpierw sobie, jakie konsekwencje sa zalozenia bana na klb lub give, a potem zastanow sie dlaczego JA wspomnialem o NF, podwazajac trafnosc wykorzystania slowa "ban"...

a po drugie. "bana na konto" wymysliles sobie ty, wiec nie naciagaj faktow, bo akurat w tym kontekscie (wypowiedzi Pio) nie jest wszystko jasne, czy to ban na ip czy brak zgody na zalozenia konta NF.

Nie próbuj lapac za slowka, bo mozesz okazac sie za cienki w te klocki

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 20 maja 2010, o 16:48 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Apropo miniaka to gralem z nim jakis czas temu duele i jestem pewny ze ziomek mial i aimbota i wh. Wh widzialem kiedy gral duele z kims innym na duel8 i zaluje ze tego nie nagralem bo tu dalem ciala...
Nie chce sie chwalic ale po raz kolejny moj nos do wykrywania czitow grajac z kims sie nie myli.

Co do banow dla wyzej wymienionej dwojki to jestem za banami i dla give'a i dla calej kafe - rozumiem ze ziomek moze nie moc upilnowac wszystkich dzieciakow ktorzy u niego graja ale skoro on sam czituje to nie widze powodu dla ktorego nie banowac calej kafe.
Nie umiesz sie bawic czysto to twoi klienci tez nie beda sie bawic z nami i moze wtedy zrozumiesz czemu nie fajnie jest czitowac w gry.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 20 maja 2010, o 17:15 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'p')odwarzajac trafnosc wykoszystania slowa "ban"...

bez kitu, kup sobie slownik, bo juz drugi raz walisz takiego byka, ze az strona mi sie nie chciala zaladowac do konca.
"podważając", "wykorzystania"

$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'j')estes pewien ze chcesz wchodzic ze mna w dyskusje nt. wykorzystania slowa "ban" w tym konkretnym przypadku?

zanim odpowiesz mi, odpowiedz najpierw sobie, jakie konsekwencje sa zalozenia bana na klb lub give, a potem zastanow sie dlaczego JA wspomnialem o NF, podwarzajac trafnosc wykoszystania slowa "ban"...

a po drugie. "bana na konto" wymysliles sobie ty, wiec nie naciagaj faktow, bo akurat w tym kontekscie (wypowiedzi Pio) nie jest wszystko jasne, czy to ban na ip czy brak zgody na zalozenia konta NF.


bana na konto nie wymyslil fasadin. w nofake'u jest mozliwosc zalozenia konta graczowi i wstawienia mu bana podajac przyczyne. po polaczeniu z serwerem wyswietli mu sie odpowiednia wiadomosc (np. "ban za gre z wallhackiem" i gosc dostanie kicka).

pio mowil oczywiscie o banie na usera (czyli ban przy uzyciu nofake), jezeli mialby banowac IP to juz dawno by to zrobil (a przeciez wiadomo, ze polanca zbanowac nie mozna), mysl troche :rozjebany:.
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 20 maja 2010, o 17:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Nie rozumiem jak koleś, który jest moderatorem i pisze ciągle o trollowaniu ma prawo głosu.

Jego 50% postów nie jest związane z tematem i jest to napinka. Kiedy ktoś mu zwróci uwagę to nasz nieomylny i bezkrytyczny człowieczek podnosi głos i krew się w nim gotuje.

Jeśli masz pretensje do Fasadina, który w tym przypadku ma zdecydowanie rację, pierdolnij się w swój przemądrzały łeb. Przypuszczam, że już nie tylko mnie od pewnego czasu irytuje ciągłe wywyższanie się i obrażanie innych. Dalej interpretuj sobie wszystko po swojemu, bo masz przejebanie zajebisty mózg i jesteś pan złota rączka do wszystkiego.

NIE PISZ MI TYLKO NA PRV!!! (najlepiej wcale nie odpisuj i ja też kończę w ten sposób, cze)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 20 maja 2010, o 18:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')bana na konto nie wymyslil fasadin. w nofake'u jest mozliwosc zalozenia konta graczowi i wstawienia mu bana podajac przyczyne. po polaczeniu z serwerem wyswietli mu sie odpowiednia wiadomosc (np. "ban za gre z wallhackiem" i gosc dostanie kicka).

no spoko, slyszalem cos o banowaniu via nf.
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')bana na konto nie wymyslil fasadin.

nie zrozumiales co mialem na mysli. mam sprecyzowac? no chyba ze nie przeczytales reszty zdania: "(...), bo akurat w tym kontekscie (wypowiedzi Pio) nie jest wszystko jasne, czy to ban na ip czy brak zgody na zalozenia konta NF. "
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 'p')io mowil oczywiscie o banie na usera (czyli ban przy uzyciu nofake), jezeli mialby banowac IP to juz dawno by to zrobil (a przeciez wiadomo, ze polanca zbanowac nie mozna), mysl troche :rozjebany:.
W kontekscie "give nie dostanie konta w NF" dla mnie nie jest to takie oczywiste ze poleca bany.

to ty zacznij myslec, bo wiadomo ze give nie dostanie konta w NF, wiec jaki jest sens go banowac w NF, skoro brak konta juz wyklucza mozliwosc banowania (a co najwazniejsze wyklucza rowniez z gry online)? Zacznij czytac cale zdania, a nie wyrywki, ktore chcesz zacytowac.

Mam powody by wyrazac watpliwosci i takowe wyrazam. nie mam obowiazku wiedziec co macie na mysli gdy piszecie rozne malo sprecyzowane rzeczy, wiec tego sie trzymam. Ktos czegos nie dopowiedzial? to niech dopowie w nastepnym poscie zamiast dawac z dupy linki.

ps.
dzieki za wytkniecie bledow. Wybacz jesli ja nie bede doszukiwal sie literówek w twoich postach. Cieszy mnie jednak fakt, ze zaczales poswiecac wiecej uwagi na to co ktos pisze - tylko jeszcze czytaj z zrozumieniem i bez selekcji.

neon po co robisz OT ? nie rob OT wiecej...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 20 maja 2010, o 19:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
Wezcie sobie wytlumaczcie wszystko na ircu i nie robcie burdelu w co drugim topiku tutaj. Ban czy nie, jeden chuj skoro chodzi o to, ze cziteria grac nie bedzie.

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 20 maja 2010, o 22:05 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2007, o 20:56
Posty: 383
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 40
Dem nie obrazajac Ciebie czy Ty aby nie jestes zbyt upierdliwy? Ban czy nie ban to takie wazne, ze musi byc powiedziane ze nie dostana konta na nf czy tez zostana zbanowani na nf czy tez dostana bana na ip? we wszystkich przypadkach wylacza to z gry online na polskich sv wiec nie rozumiem po co taka sytuacje w ogole wyjasniasz, skoro wszystkim chodzi o to samo.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 09:27 
Slaby koles

Dołączył(a): 20 maja 2010, o 09:30
Posty: 20
Karma: -1
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'n')ie pisz o banach, skoro banow nie bedzie. nie dostana konta w nf i tyle.

ja juz mam bana na wszystkie servery w polsce na ktorych jest antychit wiec teraz to bez roznicy dla mnie....
Tylko szkoda ze dzieciaki nie pograja sobie bo juz planowalem klan z tej mojej kafe im zalozyc, mam 5 chetnych ale jak nie to nie.... Tenks za gre.



Ps. G1ve, reszta chitow tak jak ja na tym przykladzie bany zeby bylo sprawiedliwie....
A w domu mam neo wiec itak klikac bede bo ta gra odstresowuje mnie i milo spedzam przy niej czas;:):D
GG

Ostatnio edytowano 21 maja 2010, o 09:30 przez KlB, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 09:29 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
KLB, do zobaczenia w NF

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Aktualne czity - czyli z czym nam przychodzi grac
PostNapisane: 21 maja 2010, o 09:32 
Slaby koles

Dołączył(a): 20 maja 2010, o 09:30
Posty: 20
Karma: -1
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 'K')LB, do zobaczenia w NF


do zobaczenia :)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 33  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza