[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 12:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sty 2006, o 20:03 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
paki maja byc w glownym katalogu moda czyli w "q4max"

EDIT:
tzn paki z q4maxa, ten tmp2 pak wrzucasz do glownego katalogu "q4base" podobnie jak reszte map


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sty 2006, o 20:10 
Mroczny

Dołączył(a): 9 paź 2003, o 01:33
Posty: 531
Lokalizacja: Che
Karma: 4
No ale czego mi brakuje? Mam patch 1.0.4, czyli ten starszy. Mapy tmp02, drach, oficjalny pak i inne pojedyncze mapki. Chore :/. Tak jak pisales mam 3 paki w q4max, wiec co mam tam jeszcze wrzucic??

_________________
kjulik hasacz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sty 2006, o 20:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2003, o 20:08
Posty: 1319
Lokalizacja: Torun
Karma: 97
ja np nie moglem wejsc na servery gdy nie mialem tego xmas mappaka, sciagnij to i bedzie chyba ok

cheers o/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sty 2006, o 22:59 
Mroczny

Dołączył(a): 9 paź 2003, o 01:33
Posty: 531
Lokalizacja: Che
Karma: 4
Mam to doinstalowane. To jest pojebane, zeby sie tak meczyc. Pewnie nie jestem pierwsza osoba, ktora do tej gry sie zniechecila przez te problemy.

_________________
kjulik hasacz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2006, o 00:13 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
bez kitu nie wiem z czym wy macie tak problemy, wiekszosc ich nie ma:>

Na przyklad na wszystkich gamesnetach wszedzie sa te same paki (no chyba ze ktos wrzucal cos jeszcze dodatkowe ale w 99% przypadkach tego nie robil bo wszystkie potrzebne rzeczy sa juz w katalogach po tym jak aktywujesz serwer na gamesnecie)

I tak, w q4base sa tylko:
wszystkie standardowe paki z q4
map_tmp02.pk4
map_l4dm1.pk4
map_swq4dm1_final.pk4
pro_bliptourney1.pk4

THE END, i tak jest na wiekszosci serwerow pomijajac juz serwery z gs

czasem jeszcze moze byc gdzies jeszcze jakis stary pak drach albo cos...

nie wrzucaj tez byle czego do baseq4 bo tez na przyklad mialem motyw ze jak mialem wrzucona jakas jumpowa mapke to nie moglem nigdzie wejsc :>

Tutaj masz screena z plikami jakie sa na serwerach gamesnetu (po lewej q4base, po prawej q4max):
http://planetquake.pl/pliki/pliki_serwer_gs.jpg

Jesli masz indentycznie to nie ma mozliwosci zebys nie wszedl... zobacz czy masz wielkosci plikow te same, moze ktorys nie do konca masz sciagniety albo nie wiem:/ Nie modyfikowales cos w pakach?
Zwroc uwage tez na to ze nie wszystkie serwery stoja na q4maxie tylko czesc jest tez na xbattle:)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2006, o 03:46 
Mroczny

Dołączył(a): 9 paź 2003, o 01:33
Posty: 531
Lokalizacja: Che
Karma: 4
Dzisiaj robiłem kolejne podejście do wbicia się na serw Q4 :D. Niestety doinstalowalem patch 1.0.5. Jak zrobię rano reinstalke, to dorzuce to wszystko do czystego Q4. A wbijac sie chce tylko na x-battle. Dzieki za pomoc :) +.

------

Nie no to jest pojebane. Kto ta gre kurwa zrobil, co za geje. Przeinstalowalem i chcialem doinstalowac quakemas pack. Ale kurwa nieeeeeee, nie da sie. Windows XP i Q4 sa madrzejsze i twierdza, ze mam go juz zainstalowanego i dalej sie wbic nie moge nigdzie. Ale to nie koniec. Po instalacji patcha 1.0.4 Q4 znizknal mi z "Dodaj usuń" :D. No ja pierdole trzymajcie mnie!!! Teraz robie ostatnie podejscie. Wypierdalam Q4 recznie, instaluje na nowo i odinstaluje, zeby wywalilo info z rejestru cale. Jak to juz nie pomoze, to ja to wszystko pierdole - Win Xp i Q4.

Windowsie 98 wroooooooooooooooooccccc. Moze wymyslili juz emulator Xp pod 98 :D??

-------
Telenoweli cześć trzecia :D.

Nie moge doinstalować Quakemas Map Pack, powód jak wyżej. Z rejestru probowalem wywalic ale nie pomaga. Nowego xp nie zainstaluje, bo mam oryginal i programy do firmy a nie mam ochoty tracic calego dnia na backupy, instalacje, rejestracje telefoniczne.
Podsumuje to pokrótce - pierdole Q4 :D! Zagram jak bede kiedys mial nowego windblowsa.

----
Klan odcinek 6769689689.
Zrobilem :DDDD.

_________________
kjulik hasacz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sty 2006, o 15:10 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:17
Posty: 740
Lokalizacja: Z 3miasta :S
Karma: -1
Mam takie pytanie odnośnie grafy w q4... czy istnieje możliwość zrobienia picmipa takiego jak w q2 w q4? Bo mnie te tekstury kolorowe wręcz leczą : /... słabo widać wszystko. : [

_________________
WYBORCO!
Kabaret w sejmie i rz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sty 2006, o 00:51 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
ta
wlaczasz najpierw
image_downsize "1"

a potem ustawiasz wielkosc rozmazania
image_downsizelimit "32"

im mniejsza wartosc tym wieksze rozmazanie, standardowo chyba jest 256. Ale nie wszystkie wartosci chyba mozna wpisac... tylko te: 512 lub 256 lub 128 lub 64 lub 32 itd az do 0


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sty 2006, o 09:38 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:17
Posty: 740
Lokalizacja: Z 3miasta :S
Karma: -1
Thx [+]!

_________________
WYBORCO!
Kabaret w sejmie i rz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 sty 2006, o 17:12 
Przyczajony

Dołączył(a): 28 lip 2003, o 00:22
Posty: 43
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', '
')THE END, i tak jest na wiekszosci serwerow pomijajac juz serwery z gs


Mozesz sprecyzowac co to wg ciebie jest "wiekszosc serwerow" ?
Bo jesli "w Polsce" to sie zgodze. Jesli "za granica" to sie nie zgodze... co mecz to czegos mi brakowalo bo inny serw... raz fajnie serv wymagal plikow z xbattle 0.10 mimo ze sami tworcy xbattle zalecaja usuniecie starszych plikow i wgrywanie xbattle od zera... a serv stal na 0.11 .

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 sty 2006, o 19:02 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
To normalne i nic na to nikt nie poradzi dopoki admini serwerow nie rusza dupe i nie zupdateuja moda... Majac zainastalowane xbattle 0.12a nie wejdziemy na serwer ktory stoi na 0.12 i trzeba wgrywac pliki stare zeby wejsc (i tak bedzie jeszcze pewnie przed dlugi czas dopoki nie powstana finalne wersje modow itd.), ale to sa skrajne przypadki. Poza tym nie ma raczej wiekszych problemow wejsc na jakikolwiek serwer. No chyba ze sie nie ma orginala to wtedy sa bardzo duze problemy zeby wejsc na wiekszosc zagranicznych serwerow.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lut 2006, o 06:37 
Przyczajony

Dołączył(a): 28 lip 2003, o 00:22
Posty: 43
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', 'M')ajac zainastalowane xbattle 0.12a nie wejdziemy na serwer ktory stoi na 0.12 i trzeba wgrywac pliki stare zeby wejsc


To opierdol tworcom modow sie nalezy by nie zalecali tak namietnie usuwania starych plikow i za kazdym razem instalowania moda od nowa :? .

$this->bbcode_second_pass_quote('', '(')i tak bedzie jeszcze pewnie przed dlugi czas dopoki nie powstana finalne wersje modow itd.)

Albo patch do Q4 ktory usunie te dupne ograniczenia co do zawartosci moich podkatalogow... szczegolnie map.
Nie mam mapy? To mnie wywali jak na servie zmieni sie mapa na ta ktorej nie mam... a nie w ogole nie wpuszcza mimo ze np w Q4CTF ktore sedziuje grane sa az trzy mapy i nie zmieniamy w miedzyczasie na inne, wiec na cholere mam wrzucac pareset megabajtow innych smiecowatych map bo admin danego serwera ma jakies widzimisie :? .
Inne glupie ograniczenie to brak opcji allow download po stronie servera = nie mam mapy to mi sie sciaga a nie mowi WON.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'a')le to sa skrajne przypadki.

Brak starszych plikow moda - owszem, skrajny i rzadki (raz mi sie zdarzylo)... ale brak smieciowatych map to nagminne i frustrujace.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'P')oza tym nie ma raczej wiekszych problemow wejsc na jakikolwiek serwer.

Ta... ile ja sie naszukalem pewnego dnia zanim ktos nie podpowiedzial zebym mapke twin_temples sciagnal.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2006, o 11:36 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2005, o 22:25
Posty: 1514
Lokalizacja: Bia
Karma: 23
mam 1 zasadnicze pytanie . moze mi ktos kurwa powiedziec czy bedzie ten Quake 4 PL za 99 zl ? a jak bedzie to wiadomo ostatecznie kiedy? bo premiera miala byc 100 razy juz chyba.

_________________
Make way for the bad guy. /www.UJB.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2006, o 12:41 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Za 89zl, premiere przelozyli znow na polowe marca.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2006, o 22:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2005, o 22:25
Posty: 1514
Lokalizacja: Bia
Karma: 23
omg :| ciekawe czy znowu przeloza ;/

_________________
Make way for the bad guy. /www.UJB.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2006, o 01:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2005, o 22:25
Posty: 1514
Lokalizacja: Bia
Karma: 23
nie da sie wejsc w q4 bo wyskakuje blad : quake4.exe spowodowal wystapienie bledu itd o co chodzi ?

_________________
Make way for the bad guy. /www.UJB.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2006, o 11:47 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
przeinstaluj q4, mialem przedwczoraj to samo jak cos zmienialem przy sprzecie i jak zmienialem sterowniki do karty muzycznej.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lut 2006, o 03:10 
Cichociemny

Dołączył(a): 2 sie 2003, o 13:03
Posty: 114
Karma: 0
Mam sobie taki fajny/dziwny problem.
Otoz w moje rece wpadla dzis karta graficzna geforce fx 5500 128mb/128bit, wczesniej mialem gf4 mx440 i q4 chodzil w miare na fps mappakach mialem max, no wiec dzis postanowilem wejsc i oblukac jak bedzie chodzil na tym fx'ie wlaczam mape 'fps over the edge' laduje sie patrze a tu nie jest fps tylko normlana mapa ... mysle sobie pewnie przez przypadek wybralem zwykla no to zapierdzielam do menu i wlaczam jeszcze raz, tym razem dokladnie zaznaczaja fps -over the edge ... loading map ,... i znowu ukazuje mi sie zwykla mapa zamiast fps glowie sie i glowie i mysle wtf kurwa .... macie jakeis sugestie co sie moglo pojebac bo chyba nie nie mozna wlaczyc na tej karcie fps mappackow? ogolnie lolowe :}


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lut 2006, o 11:17 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
eee? troche lol:S Przeciez fpsowa i niefpsowa mapa nie maja nic z soba wspolnego, to jakby 2 rozne mapy, wiec nie rozumiem jak moze ci sie inna mapa wgrywac niz ta ktora zaznaczyles. Poza tym fps edge itd. to sa mapki z tego drach mappacka a one nie sa juz w uzyciu od bardzo dawna. Sciagnij sobie TMP2 mappack.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lut 2006, o 11:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2005, o 22:25
Posty: 1514
Lokalizacja: Bia
Karma: 23
atom ile ten gf fx5500 kosztuje ?

_________________
Make way for the bad guy. /www.UJB.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza