[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 16:24

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 19:12 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
aaaa no i powiedzcie mi kto kurrwa nam podpijal nalewki?!!?! ja z kk i z 3 osoba do towarzystwa wypilismy okolo 10 butelek. ale to jest nie mozliwe zeby to tak sszybko nam znikalo!!! ktos nam musial podpijac. dlatego prosze go po dobroci zeby sie przyznal, to nie zostanie uszkodzony :]
respect dla wszystkich ziomali ktorym kcialo sie przyjechac z tak daleka. wszyscy jestescie zajebisci : ***

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 19:18 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 cze 2002, o 14:56
Posty: 805
Lokalizacja: G-wo
Karma: 1
anml chodzilo mi o to ze on jest sux bo kurwa sie zali na boardzie ze r@fee mu reki nie podal , omfg


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 20:44 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('PaKo', 'R')Afe ja nic nie mam do twojego ubioru bo mi nie przeszkadza kto jak sie ubiera !!

Stary o czym ty mowisz ? Najpierw mi wyjezdzasz ze ci sie moje buty i spodnie nie podobaja a pozniej ze nic do tego nie masz ? Idz do lekarza


$this->bbcode_second_pass_quote('', '
') a wogole, zaczeles nie potrzebnie filowac tylko wystarczylo powiedziec przyjechalem do wawy zeby zobaczyc sie z kolegami z irca badz z gry ktorych wylacznie tylko znasz!!!...
Dobrze tato, nastepnym razem zamelduje wczesniej ze jade sie spotkac tylko z tymi ktorych nie znam

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 22:05 
ZamaskoOwany

Dołączył(a): 3 kwi 2003, o 12:13
Posty: 5420
Lokalizacja: Krak
Karma: 224
:D dobre dobre


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 23:01 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lut 2003, o 21:11
Posty: 281
Lokalizacja: White100k
Karma: 0
neveride ta akcja z piotrasem batonem i 5zl r0x ;] mamy takie przypadki u siebie z kumplami ale fajnie poczytac jak na zjezdzie takie sie zdarzaja :D:D:D


rafee wyluzuj, widac po Twoich postach ze jestes inteligentny i nieco porywczy i zapewne spoko koles z ktorym sie zajebiscie gada poprostu riqard troche odpisal nie tak jak trzeba nie udalo mu sie widocznie to co chcial osiagnac przez tego posta, bylo minelo zakonczcie w koncu moze na nastepnym zjezdzie razem bedziecie pic piwko :)

_________________
It`s life without perspective..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 23:04 

Karma: 0
mowilem do pako a nie do rysia


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 23:14 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lut 2003, o 21:11
Posty: 281
Lokalizacja: White100k
Karma: 0
yy sorry xywy mi sie pomieszaly :)
Riqard mam nadzieje ze sie nie gniewasz :] chodzilo mi o Pako

_________________
It`s life without perspective..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 23:23 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2003, o 20:50
Posty: 439
Lokalizacja: z ziemi
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', '
')
Przywitalem sie ze wszystkimi. Reke podalem tym ktorych znalem. Jakos pcheli nie znalem wczesniej i nie widzialem nigdy na oczy, ale podszedl do mnie w piatek i pogadalismy chwile. Nie zapomnialem sie z nim przywitac. Z niektorymi nie chcialem sie witac. Tak cie boli ze nie uscisnales mi dloni ? (WTF?)


a mi reke podal bo go wzialem z zaskoczenia :D ogolnie nie wiem co wy sie jeszcze tak ekscytujecie zachowaniem rafa? kon jaki jest kazdy widzi. pako sadze ze tam bylo innych wartosciowych ludzi ze osobe rafa mogles sobie spokojnie odpuscic.
btw ktory to byl ten taki rozkoszny koles-skejcik co mial tak zajebiscie napuchniete oczy od ziola i ciagle chodzil na lekkim zwieszeniu? brejker pamietasz o ktorego mi chodzi? bo to moj idol od dzis :P
a btw szczegolne pozdrowienia dla brejkera i handelka z ktorymi mialem okazje troche dluzej pogadac, a dla reszty milo bylo was poznac.
anomal twoje dresy budza respekt :D

a i sorry ze zawiodlem was i nie mialem szabli ze soba bo wszyscy jakos na powitanie pytali sie o nia ;)
_________________
pana okrasc wstyd, ksiedza nie szkoda, a zyda zasluga :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 23:45 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lut 2003, o 21:11
Posty: 281
Lokalizacja: White100k
Karma: 0
gollum nie zaczepiaj dresow anomala :)

ale na nastepny zjazd wez szable bo ja bede to mi pokazesz pare sztuczek co potrafisz chytry

_________________
It`s life without perspective..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 23:56 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
nrg, neveride, morfix, pchela, riven, oni stoimy pod palacem i czekamy na ibo, piotrasa i flapjacka ktorzy poszli kupic bilety. odjazd o 21:50 a bilety poszli kupic o 21:15. do ok 21:35 nie wrocili wiec zaczelismy sie denerwowac. jako ze pociag mial odjezdzac za 10min poszlismy na dworzec pod kasy. wzielismy ich bagaze (caly czas je mielismy ze soba bo jak szli po bilety to nam je zostawili) i poszlismy. nikogo nie moglismy znalezc wiec pomyslelismy ze poszli na peron. tak tez uczynilismy. na rozkladzie napisane ze odjazd z peronu 2. zeszlismy na stacje ale nikogo tam nie znalezlismy. czekamy z ich bagazami troche poddenerwowani, oni i nrg juz wsiedli do pociagu a my nie wiemy co mamy robic. pchela i ja wypatrywalismy ich wzrokiem a riven z morfixem postanowili zadzialac. teraz scena jak z filmu. patrze sie na zegar i godzina z 21:48 zmienia sie na 21:49. ani sladu reszty z 3miasta. riven i morfix udali sie predko na ruchome schody i szukali ich z gory. biegali w kolko i nie wiedzieli co robic. do odjazdu zostalo ok 40s. riven looknal na peron czwarty a tam nienerwowi: flapjack, piotras i ibo. riven zaczal drzec morde na caly peron zeby przybiegli jak najszybciej. na to luzna ekipa udala sie spokojnym chodem w jego kierunku. dopiero zaczeli biec, gdy uslyszeli ze ich pociag odjezdza za 30s. ibo zbiegal po ruchomych schodach przeskakujac po 4 stopnie. ja i pchela zaczelismy rzucac im bagaze i szybko wskoczyli do pociagu. gwizdek na odjazd zabrzmial jakies 5s pozniej. majac bilety na 2 klase rozgoscili sie w pierwszej.
OMG czy ktos kuma jak mozna stac nienerwowo bez swoich bagazy na nie swoim peronie z wylaczonymi komorkami? zapytajcie sie piotrasa flapjacka i ibo - tylko oni znaja odpowiedz na to pytanie.

ps: gdy szukalismy flapjacka ibo i piotrasa zgubil sie jeszcze oni, ale on mial wlaczony tel wiec szybko sie znalezlismy.

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Ostatnio edytowano 13 lip 2003, o 23:56 przez neveride, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2003, o 23:56 

Karma: 0
handelek ma zajebisty miecz na chacie i figurki warhammera :O
I psy ma fajne i zajebisty TARAS :D :D :D :D
ale ma chujowe pingi na coolnetach :F


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2003, o 00:44 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 14:59
Posty: 528
Lokalizacja: AwazsraW
Karma: 0
Wiesz nie mozna miec wszystkiego.... :D :D :D
ale i tak was jade 0X 0X 0X 0X 0X


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2003, o 03:50 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
http://www.astercity.net/~tobik/pingpong.swf
tez jedna z wazniejszych chwil u handelka


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2003, o 04:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:02
Posty: 2851
Lokalizacja: Gdansk
Karma: 7
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', ' ')majac bilety na 2 klase rozgoscili sie w pierwszej
- :D i dopiero po 3h kanar przylazl i nas wyjebal


ps: gdy szukalismy flapjacka ibo i piotrasa zgubil sie jeszcze oni, ale on mial wlaczony tel wiec szybko sie znalezlismy.
- dryndnolem do niego i sie okazalo ze stoi 5 metrow od nas na srodq dworca :S


juz w pociagu:

ja z onim siedzimy w przedziale i gadka jak by tu ich znalesc (ibo, piotrasa i flapa)
oni: daj nr kom. do flapa - jednak kilka min wczesniej padla flapowi bateria..

dalej myslimy co by tu zrobic :

ja: a ibo jaka ma siec ???
oni: mysli mysli, SDI sfinka


Jak dla mnie bylo calkiem sympatycznie ;) dzieki hananowi wiem jak sie je pasztet i ketchup :DDDDDDDDD

dobra 5 rano ide spac, moze jak sie wyspie to cos sie przypomni
_________________
"ja chodze do Leszka Czajki tego co czesal do Idola"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2003, o 08:59 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
$this->bbcode_second_pass_quote('gollum', '
')btw ktory to byl ten taki rozkoszny koles-skejcik co mial tak zajebiscie napuchniete oczy od ziola i ciagle chodzil na lekkim zwieszeniu? brejker pamietasz o ktorego mi chodzi? bo to moj idol od dzis



PYRO !!!!!!!!! :D:D:D
_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2003, o 10:03 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:40
Posty: 79
Lokalizacja: Torun
Karma: 0
Wszyscy sa juz pod palecem kultury i rafee wypatrzyl ekipe z opola i text
O KURWA ŁYSY W DRESACH!!!! :D:D:D:D

Puzniej ktos nie pamientam dokladnie kto puscil text :
Ej a anomal to chyba od 3ch zjazdow jest w tych samych dresach :D

<ONI> Zainstalujcie mnie u neverrajdera bo nie dojde
<ONI> Odejdzcie bo musze zdjac simloka (chodzilo o to ze cche puscic pawia)

_________________
_________ :lol:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2003, o 10:37 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2003, o 17:22
Posty: 25
Lokalizacja: WaWa
Karma: 0
Takie rzeczy co sie wydazyly przez ten "wekend" to normalnie (jak neveride powiedzial) akcje jak z filmu.
Ale mi sie podobal zlot BYLO SUPER :) :)
Tylko bylem troche zmeczony poszukiwaniami w lesie (zaginionych) :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2003, o 12:09 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 15:07
Posty: 263
Lokalizacja: Gda
Karma: 8
BYŁO GRUBO!!! :D
A tak wogole jak ja wracalem z PaKo pociagiem to tez wbilismy sie do 1 klasy tylko ze nas kanar wyjebal po 2 godzinach :P
A my bylismy tak zmeczeni ze juz mielismy wyjebane na wszystko i polozylismy sie przy kiblu [przy tym zlaczeniu wagonow] i tam spalismy na ziemi :P

Ale nic nie przebije kolesia ktory biega po paciagu z jakas siatka i sie krzyczy takim bekowym glosem:

PIWO JASNE, PIWO CIEMNE, PIWO PIWOOO!!!!

Koles mnie zmiazdzyl! :D

_________________
tam jestem:
www.facebook.com/sumastylimati
www.instagram.com/sumastylimati


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2003, o 13:08 
Slaby koles

Dołączył(a): 9 lis 2002, o 21:35
Posty: 10
Lokalizacja: Gda
Karma: 0
Przechuj byl ten zjazd ! Jedyne co nawalilo organizacja, ale to raczej normalne =). Las Kabacki pamietam w miare caly, bylo extra super fajnie, wszyscy napierdoleni, Warrior robil fotki i bylo super ! MORPH-X zlal sie w majty w tym lesie =) ( co widac na fotce gdzie stoje ja morph ibo na rekach morpha i slider ). Nastepny dzien, zero kaca, 2 piwa po otworzeniu oczu i znowu chujowa organizacja hgahaha =), jak juz dotarlismy pod palac wszyscy ok 19 to sie okazalo ze wszyscy nie pogramy bo kafejka jest za mala ! Ale potem zaczal sie SUPER MELANZ ! po ktorym schudlem jakies 10kg i tak mnie glowa napierdalala !, ze normalnie zlituj sie Panie Boże. Pilem nalewki z KK, neveriderem i Rivenem, bylo ostro tylko potem film mi sie urwal i nie pamietam co bvylo dalej !
Jak sie obudzilem to mnie qrwa ( jak wspomnialem wczesniej ) GLOWA NAPIERDALA NIEZIEMSKO ! U moprha na chacie spedzilem 1.5 h lezac w wannie ! ZJAZD BYL MLODZIEZOWY NA MAXA !!!!! Kazdy kogo nie bylo niech zaluje, bo bylo czego !

WYGRALEM Z RAFEE'M W Q3 !!!!! ZMIAZDZYLEM GO !!!! I TO JEGO G % P !
[b] WSZYSCY LUDZIE BYLI ZAJEBISCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POZDROWIENIA DLA 2A MORPHA VENERIXERA =) DEXTERA, LUDZI KTORYCH POZNALEM NA URSUSIE I CALEJ RESZTY ZGROMADZONEJ NA ZJEZDZIE !!!!!!!!!!!!!![/i]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2003, o 13:14 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:40
Posty: 79
Lokalizacja: Torun
Karma: 0
Pitrek ogolnie dopshe ze nie pamientash tego momentu na kanapie bo cala cafe plakala ze smiechu :D

_________________
_________ :lol:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza