[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 mar 2024, o 07:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: WIECEJ FPS !!
PostNapisane: 1 kwi 2006, o 14:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2005, o 22:25
Posty: 1514
Lokalizacja: Bia
Karma: 23
Zalozylem topic gdzie mozna dodawac komendy poprawiajace fps , paki itp.

Aktualnie w q4maxie znam :

r_lightdetailevel 10 - Wylacza zbedne swiatla na mapie
r_vertexlight 1 - Podobna komenda do detailevel
cg_ambienteffects 0 - Wylacza poswiate z teleportow i wyskoczni.
cg_deadbody 0 - Po zabiciu przeciwnika model postaci odrazu znika

cg_smoke_rl 0 - Wylacza dym z rakiet ktory przeszkadza i oczywiscie tez fps poprawia
cg_smoke_gl 0 - To samo co wyzej tylko tyczy sie granatow

image_downsize 10 - Rozmazuje lekko textury. Odpowiednik picmip z q2.
g_simpleitems 1 - Zwiekszylo mi o 10 fps a zarazem wygodniej sie z tym gra. Zamienia modele broni , hp , armorow na 2d.

Narazie znam tylko tyle komend. Jesli znacie wiecej to mozecie podzielic sie wiedza. Jest moze jakas komenda na uproszczenie modelu postaci? Poniewaz jak wiadomo modele postaci tez bardzo duzo zrzeraja fps a gdyby je tak uproscic jak to w q2 np. bylo albo w PK bez zadnych szczegolow to napewno przy 4v4 kilka fps by podskoczylo.

_________________
Make way for the bad guy. /www.UJB.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 kwi 2006, o 16:28 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Kilka moze poprawek:)

r_vertexlight 1 - z tego co wiem wyklucza lightdetailevel, uzywamy albo tego albo tego

cg_ambienteffects 0 - to nie tylko poswiata teleportow i wyskoczni, ale rowniez swiatlo na spawnach broni, jakies tam inne swiatla i wiele innych worldeffects

g_simpleitems 1 - to nie komenda q4maxa tylko patcha 1.1, ogolnie bardziej mi sie podoba niz te z battle bo sa wieksze, jedynie nie podoba mi sie ich przezroczystosc, wolalem tak jak bylo w battle

image_downsize 10 - rozmazuje troche?:D chyba chciales napisac baaardzo:) Karta grafiki z 256MB ma chyba domyslnie downsize 512

Co do dymow w q4maxie brakuje jeszcze mozliwosci wylaczenia dymu nailguna, w battle to jest:/

jeszcze jest:

g_muzzleflash "0" - wyłączamy blysk swiatla, hmm chodzi oto ze jak strzelamy np. z rl to nie widac rozjasnienia na scianie jak leci rakieta obok niej


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 kwi 2006, o 16:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2005, o 22:25
Posty: 1514
Lokalizacja: Bia
Karma: 23
dzieki za poprawke , a ja sie dziwilem czemu mi r detaillevel nie dziala :D

_________________
Make way for the bad guy. /www.UJB.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwi 2006, o 01:48 
Przyczajony

Dołączył(a): 28 lip 2003, o 00:22
Posty: 43
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 0
Ja mam takie komendy w fps config, choc go nie potrzebuje (vide moja maszyna ;) ):

seta r_ambientlightonly 2.0
seta r_lightDetailLevel "9"
r_skipworldfx 16
cl_blood 0
cl_gibs 0
cl_grenadeTrail 0
cl_nailTrail 0
cl_rocketTrail 0
cl_tinyRailTrail 1

cl_muzzleFlash 1 - dziala tylko jak jest ui_showgun 1

g_simpleitems 1 - w najnowszym xbattle jest komenda cl_altSimpleItems ktora ustawiona na 1 w polaczeniu z g_simpleitems 1 daje simpleitems mniejsze nieco, xbattlowe. Ja nie uzywam bo maszyna mocna a bronie ladniej wygladaja niz ikonki :)


Btw potestowalem qmax 72 i 73 oraz battle 0.21 i 0.22 na patchu 1.1. Smoothness i ruchy - takie same. Konfigurowalnosc, dodatki efetkowo-grywalnosciowo-graficzne - spooooroo wiecej w battlu.
W takim razie pytanie - po co na sile trzymac sie q4maxa?

Chyba tylko dlatego ze q4max to przyzwyczajenie i ludziom nie chce sie instalowac/konfigurowac do nowego (mimo ze zauwazalnie lepszego wlasnie pod wzgledem konfigurowalnosci, fps i grafiki) moda.
Prostsze wytlumaczenie: "bo xbm smierdzi" ... bez zadnych argumentow, ot tak po dresiarsko/luzacku tekst leniwcow ktorym sprytniejszy kolega configa robil i quaka piraconego odpalal ;)

Btw do konfigurowania q4maxa niezmiennie polecam: http://sako.ath.cx/xbmcfg/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwi 2006, o 07:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2005, o 22:25
Posty: 1514
Lokalizacja: Bia
Karma: 23
co do tej stronki co podales to jest pod xbattle konfigurator ale nie o to mi chodzi.

Nie wiem dlaczego wlasnie jest tak ze w q4max przy 4v4 mam wiecej fps niz w battle chociaz tam jest wiecej komend zwiekszajacych fps. A mimo to q4max jesli chodzi o fps'y wygrywa u mnie. Szczerze wygodnosc gry jest dla mnie lepsza na battle bo np. te altsimpleitems jest dobre i inne efekty chociaz wiekszosc tez jest w q4max. Ale jak bym mial wybrac miedzy mala roznica grywalnosci a fps to zdecydowanie bym wzial q4max :E . Wiem , myslicie sobie to kup lepszego kompa ale ostatnio popelnilem olbrzymi blad kupujac gf 6600 i nie poczekalem 2 tyg. na GT poniewaz akurat nie bylo go tam gdzie mi gwarancje uznawali.

Mi sie wydaje ze to cos jest w kodowaniu np. wczoraj jak wszedlem bo akurat juz lige zalapalem sie na nowym battlu grac to sie zalamalem zdeka jak zobaczylem ile fps , a bylo mniej niz wczesniej , koles z klanu tez narzekal ktory ma gf 7800 ultra cos tam . Wiec nie powinno mu spadac. Np. u mnie kurwa q4 jest tak uproszczony ze gorzej niz q3 juz wyglada jesli chodzi o grafike , a fpsy dalej qrwa spadaja nie rozumiem tego. Moze wiecie w czym tkwi problem ? Bo ja nie wiem.

_________________
Make way for the bad guy. /www.UJB.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwi 2006, o 11:55 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('Vitez', '
')Chyba tylko dlatego ze q4max to przyzwyczajenie i ludziom nie chce sie instalowac/konfigurowac do nowego (mimo ze zauwazalnie lepszego wlasnie pod wzgledem konfigurowalnosci, fps i grafiki) moda.
Prostsze wytlumaczenie: "bo xbm smierdzi" ... bez zadnych argumentow, ot tak po dresiarsko/luzacku tekst leniwcow ktorym sprytniejszy kolega configa robil i quaka piraconego odpalal ;)


oj chyba nie wiesz co piszesz, spytaj sie kazdego kto gra regularnie tdm powie ci ze xbattle jest zjebany, a gra na nim 4v4 to po prostu horror i tu nie chodzi o slabego kompa, orginalnego q4 czy cfg. Ja mam takiego kompa ze nawet na ultrahigh nigdy teoretycznie nie mam spadkow fps, ale gra jakos dziwnie chodzi, sa dziwne przycinki ciagle. Co z tego ze jest milion komend na jakies gowniane komendy graficzne jak w q4maxie wystarczy wlaczyc tylko 2 i na slabszych kompach jest o 20fps wiecej? Poza tym znam oba mody, wszystkie komendy dokladnie analizowalem i nie widze az takiej roznicy jak piszesz jesli chodzi o mozliwosci w konfiguracji, mysle ze ciezko by ci bylo znalesc 10 komend w battle ktorych w q4maxie nie masz badz nie mozna w inny sposob danej rzeczy wlaczyc/wylaczyc, a przeciez skolei w q4maxie tez sa rzeczy ktore nie dzialaja w battle. Na pierwszy rzut oka coraz lepiej ten mod wyglada, ma coraz wiecej opcji i jest "niby" bardziej grywalny. Ja szczerze powiedziawszy wolalbym zeby q4maxa dokonczyli dobrze, dodali jeszcze kilka rzeczy ktorych brakuje do gry w tdm i bedzie fajnie.

juby nic ci sie nie zdaje tak po prostu jest, ludzie z dobrymi kompami nawet na xbattle maja rzeznie...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwi 2006, o 15:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2005, o 22:25
Posty: 1514
Lokalizacja: Bia
Karma: 23
z checia bym pogral plq4 na q4maxie ale zapewne nie chcecie go ze wzgledu na to ze w battlu mozna odczytac ile kto mial detow.

_________________
Make way for the bad guy. /www.UJB.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwi 2006, o 20:03 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
to moge raczej tez odczytac z statsow logowanych na serwerze, ale bezsensu jest grac lige na q4maxie jak wszystkie inne ligi sa na xbattle, nikt nie ma zmiaru grac np. o 21 ligi plq4 na q4maxie a o 22 jakas inna lige na xbattle, to sie mija z celem :-)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 kwi 2006, o 01:42 
Przyczajony

Dołączył(a): 28 lip 2003, o 00:22
Posty: 43
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', '
')oj chyba nie wiesz co piszesz, spytaj sie kazdego kto gra regularnie tdm powie ci ze xbattle jest zjebany


"I tu sie mylisz grucha" . Dla polaczkow moze i zjebany , bo to leniuszki.

A tu masz co zagraniczne teamy o nim sadza - erazor wykonal ta robote za mnie:

I collected most of the voices I got so far again, all coming from EC clans:



iCE-cLIMBERS:

[23:02:53] <sCa|erazor> imo XBM has some TDM things that Q4M does not offer so I myself tend to vote for that

[23:03:00] <fox> clanbase is the only reason there are xbm-servers

[23:03:08] <fox> would be alot nicer if everyone would just use the same thing

[23:03:11] <fox> yes, i agree

[23:03:14] <fox> xbm is superior







a-Losers.q4

[23:07:40] <a-L|MAO> natürlich

[23:07:41] <a-L|MAO> xbm

[23:07:43] <a-L|MAO> was denn sonst

[23:07:56] <a-L|MAO> q4max is total verbuggt und die entwickler hörn nich auf die community



In english: surely xbm. What else? Q4max is completely buggy and the developers do not listen do the community,





iCE cLIMBERS / SK again.

[23:16:00] <sCa|erazor> so it`s tough to decide

[23:16:22] <SK|gopher> teammate hitsounds is a really good thing

[23:16:57] <SK|gopher> the best thing right now is probably to wait and see

[23:17:02] <SK|gopher> since it seems like 1.1's totally fucked

[23:17:08] <sCa|erazor> yer, we just have to announce it soon I think

[23:17:10] <SK|gopher> and at least q4max seems to have some issues





aCtion Ligan:

[23:29:20] Ulf / erazor : [23:27:45] <aCtion`aZ1d> well for playability and more options i would go for xbmod

[23:29:20] Ulf / erazor : [23:28:55] <aCtion`aZ1d> team hitsounds are important and coaching function is nice

[23:29:31] Ulf / erazor : [23:29:21] <aCtion`aZ1d> but max seems to only be devoloping for 1v1 which is sad :/

[23:29:43] Ulf / erazor : there we go, second TAS finalist for europe

[23:29:53] Ulf / erazor : [23:29:35] <aCtion`aZ1d> my vote goes for xbmod

[23:30:43] Ulf / erazor : [23:30:36] <aCtion`aZ1d> i love xbmod more than q4max





mTw / mortal Teamwork

[00:04:47] Ulf / erazor : [00:03:53] <mTw|drdoom> glaube xbm wäre der bessere tdm mod



English: I think XBM is the better TDM mod.





aAa – Aagainst All Authority

[00:30:43] Ulf / erazor : [00:30:15] <[aAa]Appleseed> i prefer XBM





Clan FOE:

[00:13:07] <[FOE]OoZe_> if the new version of xbm is not better then the earlier ones and you go for it in cb..

[00:13:09] <[FOE]OoZe_> we'll see

[00:13:16] <[FOE]OoZe_> so i'll have to check out the new version

[00:18:00] <sCa|erazor> I also had the feeling q4m was more smooth

[00:18:06] <sCa|erazor> but since 1.1 q4 that is gone for me

[00:19:23] <[FOE]OoZe_> heh

[00:21:09] <[FOE]OoZe_> hopefully that is gone

[00:21:19] <[FOE]OoZe_> cuz the features of xbm are great

[00:22:01] <sCa|erazor> ;)





My own clan starComa.Tagan is aswell EC TDM clan and aswell strongly votes for XBM.



That`s it for now.

Wyglada na to urbasek ze to ty nie wiesz co piszesz... no chyba ze ograniczasz sie tylko do scenki polskiej to przepraszam - ja jestem nieco bardziej otwarty na swiat 8)

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'l')udzie z dobrymi kompami nawet na xbattle maja rzeznie

Ja nie mam. Bo nie jestem leniwy :P
_________________
Windows 2000 SP 4; Athlon XP 64 3500+ ; 2GB Kingston HyperX PC-400; Asus A8N SLI Deluxe; GeForce 6800 GT Ultra; SB Audigy 2 ZS; NEC Multisync FE991SB - 19" CRT; Logitech G5; Func F-series F30R; Revoltec Lightboard XL


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 kwi 2006, o 08:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2005, o 22:25
Posty: 1514
Lokalizacja: Bia
Karma: 23
vitez trzeba sie bylo jeszcze dowiedziec jakie kompy oni maja. bo jak bym mial kompa np. athlon 5000 mhz , 3 gb ramu , jakis gf 509000 ultra gtx i jeszcze jakies bajery :DD to by ci bylo to obojetne na czym grasz.

_________________
Make way for the bad guy. /www.UJB.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 kwi 2006, o 13:34 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:17
Posty: 740
Lokalizacja: Z 3miasta :S
Karma: -1
Juby ja mam athlona 2500+, radka x800gto i 512 ramu... i jedno co mogę napisać to to że z xbm nie miałem nigdy problemów natomiast na q4maxie mam zajebisty fps drop a przez to mam jakieś dziwne problemy z chodzeniem... poprostu mną rzuca...

_________________
WYBORCO!
Kabaret w sejmie i rz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 kwi 2006, o 13:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2005, o 22:25
Posty: 1514
Lokalizacja: Bia
Karma: 23
jesli toba rzuca tzn ze masz lagi a nie fpsy chyba. np. jak ja mailem lag to mna tez rzucalo.

_________________
Make way for the bad guy. /www.UJB.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 kwi 2006, o 13:45 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
vitez, po 1 czesc cytatow co sa po niemiecku domyslam sie ze to niemiec = vote na xbattle bo to jest niemiecki mod, tak samo jak kuhliga i wiadomo ze na swoich beda glosowac, a po 2 spytaj sie takiego foxa czy tam innego jakiego ma ma kompa, a potem dalej porozmawiamy

ja nie mowie ze xbattle jest chujowy, ma duzo opcji i lepiej jest przystostowany do tdm, dlatego jest w wiekszosci ligach tdm m.in. tez wybralem go do plq4, ale zrozum ze na xbattle fpsy zzera strasznie nawet na "dobrych kompach" i przy wykorzystaniu miliona komend na fpsy z tego cfg jest tak samo, w q4maxie nie masz takich spadkow, poza tym nawet grajac duela ma obu modach odczujesz roznice w plynnosci.
Ile meczy grales zza granica 4v4 ze jestes takim expertem na temat tego moda?

Poza tym co to maja byc za cytaty z dupy, 5 osob wypowiedzialo sie dobrze o xbm i caly swiat juz jest za tym modem? Dziwne ze gdziekolwiek gramy zza granica to wszyscy tak samo narzekaja na niego, niezaleznie czy klan jest z UK, SWE czy tam innego panstawa, czy nawet jak gramy nationcupa....
Heh, byla tez sonda na ten temat na esreality:
http://www.esreality.com/?a=post&id=980748
hm, 5-krotnie wiecej osob glosowalo na q4maxa?

Nie chce mi sie juz o tym dyskutowac, kazdy ma prawo do swojego zdania, ale wkurwiles mnie textem ze powinni q4maxa wycofac. Zobaczyles kilka komend w xbattle na grafike i sie jarasz nie wiem czym, i z tego powodu ma inny projekt moda byc zamkniety? Bzdura.


$this->bbcode_second_pass_quote('Luq', 'J')uby ja mam athlona 2500+, radka x800gto i 512 ramu... i jedno co mogę napisać to to że z xbm nie miałem nigdy problemów natomiast na q4maxie mam zajebisty fps drop a przez to mam jakieś dziwne problemy z chodzeniem... poprostu mną rzuca...


nie wierze zebys mial wiecej fps na xbattle niz q4maxie, to nie jest mozliwe chyba ze w cfg niezle namieszales, co do tego ze rzuca toba to zalezy od ustawien serwera i tez cfg, to chyba cos ma wspolnego z bob-ami czy jak to sie tam zwie:) Trzeba wszystkie wartosci na 0 ustawic.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwi 2006, o 03:38 
Przyczajony

Dołączył(a): 28 lip 2003, o 00:22
Posty: 43
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', 'v')itez, po 1 czesc cytatow co sa po niemiecku

Ale sa przetlumaczone na angielski.

$this->bbcode_second_pass_quote('', ' ')
Ile meczy grales zza granica 4v4 ze jestes takim expertem na temat tego moda?
4/4? Zadnego. 5/5 lub 6/6 - ciezko zliczyc (CTF) :P

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'P')oza tym co to maja byc za cytaty z dupy, 5 osob wypowiedzialo sie dobrze o xbm i caly swiat juz jest za tym modem?

Jesli nie znasz tych klanow ani osob ktore sie wypowiadaja to o tobie mozna powiedziec ze jestes z dupy - zamkniety w zasciankowym swiatku minimalnej polskiej sceny.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'D')ziwne ze gdziekolwiek gramy zza granica to wszyscy tak samo narzekaja na niego, niezaleznie czy klan jest z UK, SWE czy tam innego panstawa, czy nawet jak gramy nationcupa....

To moze zagrajcie z jakims klanem z czolowki ?

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'H')eh, byla tez sonda na ten temat na esreality:
http://www.esreality.com/?a=post&id=980748
hm, 5-krotnie wiecej osob glosowalo na q4maxa?

Esreality to USA, w USA q4max rzadzi podobnie jak w Polsce - przyzwyczajenie i wymog GGL. To ostatnie sie zmieni (GGL zapewne przejdzie na battla) to i wyniki ankiety po nastepnym sezonie GGL sie zmienia bo przyzwyczajenie sie zmieni.

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')Nie chce mi sie juz o tym dyskutowac, kazdy ma prawo do swojego zdania, ale wkurwiles mnie textem ze powinni q4maxa wycofac. Zobaczyles kilka komend w xbattle na grafike i sie jarasz nie wiem czym, i z tego powodu ma inny projekt moda byc zamkniety?

A umiesz czytac ze zrozumieniem? Co innego wycofac projekt a co innego uzyc innego moda w ligach. Ja pisalem o tym drugim przypadku. Wiec sie nie wkurwiaj tylko zasuwaj po okulary do okulisty i czytaj dokladnie, najlepiej dwa razy co ludzie pisza. Bo ci w koncu z tego wkurwiania o nic z wlasnego niezrozumienia pikawa siadzie :P

Q4max niech sobie bedzie. A ze co wieksze ligi dostrzega zapewne w koncu przewage battla (mimo opinii leniuszkow "battle to syf" ;) ) to juz inny problem ;)

No i na koniec zeby podtrzymac "wojenke systemowa" - ja tez nie mowie ze max jest chujowy... wrecz przeciwnie - na niemodyfikowanym configu z battla gra mi sie na maxie zupelnie swobodnie. Ja tylko twierdze ze battle jest lepszy bo bardziej rozwiniety.
A nastepna wersja battla (w ten weekend? ) tym bardziej to udowodni. I problem "battle jest chujowy bo u mnie chujowo dziala" to wg mnie wcale nie wina battla.
_________________
Windows 2000 SP 4; Athlon XP 64 3500+ ; 2GB Kingston HyperX PC-400; Asus A8N SLI Deluxe; GeForce 6800 GT Ultra; SB Audigy 2 ZS; NEC Multisync FE991SB - 19" CRT; Logitech G5; Func F-series F30R; Revoltec Lightboard XL


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwi 2006, o 08:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2005, o 22:25
Posty: 1514
Lokalizacja: Bia
Karma: 23
karab obadal niedawno motyw , ale nie weim czy to ma wplyw na to ze jest autorecord podczas gry a gdy sie dema nagrywa to wtedy fps jest mniejsze i sie przycina . Posprawdzajcie u siebie i porownajcie motywy , bo ja nie jestem pewien.

_________________
Make way for the bad guy. /www.UJB.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwi 2006, o 10:42 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2002, o 19:25
Posty: 342
Karma: 0
no battle ma pare przydatnych opcji a najbardziej przydatna to jest przycinanie sie gry jak jest duzo ludzi utrata dzwięku itp.. na max takiego czegoś nie ma i nie było


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 kwi 2006, o 00:32 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2002, o 20:05
Posty: 771
Karma: 0
ten vitek sie wykluca, a on w ogole gra w q4 bo nie widzialem. Pokaz co potrafisz 1v1 :E

_________________
Po upadku potrafie wstac! Zebrac ludzi i dalej grac!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 kwi 2006, o 06:03 
Przyczajony

Dołączył(a): 28 lip 2003, o 00:22
Posty: 43
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('KarabasoW', 't')en vitek sie wykluca, a on w ogole gra w q4 bo nie widzialem. Pokaz co potrafisz 1v1 :E

Vitek gra w defa w CTFa na zagranicznych serwach a nie 1v1. W Q2 ta sama spiewka byla ale twardo wytrzymalem te 8 lat i ani razu nie dalem sie takim kozakom jak ty sprowokowac do 1v1. To zupelnie rozne style gry a mi styl 1v1 zupelnie nie odpowiada :P .
A tak poza tym mozesz zajrzec tu pod CTF jesli watpisz czy mam cos wspolnego z Q4 ;) :
http://quake4.owned.pl/?1:1:988
_________________
Windows 2000 SP 4; Athlon XP 64 3500+ ; 2GB Kingston HyperX PC-400; Asus A8N SLI Deluxe; GeForce 6800 GT Ultra; SB Audigy 2 ZS; NEC Multisync FE991SB - 19" CRT; Logitech G5; Func F-series F30R; Revoltec Lightboard XL


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 kwi 2006, o 11:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('KarabasoW', 't')en vitek sie wykluca, a on w ogole gra w q4 bo nie widzialem. Pokaz co potrafisz 1v1 :E


buahahah ...... n/c

wyjdz czlowieku czasem na dwór :)
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 kwi 2006, o 14:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2005, o 22:25
Posty: 1514
Lokalizacja: Bia
Karma: 23
widzisz karab , dojebali ci :D:D:D

_________________
Make way for the bad guy. /www.UJB.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza