[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 17 cze 2024, o 02:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 wrz 2002, o 21:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:02
Posty: 2851
Lokalizacja: Gdansk
Karma: 7
8O TO STRASZNE! obawaim sie ze to nie plotki! sfinka

_________________
"ja chodze do Leszka Czajki tego co czesal do Idola"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 wrz 2002, o 22:27 

Karma: 0
ej nie rozumiem tego. Jak mozna sie tak po fiutach lizac. Nie przesadzajmy, zaden cccp.nds ani inna kreaturka ktora probuje swojego szczescia w q2 nie bedzie w stanie rownac sie z poziomem podstawowego skladu pl-team. Jesli ktos jest na tyle durniem, zeby wpisywac tu jakies swieze mordy twierdzac ze koles sam niszczy unmatched to albo jest kompletnym idiota albo chce zwrocic na siebie uwage.

Jaki kurwa nds, jaki kurwa morfix jaki kurwa nux.


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 wrz 2002, o 23:08 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 23 wrz 2002, o 12:35
Posty: 401
Lokalizacja: Wroc
Karma: 0
Oj, chyba za duzo sie tych fiutow nalizales, ze masz taka niewyparzona mordke. Ok, temat z Nds.CC wydaje sie byc zamkniety skoro nikt nie potrafi udzielic rzetelnej informacji. Liczylem na Mkuha, Lucasa itd, bo na pewno mieli okazje z nim zagrac. Ps. Rafee, Ci kolesie, tj. Nux i nds chyba by Cie rozniesli do -X sfinka ...

_________________
= GG = 344779 =
http://www.quake2.hk.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2002, o 01:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
mikka to jest topic o druzynie narodowej do meczy 4/4 a nie o pamperkach najlepiej grajacych 1/1


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2002, o 02:03 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
gralem
sam go sie zapytaj o wynik
ja nie lubie sie chwalic slonik


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2002, o 13:20 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Mikka', ' ')Ps. Rafee, Ci kolesie, tj. Nux i nds chyba by Cie rozniesli do -X sfinka ...

Od kiedy ja jestem bariera po ktorej pokonaniu dostajesz sie do pl-team ?
Wez sie czlowieku pierdolnij obrzynem w czolo. Nigdy nie mowilem nawet ze jestem dobry. Poza tym od kiedy 1/1 jest wykladnikiem poziomu teamplay'a ?

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2002, o 13:25 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:15
Posty: 284
Lokalizacja: 3MIASTO
Karma: 8
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', ' ')

Jaki kurwa nds, jaki kurwa morfix jaki kurwa nux.
Ty wogoole wiesz jak gra M0RPH ? Moze zapytaj o zdanie Areny k2rzy z Nim grali w timie a poozniej sie wypowiadaj.
_________________
Elite Mates rox ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2002, o 13:25 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
dokladnie

wygram z sickiem 1/1 a on mnie wydyma w tp C:

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2002, o 14:00 
Cichociemny

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 15:31
Posty: 137
Lokalizacja: Ostrzeszow
Karma: 0
:lol:

_________________
<nuks> morda psy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2002, o 15:46 

Karma: 0
chetnie bym napsial to co mysle ale sie powstrzymam bo ani to nci nie mieni a tylko bedzie hujowy klimat w kazdym badz razie proponuje zamknac topik zrobic go tylko dla pl teamu a reszta niech sobie o tym gada na ircu albo przez tel.AHA JAK KTOS CHCE NA MOJE MIEJSCE TO SIE DOGADAJCIE JA CHCE OABY MENI WYPISANO Z PL TEAMU.
Powod niecche na nikogo najezdzac itd ale musze stwierdzic sam fakt ze brak bindow brak jakich kolwiek taktycznych przemyslen na mecz brak czegokolwiek totalne ffa + zeby grali ludzie majacy ping 50 i mieli 40 d w ciagu 15 min to chyab jakas pomylka? Nie wrzucam nikomu ale naprawdre zastanowcie sie moze czy to aby nie jest na sile ten caly cyrk bo tlyko tak moge nazwac teraz PL TEAM.Jesli nie maja ochoty grac czolowi gracze polscy nie maaj czasu mozliwosci to wydaje mi sie ze dajmy , dajcie sobie spokoj bo to jest tylko osmieszanie siebie a takze osmieszanie tych ludzi co nei graja w pl team.Takie jest moje zdanei tak ja to widze.


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2002, o 16:00 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'e')j nie rozumiem tego. Jak mozna sie tak po fiutach lizac. Nie przesadzajmy, zaden cccp.nds ani inna kreaturka ktora probuje swojego szczescia w q2 nie bedzie w stanie rownac sie z poziomem podstawowego skladu pl-team. Jesli ktos jest na tyle durniem, zeby wpisywac tu jakies swieze mordy twierdzac ze koles sam niszczy unmatched to albo jest kompletnym idiota albo chce zwrocic na siebie uwage.

Jaki kurwa nds, jaki kurwa morfix jaki kurwa nux.


odezwal sie znawca polskiej sceny q2 :)
wez troche pograj, albo chociaz pobadz i popatrz co sie dzieje na serwerach a potem sie wypowiadaj - w paru innych postach udowodniles ze nie bardzo sie orientujesz.

Reprezentacja powinna byc otwarta na nowych graczy ktorzy dorownuja umiejetnosciami jej czlonkom. Wiec morph-x moglby spokojnie do niej dolonczyc. W ogule to wyglada jak zwykly klan, bo sa do niego przyjmowani ludzie znajacy sie dobrze nawzajem. Nie powinno tak byc, poniewaz kazdy chyba chce zeby polacy wygrali ndml. Co prawda narazie (poza morph-x'em raczej nie ma takich graczy ktorzy doroownywaliby pl-teamowi - chodzi o tych ktorzy raczej sa malo znani, nds i nux raczej nie), ale gdyby pojawil sie taki to i tak nie znalazlby sie w skladzie.
A tacy wlasnie by sie przydali, bo z tego widac to mozemy miec problemy z wyjsicem z gropy - o ile sie nei myle to wychodza 2 pierwsze teamy. Niemcy nas poprostu zniszcza, moze na dm1 powalczymy. Pozostaje zyczyc tylko szczesica w meczach z innymi teamami

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2002, o 21:02 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 23 wrz 2002, o 12:35
Posty: 401
Lokalizacja: Wroc
Karma: 0
Jakby sie tak przyjezc, to polska scena q2 powoli zamiera...Mielismy swoje lata, kiedy łoilismy najlepszych w dupe. Jednak te czasu bezpowrotnie znikaja, bo najlepsi gracze odchodza, a na ich miejsce nie pojawia sie nikt nowy, o zblizonych umiejetnosciach. To tak jak w naszej pilce noznej, ktora po '82 roku jebła sie na ryj i juz nie wstala...Ja tak nie chce z q2 ;)

_________________
= GG = 344779 =
http://www.quake2.hk.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2002, o 22:27 
Slaby koles

Dołączył(a): 24 wrz 2002, o 22:23
Posty: 3
Karma: 0
mikka skoncz ?!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 02:33 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
chetnie porzegnal bym tego pana


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 10:23 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
o jaki docent od q2



q2 najwiekszego dola mialo po turnieju w grudziadzu kiedy przestala grac prawie cala elita

a teraz jest lepiej, zreszta wystarczy spojrzec na to ze poszczegolne klany graja w cb czy plteam w ndmlu (gl:D)

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 10:30 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('|>3aTh'', '
')odezwal sie znawca polskiej sceny q2 :)

No raczej nie inaczej

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')wez troche pograj, albo chociaz pobadz i popatrz co sie dzieje na serwerach a potem sie wypowiadaj - w paru innych postach udowodniles ze nie bardzo sie orientujesz.

I co ? myslisz, ze zobacze na tych serverach cos niesamowitego ?
Nie rozsmieszaj mnie

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')Reprezentacja powinna byc otwarta na nowych graczy ktorzy dorownuja umiejetnosciami jej czlonkom. Wiec morph-x moglby spokojnie do niej dolonczyc.
Otwarta na nowych graczy ?
To ja ci powiem co reprezentuja nowi gracze
Q2dm1 - niezly poziom, moze z czechami byloby do przodu
Q2dm2 - srednio na kazdego gracza wychodzi jakies 10-15 gier na tej mapie. W wiekszosci ffa, moze ze 2-3 pickup teams
q2dm3 - odrobine lepiej niz na q2dm2, ale zdecydowanie ponizej poziomu europejskiego
q2dm5 - Do minusa prawie z kazdym teamem zagranicznym
q2dm6 - Ile osob umie grac na tej mapie ? Powtarzam UMIE, a nie gralo raz czy dwa !! W poprzedniej edycji z niemcami byla tragedia a grali kolesie ktorzy na tej mapie grali wiecej razy niz cala reszta sceny razem zsumowana
q2dm7 - To jak graja polacy na tej mapie widac, slychac i czuc. Oczywiscie caly czas mowie o "nowych graczach"
q2dm8 - To chyba jedyna mapa grana troche czesciej niz "rzadko" i mozna uznac, ze na poziomie prawie 3 ligi clanbase.

Ilu z tych twoich super nowych graczy potrafi grac tak dobrze na q2dm1 jak na innych mapach ?
Gracze ktorzy sa dobrzy na q2dm1 sa nie potrzebni !!!!!
Czy ci nowi sa lepsi od Scoobyego, Assasina, Lucasa, Warriora na q2dm1 ?
NIE !
Tymbardziej na innych mapach

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')Niemcy nas poprostu zniszcza, moze na dm1 powalczymy. Pozostaje zyczyc tylko szczesica w meczach z innymi teamami
Buehehehe i myslisz ze taki nds albo inny nux nas zbawi ?
Nie rozsmieszaj mnie bo zajady mi puszczaja

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 12:46 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'B')uehehehe i myslisz ze taki nds albo inny nux nas zbawi ?
Nie rozsmieszaj mnie bo zajady mi puszczaja

rafee ale twoje chamskie, idotyczne i zalosne teksty tez napewno nikago niezbawia ... w sumie chuja wiesz co sie dzieje ale za to wszedzie wpierdalasz ...
_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 15:30 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')I co ? myslisz, ze zobacze na tych serverach cos niesamowitego ?
Nie rozsmieszaj mnie


$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')Otwarta na nowych graczy ?
To ja ci powiem co reprezentuja nowi gracze

Q2dm1 - niezly poziom, moze z czechami byloby do przodu
Q2dm2 - srednio na kazdego gracza wychodzi jakies 10-15 gier na tej mapie. W wiekszosci ffa, moze ze 2-3 pickup teams
q2dm3 - odrobine lepiej niz na q2dm2, ale zdecydowanie ponizej poziomu europejskiego
q2dm5 - Do minusa prawie z kazdym teamem zagranicznym
q2dm6 - Ile osob umie grac na tej mapie ? Powtarzam UMIE, a nie gralo raz czy dwa !! W poprzedniej edycji z niemcami byla tragedia a grali kolesie ktorzy na tej mapie grali wiecej razy niz cala reszta sceny razem zsumowana
q2dm7 - To jak graja polacy na tej mapie widac, slychac i czuc. Oczywiscie caly czas mowie o "nowych graczach"
q2dm8 - To chyba jedyna mapa grana troche czesciej niz "rzadko" i mozna uznac, ze na poziomie prawie 3 ligi clanbase.



Ilu z tych twoich super nowych graczy potrafi grac tak dobrze na q2dm1 jak na innych mapach ?
Gracze ktorzy sa dobrzy na q2dm1 sa nie potrzebni !!!!!
Czy ci nowi sa lepsi od Scoobyego, Assasina, Lucasa, Warriora na q2dm1 ?
NIE !
Tymbardziej na innych mapach

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')Niemcy nas poprostu zniszcza, moze na dm1 powalczymy. Pozostaje zyczyc tylko szczesica w meczach z innymi teamami
Buehehehe i myslisz ze taki nds albo inny nux nas zbawi ?
Nie rozsmieszaj mnie bo zajady mi puszczaja[/quote]

wez kurwa czytaj caly post 3 razy albo zerkaj na niego co chwile jak odpisujesz ( po to jest przeglad tematu na dole) potem dopiero odpisuj ok?
napisalem ze only morp-x nadaje sie do repy, a nie ze jest lepszy od kogostam itd. NIE NAPISALEM KURWA ZE NUX CZY KTOS TAM NAS ZBAWI.
a co do poziomu gry na wszystkich mapach to nie badz taki madry znam pare osob ktore graja dobrze na mapach innych niz dm1 i byc moze w przyszlosci beda reprezentowaly poziom zblizony do pl-team'u. ja sam gram niecaly rok (w tym pol roq regularnie z domu) i od poczatku gralem na servach deatchmatcha na ktorych mapki zmienialy sie automatycznie i nie powiesz mi ze to gowno daje takie granie - bo komu jak komu ale mi dalo. jesli chodzi o tp to mimo ze sytuacja na servach z mapami jest taka a nie inna to i tak imo gram lepiej na dm2,dm5,dm7 niz na dm1.
wiec nie stosuj takich uogulnien

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 19:46 
Cichociemny

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 15:31
Posty: 137
Lokalizacja: Ostrzeszow
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('mkuh', 'g')ralem
sam go sie zapytaj o wynik
ja nie lubie sie chwalic slonik


o ile dobrze wiem to 3 razy pod rzad wdupiles ...wiec faktycznie nie masz sie czym chwalic :/
_________________
<nuks> morda psy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2002, o 20:55 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('mizaki', '')$this->bbcode_second_pass_quote('mkuh', 'g')ralem
sam go sie zapytaj o wynik
ja nie lubie sie chwalic slonik


o ile dobrze wiem to 3 razy pod rzad wdupiles ...wiec faktycznie nie masz sie czym chwalic :/
mizaki albo ladnie przeprosisz za tego pierdolnietego albo ta twoja czapka bede sobie dupsko podzcieral po sraniu
bylo tak:
chce grac z toba 1/1 ty mowisz ze nie to zagralem z nds
widziales ze wygralem to tez chciales ale nds chcial rewanz
wiec zagralem rewanz i znowu + dla mnie
to w koncu zagralem z toba i znowu + dla mnie (jeszcze latwiej niz z nds bylo)
rewanz z toba i wchodzi na serv (nsd i zmienia nicka na skurwysyn_(i tu moj nick)
mowie mu zeby zszedl ze mnie bo macie to samo ip i mozecie obok siebie siedziec
on zszedl i co jakis czas wchodzil na mnie wiec go kopnelem i mowie ze dam mu bana jak jeszcze bedzie tak robil
a ty wtedy kwiczales zeby mu nie dawal bo macie to samo ip i ciebie tez wyjebie
wiec ten dzieciak siedzial na serverze ale probowalem co jakis czas sprawdzac czy nie siedzi na mnie i go kopac
i znowu ten mecz wygralem po czym wyszedlem z serverem
wiec co ty pierdolisz
no chyba ze grales z 16v|mkuh na kubusiu dtr bo tam taki wchodzil pod moim nickiem z pingiem skaczacym z 60 do 110 i klnal na wszystkich i mial staty na - zawsze
nie moglem mu dac bana bo nie mialem admina
ale jak nie wierzysz to mozemy zagrac w nocy np. w niedziele albo poniedzialek bo wtedy najblizej mam czas
bo lekko sie wkurwilem po tym tekscie zeby taki jebany minus mowil ze mnie 3 razy rozniosl

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 37 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza