[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 16:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2003, o 13:46 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
wtf


Ostatnio edytowano 21 kwi 2007, o 11:19 przez wns, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 kwi 2003, o 17:45 
Cukierkowy

Dołączył(a): 14 lip 2002, o 21:33
Posty: 181
Karma: 9
"by sie szarpnelo" hyhy ta szarpnijcie sie!

_________________
jest tam pomidor?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 maja 2003, o 21:12 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
stronka turnieju
http://kubus.rulez.pl/~v3non/turniej.html[/url]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 maja 2003, o 22:35 
Cukierkowy

Dołączył(a): 18 sie 2002, o 20:48
Posty: 187
Lokalizacja: Kolbudy /k. Gda
Karma: 0
w sumie to bym sie chyba tesh wyrwal [wdarl] do timu z 3miasta :o tylko kiedy to by mialo gdzies byc?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 maja 2003, o 22:58 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
jest duza szansa ze i aK sie pojawi :)

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2003, o 08:06 
cz:EE
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2002, o 10:49
Posty: 1839
Lokalizacja: Bruksela
Karma: 50
hm.. no wiec tak. Ja uwazam ze fajna sprawa byla by gdyby mozna by sie bylo spotkac na takim zlocie :) 120 kompoow (niezle sprzety) to musi byc niezla cafeja. 120 kompoow daje duze mozliwosci i bezproblemowo moznabybylo grac nawet 10 czy nawet wiecej meczy jednoczesnie wiec jesli chodzi o sprawy techniczne to zaplecze calkiem calkiem.

Gdyby przyjechalo powiedzmy jakies 40 lub wiecej osoob to juz jest niezla ekipa i do grania i do chlania :D.
Jesli takie cos by wypalilo to kiedys w jakis weekend mozna by sie pokusic o zorganizowanie tam jakis "mistrzostw" bo wtedy lanowo wszyscy maja roowne szanse i nie ma nazekania na lagi wtyxy czy cos takego poprostu kazdy ma rowne bardzo dobre warunki do gry.

Generalnie pomysl jest niezly tylko trzeba by bylo juz jakies konkrety ustalic bo jakby na to nie patrzec zaniedlugo wakacje a te trzeba zaplanowac duzo wczesniej zeby wszystko poustawiac i podogrywac (wyjazdy, kolonie, obozy (pracy :P) i dla tych co zamiezaja pracowac zeby tak poustawiali zeby mogli byc ).

Przy takiej cafee 120 kompow to wszystko dalo by rade poustawiac i rozegrac wszystko w jednym dniu !!! ale mysle ze 1 dzien to malo a 2 to bylo by w sam raz, biorac pod uwage ze wiekszosc ludzi musialoby przejechac pol polski zeby sie tam znalezc. chwilke odpoczac, zjesc cos potem zabrac sie do grania , potem wieczorek zapoznawczy :D :D :D male co nieco, moze wypad na miasto :) a z ranca do domow.

Nie wiem ale moglo by byc calkiem calkiem jesli zjechala by sie duza ekipa :) poprostu FUN FUN FUN.

Dajcie znac jak sie zapatrujecie bo ten topic jakos tak marnie sie rozwija a czas nam ucieka :(. Pozdroowka :) :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2003, o 10:28 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
a na 2 dzien duele : )

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: imo
PostNapisane: 10 maja 2003, o 11:19 
Cichociemny

Dołączył(a): 30 sie 2002, o 16:07
Posty: 140
Lokalizacja: M-c
Karma: 0
no ja mam nadzieje ze to wypali i te kilkanascie timow wbije na turniej. meser ma racje czas mija a do organizowania zostalo jeszcze masa rzeczy wiec roboty jest full. po 1 termin jak juz kolega meser nadmienil zeby mozna to jakos ustawic aby najwieksza liczba osob mogla przyjechac bo wiadomo ze nigdy nie da sie pogodzic wszystkich , ja proponuje np mi najbardziej pasuje koniec lipca, poczatek sierpnia jesli wszyscy zainteresowani wypowiedza sie na temat terminu bedzie mozna juz mniej wiecej ustalac 2 sprawa ilosc tych klanow imo im wiecej tym lepiej, a nawet dobrze by bylo gdyby np ci co maja w klanie 12 lub wiecej osob wystawili 2 squady i juz wiecej meczy i kasy na wpisowe :] ale tzreba tez zabezpieczyc sie przed klanami jedniodniowymi jakis a i b zaloza klan c i sie zglosza a na 2 dzien juz ich nie ma. na to tez tzreba zwrocic uwage. jak juz te 2 sprawy zostana zalatwione to juz z gorki system rozgrywek itp. a propos tego pomyslu zeby to trwalo 2 dni to imo jest b. dobry tylko dobrze by bylo miec jakies informacje na temat zakwaterowania chyba ze w kafe rozloza jakies lezanki :] mam nadzieje ze to wypali. na scenie q3 caly czas sa jakies turnieje wiec nic sie nie stanie jesli takie cos bedzie. jesli sa mozliwosci lokacja jest w miare w centrum kraju, warunki dobre wiec co nam szkodzi sie tam wybrac ?

_________________
Ja nie moge sobie pozwolic na mniej niz mx310 bo liczy si


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: imo
PostNapisane: 10 maja 2003, o 11:21 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
$this->bbcode_second_pass_quote('Spitfire', 'n')a scenie q3 caly czas sa jakies turnieje


zalatw glupie 1000zl na nagrody to turniej q2 bedzie co 2miesiace
_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2003, o 11:34 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 cze 2002, o 14:56
Posty: 805
Lokalizacja: G-wo
Karma: 1
qfakiem 2 juz dawno przestali sie interesowac sponsorzy, ekhm ... nigdy nie zaczeli ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: imo
PostNapisane: 10 maja 2003, o 11:46 
Cichociemny

Dołączył(a): 30 sie 2002, o 16:07
Posty: 140
Lokalizacja: M-c
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('anomal', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Spitfire', 'n')a scenie q3 caly czas sa jakies turnieje


zalatw glupie 1000zl na nagrody to turniej q2 bedzie co 2miesiace

ja wcale nie chce zeby turnieje byly co 2 miesiace wystarczy raz na 4 lata czy to cos zlego? pozatym wiadomo ze q2 nie jest tak popularne jak q3 ale nie oznacza to ze nie mozemy sobie zorganizowac turnieju 4fun, dla wlasnej satysfakcji. jesli nie podoba ci sie porownanie do q3 to mozna wziasc to pod uwage turniej ctf w bialymstoku nie wiem dokladnie kiedy sie odbywa ale chyba dosyc regularnie chetni sa i jakos to ogranizuja. mam nadzieje ze chociaz jeden takie turneij q2 uda sie zorganizowac
_________________
Ja nie moge sobie pozwolic na mniej niz mx310 bo liczy si


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2003, o 12:30 
cz:EE
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2002, o 10:49
Posty: 1839
Lokalizacja: Bruksela
Karma: 50
nie wiem czy jest sens porownywania sceny q2 do sceny q3 lub cs bo to mija sie z celem. aczkolwiek wyobrazcie sobie nagle zlot gdzie pojawia sie 100 osobowa ekipa i np 25 4 osobowych timow (z jednego klanu np 2/3 timy tez spoko good idea) . uczestniczenie w takiej imprezie jest juz samo w sobie duza satysfakcja nie mowiac juz o graniu i spotkaniu sie ze znajomymi ktorych zna sie bydzmoze tylko z neta.

Co do tych lezakow czy czego tam to nie wiem jak by to bylo nie wiem czy poprostu cafee jest w satnie takie cos wykombinowac :/ chyba ze np chlopaki z lodzi dogadaja sie z jakims wiekszym przedszkolem ( bo w przedszkolu jest takie cos jak pora lezakowania wiec i lezaki by byly btw.szkoda ze lezakowania nie ma na polibudzie :/ :D) w formie rekompensaty moze im zaproponowac zeby dzieciaki zrobily jakis tam plakacik ktory bedzie wisial podczas turnieju, mozna jeszze pocisnac bajery ze na turnieju bedzie duzo ludzi, jakas tamgazeta sie tez napewno zainteresuje , jakies radio moze i jakas regionalana tv wiec dyrekcja przedszkola byla by wniebowzieta gdyby jej "BANER" wisiał na turnieju a podczas gadania z organizatorami wymieni sie ich przedszkole jako tam jakis pomagaczy jak ich tam nazwac. poprostu mieli by darmowa reklame.

Na takiej samej zasadzie mozna by sie wybrac do jakis supermarektoow (tesco, real geant nie wiem jakie tam jeszcze) i zaproponowac na takich samych zasadach ze my jako organizatorzy dajemy im miejsce na reklame gdzies tam oni w zamian daja soki, kawe cherbate (piwo w co watpie) jakies przekaski czy jakos.

tak samo z zarciem (pizza, jakies hamburgery ) mysle ze jak sie pochodzilo by to znalazlo by sie kilku sponsorow. Pod warunkiem dobrej organizacji i zapowiezdi naprawde wiekszego zlotu niz 25 osob. musialo by to zakrawac na naprawde duza imprezke :D :D :D

Pomysl podalem, sam kiedys tak cos organizowalem wiec mysle ze jesli przejdzie sie po 10 sklepach/pizzzeriach czy costam to moze 10% czyli 1 by na to poszla a to juz cos. potem idziemy do nast i mowimy tak jak jest i dodatkowo ze juz 1 pizeria sie zgodzila, wiec oni mysla ze jak tamci widza w tym jakis biznez to moze i my zaryzykujemy i tak sie zaczyna krecic :)

Co do terminu to uwazam ze srodek wakacji jest chybionym pomyslem ze wzgledu na .... srodek wakacji :DD myslalem raczej o ost tygodzniu moze 2 tyg przed koncem wakacji. bo wtedy all ludzie zaczynaja sie zjezdzac na chate. uczniowie od 1 wrzesnia szkola studenci sesja :D :D :D :D wiec to bylby good termin. ewentualnie poczatek wakacji ale to mniej :/ jako ze bylby to koniec wakacji to bedzie duuuuuuzo checi do grania i wiele do opowiadania o wakayjnych przygodach :)

okz naarzie tyle. czekam na replay jakis organizatoroow bo bardzo chetnie pomoge (w mire mozliwosci czasoych af korz) okz czekam na nast komentarze


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: re
PostNapisane: 10 maja 2003, o 12:45 
Cichociemny

Dołączył(a): 30 sie 2002, o 16:07
Posty: 140
Lokalizacja: M-c
Karma: 0
tak tylko kto tym sie zajmie tam w lodzi ? jakos odpowiedzi narazie nie widac tylko ja i meser miedzy soba wymieniamy komentarze. w sumie pomysl z tymi pizeriami jest dobry ale czy to wypali to watpie a propos terminu podalem taki bo pod koniec wakacji na 90% nie bede mogl i tamten termin by dla mnie bardziej pasowal wiec dobrze by bylo gdyby wiecej osob wypowiedzialo sie w tej sprawie dobrze by bylo gdyby clowie pogadali z klanowiczami co i jak i ustalili termin ktory termin by im bardziej pasowal. trzeba szybciej to organizowac zeby sie nie okazalo ze jest juz za pozno i z calego turnieju nici.

_________________
Ja nie moge sobie pozwolic na mniej niz mx310 bo liczy si


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2003, o 13:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
jakikolwiek termin w wakacje to i tak minimum 1/4 chetnych odpadnie.
termin najlepiej narzucic odgornie, bo i tak zawsze beda niezadowoleni.
messer troche fantazjuje z tymi przedszkolami itp.
zeby cokolwiek sie udalo zorganizowac poza sama kafejka potrzebne sa obrotne osoby z lodzi.

ale mowie... dopoki sie nie ustali terminu to robienie czegokolwiek mija sie z celem...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2003, o 14:32 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 wrz 2002, o 14:15
Posty: 148
Lokalizacja: Przeworsk
Karma: 0
14 - 29 lipca mam oboz, poza tym terminem mam cale wakacje wolne :ok:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2003, o 15:02 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
po co jakies lezaki - wystarczy spiwur
i mysle ze synth tez sie pojawi
ja i warrior - raczej tak
scooby mysle ze tez
assasin mysle ze tez
mik nie wiem kiedy bedzie avaible


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2003, o 15:32 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
robie nowa strone bo ta to tylko tak dla picu. Nowa bedze zawierac wszytskie info o turnieju


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2003, o 15:35 
Cichociemny

Dołączył(a): 30 sie 2002, o 16:07
Posty: 140
Lokalizacja: M-c
Karma: 0
no z tymi lezakami to sobie meser ironizowal troche, ale ogolnie chodzilo mi o "lezanki" czyli miejsce gdzie sie lezy moze to oznaczac np materac i spiwor to tak dla jasnosci. btw zna ktos kogos z lodzi kogo mozna by zaprząc do tej roboty wiem ze Bart kreci sie przy tej acfe ale watpie zeby sam organizowal promocje przydaliby sie jacys ludzie do tego

_________________
Ja nie moge sobie pozwolic na mniej niz mx310 bo liczy si


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2003, o 16:59 
Fajny

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:59
Posty: 987
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 1
czy jakikolwiek sponsoring jest potrzebny ?
nie wystarczy cafe zarezerwowac i grac ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2003, o 18:39 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
nie kazdy pojedzie pol polski zeby sobie pograc i stracic kase

scoob np przejechal cala polske, wygral 5 baniek i wrocil nad morze
ale jak mu powiedzialem ze jest 2 edycja uninet cup to juz nie chcial jechac ...

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza