[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 4 cze 2024, o 11:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2003, o 12:00 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 15:07
Posty: 263
Lokalizacja: Gda
Karma: 8
JA CHCE BYĆ FAJNY!!!!!! :D[/list]

_________________
tam jestem:
www.facebook.com/sumastylimati
www.instagram.com/sumastylimati


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2003, o 14:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
lupas a ty nigdy nie bedziesz fajny, bo jestes za niski i masz pryszczyce, nie wiem po co sie wtracasz do ich 'konwersacji' z zalosnym txtem ala lupas ?


Ostatnio edytowano 11 mar 2003, o 19:15 przez eX3, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2003, o 15:21 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 20 cze 2002, o 18:33
Posty: 261
Lokalizacja: Pila
Karma: 0
hanan ma racje.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2003, o 16:15 

Karma: 0
EOD z mojej strony (lucas potwierdzil moje slowa wiec stek bzdur to nie byl)


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2003, o 19:05 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
$this->bbcode_second_pass_quote('Lucas', 'h')anan chce byc fajny na sile


kolejna mega bzdura
_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2003, o 08:59 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', 'l')upas a ty nigdy nie bedziesz fajny, bo jestes za niski i masz pryszczyce, nie wiem po co sie wtracasz do ich 'konwersacji' z zalosnym txtem ala lupas ?

lol exe nie irytuj sie biedaku z grajewa z twarza kosmity ktorej nikt nei sfotografowal bo jest brzydka i moze jedynie orac pola masz kompleksty stary bo jestes nikim ostatnio coraz bardziej sie madrzysz i sam wpierdalasz tam gdzie nie trzeba aha no i mowisz ze ja nie umiem grac w q2 :D tym sie musisz dowartosciowac ? jestes slaby twoje teksty sa nedzne i mozesz sie isc mamie pozalic ze masz cafe na sdi a nie probowac zaistniec wypowiadajac swoje hujewe teksty myslac ze cos znacza.Odpeirdol sie odemnie bo ja naprawde nieche miec z toba nic wspolnego i najpeirw zacznij o sobie sie wypowiadac a nie ebdziesz ciagle latal zamna jak piesek szczekal myslac ze cie ktos zauwazy.

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2003, o 11:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
$this->bbcode_second_pass_quote('Lucas', 'l')ol exe nie irytuj sie biedaku z grajewa z twarza kosmity ktorej nikt nei sfotografowal bo jest brzydka i moze jedynie orac pola masz kompleksty stary bo jestes nikim ostatnio coraz bardziej sie madrzysz i sam wpierdalasz tam gdzie nie trzeba aha no i mowisz ze ja nie umiem grac w q2 :D tym sie musisz dowartosciowac ? jestes slaby twoje teksty sa nedzne i mozesz sie isc mamie pozalic ze masz cafe na sdi a nie probowac zaistniec wypowiadajac swoje hujewe teksty myslac ze cos znacza.Odpeirdol sie odemnie bo ja naprawde nieche miec z toba nic wspolnego i najpeirw zacznij o sobie sie wypowiadac a nie ebdziesz ciagle latal zamna jak piesek szczekal myslac ze cie ktos zauwazy.


po 1 nikim to jestes ty
po 2 gdzie napisalem ze nie umiesz grac w q2 ? pisalem ze nie umiesz grac tp
po 3 nie musze sie dowartosciowywac jak i nie musze byc 'fajny jak ty" brudasie
po 4 odbij od mojej matki
po 5 nie musze zaistniec "wypowiadajac swoje hujewe teksty myslac ze cos znacza"
po 6 twoje ostatnie zdanie miazdzy przeczytaj je sobie i naucz sie pisac normalnie albo zmien klawiature

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2003, o 12:01 

Karma: 0
Chłopaski wylozzzujcie , to tylko gra !


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2003, o 13:48 

Karma: 0
exe brudas to cie robil
pewnie ci stara wieszala na szyi kielbase zeby przynajmniej psy sie chcialy z toba bawic
wez ty stul ryjka i poprostu klikaj sobie z kolegami na privie jesli jakis masz i nie wpeirdalaj sie wszedzie tam gdzie cie niechca.Jarzysz? czy jestes taki lomny ze nawet tego nie zrozumiesz?
typowo jestes niedowartosciowany z chorymi ambicjami i jedyne co robisz to komentujesz innych i wytykasz to co ci nie pasuje.Proponuje zebys zaczal od siebie a i zrob zdjecie pokaz sie ujawnij bo to nam wiele powie jaka jestes osoba :D


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2003, o 14:16 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 15:07
Posty: 263
Lokalizacja: Gda
Karma: 8
Proponuje zebyscie zalozyli oddzielny topic i sie na nim bluzgali,a nie wpierdalacie to tutaj!!!

_________________
tam jestem:
www.facebook.com/sumastylimati
www.instagram.com/sumastylimati


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2003, o 16:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
lupas dla mnie jestes mala brudna chinska dziwka, masz stare zalosne txty, i jak wiekszosc ciot internetowych jestes mocny przed komputerem.. , nie bedziesz mi pieprzyl co mam robic eot. Btw jak jeszcze cos chcesz mi 'przekazac' to bede na ircu bye.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2003, o 16:50 

Karma: 0
buahahaha i kto to mowi ty wyzywaj mnie swoimi cechami bo jak narazie to ty jestes ciota komputerowa ty masz problemy i szczekasz ze swojej wiochy grajewa i ja nie mam ci juz nic do powiedzenia bo jestes zalosny lisciem ktory nawet boi sie pokazac publicznosci :D bardzo mnie zastanawia jak wygladasz slonik


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2003, o 16:57 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
exe juz kiedys dawal fotki tak apropo



a po 2 pierdolicie bezsensu
zamykam topik

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 46 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza