[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 16 cze 2024, o 00:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Następna strona

ban za zle zachowanie?
tak 77%  77%  [ 69 ]
nie 22%  22%  [ 20 ]
Liczba głosów : 89
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2007, o 11:34 
Kozak

Dołączył(a): 7 paź 2002, o 08:42
Posty: 1591
Lokalizacja: Nowy S
Karma: 39
danonek to chyba jedno z tych dzieci neo, takze nie masz sie co wysilac pepek :)

_________________
Those who follow the path of the righteous shall have their reward :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2007, o 11:37 
Cukierkowy

Dołączył(a): 5 maja 2005, o 13:22
Posty: 235
Lokalizacja: z nik
Karma: -21
danonek to chyba danka

_________________
:]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2007, o 11:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
nie wierze ze to danka.. ona umiala dobrze czytac i przy tym rozumiec co czyta...

edit: oj wyglada na to ze to danka :D dopiero zwrocilem uwage na forme w jakiej pisze :} no to smiechowo, nie powiem ;]

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 11 lip 2007, o 11:43 przez dem, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2007, o 11:40 
Cukierkowy

Dołączył(a): 5 maja 2005, o 13:22
Posty: 235
Lokalizacja: z nik
Karma: -21
to czemu swojego posta zaczyna od slowa "przeczytalam" :E

_________________
:]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2007, o 11:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2005, o 23:25
Posty: 1530
Lokalizacja: st
Karma: 77
niyo nie pisz juz tu nic, bo tylko z siebie debila robisz...

_________________
www.brudasy.pl - Wybierz swoj ulubiony model roucza!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2007, o 12:06 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
spil całą zabawe chcesz zabrać :(
szczerze już dawno się tak nie śmiałem jak po poście niya :D

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2007, o 12:16 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
ehh..
po 1-sze- tak jestem dzieckiem neostrady!:D
po 2-gie- przeczytac, nie znaczy odniesc sie do kazdego posta, doslownie kazdego.. tak sobie napisalam odnosnie tylko co poniektórych;] gdybym miala sie odniesc do wszystkiego, musialby powstac esej
po 3-cie- jesli ktos bedzie mnie wyzywal caly mecz, to pech, jakos bardzo sie takimi rzeczami nie przejmuje, jak chce, to prosze, na pewno minela era przejmowania sie "glupimi dziecmi", no ale robcie jak chcecie, ja juz sie tym nie zajmuje, napisalam sobie swoje zdanie odnosnie tylko wybranych postow, i nagle jestem ograniczona umyslowo (co rozumiem poprzez brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem) etc:DD widze, ze tu sie nic nei zmienia, skitu;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2007, o 12:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', 'o') zgrozo..
przeczytalam wszystkie posty i.

$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', '
')po 2-gie- przeczytac, nie znaczy odniesc sie do kazdego posta, doslownie kazdego.. tak sobie napisalam odnosnie tylko co poniektórych;]
zdecyduj sie!

$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', 'e')hh..
napisalam sobie swoje zdanie odnosnie tylko wybranych postow, i nagle jestem ograniczona umyslowo (co rozumiem poprzez brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem) etc:DD widze, ze tu sie nic nei zmienia, skitu;]

no sorry... slaba obrona... najpierw piszesz ze wsyztskie, no to ci napisalem ze sie mylisz..a teraz, co? odrwacasz kota ogonem... tak, nic sie nie zmienia...zenek dalej nic nie robi, a ty sie madrzysz i cos udajesz ....

w tym wyapdku nie wierze, ze ten "esej' mialby sens, skoro sprzeczne rzeczy wypisujesz w dwoch postach pod rzad....

[spoiler]mak, danka i zjebek to banda zenka.... on ich wynajal[/spoiler]

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2007, o 13:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
po 1 głosowałeś na pis
po 2 co nie znaczy że każdy kto ma odmienne zdanie to już nie zastanowił się co mówi i jest zły
po 3 przy każdym poście pokazujesz coś w stylu najwyższa prawda (ja mam racje wy nie)
po 4 próbujesz na siłę zrobić nie wiem co scenę q2 jeszcze bardziej zamkniętą czy o co chodzi ? ja np chce żeby każdy mógł grać z nickiem maq ja tak chce i co? a z bluzganiem to tak jak danka mówi nie przejmować się , chociaż jak czytam twoje posty to dziwię się że jak ci ktoś na serwie pisze ty pedale to nie idziesz sie wieszać...

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2007, o 13:46 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
:DDDDD
no nie moge, i to ja niby nie czytam ze zrozumieniem tak? yhm..:DDD
PRZECZYTAC a ODNIESC SIE w swojej wypowiedzi to roznica czy nie?;]
czy odniesienie sie do czegos wybranego swiadczy o tym, ze przeczytalam tylko wybrane posty? no pomysl troche, odnioslam sie do rzeczy, ktore mnie smiesza, widocznie z innymi po czesci sie zgadzam i nie uwazam, ze musze to komentowac. a co do zenka.. pomimo wszystko zawdzieczamy mu wiele od kilku lat i niezaprzeczalny jest ten fakt jak dla mnie, na pewno wiecej niz Tobie, ale to moja osobista opinia, bez urazy. na serwerach Cie nie ma, tutaj nagle robisz z siebie nei wiadomo kogo, ja sie wcale nie madrze w przeciwienstwie do Ciebie, napisalam sobie posta co mysle na temat niektorych rzeczy, ale wcale nie mam zamiaru tego bronic rekami i nogami, dlatego, ze nie mam czasu dac cokolwiek od siebie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2007, o 13:46 
Kozak

Dołączył(a): 22 sty 2006, o 15:22
Posty: 1331
Karma: 36
maq pwnt :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2007, o 14:03 
Kozak

Dołączył(a): 7 paź 2002, o 08:42
Posty: 1591
Lokalizacja: Nowy S
Karma: 39
po 1. sorry danka, nie doczytałem po prostu
po 2. spile, maqi, abc itd... zajmijcie sie swoimi chlopakami i nie piszcie do mnie, bo to ostatni moj wpis dotyczacy waszych osob.. to ze jestescie debilami i ze zdjecie w charakteryzacji, ktore kiedys dalem jako avatar uwazacie jako gejowskie to swiadczy tylko o waszym ograniczeniu i chamstwie.. ubierzcie dresik i na osiedle, piwo w reke i tak do konca zycia.. gratuluje

_________________
Those who follow the path of the righteous shall have their reward :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2007, o 16:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
maq ... nie badz fajny na sile, moze niekotrym sie to podoba, albo nawet im imponujesz, ale pamietaj ze oni sa conajwyzej na twoim poziomie intelektualnym...

chcesz zeby grali na maq? to nie rezerwuj sobie nicka..to otwarta akcja, do ktorej sie nikogo nie zmusza, skoro nie chcesz miec takiej mozliwosci to nie blokuj jej innym osobom... wlasnie takie wypowiedzi sa smieszne.. gdybyscie czytali all, to byscie nie pisali tak jak maq :E

danka... jezeli bys nie pisala glupot to bym ci uwagi nie zwrocil ze nie czytalas postow.. podobnie bylo z akcja po plq2, jak urbasa bronilas po meczu, a na koniec przyznalas mi racje

najlepsze jest to, ze najwiecej osob ktore narzeka na te pomysly to koleSZkowie od zenka

edit: a skad wiesz gdzie jestem a gdzie nie? :DDDD no i mi nie zalezy zebys mi cos zawdzieczala... ciesze sie ze to nie moj topik, tylko pepka... ale jak widze za kazdym razem sytuacja sie powtarza...wymaga sie czegos wiecej od zenka i juz sie pojawia problem

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2007, o 16:46 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
dem,
odnosze wrazenie, ze na sile starasz sie byc jedynym sprawiedliwym, a moze raczej jedynym ktorego racja jest tylko ta wlasciwa, troche wiecej tolerancji, nie wszystko co nie jest idealnie zgodne z Twoimi pogladami jest zle, poprostu inne, uszanuj to i odnies sie do tego, a nie za wszelka cene udowadniaj tylko swoja racje - to tak ogolnie..

czyj to topic jest akurat najmniej wazne, dobrze ze powstal, a kto go zalozyl to juz zupelnie bez znaczenia,
przedstawiles swoje argumenty, inni przedstawili swoje, ale na dobra sprawe ani Ty ani v3non sie nie bronicie, tylko za wszelka cene staracie sie wmowic ze ten drugi nie ma racji... wspomnieliscie o mozliwosci wprowadzenia rezerwacji nicka, super, a moze napiszecie jakies szczegoly? moze jakis test np na lige? co do bluzgow, zamiast banowac (pisalem wczesniej czemu nie uwazam tego za skuteczne rozwiazanie) sugerowalbym uaktualnienie listy "slow zabronionych" oraz ograniczenie zmian nicka do 2 podczas jednego polaczenia z serwerem (juz kiedys cos takiego bylo) ponadto za granica bylo (xs4all) cos takiego ze nie mozna bylo polaczyc sie na serwer ani miec nicka jedno literowego (bez znacznie a, b, c,x,z...) oraz nicka player... sadze ze to wzbudza znacznie mniej kontrowersji i jest skuteczniejszym sposobem na wyeliminowanie tego o czym piszemy...bo tak jak ktos wspomnial (chyba Danka) danie komus admina wierze sie nie tylko z "przywilejami" ale i obowiazkami, a u nas zapal jest SLOMIANY i jestem w 100% przekonany, ze po miesiacu osoby posiadajace owe adminy w wiekszym porcencie olaly by cala zapoczatkowana akcje

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2007, o 17:06 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
hamster... czy na sile czy nie, to jest bez znaczenia... moim zdaniem czasem tak trzeba, jak powiedziales, jest slomiany zapal i nikomu sie nic niechce... wszyscy by chcieli miec wsyztsko gotowe

hamster, tu nie ma mowy o wmawianiu ze ktos ma racje, bo zenek tylko mowi "nie", i tak jest dalej... zadnych zmian, bo on posiada adminy i dostep do serverow...

szczegoly? ja praktycznie mam nie prawa glosu, bo cokolwiek napisze, jakie to jest fajne, albo jakie sa mozliwosci, to i tak wsyztsko bedzie musial zrobic zenek, bo on nikomu innemu na to nie pozwoli... czyli jestesmy zalezni od tego czy zenkowi sie chce czy nie chce...

nie ma lig, nie ma jak testowac "rezerwacji nicka"... to wszystko co piszesz, ze mozna blokowac nowe slowa (zamiast banowac (ja mowilem potem kikac)), zablokowac nicki jedno literowe etc. jest jak najbardziej na miejscu i fajne... zgadzam sie z tym..ale wiesz co? jest jeden problem... to ze tyko zenek moze to zrobic, a jak narazie wakacje sobie mijaja i mijaja, a dalej nic nie idzie do przodu...

piszesz o obowiazkach adminow... hmmm jest sonda, ludzie sie wypowiadaja ze chca zmian, tylko adminowi sie nie chce... fajnie ?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2007, o 19:12 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
to moze wyjasnie dokladniej

odnosnie ustawien ochrony przed floodem na serwerach
na serwerach ktorymi ja sie zajmuje ustawiona jest ochrona przed chatfloodem 5 takich samych msg w ciagu sekundy, ochrona przed namefloodem byla ustawiona standardowo w q2admin czyli malo rygorystyczna ale wkrotce bedzie na serwerach ustawiona ochrona max 3 zmiany w ciagu 10s (kara to 120s bez mozliwosci zmiany nicka). Przesle yossowi ustawienia dotyczace ochrony przed floodem zeby serwery byly jednolite w tej kwestii

odnosnie rezerowanych nickow
tytaj troche inaczej to wyglada ze wzgledu na to ze nick jest rezerowany w sposob *dem* i w przypadku kiedy nick "dem" bedzie zarezerowany kazda forma nicka zawierajaca slowo "dem" bedzie uwazana za uzycie rezerowanego nicka, czyli dokladniej mowiac osoba o nicku np demonizer nie rozerwujac swojego nicka nie bedzie mogla na nim normalnie grac; osoba ktora proboje uzyc rezerwowanego nicka podczas polaczenia sie na serwer bedzie dostawala komunikat "Connection refused" czyli komunikat znaczacy dosc wiele (taki komunikat dostajemy rowniez kiedy nie znamy hasla na serwer, mamy bana na ten serwer); osoba ktora zmieni nick na zarezerwowany podczas pobytu na serwerze dostanie informacje ze nick jest zarezerowany i automatycznie zostanie ustawiony poporzedni nick

odnosnie blokowanie graczy z nickami a,b,c,d,player
pomysl jest dosc nie fajny bo dlaczego np. dem moze grac pod fejkiem "lubieplacki" a ja np nie moge grac pod nickiem "a" ? Mysle ze nie ma potrzebny zeby ze sceny robi twierdze i zeby moc zagrac w q2 trzeba bylo zakladac konta czekac na potwierdzenia i podpisac umowe ze nigdy nie bede uzywal fejkow i czitowal. Po 2 na stronie http://www.q2full.glt.pl ustawilem w cfg standardowe nicki Player a osoby zaczynajace gre (dosc duzo takich widze) nie umia tego zmienic.


tak jak pisalem wyzej nie ma potrzebny robienia twierdzy ze sceny (nie mowie tutaj o drobnych zmiana tj o dodaniu dodatkowych adminow czy tez ustawienie rygorystycznych zmian ochrony przed floodem)

EDIT
zapomnialem dodac o aktualizacji chatbanu tj. zablokowaniu slow wulgarnych (wszytsko bedzie dzialac odrazu z flood ochrona)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2007, o 22:20 
Kozak

Dołączył(a): 7 paź 2002, o 08:42
Posty: 1591
Lokalizacja: Nowy S
Karma: 39
venon a jaki problem zebys w tych wersjach poczatkowych dopisal, ze nicka zmieniamy poprzez dopsanie set name xxx w cfg, i wpisal zamiast player np Twoj_nick ?

_________________
Those who follow the path of the righteous shall have their reward :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2007, o 22:48 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
$this->bbcode_second_pass_quote('v3non', '.')..ochrona przed namefloodem byla ustawiona standardowo w q2admin czyli malo rygorystyczna ale wkrotce bedzie na serwerach ustawiona ochrona max 3 zmiany w ciagu 10s (kara to 120s bez mozliwosci zmiany nicka). ...


nie mozna wprowadzic jeszcze wiekszego rygoru? nie 10s a 10min albo brak mozliwosci zmiany nicka po rozpoczeciu meczu (nie wazne czy gracza czy obsa?)

$this->bbcode_second_pass_quote('v3non', '
')odnosnie rezerowanych nickow
tytaj troche inaczej to wyglada ze wzgledu na to ze nick jest rezerowany w sposob *dem* i w przypadku kiedy nick "dem" bedzie zarezerowany kazda forma nicka zawierajaca slowo "dem" bedzie uwazana za uzycie rezerowanego nicka, czyli dokladniej mowiac osoba o nicku np demonizer nie rozerwujac swojego nicka nie bedzie mogla na nim normalnie grac; osoba ktora proboje uzyc rezerwowanego nicka podczas polaczenia sie na serwer bedzie dostawala komunikat "Connection refused" czyli komunikat znaczacy dosc wiele (taki komunikat dostajemy rowniez kiedy nie znamy hasla na serwer, mamy bana na ten serwer); osoba ktora zmieni nick na zarezerwowany podczas pobytu na serwerze dostanie informacje ze nick jest zarezerowany i automatycznie zostanie ustawiony poporzedni nick

a na jakiej zasadzie mial dzialac no_fake as_besta? to mialo byc cos teoretycznie podobnego, ale tez mialo takie same konsekwencje?

$this->bbcode_second_pass_quote('v3non', '
')odnosnie blokowanie graczy z nickami a,b,c,d,player
pomysl jest dosc nie fajny bo dlaczego np. dem moze grac pod fejkiem "lubieplacki" a ja np nie moge grac pod nickiem "a" ?

teoretycznie masz racje, ale bardzo czesto zdaza sie na serwerze jest kilka takich samych literek, a tylko jeden lubieplacki...

$this->bbcode_second_pass_quote('v3non', 'M')ysle ze nie ma potrzebny zeby ze sceny robi twierdze i zeby moc zagrac w q2 trzeba bylo zakladac konta czekac na potwierdzenia i podpisac umowe ze nigdy nie bede uzywal fejkow i czitowal. Po 2 na stronie http://www.q2full.glt.pl ustawilem w cfg standardowe nicki Player a osoby zaczynajace gre (dosc duzo takich widze) nie umia tego zmienic.

co do tego akurat masz racje, scena i tak jest mala, ze akurat na jedna normalna nowa osobe na scenie przypada 25 dzieci neo to juz inna sprawa, jednak jesli jest az tak zle, to warto zrobic COS, co bedzie lepsze....aczkolwiek z umiarem
_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2007, o 23:36 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', '
')nie mozna wprowadzic jeszcze wiekszego rygoru? nie 10s a 10min albo brak mozliwosci zmiany nicka po rozpoczeciu meczu (nie wazne czy gracza czy obsa?)

troche zle napisales bo max 3 razy mozna zmienic w ciagu 10s (inaczej kara 120s) kare oczywiscie mozna zmienic ale az 10min to troche duzo mysle ze 5min moglo by wystarczyc jezeli mamy byc tacy rygorystyczni

$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', '
')a na jakiej zasadzie mial dzialac no_fake as_besta? to mialo byc cos teoretycznie podobnego, ale tez mialo takie same konsekwencje?
nie wiem jak mial dzialac no_fake ale jestem pewien ze to cos zupelnie innego bo to dziala przy wykorzystaniu starego juz q2admina


$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', '
')teoretycznie masz racje, ale bardzo czesto zdaza sie na serwerze jest kilka takich samych literek, a tylko jeden lubieplacki...
oj tego bym nie powiedzial, wchodzac na serwer za kazdym razem widze przynajmniej 50% nowych nickow :)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lip 2007, o 00:26 
Slaby koles

Dołączył(a): 13 sie 2005, o 16:40
Posty: 7
Karma: 0
10 lat sie gralo tak jak jest i jakos bylo dobrze a wy kombinujecie nie wiadomo co. pobanujcie wszystkich to juz nawet nie bedzie z kim pograc pickupow. chcialbym jeszcze pozdrowic lukasza z #q2.pl ktory mysli ze ma szybki samochod cze


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 40 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza