[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 21:35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2005, o 21:04 
Przyczajony

Dołączył(a): 28 lip 2003, o 00:22
Posty: 43
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('MoN-SooN', 'N')o ale na normalnym i tak sie u mnie grac nie da.
moze najlepszym rozwiazaniem jest kupno nowego procka. mam starego pentium 4 2.4, jeszcze z czasow kiedy p4 bylo nowoscia :/
jaki Ty masz procek?


No u mnie z fpsami nie mam problemow tylko ten dzwiek :roll: . Az chyba maila do idsoftware/ravena wysmaze do technical supportu - juz pare osob przynajmniej zglosilo podobny problem to znaczy ze im wiecej zglosi tym wieksza szansa na poprawke w patchu.
U mnie to raczej nie problem z przycinaniem sie sprzetu :roll: :
Athlon 3500+ XP 64, Asus A8N SLI Deluxe, 2GB Kingston HyperX Dualchannel PC-400, Geforce 6800GT, zasilacz Topower 420NF (polpasywny), chlodzenie Zalmana wszedzie (radiator northbridge, zestaw VGA, na procku).

Az na sile wylaczylem mu wbudowana karte muzyczna (Bo Q4 na upartego korzystal z niej, nie dal sie przelaczyc na SoundBlastera) i to tez nic nie dalo - na SB Live 5.1 z najnowszymi sterami to samo z dzwiekiem (na wbudowanej z najnowszymi sterami identycznie - wiec to nie wina karty muzycznej).

Po tylu roznych probach (stery, karta muzyczna, konfig, priorytety) jestem prawie pewien ze to wina Q4... nawet spec od configow i gier (Q3/Q4) - supervisor w CB o nicku erazor ma tez podobne problemy z dzwiekiem a z niego wiekszy spec niz ze mnie (bo ja w q3 nie gralem a w q2 wszelkie problemy prostsze do rozwiazania).

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lut 2006, o 16:59 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
http://www.q4max.com/

Nowa wersja v0.72. W sumie poprawionych tylko kilka bugow, dodanych kilka rzeczy m.in. pausowanie gry przez sedziego oraz zamiast trybu gry "tourney" jest teraz "duel" i mozna tylko grac jednoczesnie na jednej arenie:S Ogolnie nic specjalnego w porownaniu z nowa wersja x-battle gdzie na liscie zmian naprawde jest sporo.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza