[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 16 cze 2024, o 05:20

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, o 12:09 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
IMHO chujowy pomysl. Child ile masz lat ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, o 15:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
$this->bbcode_second_pass_quote('Messer262', 'n')o i dla GEJOW !!!

Lucas tez by chial pograc : )


zlamac ci glowe? czy moze odstrzelic? :D
_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, o 16:24 
Cukierkowy

Dołączył(a): 10 paź 2003, o 12:04
Posty: 228
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
Ja jestem za! Nie trzeba adminow tylko sędziow! Ta liga mysle ze bedzie takim turniejem zapoznawczym. Żeby klany sie ze sobą zapoznały! Pozatym As_Best mial taki sam pomysl! A przecież plq2 trwa(niewiem czy sie mozna zapisac?)!

BTW. Wns co cie obchodzi kogos wiek ? Pozatym twoj klan jest offscenowy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, o 16:30 
Kozak

Dołączył(a): 25 lut 2003, o 17:20
Posty: 2346
Lokalizacja: Centrum wszechswiata
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('wns', 'I')MHO chujowy pomysl. Child ile masz lat ?


wns wysmaruj se lepiej glowke mascia na rozstempy, bo mojim zdaniem jest to dobry pomysl

$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'P')rzez te wasze kurwa tymczasowe adminy my (PLQ2) nie mamy dostepu do zadnego servera !!!! Co wejde na server to bad password. Biore od Guana sedziuje mecz, wychodze, wchodze z klanem bod, wpisuje to samo haslo - BAD PASSWORD, wpisuje haslo ktore powinno byc - BAD PASSWORD. Wlasnie dlatego uwazam, ze kolejna liga to pomylka !

Jest II liga PLQ2 i 3 liga clanbase, malo ?

Hanan jak jestes tak bardzo za tym pomyslem to moze przemianujesz swoja Q2L na lige dla slabszych klanow ?

PLQ2 wcale nie jest taka wspaniała a jesli chodzi o sedziow to tez chyba sa jakies niedobory rozegralismy juz 2 mecze bez zadnego sedziego !!

Child - zrob wpierw www a pozniej wolaj o sedziow
_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, o 16:55 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Chaild zrobienie ligi to nie taka prosta sprawa jak ci sie chyba wydaje. Nie wystarczy miec checi i sedziow - jest troche rzeczy ktorych nie widac a ktore zajmuja najwiecej czasu. Radze sie jeszcze raz zastanowic bo robienie zamieszania z ktorego nic nie wynika nie jest dobrym pomyslem. Co do "czasowych adminow" to po raz kolejny zrobi sie burdel i bedzie znow fajnie. GL

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, o 18:01 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
$this->bbcode_second_pass_quote('HaMeR', 'w')ns wysmaruj se lepiej glowke mascia na rozstempy, bo mojim zdaniem jest to dobry pomysl


rozTEPY to jestes. moJim zdaniem wykup sobie 2 lata dluzej zawodówy stolarskiej, i dopiero zacznij cokolwiek tu pisac.

Nie wiem po co do ciebie klikam - twoj awatar mowi sam za siebie.

PMs:a1 : moj klan jest napewno bardziej "scenowy" niz twoj, wiec odpierol sie odemnie i idz sluchac nirwany.

z hamerem.

Ostatnio edytowano 9 lis 2003, o 18:07 przez wns, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, o 18:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2003, o 23:46
Posty: 1216
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('PMs:a1', 'B')TW. Wns co cie obchodzi kogos wiek ? Pozatym twoj klan jest offscenowy.
nie pisz nic na temat tego klanu, thx.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, o 18:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2003, o 13:22
Posty: 3311
Lokalizacja: rzeremje
Karma: 15
jaki offscenowy, jaki offscenowy.. ?! : D
As mial nas wpisac jako scenowy ale chyba zapomnial (?) ;o

UPX KRU MASSIVE !

_________________
jad


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, o 20:32 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('HaMeR', '
')PLQ2 wcale nie jest taka wspaniała a jesli chodzi o sedziow to tez chyba sa jakies niedobory rozegralismy juz 2 mecze bez zadnego sedziego !!

No popatrz jak trudno jest znalezc numer gg mkuha, hamstera,mika, moj czy guandiego lub bonesa.

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, o 21:30 
Kozak

Dołączył(a): 25 lut 2003, o 17:20
Posty: 2346
Lokalizacja: Centrum wszechswiata
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('wns', '')$this->bbcode_second_pass_quote('HaMeR', 'w')ns wysmaruj se lepiej glowke mascia na rozstempy, bo mojim zdaniem jest to dobry pomysl


rozTEPY to jestes. moJim zdaniem wykup sobie 2 lata dluzej zawodówy stolarskiej, i dopiero zacznij cokolwiek tu pisac.

Nie wiem po co do ciebie klikam - twoj awatar mowi sam za siebie.

PMs:a1 : moj klan jest napewno bardziej "scenowy" niz twoj, wiec odpierol sie odemnie i idz sluchac nirwany.

z hamerem.

wns ja nie czaje twojego pousta, jeśli chcesz coś do mnie napisać to postaraj się aby to miało ręce i nogi.

Nie każdy jest taki piękny jak ty, przypatrz się dokładnie w lustrze twej mo… i dopiero zacznij pisać komentarze na temat mojego avatarka. Ech po co ja z toba dyskutuje hcwd.

btw: tekst z ta maścią wcale nie był z mojej strony złośliwy tylko bardziej zartobliwy

$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', '')$this->bbcode_second_pass_quote('HaMeR', '
')PLQ2 wcale nie jest taka wspaniała a jesli chodzi o sedziow to tez chyba sa jakies niedobory rozegralismy juz 2 mecze bez zadnego sedziego !!

No popatrz jak trudno jest znalezc numer gg mkuha, hamstera,mika, moj czy guandiego lub bonesa.

Wcale nie jest to trudne ale gdy nikogo na gg nie ma a na #q2 nikt sie nie odzywa to co mam robic ??. I powiedz mi 2 rzecz jesli tak bardzo przestzegasz tego regulaminu PLQ2 (a wiem ze rak :D) to czy mecz na ktorym nie ma zadnego z sedziow ma sie prawo odbyc YES or NO
_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, o 22:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
nie kloccie sie zlosc pieknosci szkodzi a wy i tak juz jestescie poszkodowani przez nature :D

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, o 22:24 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
Lucas :S lol!

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, o 22:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
co ? chcialem troche rozbawic towarzystwo oni tacy wszyscy spieci i nerwowi :D jak wns przed kopulacja z wielbladem

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, o 22:54 
Przyczajony

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 16:59
Posty: 68
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
My w plq2 nie mamy szans w 2 lidze z klanami takimi jak nb itp byśmy mocno przegrywali jezeli jednak byscie zrobili 3 lige to byśmy z chęcią nie robili tej ligi


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, o 23:07 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2002, o 07:03
Posty: 164
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 0
grajac z z klanami lepszymi skillowo mozecie duzo sie nauczyc i w kolejnej edycji ligi pokazac skilla chyba ze nie umiecie przegrywac i wolicie zanizac sobie poziom ...

_________________
P@ulo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lis 2003, o 00:41 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 cze 2003, o 17:32
Posty: 82
Lokalizacja: Gda
Karma: 0
P@ulo latwo Ci mowic, ze grajac z lepszym sie mozna nauczyc. Jezeli jest drastycznie duza roznica poziomu, to nie ma szans sie czegokolwiek nauczyc! Przyklad? Wyjdz na sparing z Gołotą albo Jackie Chunem i zobaczymy ile sie nauczysz. Jezeli wogole wyjdziesz ze spiaczki ;)
Druga liga jest mimo wszystko zlozona z klanow, ktore juz troche czasu istnieja na scenie. Nawet klany, ktore wczesniej wydawaly sie slabe, to w ostatnim czasie mocno podbudowaly sobie sklad dosyc dobrymi graczami.
Nie wiem czy dawne RCM wynioslo cokolwiek z porazki z sYnth na dm1 z wynikiem chyba 300:6 :) Ligi dla slabych klanow maja taki plus, ze moga te klany spokojnie sobie pograc nie dostajac np. z 3M do -. A potem tylko wszyscy sie potrafia z tego smiac jak dzieci. O adminach sie nie wypowiadam, bo powtorze innych.
A Ty ch4!LD najpierw zrob porzadny plan calej ligi, moze jakas liste klanow, ktore wogole by sie do takiej ligi nadawaly itd. No i www oczywiscie. To tyle z mojego nudnego wywodu ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lis 2003, o 00:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
tak ale mowimy tu o drugiej lidze a nie pierwszej wiec nie gracie z klanami jak sytnh tylko jak nie wiem nb czy jakso tak wiec z nimi mozecie sobie poklikac i sie czegos nauczyc

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lis 2003, o 01:05 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2003, o 03:16
Posty: 266
Lokalizacja: Gdynia
Karma: 13
217.153.160.124:27910, 217.153.160.124:27911 mam tam adminy zobaczcie czy mozecie grac, jak cos to gg 4919433, a tak mowiac :D to jest dobry pomysl, bez sensu jest gra slabego klanu jak [Rw] na podobno tych slabszych w 2 lidze, xa, e, mps, bdj, tac itp. oni ze wszystkimi dostaja do 0 albo do kilku fragow, to jak maja sie nauczyc?????????? niech graja miedzy soba ;) :) chodzi o Rw nie obrazam zadnych klanow ;)

_________________
leon<Scirocco<a3 i wiadomo gdzie szukac :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lis 2003, o 01:07 
Cukierkowy

Dołączył(a): 10 paź 2003, o 12:04
Posty: 228
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
Sorx wns mylilem sie co do scenowości twego klanu, ale jak ci sie nie podoba to czego sie czepiasz? No prawda, ze grając z lepszymi skilla sie nabierze, ale tez trzeba przetestowac gre na równych sobie, a co do tego grania z lepszymi. To mozna przecie demka oglądac, to tez trche daje.


Ostatnio edytowano 10 lis 2003, o 02:14 przez PMs:a1, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lis 2003, o 01:58 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('HaMeR', 'W')cale nie jest to trudne ale gdy nikogo na gg nie ma a na #q2 nikt sie nie odzywa to co mam robic ??. I powiedz mi 2 rzecz jesli tak bardzo przestzegasz tego regulaminu PLQ2 (a wiem ze rak :D) to czy mecz na ktorym nie ma zadnego z sedziow ma sie prawo odbyc YES or NO

Sedziowie sa dla LIGI a nie LIGA dla sedziow wiec IMO mecz moze sie odbyc bez sedziego, jednak zwiazane jest z tym pare problemow.
1. Klany godza sie na to, iz osoby ktore podaja sie za uczestniczacych w meczu graczy sa nimi naprawde i nie sa w stanie sprawdzic ewentualnych podejrzanych......
2. Godza sie na niedogodnosci zwiazane z ciaglym wlazeniem obsow ewentualnym gadaniem w czasie meczu....

Góra
   
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza