[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 13 maja 2024, o 11:07

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 689 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 21 paź 2009, o 12:41 
Glowny programista polskiej sceny q2
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 cze 2003, o 20:49
Posty: 501
Lokalizacja: Krak
Karma: 24
Dem, daj demko z tym o co Ci chodzi na modzie na ktorym da sie tak zrobic.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 21 paź 2009, o 14:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2006, o 17:25
Posty: 2550
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 176
$this->bbcode_second_pass_quote('Simson', 'A') daloby rade zrobic taki rodzaj accuracy ktory obrazowalby kto jaki % czasu gry spedzil w danej lokacji? Np. po wpisaniu komendy accuracyplace czy cos wyskakiwalaby tabela z jakimis tam wazniejszymi lokacjami np. woda - 30%, arena 40%, room - 30%. Wiecie ocb? :D


Wiec?

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'W')chodząc dziś na serwer wpadłem na taki pomysł.
Jak wiadomo kultura niektórych ludzi jest mniej niż naganna. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że coraz więcej ludzi jest na serwerach, coraz więcej fejków. Męczy mnie, kiedy wchodzę sobie na serwer, a ktoś nagle wyzywa z fejka za friko, votuje jakieś kicki, jednym słowem burdel.

Teraz taki pomysł co do moda, aby stworzyć opcję banowania czasowego (przez admina) na wszystkich serwerach, na których występuje mod. Oczywiście admina tego powinny mieć tylko nieliczne osoby z Venonem na czele
Chciałbym, żeby dzięki temu choć jeden osobnik zastanowił się 2x zanim zacznie psuć zabawę innym.

Co do jakiegoś systemu antyfejk, czy logowania się na jednym nicku ... jest taka możliwość?

Tez mnie to wkurwia ostro kiedy pikne fejka do timu i wychodzi po 2min bo mu nie idzie, albo gram duela i rzuca kurwami na lewo i prawo po czym wychodzi... Da rade cos z tym zrobic?
_________________
TLTF jest jak Media Markt - nie dla idiotów


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 21 paź 2009, o 15:05 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
A co, masz bana?

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 21 paź 2009, o 16:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2006, o 17:25
Posty: 2550
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 176
ocb?

_________________
TLTF jest jak Media Markt - nie dla idiotów


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 22 paź 2009, o 09:11 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
To było do innego posta, który wyleciał.

Nie da rady nic zrobić z bluzgającymi dziećmi, nie da rady im nakazać grania do końca meczu.
Proponuję abyś umówił się z kolegą na granie i grał z nim duela.

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 22 paź 2009, o 10:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
albo nie pikal jednoliterowcow, ja tak zazwyczaj robie aczkolwiek z roznym skutkiem (czasami jakis votekick poleci na mnie :D )

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 22 paź 2009, o 11:39 
Glowny programista polskiej sceny q2
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 cze 2003, o 20:49
Posty: 501
Lokalizacja: Krak
Karma: 24
Tak jak oni mowi, na fejkowe niki nie ma latwego i przyjemnego rozwiazania. Trzebaby wprowadzac jakies systemy z zakladaniem kont i nie wiadomo co jeszcze ;). Samo wyblokowanie jednoliterkowych nikow nic nie da bo pojawia sie fejki typu bb, a jak sie te wyblokuje to pojawia sie bbb itd. czyli walka z wiartakami. Z playerami bylo glosowanie o ktorym wspomnial dem i z tego co ostatnio widzialem to byl remis na yes/no.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 22 paź 2009, o 13:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Harven, bo ja nie głosowałem, więc teraz już jest yes ;-).
Aczkolwiek głosowanie na playerow nie ma sensu, bo jak mówisz wejdzie ktoś z nickiem B, czy BB.

Chodzi mi o taki system jak wspomniałeś. Jakaś rejestracja, żeby można było grać z 1 nicka. Nie wiem dokładnie jak to mogłoby funkcjonować, gdyż przyznam się, że moja znajomość na komputerach, czy programowaniu kończy się tam gdzie zaczynały się wasze podstawy, lecz zawsze można by jakiś consensus znaleźć między sobą.

Oni, nie chodzi mi, że ktoś bluzga i nie da się temu zapobiec, czy żeby nie pikać fejków. To jest sprawa jasna. Chodzi o to, żeby zapobiec jakiemuś chamstwu tylko dlatego, że ktoś chowa się pod osłoną fejka.
Powiedzcie szczerze. Po co ludzie fejkują? Po co dem grał na nicku espada? Po co cleaner na nicku player? W większości dlatego, że wracając po przerwie nie prezentując jakiegoś poziomu WSTYDZĄ SIĘ tego, że ktoś ich zleje.

Ponawiam stwierdzenie, że przez q2 przewinęło się wielu ludzi i jestem przekonany, że większość z nich dalej od czasu do czasu gra, a miło byłoby spotkać starych znajomych bądź też nie. Fejknicki burzą całą zabawę tej gry amen.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 22 paź 2009, o 13:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'P')o co dem grał na nicku espada?

moge odpowiedziec za siebie?:D dla funu... a dla uscislenia powinienes dodac
$this->bbcode_second_pass_code('', 'spiderPig, grimmjow, Ichigo, Kakashi, fejk_powah, pain')
i dobrze wiesz, ze gralem dalej na swoich fejkach nie tylko po to "by odzyskac" forme, tylko dluuuuugo po tym fakcie. oczywiscie do czasu az ktos mnie nie rozszyfrowal :D

Zawsze mi sie tak dobrze graz ze zawsze ktos chce mnie zdemaskowac, kto ja jestem. Bo nie ma nowych graczy ktorzy, potrafia jako tako grac. Czy kogos obrazalem na takim nicku? nigdy, wrecz przeciwnie to mnie obrazano. Nigdy nie dalem dissconnecta na fejku. Zawsze wypracowywalem sobie jako taki "szacunek" do nowego nicka.

a lubie pograc sobie na nicku ktorego nikt nie kojarzy, bo wlaczam sobie nute i rzeczywiscie, nie przejmuje sie czy idzie mi dobrze czy zle. a co smieszne, zawsze mi idzie lepiej na fajku niz na moim realu. Do tego ludzie nie sa tacy falszywi. przynajmnien na poczatku. potrafia pograc bez uprzedzen, a gdy sie dowiaduja kto ja jestem, to nagle sie okazuje, ze wcale nie gram tak zle jak wszyscy pisza wszedzie :D (pozdro febl)

czemu fejkuje? a czemu nie? jesli to jest wiekszy fun dla mnie, a nikogo nie obrazam, to czemu nie? bylem za projektem asbesta i dalej bym go popieral, ale skoro scena go odrzucila, to czemu mam sobie odmawiac przyjemnosc z gry na nicku jakim chce?

czemu sie bawilem w to ze espada to nie ja? spojrz na ta groteskowa sytuacja... biega za mna zenon (kiedy tylko byl online i ja gralem) i probuje ciagle dociec, ze ja to ja. Na potrzeby tego nicka, napisalem nowy cfg, wylaczylem auto usmieszki. nikomu nie wadzilem pozatym, ze b.dobrze mi szlo. zauwaz ile chlopak sobie zadal trudu, robiac za broadcast na ircu, na serverach, sprawdzajac moje ip w grze, na ircu. sick

nie rozumiem czemu przyrownujesz mnie do jakiejs literki. wchodzisz na server i gosci o nicku a jest mnostwo. gosci z moim fake nickiem 1.
gosc z nickiem a czuje sie bezkarny bo jest takich nickow wchuj, ja dbalem o reputacje mojego nicka.

powiedz mi, czemu nie robicie afery z dropsa aka loco? tez potrafi pograc na "fejku". inni ludzie tez. malo jest ludzi na scenie ktorzy zawsze graja na swoim nicku.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 22 paź 2009, o 14:06 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'D')o tego ludzie nie sa tacy falszywi. przynajmnien na poczatku. potrafia pograc bez uprzedzen, a gdy sie dowiaduja kto ja jestem, to nagle sie okazuje, ze wcale nie gram tak zle jak wszyscy pisza wszedzie :D (pozdro febl)

...

powiedz mi, czemu nie robicie afery z dropsa aka loco? tez potrafi pograc na "fejku". inni ludzie tez. malo jest ludzi na scenie ktorzy zawsze graja na swoim nicku.


ja znam twoj styl dem i uwierz, ze po kilku grach bylo mi jasne kto gra na nicku espada ;)

co do Dropsika, to jest to po prostu jego alias i od poczatku mniej wiecej bylo wiadomo kto to :>

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 22 paź 2009, o 14:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
i co, znowu tu sie tworzy wyjatek... on ma "alias"... czemu to brzmi jak "alter nick" ??? hmmmmmmmmmmm

jakos nie dla wszystkich to bylo jasne ze drops to loco... to co, mam napisac ze moi znajomi wiedzieli ze ja to espada/grimmjow/ wiec to tez inna sprawa?

znow rowni i rowniejsi?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 22 paź 2009, o 14:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Dem dałem Twój przykład bo był akurat pod ręką. Dla mnie fejk a, od bbbb, czy orangutan mało się różni. Ile razy nie napiszę jaki mam problem, o co zabiegam, to napierdolisz zaraz znowu 20postów, mój pomysł zniknie w tłumie i będzie CHUJ. Nie odpisuj, chcę żeby ktoś INNY się wypowiedział w temacie, który mnie osobiście niesamowicie nurtuje.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 22 paź 2009, o 14:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
ale on sobie po prostu tak jakby zmienil tego nicka w pewnym czasie i nie przypominam sobie, aby sie z tym specjalnie ukrywal. przeciez porownujac jego sytuacje z twoja, miales tych 'alter nickow' KILKA i nie przedstawiales sie raczej jak ktos pytal o real nick ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 22 paź 2009, o 14:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@neon
nie wywoluj wilka z lasu... znasz takie powiedzenie?

zadales konkretne pytanie(do tego pytanie bezposrednio dotyczace mnie)... w konkretny sposob odpowiedzialem...

czy istnieje cos na tej scenie co jest wstanie cie zadowolic ??

edit: chcesz zeby ktos inny sie wypowiedzial, a twoj post nie zniknal? to szkoda ze sam robisz inaczej.

@febl
wez febl.. skad wiedziales ze ja to ja? bo sie mnie zapytales, a ja ci odpowiedzialem... a moje alter nicki, byly mocno rozciagniete w czasie... nigdy ich nie uzywalem wymiennie

przestan chrzanic, ok?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 22 paź 2009, o 14:30 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
no ja ci zadalem pytanie retoryczne.. ;) a skad wiedzialem? siedzialem sobie raz na literce na obsie i chcialem sprawdzic czy to ty poprzez wkurwianie cie. po krotkiej wymianie zdan nie mialem watpliwosci :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 22 paź 2009, o 15:08 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
Proponuję zakończyć temat fejków, bo opowiadacie jakieś historie o nowych cfg, śledztwach, mp3 i innych rzeczach, które robią śmietnik - fake nie jest do rozwiązania z poziomu moda.
Neon, zapoznaj się z tematem asbesta: viewtopic.php?f=6&t=2746&start=0

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 22 paź 2009, o 15:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2006, o 17:25
Posty: 2550
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 176
a co z accuracy?

_________________
TLTF jest jak Media Markt - nie dla idiotów


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 22 paź 2009, o 16:19 
Glowny programista polskiej sceny q2
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 cze 2003, o 20:49
Posty: 501
Lokalizacja: Krak
Karma: 24
A accuracy jest do rozwiazania z poziomu moda ;)
Caly problem polega na odpowiednim dobraniu i opisaniu obszarow dla kazdej z map. Mysle, ze mozna do tego uzyc jakichs locow ale jeszcze nie zaglebialem sie w ten temat.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 23 paź 2009, o 11:12 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
$this->bbcode_second_pass_quote('Simson', 'A') daloby rade zrobic taki rodzaj accuracy ktory obrazowalby kto jaki % czasu gry spedzil w danej lokacji? Np. po wpisaniu komendy accuracyplace czy cos wyskakiwalaby tabela z jakimis tam wazniejszymi lokacjami np. woda - 30%, arena 40%, room - 30%. Wiecie ocb? :D

Dzisiaj doszlismy wstepnie do wniosku, ze idzie to zrobic i jest nawet plan jak.
_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 23 paź 2009, o 13:49 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:15
Posty: 464
Lokalizacja: Pruszcz Gd (PRG)
Karma: 27
Kiedys byla chyba komenda /stats i pokazywała zebrane itemki w czasie gry. Na koniec kazdej mapy zawsze sie pokazuje nad accuracy, fajnie by bylo jeszcze gdyby mozna by to sprawdzic sobie podczas meczu ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 689 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 35  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza