[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 16 kwi 2024, o 09:37

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2003, o 00:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2003, o 18:10
Posty: 1544
Lokalizacja: p(r)oland
Karma: 4
yo
wlasnie jest nocka jednak jestem :] ale tylko z roninem
siekamy dzisiaj cala noc
a primus i vlad juz pija :D dogi

_________________
make your desires priority


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2003, o 02:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2003, o 18:10
Posty: 1544
Lokalizacja: p(r)oland
Karma: 4
eaaaa
wlasnie bylismy na stacji po jedzenie i przepitki
vlad kupil zapiekane z dodatrkami i wyjebal wyszstkie dodateki na ziemie LooooL
Pipmek sie jeszcze trzyma ale zaraz wymieknie przy naszym tepie picia
paranoid juz prawie zgon :D
ronin zostal w kafe i tlucze caluy czas w q2 przetyp.
Po drodze dziwki od nas kase sepily to maq poratwal ich 30groszami
dogi gramy dalej noc dluga slonik

_________________
make your desires priority


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2003, o 02:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
lekka nocka w q2 :}
ekipa jest pierfsza klasa maq,paranoid,dzoz.insekt,pimpek,alien,vlad,ronin,cyber,ekipa tbf(?),pro.boszcz:D,primus,:D

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2003, o 02:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
yo!!!
pimpek nie wymiek i nie wymkie trzyma sie i bedzie sie trzymal pimpek jeszcze wymiata :D wlasnie zjadlem cebularza


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2003, o 02:12 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, o 21:28
Posty: 250
Lokalizacja: Rzeszow
Karma: 0
:D:D:D jest 2:14 maq wpierdala hauke dzoz nas kocha od tylu tak jak insekt vlad nie mowi bo nie lubi :D lezajsk miazdzy :D i wogole jest r0x wlasnie wrocililsmy z calodobowego i maq dal piniądze dziwkom :D hehehe ogolnie policja nic od nas nie chciala bo nas wszyscy kochaja idziemy dalej grac :) zyczcie mi gl bo im wiecej gram tym gorzej :D ale teraz oproznilismy alkohol wiec reka sie nie trzesie i bedzie ok :) pozdro dla gniezna niech sie bawi jak moze i niech za nas wypija :D hehehe


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2003, o 06:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2003, o 18:10
Posty: 1544
Lokalizacja: p(r)oland
Karma: 4
i juz po nocce ja ide do tesco na sniadanie nie wiem jak wy ale mnie leb napierdala reszta idzie do paranoida pic dalej :o

_________________
make your desires priority


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2003, o 13:14 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 18 kwi 2003, o 18:44
Posty: 383
Karma: 9
ja sobie wlasnie piwa pije :D a nocka byla niezla, tylko jedno pytanie, pimpek nad ranem spal na kanapie z piwem w reku czy mi sie wydawalo? :P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2003, o 15:07 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2002, o 12:44
Posty: 55
Lokalizacja: Rzesz
Karma: 0
szacun...

_________________
AgaROX


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2003, o 16:53 
Przyczajony

Dołączył(a): 24 lut 2003, o 21:51
Posty: 72
Lokalizacja: Stalowka/Wawa
Karma: 0
hehehe vlad nie wydawalo Ci sie hihi :P
ej nie pijcie wiecej vodki ze sklepu bo niedobra i lezy na zoladq mowie tu o tej niagarze :D Dzozu zalatwia o wiele lepsze napoje bazowane na jeszcze czyms mocniejszym :D
Jednym slowem taka faza :> zdjecia bede mial jutro narazie zalatwiam skaner :* RESPECT :)

_________________
Quake II R0X 4ever :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2003, o 20:06 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2003, o 13:26
Posty: 767
Lokalizacja: RZ
Karma: 79
geje sie yebauy nawet niepamiętają anal :D parofka mi mówił :wink:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: sprawozdanie
PostNapisane: 28 sie 2003, o 01:55 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, o 21:28
Posty: 250
Lokalizacja: Rzeszow
Karma: 0
To moze ja opisze jak to bylo dokladnie wszystko wszystko :D
kolo godziny 17:30 wraz z kumplem z klasy kolo naszego slawnego pomnika rzeszowskiego odebralismy !n5ekTa pimpka i aliena. Udalismy sie do mnie do domu... na osiedlu spotkalismy kidmana, ktory poszedl z nami po browce i uderzylismy do mnie. Wypilismy po 2 browarki zrobilismy sobie kilka zdjec :) i w tym czasie wpadl do mnie vlad. Kolo 19:30 zadzwonil cyber ze o 20:10 beda joosh w Rzeszowie i żeby na nich czekac ;) vlad po nich pojechal na rowerze bez siodelka :D lecz ich nie zastal i po 15 min wrocil... kolejny tel ze PKS z Lezajska sie spoznił o 20 min :D wiec zgadalismy sie z nimi na ok 21 kolo matrixa :/ niestety dzoz nei zalatwil wodki i zrobilismy zrzute. Odebrac Lezajsk poszli vlad, alien i pimpek. Ja z insektem czekalismy na maqa. Gdy przyszedl walnelismy po baniaczku i w droe :) . Jednak los chcial ze vlad z ekipa czekali na nas pod monopolowym i ... Lezajsk dalej czekał :D Po drodze tel od primusa ze jednak bedzie :D tel od dzoza ze za 30 min pod kafe bedzie i ... tel do bogiego ktory jednak nie mogl przyjsc :/ spotkalismy sie pod kafe gdzie spotkalo nas wielkie rozczarowanie... kafe zamknieta. Nasze pięsci zacisnely się mocno na mysl ze primus znoof zajebał :D Nagle cud sie stal i przychodzi jakis koles co pracuje w matrixsie mocno wkurwiony i mowi ze nikt nocki nie rezerwowal (znoof pomysleli wszyscy o primusie :) ) wogole bania bo kolesiowi chyba ktos w knajpie nieznajomy powiedzial ze ludzie pod kafe sie zebrali :D wydralismy go od whiskey jakiejs podobno :D hehehe ale nic kafe nam otworzyl i moglismy sie rozlokowac. Przyszedl primus, dzoz tfb squad (woda zoska i .... (niestety nicka nie pamietam) ) w pozniejszym czasie dolaczyli pro.boszcz i kondzio ;) niestety dzoza komp szalał i nie mogl przez pierwsze 2h pograc zabardzo :/ (mial po kilku min. blad paka wtf? ). Po kilku looznych meczykach zabralismy sie do opracowywania sprzętu zakupionego po drodze :).Z cyberem wymienilem sie wersjami dowcipu o ruskiej dziwce :)(moja wersja: czym sie rozni ruska dziwka od pizzy... tym ze pizze mozna zamowic bez grzybow | cybera: czym sie rozni ruska dziwka ob bomby atomowej.. ta ma wiekszego grzyba - jakos to tak bylo :P ) Jak skonczylismy to ten co byl w kafe dal klucze primusowi i powiedzial zebysmy poczekali na Darka (koles co pilnuje kafe loozny tylko troche wstawiony przyszedl ale mial prawo wkoncu nikt nie wiedzial o nocce ;) ) No i czekalismy :) tylko ze primus dostal klucze do kafe a w nich byl klucz do pokoju adminow kafe :) Wiec wparowalismy tam szybko obczailismy co tam jest (znalezlismy flaszke wodki (skosztowal kazdy :) i nie bylo joosh flaszki :D ) cd-keya do diablo :) i takie tam :) ) potem wyruszylismy na podboj Rzeszowa po jedzenie :D (ja na szczescie mialem kanpki wlasnej roboty :) i pomidory ktore przynioslem specjalnie dla bogiego i maqa :P ) po drodze primusa poprosily jakies panie o papierosa tylko ze niestety zabraly mu wszystkie i z tego wynikla nastepujaca kłótnia: primus-oddajcie mi ostatniego tylko dziwki biorą ;( -panny- spier**** chu*** qr** . I primusek biedny poszedl sobie :( gdy szedl glosno zakrzyczal I BYC TU QR** KULTURALNYM... Kolejna przygoda po drodze do calodobowego to taka, ze od maqa jakies dziwki chcialy 50gr a ze maq nie nadziany to dal 30gr :) wszyscy poszli do przodu tylko insekt i pimpek zostali w tyle ... nagle jakis zulik nocny ich zaczepil lecz sie szybko odczepil gdy widzial ze sie wrocilismy do nich :P Dotarlismy... pimpek kupil 6 cebulakow i mi jednego postawil (thx men) dalej chyba jakis alkohol kupowalismy i insekta prosila pani o dowod :) ale pokazal tylko prawko ;P kupilismy 2 klisze i zrobilismy zdjecie pani sprzedawczyni ktora sie na nas pozniej zbulwersowala :P ale kij jej w oko :). ja i maq wyszlismy przed sklep patrzymy a tam cyber przykleil sie do szyby w sklepie i gupie gupoty wyprawia :) ... zajechała policja :D ale obylo sie bez interwencji. Wracamy... ktos nam zginal mysle.. patrze... i nie ma vladka i primusa. Poszli na zapiekanki z dodatkami :D:D:D. Vlad zamowil z dodatkami ale niestety jego wszystkie dodatki znalazly sie na nim samym poniewaz na wtyce mu zapiekanka wypadla z rak na niego :). Dzoz sikal po drodze w srodku miasta gdzies chyba pod sadem apelacyjnym ale co tam :D wracamy... spotykamy kolezanki primusa a ten sie kulturalnie zapytal macie moze papierosa :). Wrocilismy do kafe gdzie zostali: alien ronin 3 z tfb i proboszcz z kumplem. Zaczelismy znowu grac. Zagralismy kilka fajnych meczykow nawet chyba z 2 5v5 na dm1 :). Podczas przerwy bawilem sie w pirotechnika i palilem wlosy na nodze primusa :) o dziwo nie protestowal :) Primus w tym czasie palil papierosa i zar mu wypadl na pimpka a nastepnie na kanape gdzie siedzielismy. Ta sie zaczela palic :) ale po interwencji strazaka paranoida pozar ugaszono start w ludziach 0. Gdy gasilem kanape jakos dziwnie sie patrzyl na mnie Darek, ktory przyszedl nas pilnowac podczas naszej nieobecnosci. kolo 4 niektorzy zaczeli opuszczac kafe np primus... Na koniec nocki czyli kolo 5:30 ja vlad i maq zaczelismy grac w q3 :) oczywiscie jako wymiatacz wygralem z nimi do - :) hehe. Wyszlismy z kafe cyber jeszcze rozwalil maslanke jak wychodzil :P dzoz i maq poszli na autobus, a ja z reszta pod pomnik gdzie pstryknelismy sobie zdjecie pozegnalne i sie rozeszlismy w swoje storny ... Ogolnie bardzo fajna nocka, mam nadzieje ze nastepnym razem nie zabraknie bogiego kidmana eela, toxica; loodkow z przeworska i reszty ekipy z lezajska, Polaniec.... a moze jeszcze ktos nas odwiedzi :D nic jednym slowem GG :)


Ostatnio edytowano 28 sie 2003, o 02:09 przez par4noid, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 sie 2003, o 01:57 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, o 21:28
Posty: 250
Lokalizacja: Rzeszow
Karma: 0
Przeczytajcie i napiszcie czego brakuje to dodam i bones powiedzial ze jak skoncze pisac to zebym mu wyslal i on umiesci na q2.tv wiec sprezajcie sie chopaki :) btw. troche dalem duzo usmieszkow :P ale co tam lubie ;P
AAAA eelu :*** sie wpisal daj znac jak bedziesz mial dostep do neta ;) 3maj sie tam chopie. szkoda wielka ze Cie nie bylo... no nic takie zycie jeszcze raz pozdro i ucaluj zone :) klasyk


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 sie 2003, o 11:35 
Przyczajony

Dołączył(a): 24 lut 2003, o 21:51
Posty: 72
Lokalizacja: Stalowka/Wawa
Karma: 0
nom paranoid postarales sie :D , ale kid znowu zjebal :* hehe :D

_________________
Quake II R0X 4ever :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 sie 2003, o 11:37 
Przyczajony

Dołączył(a): 24 lut 2003, o 21:51
Posty: 72
Lokalizacja: Stalowka/Wawa
Karma: 0
tylko poczekajcie na zdjecia juz dzis popoluydniu bede je mial :D jeszcze tylko skanera zalatwie i wysle do bonesa :)

_________________
Quake II R0X 4ever :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 sie 2003, o 15:08 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2003, o 13:26
Posty: 767
Lokalizacja: RZ
Karma: 79
Para wypasiony ten pościk :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 sie 2003, o 16:45 
Przyczajony

Dołączył(a): 24 lut 2003, o 21:51
Posty: 72
Lokalizacja: Stalowka/Wawa
Karma: 0
hehe mam juz zdjecia :DDD wypasione sa :D chyba polowa z nich to jak walimy voodke :P 2 klisza bedziedzis dokanczana bo idziemy z pimpem znoof na 2 dniowa bimbe :D :lol:

_________________
Quake II R0X 4ever :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 sie 2003, o 19:41 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 18 kwi 2003, o 18:44
Posty: 383
Karma: 9
paranoid zapomniales dostac ze alien sie wyalienowal :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sie 2003, o 15:18 
Przyczajony

Dołączył(a): 24 lut 2003, o 21:51
Posty: 72
Lokalizacja: Stalowka/Wawa
Karma: 0
wlasnie niech alien opisze jego wersje nocki :P co bylo jak nas niebylo :P sfinka

_________________
Quake II R0X 4ever :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sie 2003, o 15:42 
Przyczajony

Dołączył(a): 12 lip 2002, o 00:18
Posty: 38
Lokalizacja: rzeszow
Karma: 0
Insekcik :D dawaj fotacze :P
przeciez kazdy wie ze jak nas nie bylo to bylo ksiadz probosza----> piesek <----- alien :DDD
pozdrawiam

_________________
Lubie......


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sie 2003, o 15:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 00:09
Posty: 2065
Karma: 63
heh szkoda, ze nie zagoscilem w Rzeszowie bo z checia bym sie napil tej vodeczki razem z wami. A tak btw rzuccie gdzies fotki to sobie obejrze. Pozdrawiam wsyskich quajkerow :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 35  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza