[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 13:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ZLOT GDAŃSK 2010 ! MUSISZ TU BYC !
PostNapisane: 14 sie 2010, o 00:20 
Cukierkowy

Dołączył(a): 7 mar 2009, o 14:14
Posty: 191
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 6
No nic wlasnie wrocilem od chlopakow!
Na ta chwile byl:adi,pretor,faint,siarusek,dza,ibo,jol,sonic,ktos tam jeszcze (zapomnialem)czekaja na chlopakow ze slaska i na siwego!
Jutro od 16.00 ogien wielka impra :D klasyk

_________________
Kto się pizdą urodził kanarkiem nie umrze!!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ZLOT GDAŃSK 2010 ! MUSISZ TU BYC !
PostNapisane: 14 sie 2010, o 04:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 13:47
Posty: 2926
Lokalizacja: 3m
Karma: 52
Wlasnie wrocilem , bo kurwa jebane sprawy na rano mam , :D wszystkie mordy widzialem :DD i kurwa te stanie na ulicy jak lesne ssaki :F:F:F: do pozniej ogien :))

_________________
-,-


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ZLOT GDAŃSK 2010 ! MUSISZ TU BYC !
PostNapisane: 14 sie 2010, o 07:37 
Cukierkowy

Dołączył(a): 7 mar 2009, o 14:14
Posty: 191
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 6
To wyjdzie na to ze chlopaki dzisiaj nie beda miec sily :bij:
Ja tez wlasnie jade zalatwiac sprawy :cry:

_________________
Kto się pizdą urodził kanarkiem nie umrze!!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ZLOT GDAŃSK 2010 ! MUSISZ TU BYC !
PostNapisane: 15 sie 2010, o 11:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2002, o 18:43
Posty: 2441
Lokalizacja: Słupsk
Karma: 63
wlasnie wrocilem do domu :D

bylo FAJNIE :D

szerokiej drogi tym ktorzy musza dojechac do domu :D

pozdrawiam :D

_________________
Killer aka houxay


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ZLOT GDAŃSK 2010 ! MUSISZ TU BYC !
PostNapisane: 15 sie 2010, o 11:16 
Cukierkowy

Dołączył(a): 7 mar 2009, o 14:14
Posty: 191
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 6
A ty killer o ktorej pojechales ze juz w domu jestes :shocked!:
No nic popijawa byla, pogadane i byle do nastepnego razu :D

_________________
Kto się pizdą urodził kanarkiem nie umrze!!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ZLOT GDAŃSK 2010 ! MUSISZ TU BYC !
PostNapisane: 15 sie 2010, o 11:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2002, o 18:43
Posty: 2441
Lokalizacja: Słupsk
Karma: 63
po 8ej mialem skm do slupska to sie odrazu zabralem :D

_________________
Killer aka houxay


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ZLOT GDAŃSK 2010 ! MUSISZ TU BYC !
PostNapisane: 15 sie 2010, o 14:00 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:15
Posty: 464
Lokalizacja: Pruszcz Gd (PRG)
Karma: 27
Grubo było, fajna imprezka i do nastepnego panowie :D mam nadzieje ze szybko te zdjecia i filmiki zgraja :P :piwo:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ZLOT GDAŃSK 2010 ! MUSISZ TU BYC !
PostNapisane: 15 sie 2010, o 14:04 
Cukierkowy

Dołączył(a): 7 mar 2009, o 14:14
Posty: 191
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 6
No nic czekamy na opis chlopakow !wlasnie wracaja do domu!Jeszcze jakies 8 godzin i sa na miejscu :bij:

_________________
Kto się pizdą urodził kanarkiem nie umrze!!!


Ostatnio edytowano 15 sie 2010, o 17:48 przez ZeT, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ZLOT GDAŃSK 2010 ! MUSISZ TU BYC !
PostNapisane: 15 sie 2010, o 16:17 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 12:11
Posty: 201
Lokalizacja: (__o__)
Karma: 2
grubo bylo, thx adi za hospitality i thx tym, ktorzy dotarli:D w piatek q2zajezdnia a wczoraj q2plaża. jedziemy na slunsk, jeszcze 369km do kato a navi caly czas mowi, ze jestesmy poza trasaa :(

(@bY friq)
na szczęscie friq ma jeszcze ponad 600 km do domu :D:D:D:D:D
po 1 nie jestem lamy ze slaska tylko z malopolski a dokladniej z sądeczyzny , ogolnie gdy zobaczycie zdj to wam sie lezka w oku zakreci , aaa i feri troche nie pamieta z wczoraj takze w nic mu nie wierzcie :D:D ,organizacja na celujacy , Adi zapewnil nam rozrywke przez cale 3 dni , btw Ibo albo Jol mam wasza zapalniczke :D

_________________
danio waniliowe


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ZLOT GDAŃSK 2010 ! MUSISZ TU BYC !
PostNapisane: 15 sie 2010, o 17:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
dobranoc ! :DDDDDDDDD

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ZLOT GDAŃSK 2010 ! MUSISZ TU BYC !
PostNapisane: 15 sie 2010, o 18:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2002, o 18:43
Posty: 2441
Lokalizacja: Słupsk
Karma: 63
jak czarna to moja :D :D

_________________
Killer aka houxay


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ZLOT GDAŃSK 2010 ! MUSISZ TU BYC !
PostNapisane: 15 sie 2010, o 19:19 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 paź 2006, o 15:26
Posty: 4
Karma: 0
Dobrze było :D Jak się zbiorę to wrzucę gdzieś foty, ale rewelacji to nie ma, bo było ciemno wpizdu. Najlepiej wyszło zdjęcie Agenta z... może lepiej niech sam się określi czy mam je wrzucać :mrgreen: No i jak zwykle thx Adi za organizacje :piwo:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ZLOT GDAŃSK 2010 ! MUSISZ TU BYC !
PostNapisane: 15 sie 2010, o 21:50 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
GDZIE JEST KRZYZ?!

co prawda poznalem tylko 1 mape, Q2zajezdnia ale i tak bylo zajebiscie, do nastepnego razu :D

feri, wiecej jednostek xD

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ZLOT GDAŃSK 2010 ! MUSISZ TU BYC !
PostNapisane: 16 sie 2010, o 08:57 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 8 sty 2005, o 12:43
Posty: 380
Lokalizacja: Gdynia
Karma: 10
q2 zajezdnia rox :D TAJFUN ROXOR !!!!! :D

_________________
Ziooomboooooj


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ZLOT GDAŃSK 2010 ! MUSISZ TU BYC !
PostNapisane: 16 sie 2010, o 12:32 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:15
Posty: 284
Lokalizacja: 3MIASTO
Karma: 8
czemu Cie dza nie bylo drugiego dnia? :shocked!:

_________________
Elite Mates rox ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ZLOT GDAŃSK 2010 ! MUSISZ TU BYC !
PostNapisane: 16 sie 2010, o 12:58 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:28
Posty: 186
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 3
Wyjechalem z domu kolo 13,30 kierujac swoj pojazd do sasiedniego Zabrza po Reniego. Po krótkiej rozmowie i ustaleniu wstępnego planu działania udalismy sie dalej do odleglych o 30km Katowic odebrac z dworca Feriego i Friqa ktorzy przyjechali pociagiem z Krakowa. Te dwie palki dotarły juz mocno zrobione Whiskey wiec przywitanie bylo sowite a dalsza podroz zapowiadala sie malowniczo. Kochane zakorkowane śląskie drogi podniosły nam nieco adrenaline ale wkoncu po 1,5h udało sie ruszyć " na pełnej " (w zbiciu cisnienia pomogły inhalacje zdrowotne ). Podróz do Gdańska pomimo deklarowanych przez nawigacje 7 zajeła 9h ( hello Włocławek i remonty dróg - ruch wahadłowy). Feri rozbawił po drodzę kierowców 50 aut pokazując im FUCK YOU. Bajka.

Na miejsce dotarlismy o 00,30 , na gdańskiej starówce przywitała nas część ekipy ( wole nie wymieniac narazie bo nie jestem na 100% pewny kto był tam a kto pozniej na miejscowce). W kazdym badz razie wszystkim przewodził Adi. Juz pierwsze wrazenie było mega pozytywne - weseli , usmiechnieci , chetni do wspołpracy melanzowej. :D Poprzytulalismy sie , wymienilismy usciskami , zoorganizowalismy alko ( hi Siwy ) i ruszylismy zainstalowac do pobliskiego hostelu. Po 15min bylismy spowrotem na miejscowce (malowniczo polozona, bezludna zajezdnia autobusowa tuz kolo Motławy) gdzie poznalismy całość ekipy. Nie chce nawet probowac wymieniac wszystkich mam nadzieje ze sami sie wpisza :D W kazdym badz razie pilismy , gadalismy , smialismy sie , inhalowalismy (Sonic:D) do samego rana. O 7 uratowalismy francuska turystke napastowana przez jakiegos poszukiwacza dziurek w wieku 50 lat. Ibo miazdzyl , Jol wkrecal , Siwy polewal i nie przestawal , Sonic opierał sie Pretor zaskakiwal jakoscia inhalacji , Adi byl naczelnym wodzirejem. Rozmowy toczyły sie na wszystkie tematy oczywiscie z przewagą q2 (Faint , dza pozdro) . Impreza do 8 rano, pozniej sen 3h ( Reni terminator 1h i chciał zebysmy z nim ruszyli na starowke - poszedł sam:D) , pozniej dzieki uprzejmości Adiego zwiedzilismy wiele ciekawych miejsc w Gdansku ( oczywiscie m.in plaze :D ) . 3ba przyznac ze Adi lubi delikatnie mowiac " zapierdalac autem :D.

Wieczorem paintball na którym szalał Sierrusek(przewroty , fikołki mu nie straszne). Dołączyło do nas także legendarne wD w liczbie 3 ( Szef Tabak, Froger i Nacios) (niestety moja skromna osoba wyczerpana nie dala rady pograc:((( ale za to postrzelalem troche aparatem+d ).

Na zakonczenie dnia udalismy sie na plaże gdzie pojawiło sie kilka nowych , rownie pozytywnie zakreconych osob a niektore nawet jeszcze bardziej pozytywnie ( hi Killer - ty diable , Algeroth - nie wstawiaj tych fot:D:D!, Zet - keep it real !) . Niestety wymeczony wrazeniami dnia poprzedniego tracilem energie witalna z minuty na minute i musialem wczesniej zakonczyc co niemal zlamalo mi serce po odejsciu od was chlopaki :(( Bardzo chcialem zostac ale sen po prostu sam mnie wzmagal.

Nastepnego dnia pozwiedzalismy znow dzieki uprzejmosci niesamowitego Adiego piekna starowke Gdanska , nabylem kilka pamiatek i ruszylismy do domu miazdzac po drodze Friqa nasza zajebista muzyka techno old school :D

Opis niepełny ale mam nadzieje ze inni tez wrzuca swoje 2 grosze :)

Podsumowujac zjazd niesamowity , napewno nie zapomne i wogole do GDANSKA wroce na bank bo miasto wypas . Pozdro i szacunek foty i filmiki z paintballa mam i wrzuce pozniej wieczorem ! i kogo nie bylo niech zaluje ! (HI KS I SPIL)

NA KONIEC PODZIEKOWANIE DLA ADIEGO! MIAZDZYSZ STARY DZIEKI ZA ZAJECIE SIE NAMI ! NIE SPAŁES PRAWIE NIC PRZEZ 2 DNI PRZEZ NAS ! :**** NIE ZAPOMNIMY CI TEGO :)

_________________
Imperare sibi maximum imperium est


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ZLOT GDAŃSK 2010 ! MUSISZ TU BYC !
PostNapisane: 16 sie 2010, o 15:02 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:15
Posty: 464
Lokalizacja: Pruszcz Gd (PRG)
Karma: 27
Pierwszy dzien piatek godzina lekko po 20 wieczorem. Wysiadłem z autobusu przy locie i tam juz spotkałem ibo, fainta, sierruska, n3o ,adi i chyba jeszcze byl pretor, choc teraz juz nie jestem pewien :P. Wpadliśmy na pomysł żeby pojsc z ekipa po dopalacze i kupiliśmy zielsko o nazwie Tajfun :mrgreen: :mrgreen: . W miedzy czasie doszli Jol i dza. Po zjaraniu tego czegos w parku na ławeczkach wyruszyliśmy wesołą ekipa piwo, wodke alko wisky co kto wolał :D :piwo: . Zakupiliśmy to co trzeba i potem jak już co nie którzy przechrzcili pętle autobusowa na Q2Zajezdnia :ok: :mrgreen: :mrgreen: . Tam już docierali wszyscy pozostali czyli Zet siwy Agent friq reni i chyba ktos jeszcze xD. W kazdym badz razie najebani jak dzwonki, jaralismy, pilismy tam az sie skonczylo nam wszystko. Agenty mnie zjarali podstepem :mrgreen: . Psiarnia nas spisała ale byli naprawdę spoko bo tylko na tym się skończyło :). Potem spotkaliśmy francuzke z jakims dziadem który prawdopodobnie chciał ja wyruchać :shocked!:. Typa pognaliśmy a ona zostala i cos tam gadala bla bla :D. A potem to ja juz nawet nie pamiętam co sie działo. Otworzyłem oczy i już bylem u Ucha w domu :D. No i w zasadzie tyle z pierwszego dnia :turn-l: :mrgreen: Było wiele smiesznych akcji i mnostwo śmiechu Adi w organizacji pokazał naprawdę niezła klasę :ok: .


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ZLOT GDAŃSK 2010 ! MUSISZ TU BYC !
PostNapisane: 16 sie 2010, o 15:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
No ja właśnie 5 min temu wróciłem dopiero do domu , wielkie thx Feriemu że mnie przekimał bo tak to dworzec welcometo :D,ale tak kolorowo nie mogłobyć więc Feri nie obudził mnie na czas i musiałem jechac dopiero o 11 :D:D Menda , uszczerbek na zdrowiu z powodu śmiania się przez Iba , Jola i wielu innych sobie od notuje,BIG thx agentowi który odebrał mnie i feriego z katowic bo inaczej nie sądze żebyśmy pojechali na ten zlocik, no i DE BIGEST THX Adiemu że musiał się z nami użerać :D, Zlotu nie da się opisać bo nie ma słów na opisanie tych 3 dni :)
(RENI,FERI,ALGEROTH,AGENT :D DAWAC FOTKI )

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ZLOT GDAŃSK 2010 ! MUSISZ TU BYC !
PostNapisane: 16 sie 2010, o 17:59 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2004, o 15:54
Posty: 90
Lokalizacja: Gda
Karma: 5
Widzę, że wszyscy powracali cali i zdrowi :D

Z mojego POVa za dużo nie ma do opowiadania, bo pierwszego dnia mnie nie było niestety, a drugiego mogłem być tylko parę godzinek i to jeszcze jako driver więc bye bye alko :C

Zebrałem się z chłopakami z wD o 17tej aby dojechać na paintballa, no ale Frog z bratem załapał paro minutowego laga i dojechaliśmy na umówione miejsce pod jakimś sklepem w Szemudzie gdzie czekała już 7 osobowa ekipa około 18tej. Potem nacios witając się zbił friqowi browara (odkupił :D ) i wyruszyliśmy na jakieś wypizdowo, po drodze witając się serdecznymi bluzgami z kierowcą karetki, który chciał rozjechać Pretora :D

Po dotarciu na miejsce szybka odprawa i zaczynamy - 2 meczyki 4v4 po jakimś lesie gdzie wD+Adi pierwszy mecz przegrało (głównie za sprawą braku kulek oraz pięknego HeadShota zapodanego Frogerowi :D ) a drugi jakimś cudem wygrało pomimo tego, że nic nikt nie widział (pozdro parujące szybki).

Potem relokacja na małe pole gdzie postrzelaliśmy sobie trochę z paroma niezłymi fragami, ale znowu przeszkadzały parujące szybki, więc kto sprytniejszy to starał się grać bez maski :D Nagle się zreflektowaliśmy, że już od 30 minut mieliśmy być w Gdańsku, a kulek zostało jeszcze trochę więc każdy załadował magazynek do pełna i popizgaliśmy jeszcze trochę.

wD dotarło do Gdańska nadrabiając 30 km, bo navi pokazała drogę przez Wejherowo i wylądowaliśmy po 22. Posiedziałem jeszcze godzinkę, pogadałem i wybyłem, a ekipa polazła na plażę, gdzie jak wiem też było grubo :D

Tyle ode mnie, a paintballa trzeba jeszcze powtórzyć niedługo (Adi :D ). Szkoda tylko, że nie mogłem dłużej zabawić w tym doborowym towarzystwie :D

_________________
Bo to historia.....bo to marzenia....


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ZLOT GDAŃSK 2010 ! MUSISZ TU BYC !
PostNapisane: 16 sie 2010, o 18:45 
Slaby koles

Dołączył(a): 28 kwi 2005, o 12:54
Posty: 20
Lokalizacja: Gda
Karma: 0
Zajebisty zlocik :) Trzeba powtorzyc paintballa bo sie swietnie bawilem :P

Niedziela godzina 7:00 feri nie ogarnial 3 razy wysypal ziolko z butelki :DDD

aGent czekamy na filmiki i zdjecia :) Z tego co wiem to jeszcze ALGEROTH ma wrzucic grupowa z plazy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza