[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 16 kwi 2024, o 08:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 11:45 

Karma: 0
[quote="hanan"]oshokutdfachoci?

lucas to gj pojchal do errowa na 1/1
dostal strtzela od rippeta i nie wiem jak wyglad spleen

? 8O


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 11:46 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
wlasnie mi sie przypomnialo ze chyba spitfire z kims gral na edgu duela
z tym ze oboje mieli czity, walhacki i inne :D


A PERFORATOR JEST BEZSENSU W TETRISA !!!!!!!!!!!!!
to jest niemozliwe co on robil :o

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 11:56 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lut 2003, o 21:11
Posty: 281
Lokalizacja: White100k
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('anomal', 'w')lasnie mi sie przypomnialo ze chyba spitfire z kims gral na edgu duela
z tym ze oboje mieli czity, walhacki i inne :D [...]



dobra zabawa zabawa ale jaki Wy przyklad dajecie mlodziezy z klanow nizszych skillem, a oni was tak nasladuja a potem sa ekfety : nowe topici cheater, nex zbot itp. i sprawy zostaja niewyjasnione ze wzgledu na maskarade ip i trafiaja do Archiwum X :D
_________________
It`s life without perspective..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 12:06 

Karma: 0
dla sprostowania hana zadnego strzala nie dostalem gdyby nie spleen to pewnie by mnie tam rioper z kolega zabili a tak to nic nie bylo poszedlem do errora bo nie widzialem sensu siedzienai w cafe gdzie jest 3x wiecej ludzi niz kompow nie ma stolkow :D i ja wolalem sobie pograc duela z WICE MISTRZEM POLSKI niz zajmowac innym miejsce co chcieli pograc tp pic nie moglem bo samochodem o 3 godzinie musialem jechac do radomia zaluje ze nie bylo mnie przedwczoraj na melanzu ;/


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 12:27 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lut 2003, o 21:11
Posty: 281
Lokalizacja: White100k
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Lucas', 'd')la sprostowania hana zadnego strzala nie dostalem gdyby nie spleen to pewnie by mnie tam rioper z kolega zabili [..]


dobrze to zrozumialem - lupas malo wpierdol nie dostal ? :?
jak tak mozna co za hamstwo naszego pogromce skandynawskich zabujcow bic :D :D :D chyba wodka jednak miala w duzej mierze skutki uboczne u co poniektorych
_________________
It`s life without perspective..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 12:48 

Karma: 0
spoko luz nic sie nie stalo :D poprostu prostuje wypowiedz hanana


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 14:32 
Przyczajony

Dołączył(a): 19 cze 2003, o 00:03
Posty: 59
Lokalizacja: G D A N S K ! !
Karma: 0
Ogolem fajnie bylo ale bylo pare nie dopracowanych planow :D bre napisal juz naza przygode lesna !! r@fe uczono cie kultury w domu czy nie za bardzo ?? :D bo ty wjechales pod palac jak wielki kozak w najlepszym swoim dresie butami z klimatyzacja :D i przywitales sie tylko z czolowka polski :/ jestes jakis dziwny prubowales byc grozny ?? zreszta Ludzie liczacy sie w polsce i w europie tez dziwnie postapili zostawili jak to ujac .....yyyyy cala lameriade ( domyslam sie jak oni o nas mysleli :D ) i poszliscie w piz du :D A Hamster to juz wogole przegiol MUMIN JESTES !!!! DZIEKI I POZDRAWIAM WSZYSTKICH I BYLO FAJNIE !! GL

_________________
Q U A K E ] [ O W N S ! ! ! . . .
G G : 6 0 4 8 6 5 1


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 15:07 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lut 2003, o 21:11
Posty: 281
Lokalizacja: White100k
Karma: 0
pako to bylo do przewidzenia ze bedzie taki "podzial na grupki" drugi raz sie wynajmie stadion legii zeby wszysyc sie zmiescili komp kazdy swoj na trybunach polaczy sie kablami lana sie zrobi i sie grac bedzie :D:D:D

_________________
It`s life without perspective..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 15:13 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
uiop[oiuytguhio


Ostatnio edytowano 3 maja 2007, o 22:21 przez wns, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 15:22 

Karma: 0
Pako: r@fe uczono cie kultury w domu czy nie za bardzo ?? bo ty wjechales pod palac jak wielki kozak w najlepszym swoim dresie butami z klimatyzacja

Co ma moj ubior do kultury ?

Pako: i przywitales sie tylko z czolowka polski :/ jestes jakis dziwny prubowales byc grozny ??

Przywitalem sie ze wszystkimi. Reke podalem tym ktorych znalem. Jakos pcheli nie znalem wczesniej i nie widzialem nigdy na oczy, ale podszedl do mnie w piatek i pogadalismy chwile. Nie zapomnialem sie z nim przywitac. Z niektorymi nie chcialem sie witac. Tak cie boli ze nie uscisnales mi dloni ? (WTF?)
Przez prawie caly czas mojego pobytu bylem wyluzowany i nie mialem zadnej agrofazy (nie liczac akcji z hananem u handelka). W przeciwienstwie do innych ktorzy rozpierdalali smietniki w lesie i rzucali butelkami gdzie popadnie. Najpierw chlopcze spojrz na siebie a pozniej oceniaj innych. Smieszy mnie to, ze czekales dopiero az wrocisz do domu zeby mi o tym powiedziec. Nie prosciej byloby prosto w twarz ?

Pako: zreszta Ludzie liczacy sie w polsce i w europie tez dziwnie postapili zostawili jak to ujac .....yyyyy cala lameriade ( domyslam sie jak oni o nas mysleli ) i poszliscie w piz du

O czym ty piszesz ? Do lasu kabackiego jechali z wami Brejker, anomal, neveride, morph-x........
Reszta pojechala po prostu cos zjesc. Ja jechalem pociagiem ponad 5 godzin i mialem ochote wpierdolic cos cieplego przed piciem. Poza tym gdybysmy mieli was w dupie to niedzwonilibysmy zebyscie przyszli do amfiteatru. Tymbardziej, ze ze skrzynki piwa ktora kupilismy z mkuhem,piotrasem i lukashem wypilem moze ze dwa piwa. To jest ta kultura o ktorej wspominasz ?


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 15:25 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 14:59
Posty: 528
Lokalizacja: AwazsraW
Karma: 0
aaaa wlasnie wstalem....


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 16:23 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
o ile pako na fb jest taki dziwny :D to na zywo okazal sie spoko kolesiem :>


mnie rozwalil motyw jak dojechalismy z mkuhem/warem/lukashem jako ostatni, wszyscy juz czekali te 2 godziny i +/- wiedzieli kto jest kto

my przyszlismy do ekipy, przez 5 minut robilismy "cz3" z kazdym pokolei i za cholere nie wiedzialem kto do mnie cos mowi :D

jarek a kiedy idziemy ?
ej anomal a gdzie sa kabaty?
anomal a zrob nam opa (c) nev & kk :D
itp itd, kumalem kto jest kto dopiero jak spotkalismy sie wszyscy w amfiteatrze :X

===

wlasnie mi sie przypomnialo:

wychodze z kafe na dwor, patrze siedzi riven, obok mega kaluza, riven wogole nie kuma o co chodzi i patrzy w ziemie
obok niego siedzial 0ni i opowiadal mu cos o wakacja
spytalem po chuj wogole cos mowi jak riven jest w innym wymiarze a oni : bo jemu trzeba caly czas cos mowic, zeby sie nie zgubil or smth : O

:D

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 16:50 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 cze 2002, o 14:56
Posty: 805
Lokalizacja: G-wo
Karma: 1
pako z tego co pisze rafee i jezeli to wszystko jest prawda to jestes sux :D
anml to wes juz daj im te opy :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 16:57 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
sam jestes sux

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 17:03 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lut 2003, o 21:11
Posty: 281
Lokalizacja: White100k
Karma: 0
:D

btw. kiedy jakies filmiki gdzies beda ? :)

_________________
It`s life without perspective..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 17:06 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
sa w zipie przeciez

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 17:19 
Przyczajony

Dołączył(a): 19 cze 2003, o 00:03
Posty: 59
Lokalizacja: G D A N S K ! !
Karma: 0
wns i riquard was tam nawet nie bylo wiec wogole po huj sie udzielacie ....


RAfe ja nic nie mam do twojego ubioru bo mi nie przeszkadza kto jak sie ubiera !! a wogole, zaczeles nie potrzebnie filowac tylko wystarczylo powiedziec przyjechalem do wawy zeby zobaczyc sie z kolegami z irca badz z gry ktorych wylacznie tylko znasz!!!... Jesli cos zlego powiedzialem i cie to urazilo sory.... wiem ze szli z nami Bre, ANml , morph ...... nie mowie o nich oni poistapili wpozadku !! i to mi sie podobalo rownie dobrze mogli nas olac i pojechac sami ..... Dziekuje :)

_________________
Q U A K E ] [ O W N S ! ! ! . . .
G G : 6 0 4 8 6 5 1


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 17:31 
Fajny

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:59
Posty: 987
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 1
bez 2ch zgan rafee jest zajebisty koles (dal mi wygrac wlosers bracket na duel8 ;)), pako tez ale chyba za duzo na necie siedzi :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 19:04 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
poczytam pozniej bo musze jechac na dworzec, ale napisze jeszcze kilka fajnych textow jakie sie przytrafily w ciagu tych dwoch dni :) (zeby nie zapomniec zapisywalem w komie :P)

siedzimy w autobusie i oni opowiada jak to byl najebany dzien wczesniej
"szedlem sobie przez las, ping mi skakal..."

dojechalismy na rondo degola zeby zobaczyc sztuczna palme ktora stoi na srodku ronda.
NRG: eee w telewizji byla wieksza...
NRG troche ponarzekal i wspomnial ze ta palma jest sztuczna, na to ONI z wielkim rozczarowaniem w glosie: "TO ONA JEST SZTUCZNA? :("

siedzimy sobie w telepizzy i jemy pizze. ONI nie moze juz w siebie ani jednego kawalka wrzucic ale dzielnie zuje i przelyka przewracajac oczami. jak wiadomo oni dzien wczesniej mial zgona po alkoholu. slowem wyglada jakby mial to wszystko zaraz zwrocic. nagle otwiera buzie i mowi: "ej kurwa znowu mam zgona" (po pizzy :D)

gadamy sobie o wawelu, jako ze riven jest z krakowa no i ONI dorzuca swoje 5 groszy: "EJ A NA WAWELU ROBIA CIASTKA?"

NRG jeszcze uzupelni bo ja mam w komie zapisane jeszcze ale nie wiem o co dokladnie chodzilo :P

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Ostatnio edytowano 13 lip 2003, o 23:37 przez neveride, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 19:06 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
no i jeszcze jeden. ja i piotras wchodzimy do sklepu. kupujemy sobie rozne rzeczy. piotras podchodzi do sprzedawczyni i prosi o batona grzeskopodobnego. babka mu podaje. najebany piotras rzuca 5 zloty i mowi "niech pani reszty nie wydaje bo i tak jej nie jestem w stanie zabrac"

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza