[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 mar 2024, o 05:48

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zlot tOk 2008!!!
PostNapisane: 10 sie 2008, o 16:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
jeden chuj można u mnie! a jak nie to jakaś wyprawa w plener proste co do ustalenie spotkania dokładniej godziny na telefonach jesteśmy

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot tOk 2008!!!
PostNapisane: 13 sie 2008, o 00:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
no to odliczamy godziny ! ;D

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot tOk 2008!!!
PostNapisane: 13 sie 2008, o 09:42 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 cze 2004, o 14:33
Posty: 198
Lokalizacja: Gdynia rlz
Karma: 3
no to milej imprezki [;
ja helmutem na ukraine jade :]

_________________
www.fb.com/ddrpl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot tOk 2008!!!
PostNapisane: 14 sie 2008, o 07:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 13:47
Posty: 2926
Lokalizacja: 3m
Karma: 52
pizda ;c , :FFFFF , trzeba 2 malolatow zalatwic do latania po alkohol :D

_________________
-,-


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot tOk 2008!!!
PostNapisane: 21 sie 2008, o 01:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
\o/ no to integracja wypadła zgodnie z moimi oczekiwaniami >!<

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot tOk 2008!!!
PostNapisane: 23 sie 2008, o 00:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2005, o 23:25
Posty: 1530
Lokalizacja: st
Karma: 77
http://spil.mooo.com/Quake2/Zlot_Gdansk_0808/ fotky ze zlotu f ;

_________________
www.brudasy.pl - Wybierz swoj ulubiony model roucza!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot tOk 2008!!!
PostNapisane: 24 sie 2008, o 11:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 13:47
Posty: 2926
Lokalizacja: 3m
Karma: 52
lol :D ja tam sie boje zobaczyc =]

_________________
-,-


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot tOk 2008!!!
PostNapisane: 24 sie 2008, o 21:38 
Koza
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 cze 2002, o 20:07
Posty: 149
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 28
Trzeba bylo ocenzurowac :D:D

_________________
I'm a little creature just a tiny fool the whipper snapper to be ur funny tool [;


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot tOk 2008!!!
PostNapisane: 25 sie 2008, o 10:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2005, o 23:25
Posty: 1530
Lokalizacja: st
Karma: 77
Ciebie na zadnym zdjeciu nie ma wiec nie trzeba cenzurowac, PIETNACHO : D

_________________
www.brudasy.pl - Wybierz swoj ulubiony model roucza!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot tOk 2008!!!
PostNapisane: 26 sie 2008, o 12:00 
Koza
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 cze 2002, o 20:07
Posty: 149
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 28
:D sracho :D jestem :D tylko nie zostaly opublikowane ze wzgledu na duza szkodliwosc spoleczna zawartych w nich tresci :D :D

_________________
I'm a little creature just a tiny fool the whipper snapper to be ur funny tool [;


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot tOk 2008!!!
PostNapisane: 28 sie 2008, o 20:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 13:47
Posty: 2926
Lokalizacja: 3m
Karma: 52
$this->bbcode_second_pass_quote('aDi^^', '\')o/ no to integracja wypadła zgodnie z moimi oczekiwaniami >!<



z mojej strony , dzieki wielkie Adi :)
_________________
-,-


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot tOk 2008!!!
PostNapisane: 9 wrz 2008, o 21:43 
Kozak

Dołączył(a): 7 paź 2002, o 08:42
Posty: 1591
Lokalizacja: Nowy S
Karma: 39
byl juz ten zlot czy nie ? :D;p

_________________
Those who follow the path of the righteous shall have their reward :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot tOk 2008!!!
PostNapisane: 9 wrz 2008, o 21:48 
Cukierkowy

Dołączył(a): 11 sie 2006, o 15:02
Posty: 206
Karma: 15
spil dal fotki ze zlotu kilka postow wyzej...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot tOk 2008!!!
PostNapisane: 9 wrz 2008, o 21:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
wyslannik niedojrzalych plodow prosto z piekla aka maQ tam byl : OOO

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot tOk 2008!!!
PostNapisane: 9 wrz 2008, o 22:10 
Koza
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 cze 2002, o 20:07
Posty: 149
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 28
No byl :D i wez tak o nim nie pisz bo zobaczysz :D

_________________
I'm a little creature just a tiny fool the whipper snapper to be ur funny tool [;


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot tOk 2008!!!
PostNapisane: 10 wrz 2008, o 00:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2005, o 23:25
Posty: 1530
Lokalizacja: st
Karma: 77
14.08 - Początek...
Wstalem w pogodnym nastroju, nie irytowala mnie mysl nawet tego, ze bede mial siedziec w pociagu ponad
8h, ba, pocieszalem sie faktem, ze maq mial 12h drogi z Rzeszowa. o 9:20, kiedy czekalem na peronie w
mej wsi na pociag do wiekszego miasta, skad odjezdzal ekspres do gdanska, zrobilo sie dosc goraco -
pociag byl opozniony o 15 min, ale jednak udalo sie... Drobna wycieczka po pociagu i pytanie: Gdzie do
kurwy nedzy jest moje miejsce? po paru minutach zorientowalem sie, ze kazdy przedzial ma numery miejsc
przypisane na szybie ( :DDDDDD ). Ulokowalem sie - mysle sobie wesola podroz - 8 osob w przedziale, ani
pierdnac nie ma jak. pasazerowie sami w sobie tez do najciekawszych nie nalezeli - matka z synem ( na
oko 15 lat ) wracali z pielgrzymki, obok mnie jakis gosc na gape jechal :DD i 4 gosci z wojska.
dojechalem do gdanska, wychodze na peron i nie widze Adiego nigdzie, mysle sobie: no, kurwa, pieknie...
wsiadaj w takse i popros nad morze (c) maq. Zadzwonilem do Adiego, a ten powiedzial, ze zaraz bedzie i
momentalnie kamien spadl mi z serca. Po paru minutach podjechal Adi i juz zmierzalismy na miejsce
docelowe - do jego domu. Po kolejnych paru mintach bylismy juz u Adiego na chacie, gdzie byli: Ross,
Tuszak, Dex, Karolina, Kuri, Fiziek, Siwy, Dza i Ibogine. Ja objalem tron w bardzo malowniczym miejscu,
nazwanym Grota Trola lub tez Undergroundem - piwnice :D. Po paru minutach, ogarnieciu sie, wyszlismy na
dwor na browarka. Byla to godzina mniej wiecej 18. I wtedy to sie stalo - Chinczycy, ktorzy
wyprodukowali fotel, nie przewidzieli mnie i nie uniosl... W miedzyczasie Dza powalil wszystkich swoim
smiechem. Za prawde powiadam wam, on rozpierdala beton ostro. Po chwili przyszli Jol aka bob, kefir aka
mam mp3 z detonatorem i m4gic. Zaczalem rozmawiac z Iboginem i nagle wypsnelo mi sie: - Ej, ja mysle, ze
Twoje demk z q2 desire na fataljump1 bylo sklejane. Ibo sie nieziemsko wkurwil o to i powiedzial, ze
bedziemy musieli za to zagrac na duel5 i jak wygram to mi wybaczy. :D Gadka szmatka, jedno piwo, drugie,
trzecie, pare lolkow w obiegu i o 20-21 wyewakuowalem sie spac. Nie byl to jednak zwykly sen, bo bylem
taki spizgany, ze zrobilem kombo - uderzylem glowa w zyrandol, a nastepnie w gryf. Dexowi, Dza i Siwemu
niebardzo sie jednak motyw mojego spania podobal i budzili mnie. Ba, Dex nawet napierdalal lampa
blyskowa z odleglosci ok. 30-40 cm, ale i to mnie nei obudzilo. Wkoncu jednak wstalem o 1 w nocy i
poszedlem dalej na cos do picia. Wtedy poznalem MAtiego i Buke, ktorzy przyszli podczas mej absencji
:XD. Buka ostro spizgany wyglaszal monolog na krzesle, z ktorego wypierdolil z 4 razy i polamal plotek.
Ok. 2 w nocy wiekszosc poszla robic wywiad z Buka, natomiast ja z Fizkiem, Kurim, Siwym i Dza
postanowilismy cos wypic. Na chwile zszedl do nas Buka na kielonka i poszedl na gore, gdzie oznajmil -
Ej. Pilem z Obcymi. O 3 w nocy poszlismy spac ja samotnie do wyzej wspomnianej Groty Trola, a reszta
chuj wie gdzie...
Gwozdz programu: wszyscy jasno okreslili - DZA i ja

[b15.08 - Terror.[/b]
Obudzilem sie ok. 8 rano, a wlasciwie obudzil mnie maq, ktory spogladal na mnie jak bym go zabil na
wtyce :DD. Dowiedzialem sie, ze maq, Adi i Dza jada nad morze, to zabralem sie z nimi, a w drodze
powrotnej wstapilismy do sklepu, zeby sobie ogarnac jakies sniadanie. Wrocilismy o 10 i wtedy sie
zaczelo - maq zaczal saczyc Cavaliery, a Ross werbowal ludzi na blala aka blanta. Posiedzielismy troche,
pogadalismy, maq poszedl sie zdrzemnac, bo wyraznie byl zmeczony podroza, a my poszlismy na gore i
gralismy w klejka :DD. Ok. 17 przyszedl Algeroth i Tomi. rzecz jasna wypilismy z nimi troche,
wypalilismy tez. O 20 zamowilismy sobie pizze, jako ze bylismy wszyscy kurewsko glodni i wtedy mila pani
z obslugi poweidziala, ze czas oczekiwania to 2 godziny. o 22 przyjechaly pizze i je jedlismy, a w
miedzyczasie Kuri jadl sos pomidorowy (:o) i troche mu sie wylalo na podloge. Wpadl wtedy na zacny
pomysl - wytarcia podlogi skarpetami. :DD Wieczorem ok. 23 Algeroth oznajmil, ze idzie na zlot ludzi
wowa, jak pomyslal, tak zrobil. O polnocy, kiedy juz nie unosilem bytu, pomyslalem sobie, ze fajnie by
bylo sobie pospac troche. Schodze do Groty, spogladam, a tam Tomi spi. Mysle sobie: jes, spisz na
podworku, chuju! I wrocilem na gore, gdzie dalej trwal bal i postanowilem przyciac komara bezczelnie
przy wszystkich. Obudzilem sie o 3 i pierwsze co zobaczylem to Gogan i pomyslalem: masz przejebane, ona
cie zabije. ( poniewaz Gog mowila, ze tak sie stanie, gdy ona przyjedzie, a ja bede spal :D) Przywitalem
sie z Gog, wszystko grejt, a ta nagle ni z gruchy, ni z pietruchy: - Posypac ci? Na szczescie odmowilem,
bo juz bym nic nie dal rady zrobic... : D Tego tez wieczora zablysnal Jol, ktory chcial miec z kazdym
zdjecie.
Gwozdz programu: Jol i Kuri

16.08 - ???
Dzien zaczal sie standardowo - lolek, pozniej zamowic jakies sniadanie z KFC, lol. po "sniadaniu"
postanowilismy poskakac chwile w klejka znowu, gralismy w sumie od 12 do 17 :DD z krotkimi przerwami na
blanty. Wtedy tez Ibo udowodnil, ze skok nie byl montowany - wszedl na server jumpmod i po paru probach
udalo mu sie. Wtedy wpadlem na pomysl, zeby Ibowi oczy wodka zamydlic i postanowilismy wypic 0.7 na 2.
Wypilismy ja w 20 minut i niestety, ja bylem najebany jak dziwka, a Ibo chetnie by cos jeszcze wypil...
:D Kuri rowniez dawal rade - nalali mu cala literatke Ballentiness' a, a on ja wypil na 1 szota. Ok. 1
poszedlem spac bo zauwazylem ze Tomi ciagle zywy wiec postanowilem wykorzystac okazje i objac Grote
Trola w me posiadanie...
Gwozdz programu: Jol

[b]17.08 - Apogeum

Mej radosci z objecia Groty, jako jedynego "wlasciciela" nadszedl kres, gdy sie obudzilem, a Tomi spal
obok :D. Dzien, jak codzien na zlocie - blant, sniadanie z KFC, blant, q2 i tak do wieczora. Wieczorem
stalo sie cos nieoczekiwanego dla mnie - Adi przyniosl absynt 75%, ale bylo go tylko na 2 kieliszki.
Jako, ze nie bylo odwaznych, ja postanowilem przyjac ten ciezar :D Za mna wkroczyl do akcji Dex, ktory
wypil 1 kieliszek z Karolina na pol, a ja caly... Po chwili mysle sobie, fajny ten absynt, ale cos nie
kopie... Po ok. 15 minutach ucieklem z tamtego pokoju, ku polozeniu sie chwile i ogarnieciu sie.
Widzialem go Gogan, tudziez lawke, ktora mi przypominala Gogan... i pomyslalem: ladnie sie zajebales,
tak trzymaj... :DD Poszedlem spac.
Gwozdz programu: ???
[b]18.08 - Wyjazd - FAKE

Dzien zaczal sie jak kazdy dzien na tym zlocie... Adi jechal odwiezc Jola do domu, a ja zabralem sie z
nimi, zeby kupic bilet do domu. W miedzyczasie Adi zabral mnie na maly tour po gdansku i pokazal gdzie
powstawala scena q2 w Polsce. Zajechalismy wkoncu na PKP i okazalo sie, ze w ten dzien nici z wyjazdu,
poniewaz nie bylo miejscowek na ekspres wiec zakupilem bilet na dzien nastepny. O 14 wrocilismy do
Adiego i zamowilismy cos do jedzenia. Do wieczora znowu pogralismy troche w q2, a wieczorem melanzu ciag
dalszy. Ja nie pilem zbyt wiele, bo chcialem nastepnego dnia byc w miare dobrym stanie na wyjazd. Nie
udalo mi sie jednak... :D
Gwozdz programu: ja
19.08 Wyjazd
Wstalismy ok. 9 i wiadomo, co bylo dalej... :DD Maq wyjechal ok. 12, Gogan ok. 13, a Adi z Karolina
odwiezli mnie na PKP o 14, bo i tak musieli jechac do mechanika zobaczyc co z ich samochodem i ile to bedzie
kosztowac ( zerwane sprzeglo, czy cos ). W drodze powrotnej atmosfera rowniez byla godna, zywcem
wyciagnieta z Dnia Swira, kiedy to Marek Kondrat wybieral sie nad morze - 3 glupie dupy, matka z
dzieckiem i maz z zona. Na szczescie to trwalo tylko do Warszawy. Od tamtej stacji, jechalem sam w
przedziale. Wrocilem do stacji posredniej o 22:25, bo pociag nabral troche opoznienia. Mysle sobie,
trzeba jeszcze bilet kupic. Pognalem wiec na stacje kupic bilet, a pociag do domu mialem o 22:33. W
kasie biletowej - kolejka. Mysle sobie: no fajnie, czekaj na nastepny pociag o 23:30. </radosc>. Wkoncu
o 23:40 zajechalem do domu.

Zlot byl G R U B Y. Kto nie byl, napewno ma czego zalowac. Fajni ludzie, fajna atmosfera. W tym miejscu
chcialbym bardzo podziekowac Adiemu, Basi i Bartkowi, ze zechcieli nas znosic przez te pare dni :D.
Chcialbym rowniez pozdrowic wszystkich, ktorzy byli na zlocie: Fiziek, Ibogine, Kuri, Siwy, Gogan, Ross,
Tuszak, Dex, Karolina, Maq, Tomi, Algeroth, Kefir, Buka, Mati i Dza. Jesli kogos pominalem, to przepraszam, a
w szczegolnosci Ibogine za to oszczerstwo, ktore wypowiedzialem w jego strone.
:D

_________________
www.brudasy.pl - Wybierz swoj ulubiony model roucza!


Ostatnio edytowano 10 wrz 2008, o 17:23 przez spil, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot tOk 2008!!!
PostNapisane: 10 wrz 2008, o 09:53 
Koza
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 cze 2002, o 20:07
Posty: 149
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 28
GG smyq :D szkoda tylko ze kojarze Ci sie z lawka no i pisania o kreskach mogles zaniechac ;P ale tak poza tym to very fuckin' nice :) POZDRO ;*

_________________
I'm a little creature just a tiny fool the whipper snapper to be ur funny tool [;


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot tOk 2008!!!
PostNapisane: 10 wrz 2008, o 09:55 
Koza
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 cze 2002, o 20:07
Posty: 149
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 28
$this->bbcode_second_pass_quote('NiYo', 'b')yl juz ten zlot czy nie ? :D;p


NiYo to na prawde jest Twoja fota czy jaja sobie robisz? :D :D :D
_________________
I'm a little creature just a tiny fool the whipper snapper to be ur funny tool [;


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot tOk 2008!!!
PostNapisane: 10 wrz 2008, o 10:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
To on - wybacz mu

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot tOk 2008!!!
PostNapisane: 10 wrz 2008, o 11:01 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 8 sty 2005, o 12:43
Posty: 380
Lokalizacja: Gdynia
Karma: 10
Ty bucu mnie nie wymieniłeś :D

Ale tam jeszcze w pizdu innych akcji było, które Ty przespałeś :D

_________________
Ziooomboooooj


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza