[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 mar 2024, o 09:20

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sie 2005, o 12:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
to popraw i wystaw ;]

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: OMFG
PostNapisane: 19 sie 2005, o 15:29 
Cichociemny

Dołączył(a): 12 sie 2004, o 23:30
Posty: 86
Lokalizacja: Gda
Karma: 1
Czello, zmajstrowałem opisik kto chce niech sobie przeczyta.


Zaczeło sie od normalnego dnia pańskiego czyli soboty. Ustawilismy sie ładnie o 16 pod kfc czyli ja Ibo Siwy i Trabi. Mielismy wyjechac pare minut po 17 a skonczylo sie na tym ze wyruszylismy po godzinie 18 bo caly Gdansk zajebanty byl od psiarni ( jakies HOOLIGANY przyjechaly czy cos w tym stylu de )
Wkoncu Trab odpalił swojego nieprzecietnego w odgłosach rumaka i ruszylismy w strone Poznania. Ogółem jechało sie całkiem całkiem, przy 130 km/h wbijało mnie w siedzenie a nogi odmawiały posluszeństwa. Po drodze blancik, a pozniej pare piwek. Przy samym poznaniu zachciało sie szczać, wiec zrobilismy sobie mały postój i wszyscy sikali ponad 5 min ciepłym moczem wszedzie gdzie tylko sie dało. Siwy jak zwykle wył ze smiechu a reszta padała na cycki. Dojechalismy do Poznania i jak zwykle popierdolily nam sie ulice.
Wkoncu dotarlismy na stacje benzynowa, gdzie umowieni bylismy z Hananem, grubym Siarą i Ripperem. Wszyscy sie ładnie przywitali, szybka wymiana płynów ustrojowych i walimy do Rossa. Ładnie sie przywitalismy, spalilismy blanta zabralismy Lajta i wbita do samochodów. No i sie kurwa zaczeło... Wszyscy jadąna pełnej kurwie. Ja z Ripperem w furze pizgamy bitami na całą pizde, Hanan swoim wielkim białym przewozowym GEKONEM cisnoł po krzywych ulicach poznania, prawie wpierdolil sie na jakiegos golfa, ktorym jechali jakies dwa zdziąślone bawoły z krzywymi ryjami. POfurczeli troche, pokazali swoje wielkie białe kły, i pojechali dalej... Wkoncu dobijamy do jakiegos budynku, ale nagle mamy sie zawijac bo kurwa leci tynk z dachu... n1. Dziąsła przestawiaja samochody gdzie sie da, a siwy padł na morde i usnoł jak mały bobas. Kurwa bo jebne... WKOŃCU na impre ! W środku szajba. Siara z Hananem gobają sie jak goryle na parkiecie, robią salta fikołki i przysiady. Ripper zapierdala rekami, Lajt podskakuje a ja juz nie wiem co sie dzieje...
Nie napisze dokładnie o ktorej skończyla sie impreza, bo poprostu nie pamiętam. Po imprezie wszyscy zmasakrowani wsiadają do samochodów i jazda do Gaju. Przy okazji zatrzymalismy sie jeszcze w jakims sklepie zrobic małe zakupy. Wpadamy do gaju, a tam syf jak sam skur... :D Wszyscy leza zajebani gdzie tylko sie da. Niektorzy na kacu juz pizgają w q2. Zrobilem mały obieg po chacie zobaczyc wszystkich mrocznych. Niektorzy juz zaczeli tankowac ja sie ładnie przywitałem, pogadalem,spalilem z Rossem, Lajtem, Cerzem i Tuszakiem pare blantów, padłem na morde i zasnełem.

Po bardzo głebokim a zarazem bardzo krótkim snie, otworzylem swoje piekne oczęta i zwariowałem :D

Wszedzie fruwają jakies gekony, Matroks fej z Nargilem i Losem pizgają w q2 i chleją browary, Lajt kreci blanty, Hanan jeszcze z spi a jego chrapanie słychac na dole...
Cały 1 dzien praktycznie czekałem az wszystko dojdzie do ładu, nikt nie potrafi porzadnie podłaczyc kompa, wszedzie latają jakies kable i przyszedł wieczór... Wszyscy usadowlili sie na pięterku, ładnie usiedli a Hanan zaczoł polewac wóde. Tu urywa mi sie film i nie pamietam dokladnie wszystkiego ale...

30 NAPIERDOLONYCH GEKONÓw poszło nad jezioro, kazdy coś bełkocze, inni spiewają, jak dotarlem nad wode to nie wiedzialem gdzie jestem i poprostu padłem na morde jak placek, Lajt padł obok zaczoł mnie przytulać.
Pamietam tylko ze w drodze powrotnej niósł mnie Nargil. btw thx bo sam bym nie dał rady : D

Znów urywa sie film... Pamietam ze troche poklikalem w q2, pogadalem i zasnełem.

Wstaje nastepnego dnia... mózg odmawia posłuszeństwa a reszta ciała tańczy sambe. Schodze na doł i sie dowiaduje ze Hanan po pijaku zgubił klucze od fury. Do Gaju wpada grubas Bones, o nic sie nie pyta bo widzi co sie dzieje, łapie sie za browary i nadrabia zalełosci. Wieczorem ognisko, kiełbasy, wóda i 5 litrow piwa z beczki. Jak sie dorwałem do tej beczki to bój sie Boga.
Znow sie spiłem jak dziwka i wixa u Rippera w samochodzie. Ktos dał cykn ze jedziemy pizgać moczem na sołtysa, No to wbita do fury Hanana i banda chłopa na pełnej kurwie szcza sobie na chate sołtysa, kazdy drze pizde, dziwilo mnie tylko ze soltys nie wyleciał z jakimis widłami... Kartofle odcedzone, tradycja podtrzymana jak co roku wrócilismy spowrotem. Tankujemy dalej, robimy foty, zrobilismy znaczek q2 z pustych butelek po wódce a ja wypalilem zapalniczką napis na scianie.
Tutaj tez nie pamietam co sie dalej dzialo, zasnełem nad ranem...


Nastepnego ranka obudzil mnie jakis skurwiel, ktory pizgał krzeslami gdzie tylko sie da i wykrzykiwal jakies dziwne wiesniackie słowa z groźbami ze naśle na nas psy.
Otwieram na maxa oczy i sobie mysle WTF? o_O Co znow sie stało.
Okazuje sie ze mamy sie stad wynosic bo rozpierdolosmy wszystko co tylko sie dało, wszedzie burdel, smieci fruwają gdzie sie da, kibel zasrany ( jak mi Asbest pokazał fote rozpierdolonego i zasranego kibla to sie prawie popłakałem ze smiechu)

I tak sie zakonczyl miły pobyt w gaju, kazdy pakuje menele, a ja sie martwie o Bonesa bo nie wiem czy dojedzie w takim stanie do domu.Tzeba było uspokajać Lajta bo chcial napierdalac Gajowego bo policzyl nam siano za szkody, a ugadalismy sie z nim ze nie bedziemy placic tylko sie poprostu stad wyniesiemy. Wszyscy wsiedli do samochodów i wypierdalamy z tego lasu :D

Zatrzymalismy sie na koniec przy biedronce, kto chcial zrobil sobie zakupy, pogadalismy jeszcze jakas godzinke, wszyscy sie porzegnali ze smutkiem, ale to jeszcze nie koniec!
Nie chcialo mi sie jeszcze jechac do domu wiec pojechalem z Rossem Lajtem Ibem i Trabem do Some1`a zostawic torby, Bones nie mial juz siły i wymiekł :D
Po paru godzinach przyjechal Hanan. Zrobilismy ściepe na zielsko i pizgalismy do rana 15 gram czystego zioła w róznych pozycjach: Butle, Blanty małe , podwójne itp :D

Hanan tak sie spalił ze nie mial sily nic mówic, chodzil w kółko przez pare godzin z paczką paluszków i wodą mineralną, a gdy wymiawiałem jego mrocznego to kwiczał jak prosie ze smiechu.
Ross z Lajtem jak walili mi shoty to nie wiedzialem jak mam na imie...
Zapruty poszedlem spac...

Rano shower i do domu...

Ogólem :
OWNAGE I JESZCZE RAZ OWNAGE, nie da sie wszystkiego opisac słowami, kto był to wie co sie działo.

Szacunken dla wszystkich ktorzy tam byli...
Monsoon miales kutwa niedaleko a znow dałes dupy...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sie 2005, o 00:04 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2005, o 00:48
Posty: 55
Lokalizacja: Zamo
Karma: 0
jak by wam jeszcze brakowało miejsca na foty czy cosik to tutaj jest 100mb do wzięcia : http://www.freecoolsite.com

_________________
Podrap misia w kalkulator..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sie 2005, o 01:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
gruby opis neo !

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sie 2005, o 05:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 13:47
Posty: 2926
Lokalizacja: 3m
Karma: 52
dzis wyjatkowo dam CI + neło :p gg opis :)

_________________
-,-


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lip 2006, o 00:49 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2002, o 01:25
Posty: 84
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 1
Bedzie jakiś zlot w tym roku (2006) ? zorganizujcie cos :) moze nie koniecznie w Gaju bo to chyba spalona miejscówka, moze cos w centrum Polski ?
Czy moze jednak Quake umiera ???


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lip 2006, o 09:06 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
quake moze i umiera ale fb zyje :D

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2006, o 12:17 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 18 kwi 2003, o 18:44
Posty: 383
Karma: 9
dokladnie, jedziemy do gaju w tym roku? :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2006, o 19:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
gaj jest raczej spalony po ostatniej imprezie

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2006, o 20:04 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
nom, ja sie wybralem na woodstock

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2006, o 00:37 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2002, o 01:25
Posty: 84
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 1
No to miałeś zlot :) sporo ludzi było.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2006, o 14:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
moze cos za rok?

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sie 2006, o 15:53 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 cze 2004, o 14:33
Posty: 198
Lokalizacja: Gdynia rlz
Karma: 3
szkoda ze w tym roku nic nie wyjebalo :E
fajnie by bylo te mordy ujrzec po roku ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot w Gaju 2005
PostNapisane: 30 cze 2008, o 17:12 
Cichociemny

Dołączył(a): 12 sie 2004, o 23:30
Posty: 86
Lokalizacja: Gda
Karma: 1
OWNED


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot w Gaju 2005
PostNapisane: 3 lip 2008, o 19:05 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 cze 2004, o 14:33
Posty: 198
Lokalizacja: Gdynia rlz
Karma: 3
no co zajebicho było ;p

_________________
www.fb.com/ddrpl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot w Gaju 2005
PostNapisane: 7 lip 2008, o 16:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 13:47
Posty: 2926
Lokalizacja: 3m
Karma: 52
Trabancik zlot tok teraz bedzie moze wpadniesz? :]

_________________
-,-


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot w Gaju 2005
PostNapisane: 8 lip 2008, o 00:28 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 8 sty 2005, o 12:43
Posty: 380
Lokalizacja: Gdynia
Karma: 10
Jo ej! Ja dzisiaj byłem tam na pustkach ale trabiego nie widziałem :D

_________________
Ziooomboooooj


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot w Gaju 2005
PostNapisane: 8 lip 2008, o 12:20 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 cze 2004, o 14:33
Posty: 198
Lokalizacja: Gdynia rlz
Karma: 3
$this->bbcode_second_pass_quote('_siwy_', 'T')rabancik zlot tok teraz bedzie moze wpadniesz? :]

Bardzo chętnie... ale jeśli termin jest ten co w pierwszym poście to ja będe gdzieś trabantem po bieszczadach śmigać :) a jeśli coś się zmieniło to bardzo chętnie :}

$this->bbcode_second_pass_quote('dza', 'J')o ej! Ja dzisiaj byłem tam na pustkach ale trabiego nie widziałem :D
Twój stary pustki.... nawet dzielnicy nie pamiętasz :]
_________________
www.fb.com/ddrpl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot w Gaju 2005
PostNapisane: 9 lip 2008, o 12:08 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 8 sty 2005, o 12:43
Posty: 380
Lokalizacja: Gdynia
Karma: 10
A dziwisz się, że nie pamiętam? :D Wiem, że gdzieś stamtąd :P

_________________
Ziooomboooooj


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Zlot w Gaju 2005
PostNapisane: 9 lip 2008, o 20:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 13:47
Posty: 2926
Lokalizacja: 3m
Karma: 52
buahhahahahaha :D

_________________
-,-


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza