[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 12:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: problem z celownikiem, prosze o pomoc
PostNapisane: 6 cze 2010, o 13:58 
Slaby koles

Dołączył(a): 6 cze 2010, o 13:41
Posty: 1
Karma: 0
witam wszystkich. mam maly ale dosc upierdliwy problem. po 11 letniej przerwie wrocilem do lask quake2. od kilku dni szukam w necie ale bez skutecznie. problem polega na tym ze mam tylko jeden celownik tj. czerwona kropke, ktora po prostu praktycznie nie wiadc. nie potrafie zmienic koloru kropki na inny. z tego co ustalilem celowniki sa jako pliki ch1.pcx ch2.pch oraz ch3.pcx w katalogu baseq2/pics. niestety nie mam tych plikow u mnie w katalogu. czy dogranie tych plikow do katalogu przywroci celowniki? czy ktos jest w stanie wyslac mi te pliki na email: tecno@op.pl moze jest jakis inny sposob a ogarniecie jakiegokolwiek celownika? dzieki za wszelkie podpowiedzi, pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: problem z celownikiem, prosze o pomoc
PostNapisane: 6 cze 2010, o 14:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
prawdopodobnie uzywasz paka gdzie jest tylko taki celownik zeby go wywalic i dac inny musisz uzyc pakscpace

http://quake2.info/ z tej strony dowiesz sie wszystkiego o pakach i cfg
http://www.quake2.com.pl/ z tej mozesz sciagnac gotowe paki moze jakis ci sie spodoba
http://scenaq2.pl/ tutaj dowiesz sie co sie dzieje na scenie q2
http://anticheat.planetquake.pl/ tutaj masz gotowa gre do gry po necie i sa rozne celowniki w tych pakach
http://serwery.planetquake.pl/ i lista polskich serwerow

gl w graniu i do zobaczenia na serwerze


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: problem z celownikiem, prosze o pomoc
PostNapisane: 8 cze 2010, o 15:56 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
uzyj w grze crosshair 1/2/3
jezeli zaden ci sie nie podoba to bedziesz musial sciagnac jakiegos paka z dobrym celownikiem :).

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: problem z celownikiem, prosze o pomoc
PostNapisane: 8 cze 2010, o 16:36 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('tegar', 'p')roblem polega na tym ze mam tylko jeden celownik tj. czerwona kropke, ktora po prostu praktycznie nie wiadc. nie potrafie zmienic koloru kropki na inny. z tego co ustalilem celowniki sa jako pliki ch1.pcx ch2.pch oraz ch3.pcx w katalogu baseq2/pics. niestety nie mam tych plikow u mnie w katalogu.

bo celowniki sa z regoly w ktoryms paku w katalogu baseq2. Zapewne wiesz ze celowniki zmienia sie wpisujac crosshair X gdzie X to ta sama liczba co w nazwie pliku chX.pcx.
$this->bbcode_second_pass_quote('tegar', 'c')zy dogranie tych plikow do katalogu przywroci celowniki?
tak, chociaz jesli w jakims paku masz plik o podobnej nazwie to pliku z folderu baseq2 beda zastopione tymi z paka.
$this->bbcode_second_pass_quote('tegar', '
')czy ktos jest w stanie wyslac mi te pliki na email: tecno@op.pl moze jest jakis inny sposob a ogarniecie jakiegokolwiek celownika? dzieki za wszelkie podpowiedzi, pozdrawiam
jeśli chcesz zrobić sam celownik to wystarczy program graficzny ktory zapisuje w formacie png. co do "szukania" w necie jak i nowych celownikow.

1 wynik z google http://www.bullseyecrosshairs.com/q2sites1.shtm calkiem pokazny zbior celownikow

@nev naucz sie wreszcie czytac cale posty a nie co 5 slowo
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: problem z celownikiem, prosze o pomoc
PostNapisane: 8 cze 2010, o 21:51 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'b')o celowniki sa z regoly w ktoryms paku w katalogu baseq2

$this->bbcode_second_pass_quote('', 't')ak, chociaz jesli w jakims paku masz plik o podobnej nazwie to pliku z folderu baseq2 beda zastopione tymi z paka
szkola podstawowa? :rozjebany:

$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '@')nev naucz sie wreszcie czytac cale posty a nie co 5 slowo
darus napisal wszystko co potrzeba. nie wspomnial tylko o mozliwosci uzycia wartosci 2 lub 3 dla crosshair, co niekoniecznie musi byc takie oczywiste dla kogos bardzo poczatkujacego. smieszne jest to, ze odezwales sie w temacie nie wnoszac NIC nowego, tylko po to, zeby napisac cos do mnie. czego mi tak bardzo zazdroscisz? :>

tegar: jezeli opcje crosshair 1/2/3 nie ustawia ci zadnego satysfakcjonujacego celownika, to odpisz, a wysle ci paka z moimi celownikami.
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: problem z celownikiem, prosze o pomoc
PostNapisane: 8 cze 2010, o 21:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
No i na chuj Nev szukasz dymów ? , żeby w kolejnym topicu robic rozpierdol :? ? :|.Nie wiem spotkajcie się może ? , idzcie na piwo abo dajcie sobie po strzale i po sprawie zamiast robić w każdym topicu burdel ...

EDIT
Nev ,chodzi mi o to że zaraz Dem odpali fb zobaczy twojego posta i zacznie się wymiana ripost :rozjebany: .Na początku te wasze kłótnie mnie bawiły ale teraz to już żałosne się robi , dajcie sobie juz na wstrzymanie

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Ostatnio edytowano 8 cze 2010, o 22:16 przez friq, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: problem z celownikiem, prosze o pomoc
PostNapisane: 8 cze 2010, o 22:13 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
Eee...ja tylko napisalem tegarowi, zeby sie odezwal to mu pomoge jak cos, a przy okazji ustosunkowalem sie do posta powyzej. A ze napisalem w odpowiedzi troche wiecej niz dem, to juz powod zeby sie do mnie dojebac? im ktos glupszy tym wiecej masz wzgledem niego uwag i tylko dlatego tak to wyglada...to twoj post jest tu kompletnie zbyteczny...(no i ten w sumie tez...)

EDIT: friq ja juz wszystko napisalem w tym temacie. jak tager nie odpisze, to ja tez nie - syndrom dema jest mi obcy ;). a co do niego to juz musisz sie pogodzic, on ma teraz jeszcze wiecej czasu na pisanie postow na fb (if u know what i mean :D)

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza