[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 19:53

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2005, o 07:46 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Ja tez nie mialem zamiaru grac w q2 na 486DX4 100MHz :P

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2005, o 11:36 
Cichociemny

Dołączył(a): 6 kwi 2004, o 11:42
Posty: 142
Lokalizacja: Z miasta.
Karma: 1
jakie refleksje :), widze ze hamster i jego wiecznie oddany pacholek urbasek proboja przejac scene q4, ktorej jeszcze nie ma, w sumie mi sie wydaje ze to wydanie bedzie zjebane tak jak q3 :) takie sa moje odczucia ogolnie wszystkie nowe gry sa chore, pelno kolorowych kiczowatych map, postaci oglupiajacych ludzi :( , lepiej niech zrobia prosta gre proste mapy kilka prostych broni a gra bedzie ciekawa i zrecznosciowa bo jak zrobia ze resp bedzie po 1min, a mapa wielkosci 40hektarow i bedzie mozna popierdalac jakimis wozkami widłowymi to szkoda pradu. pozatym i tak nie bede mial pewnie kompa zeby w taka gre pograc ale kto wie kto wie, tak czy inaczej 80% ludzi zostanie przy q2 tak jak to bylo po doom3. a co do pomyslu hamstera i kutaska to mysle ze maja racje z tym przejeciem sceny q4 niech hamster zacznie all organizowac w q4 od poczatku a moze cos z tego wyjdzie.

_________________
rA 4ever


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2005, o 12:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
ja mam do wyboru 2 tryby: albo bede gral nadal albo sie zajme czyms innym, ciezko mi powiedziec czy wybiore 1 czy 2 bo kurwa gdybyac nie majac ani 1 ani 2 mozna sobie i nie wiesz co ci sie bardziej podoba/bedzie podobac ale jezeli juz wybiore opcje 1 i q4 wyjdzie po wakajach najpopzniej przed grudniem to mam zamiar zainwestowac w kompa i sprobowac zaczac w to grac "dla pieniedzy" co w dzisiejszych czasach majac net jaki "juz mamy" + lepszy sprzet jest bardzo prawdpodobne!

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2005, o 12:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
no widzisz tez bym tak mogl tylko zeby grac dla kasy trzeba grac po 12 h dzienei all mapy dema no zyc tym jak sie zylo jak q2 powstalo co ze szkola z inymi zajeciami? co jesli ci nie wyjdzie i nie zarobisz kasy a w hu jczasu poswiecisz?
w stanach maja odrazu sponsoring tak jak by dostawali prace graj w q4 promuj nas wiec maja zabezpieczenie a tu trzeba sie mocno poswiecic i poswiecic inne rzeczy a przeciez nie mamy juz 15 lat i tyle wolnego czasu co kiedys

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2005, o 13:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
fakt to troche smiesznie majac 20 czy 21 lat mowimy ze jestesmy "za starzy" zeby sprobowac sie "poswiecic" moze nie tyle wiek ale dochopdzi z wiekiem wiele innych rzeczy ktorych sie bardziej chce lub zalezy ale mysle ze jak bys np wygral chociaz 1 czy 2 turneije w q4 w polsce nawet zalapalbys zajawe ze mozna byc w to dobrym nie grjac tyle co kiedys i ze mozna polaczyc zycie, u nas niestey trzeba uczyc sie/pracowac natomiast ci ktorzy graja zawodowo w to chyba tego nie robia wogole bo to jest ich praca - tak jak czytalem na www Ninjas in Pijamas - to taki allstars commercional :D team szwedzki w cs bardzo dorby niegdys najelpszy nawet jak by ktos nie kumal o co biega, ostantio posypal im sie suqad bo menagemnt uznal ze nie moga wsyzcy nadala wpsolrwoac bo to jest ich praca i za to im placa zeby trenowali i sie temu psowieicali, a nietkorzy z nich poprosut wollei inne rzeczy niz grac non stop! :]

lukasz patrzac jednak na toz innej strony, patrz jak krotko jest pain killer a graja w niego najlepiej typy ktore kiedys byly dobre w inne gry - zyz,stelam w q2/q3 voo - cpm fatality q3/ut? wiec i my mozemy w to dobrze grac! nie zawsze szkodzi sprobowc tymbardziej ze q4 bedzie nieziemisko promowany i komera jak huj wiec turnieju zeby sie przebic bedzie duzo!

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2005, o 13:35 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('sob', 'j')akie refleksje :), widze ze hamster i jego wiecznie oddany pacholek urbasek proboja przejac scene q4, ktorej jeszcze nie ma, w sumie mi sie wydaje ze to wydanie bedzie zjebane tak jak q3 :) takie sa moje odczucia ogolnie wszystkie nowe gry sa chore, pelno kolorowych kiczowatych map, postaci oglupiajacych ludzi :( , lepiej niech zrobia prosta gre proste mapy kilka prostych broni a gra bedzie ciekawa i zrecznosciowa bo jak zrobia ze resp bedzie po 1min, a mapa wielkosci 40hektarow i bedzie mozna popierdalac jakimis wozkami widłowymi to szkoda pradu. pozatym i tak nie bede mial pewnie kompa zeby w taka gre pograc ale kto wie kto wie, tak czy inaczej 80% ludzi zostanie przy q2 tak jak to bylo po doom3. a co do pomyslu hamstera i kutaska to mysle ze maja racje z tym przejeciem sceny q4 niech hamster zacznie all organizowac w q4 od poczatku a moze cos z tego wyjdzie.


S0BC!U za duzo jarasz blantow czy nie?
"przejac scene q4" - wiesz wogole o czym piszesz czy tak sobie tylko skrobiesz? Widziales czlowieku jakas scene poza q2 i jak to wyglada?
"pelno kolorowych kiczowatych map" - wierz mi ze q2 jest 10x bardziej kolorowy niz doom3 i quake4 tez taki bedzie, fakt q3 byl zjebany pod tym wzgledem bo byl zbyt kolorowy
"popierdalac jakimis wozkami widłowym" - tak! w multi bedziesz napierdalal pojazdami zamiast quada!! :D :D :D
"tak czy inaczej 80% ludzi zostanie przy q2" - nikt nie mowi ze kazdy rzuci q2 dla q4, ja pewnie tez tego nie zrobie ale w q4 napewno sobie popykam, od jakiegos czasu szukam sobie w cos moge poklikac bo q2 troche mi sie znudzil zwlaszcza gdy sie jest zmeczony gra po sezonie, gram teraz troche w urt i pk, mam nadzieje ze q4 bedzie grywalny i nie bedzie takiej chujowki jak d3
"kutaska" - nie przypominam sobie zebys bym moim qmlem i mogl sie tak do mnie zwracac
"niech hamster zacznie all organizowac w q4 od poczatku a moze cos z tego wyjdzie" - to nie q2, ze zdobedzie sie scene zwykla liga plq4, tam beda pieniadze, sponsorzy, prawdziwe turnieje tak jak to jest na duzych nowych platformach

Resumujac nie wiesz o czym piszesz. Krytykujesz inne gry a nawet ich na oczy nie widziales. Tez mialem podobne nastawienie do Twojego ale jak sie dluzej poklika w jakas inna gre to inaczej to wyglada...
Wiadomo sentyment do q2 zawsze byl i bedzie. Tez mam swoj wiek i napewno nie bede siedzial przy jakies grze kilka godzin dziennie. Q4 to ma byc dla mnie rozrywka, chce poklikac sobie loozno tak jak teraz np. klikam w pk czy urt. W q2 wiecej czasu poswiecalem wszystkim rzeczom niz grze i moze dlatego jest jak jest. W kazdym razie nie pisze ze juz wogole q2 skasuje, ale faktem jest ze na zadna gre nie czekalem z niecierpliwoscia jak jest w przypadku q4. Caly okres jak gralem w q2 praktycznie zadnych innych gier nie wlaczalem. Mam nadzieje ze nie bedzie zbyt duze rozczarowanie.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2005, o 14:37 
Cichociemny

Dołączył(a): 6 kwi 2004, o 11:42
Posty: 142
Lokalizacja: Z miasta.
Karma: 1
ok :)
Obrazek

Szybszy wygra q2 czy q4 ? na to pytanie chyba nie trzeba odpowiadac :

_________________
rA 4ever


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2005, o 15:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 19:00
Posty: 1192
Lokalizacja: BDG/WWA
Karma: 59
ja sie zgadzam z tym ze troche za szybka egzaltacja. to jak gra wyglada to jeszcze malo znaczy. mapy, fizyka itp to dopiero zobaczymy. poza tym im lepsza grafa tym ping wiekszy a zanim bedzie tak ze dowiemy sie co poscinac aby osiagnac ultraplynnosc to wiele wody uplynie.
Nawet bronie moga okazac sie chujowe. prawda taka moim zdaniem ze puki gry nie bedzie nie ma cosie deklarowac

_________________
Poznasz Rookiego po Skill-u jego:)!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2005, o 16:28 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 22:16
Posty: 284
Lokalizacja: krakow
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', '')$this->bbcode_second_pass_quote('sinio', 'n')ie wiem czy widzieliscie : ftp://download2.gamershell.com/pub/pc/g ... 0Video.zip


LOOOOOOOL

rozdzielczosc 1280x720

szybkosc danych:
audio: 10274kb/s
video: 10000kb/s

Przeciez to dysk twardy ledwo zdazy odczytywac :o
Audio i Video bez kompresji czyli praktycznie taka grafa jak bedzie w grze.

chyba mam za slabego kompa bo ten film to klatkami tylko sound w miare dobrze : [ rozdzielczosc miazga
_________________
[size=75]Podobno w chwili


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2005, o 17:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', '
')"pelno kolorowych kiczowatych map" - wierz mi ze q2 jest 10x bardziej kolorowy niz doom3 i quake4 tez taki bedzie, fakt q3 byl zjebany pod tym wzgledem bo byl zbyt kolorowy
"popierdalac jakimis wozkami widłowym" - tak! w multi bedziesz napierdalal pojazdami zamiast quada!! :D :D :D

rotfl.. kolejny raz na tym boardzie widze ze q3 jest kolorowy, a wystarczy wpisac pare linijek do cfg i jest fajnie szaro i w ogole zajebiscie.. przeciez defualtowe configi w grach tak i co do grafy jak i controlsow zawsze ssaly pale.. gra ktos na defualtowej grafie w q2 i controlsach ? ja nie, w q3 jest to samo [ d3 wylaczylem po 2min to nie wiem ] dla leniwych wystarczy wejsc na jakis site i sciagnac cfg jakiegos makaveliego i zobaczyc ze wcale nie trzeba grac na kolorkach..

co do sobciowych wozkow to afaik w q4 ma tego nie byc.. chociaz dla mnie nie byloby to minusem, wrecz przeciwnie.. koniec z oklepanym tematem rl, quad itd.. w koncu cos nowego w kłejku..
$this->bbcode_second_pass_quote('Rookie', ' ')poza tym im lepsza grafa tym ping wiekszy a zanim bedzie tak ze dowiemy sie co poscinac aby osiagnac ultraplynnosc to wiele wody uplynie.


no nie bardzo w kazdej nowej grze robia coraz lepszy kod.. poza tym jest cos ala cl_maxpackets z nc2.40/holywater r1q2.. pakiety sa rozdzielone i jest fajnie.. w q4 o kod sieciowy gry raczej nie ma sie co martwic.. nie bedzie tak jak w pk imo :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2005, o 18:56 
Cichociemny

Dołączył(a): 14 lis 2002, o 18:54
Posty: 84
Karma: 0
wie ktos czy bedzie 1/1?:>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2005, o 19:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
') rotfl.. kolejny raz na tym boardzie widze ze q3 jest kolorowy, a wystarczy wpisac pare linijek do cfg i jest fajnie szaro i w ogole zajebiscie.. przeciez defualtowe configi w grach tak i co do grafy jak i controlsow zawsze ssaly pale.. gra ktos na defualtowej grafie w q2 i controlsach ?


ja tak :]]]]]]]]] i jestem zwolennikiem standardowego q2 bo to co ludzie niektorzy zrobili z q2 jakis kurwa niebieskawo huj wie jaki jest na maxa zalosny :]

btw co wy sie tak czepiacie q3 i colorow? mi akurat to nie przeszkadzalo, niektore mapy takie byly ale wiekszosc byla normalna, poprostu miedzy tymi q2 i q3 jest wielka przepasc jezeli chodzi o grafe wiec wykorzystali, poprostu troche inne czasy, ale chyba nie powiecie juz ze doom3 jest kolorowy? jest "realistyczny" podobnie z q4 jak widac na movie a jak bedzie raczej tak samo jak na movie odnosnie grafy bo przecez engine dooma3 :]

q1 byl szarawy, archaiczny

q2 jest gotycki?

q3 odbiegl troche w przyszlosc

q4 wyglada realistycznie? to odnosnie grafy!
_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 cze 2005, o 04:52 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 28 mar 2005, o 18:17
Posty: 273
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Scooby', '')$this->bbcode_second_pass_quote('', '
') rotfl.. kolejny raz na tym boardzie widze ze q3 jest kolorowy, a wystarczy wpisac pare linijek do cfg i jest fajnie szaro i w ogole zajebiscie.. przeciez defualtowe configi w grach tak i co do grafy jak i controlsow zawsze ssaly pale.. gra ktos na defualtowej grafie w q2 i controlsach ?


ja tak :]]]]]]]]] i jestem zwolennikiem standardowego q2 bo to co ludzie niektorzy zrobili z q2 jakis kurwa niebieskawo huj wie jaki jest na maxa zalosny :]

btw co wy sie tak czepiacie q3 i colorow? mi akurat to nie przeszkadzalo, niektore mapy takie byly ale wiekszosc byla normalna, poprostu miedzy tymi q2 i q3 jest wielka przepasc jezeli chodzi o grafe wiec wykorzystali, poprostu troche inne czasy, ale chyba nie powiecie juz ze doom3 jest kolorowy? jest "realistyczny" podobnie z q4 jak widac na movie a jak bedzie raczej tak samo jak na movie odnosnie grafy bo przecez engine dooma3 :]

q1 byl szarawy, archaiczny

q2 jest gotycki?

q3 odbiegl troche w przyszlosc

q4 wyglada realistycznie? to odnosnie grafy!

pomyliles dwa pierwsze, IMO :)
_________________
QuakeWorld.pl DuelMania new to quakeworld?:<
LOLMG SIEMKA KEFT OSV?
Polen


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 cze 2005, o 16:15 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
$this->bbcode_second_pass_quote('Rookie', 'j')a sie zgadzam z tym ze troche za szybka egzaltacja. to jak gra wyglada to jeszcze malo znaczy. mapy, fizyka itp to dopiero zobaczymy. ...



wyszly juz 3 "czesci" tej gry i kazda nastepna miala coraz wieksza scene/publike, sadze i tak samo bedzie i teraz, chociaz, ze srie q w jakis posob sie ze soba lacza (chodzi o sama gre w jakis tam sposob sa do siebie podobne)

nie tiwerdze ze i tutaj to bedzie mialo miejsce, z prosty pkt widze, nowa gra, wieksze zainteresowanie mediow, wiekszy boom w okol gry, napewno bedzie mialo na to przelozenie w turniejach/ligach czy tez nagrodach,

zeby bylo jasne, nie tratkuje q4 jako nastepcy q2 ani nic podobnego takze nie twierdze ze przestane grac w ta gre, ale cala oprawa jaka powstanie w okol tej gry sprawi to ze "kazdy" bedzie chcial zagrac i moc z kims rywalizowac.. w kolejna "serie naszej gry"
_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 cze 2005, o 16:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
o ile pameitam tak samo mailo byc z q3 :E ze q3 wyryzie q2 itp. jednak sadze, ze tak sie nie stalo, jednak prawda jest ze o glupich turniejasch q3 itp glosno jest a o q2 cisza :E

_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 cze 2005, o 18:52 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Kwestia umowna:) Ci co graja w q3 moga miec inne zdanie, ale napewno jest tak ze wokol nowych platform jest duzy szum i nawet jesli bedzie mniej grywalna to i tak wiekszosc bedzie w to grac, bo z tym sa zwiazane turnieje, a to z kolei z reklama sprzetu komputerowego i wszystkiego innego, a wszystko to prowadzi do jednego kasa kasa kasa...
Tak czy tak jeszcze sporo weteranow zostanie przy swoich grach bo 1. nie beda miec odpowiedniego sprzetu, 2. bo im sprawia przyjemnosc granie tylko w konkretna gierke np. q2, 3. bo nie maja juz tyle czasu by zapoznawac sie z nowa platforma - wola jak maja chwilke czasu usiasc do kompa i odpalic poczciwego q2:)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 cze 2005, o 19:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
no yak, ale popatrz tak ze coraz wiecej osob konczy z q2 i zostaja juz tylko kumplami, a przestaja byc "partnerami w grze" no i pomysl ze oni wszyscy przeniesli sie na jakas nowa gre to teoretycznie ciebie tez do niej bedzie ciagla lub wogole przestaniesz grac i ten wolny czas inaczej bedziesz gospodarowal,

nie ktorzy tez jezeli beda mieli sprzet i czas do gry to beda poznawac ta gre na nowo i dopiero wtedy padnie decyzja czy sie przezuca czy nie : D

gadam od rzeczy ;E

_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 cze 2005, o 19:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
nie zamierzam sie przerzucac z przyczyn czysto technicznych (slaby komp itp)

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 cze 2005, o 20:46 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 28 mar 2005, o 18:17
Posty: 273
Karma: 0
Ja zostaje przy moim zacnym QW :(((

_________________
QuakeWorld.pl DuelMania new to quakeworld?:<
LOLMG SIEMKA KEFT OSV?
Polen


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 cze 2005, o 23:28 
Cukierkowy

Dołączył(a): 21 mar 2005, o 16:11
Posty: 151
Karma: 0
hmmm mysle ze nie ma co sie rzwodzic i tak ci co kochaja i graja w q2 nadal przy nim beda q3 wyszlo i co??? ci co kochali zostali a ci co nie sie przezucili a wydaje mi sie ze q4 bedzie tak samo tandetne jak 3 q2 i q1 rulez!!:D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza