[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 mar 2024, o 12:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 18 kwi 2005, o 13:12 
Cichociemny

Dołączył(a): 12 sie 2004, o 23:30
Posty: 86
Lokalizacja: Gda
Karma: 1
Cze ol , jezeli cos zapomnialem to dopiszcie bo wszystkiego moge nie pamietac sami wiecie dlaczego ;)
Caly trip udal sie sponsio, o 15.30 ja Ibo, Siwy i Tabak spotkalismy sie na dworcu kupilismy bilety , kure w kuble :D i wjebalismy sie do pociagu jak tylko przyjechal. Nie bylo wolnych miejsc siedzacych wiec musielismy stac kurwa przez 2 i pol h, potem jakies babcie czy kobiety z dziecmi nagle wyparowaly wiec sie wbilismy. Ogolnie w przedziale nic ciekawgo sie nie działo wiec nie bede pisał.
O 20.45 dojechalismy do Poznania wpadł po nas SOME1 :D swoim dziarskim polonezem.
Zajechalismy do jakiegos marketu nie pamietam juz nazwy, kupilismy sporo vódki tez nie pamietam ile, ale pamietam ze Ibo chodzil i wybieral sobie po 1 browarku z kazdego rodzaju.
Po zakupach pojechalismy do Rozza, elegancko zostawilismy torby, wpadł Ligh7 z Tac aka Słońce : D i poszlismy do lasu.
Jezu jakbym mogl napisac słowo w słowo co dzialo sie w tym lesie ! Siwy nigdy jeszcze nie palil przyznal sie sam, i nie zaciagal sie no to trzeba bylo go nauczyc metodą "hyyyyyyyyy mama idzie!"
Jak sie chlopak rozkrecil to wył z bekuły przez cała noc :D Ibo chcial usciasc na przewalonym drzewie to sie spierdolil na plecy, wstał podszedl do Siwego i powiedział " I co krece blanty, czy nie? " Na tej miejscowce w lesie byla jakas laska nie pamietam jak sie nazywala ale pamietam ze siwy powiwedzial do niej "Cze ol kicia czy nie? Tag."
Wpadly jakies ziąble i za chuja nie moglem wyczaic o czym jest gatka. Caly czas ktos wali jakimis "jii" albo "psz" a ja nie wiem kurwa o co chodzi. Jakos sie dogadalem z ziomami nie pamietam o co w tych tekstach chodzi do konca ale z tego co zrozumialem to jest cos takiego " tej ale fajna dupa. Psz"

1 noc byla mega sponsio oni zaczeli mowic "czy nie? tag" ja zaczelem mowic "tej"
Bakalismy chyba do 3 w nocy Tabak sie tak najebal ze w drodze powrotnej co 100 m musielismy dawac holda bo musial sie wyrzygac, a na nastepny dzien pierdolil ze nic nie rzygał
Nie mielismy gdzie spac wiec ktos tam wyjechał ze idziemy do szopy do jakiegos proboszcza, spac na sianie, a reszta "oG". Wpadamy do tej szopy a tu chuj okna pozamykane, siwy sie wkurwil chcial je wybic :D
Skonczylo sie na tym, ze obok ten calej budy byly poukladane w kostke jakies cegly czy kamienie chuj wie co to bylo, no to sie pierdolnelismy na nie :D
1 z ziomow od Rozza wymyslil jakas nastepna miejscowe, jakas stara fabryka z dupy. Przeszlismy chyba polowe miasta. Wchodzimy do tej ruiny a tam 1 ławka :D, no to przespalismy sie godzine na siedzaco, wkoncu siwemu odjebalo "idziemy do hotelu bo pierdolne czy nie? tag"
No to znow przechadzka pomiescie o 5 w nocy wpadamy do hotoelu " ide kurwa pol doby dla 3 ziomow, 250zL, aha to cze ol". Idziemy do drugiego hotelu, patrzymy wywieszka PROMOCJA: doba 180 zl. Ibo juz mial wyjebane kompletnie to sie polorzyl byle gdzie i spi. Mysle sobie kurwa jebne nie bede spal przed hotelem jak jakis kurwa bezdomny
"rozz kurwa idziemy do ciebie bo sie rozpierdole zaraz, wole spac na trawie przed twoim domem niz tu" No to idziemy do rozza, wbijajmy sie do tramwaju a ibo spi " krzysiek wstawaj idziemy spac do rozza na trawniku tej", Ibo -"pierdole nie wstaje i chuj" :D
Jakos Iba podnieslismy idziemy do Rozza a tam nie ma trawnika . No to chuj nie spie dzis, ale Rozz wymyslil miejscowe, jakas stara pralnia. Nie mielismu juz kompletnie na nic sily to sie uwalilismy na glebe, Rozz powyciagal jakies stare przescieradla to je polorzylismy na ziemie zeby nie spac na niczym, Ibo sie ubral w jakis stary czarny sweter,Siwy zajebal chyba wszystko z szafy co mogl znalesc, ja zrobilem sobie poduszke ze słoików i poszlismy spac.
Wyspalem sie w chuj. Ibo tylko sie darl na siwego zeby mu ciuchy oddawał bo mu zimno, a siwy sie smiał jak pojebany.
Obudzil mnie telefon, oczywiscie moja stara dzwoni o 9 rano, ale jak uslyszalem zmieniona melodyjke z enii na jakies pierdolone brzdekajace dzwieki to parchnełem smiechem i sie wszyscy odmulili.
Dzwonie do Rozza ktory jest budynek obok ze mam dosc kurwa tej szopy i ma wpadac po nas. Czekamy godzine dwie na stojąco, mysle sobie kurwa jebne nie. Dzwonie jeszcze raz. Rozz chodz tu kurwa bo sie zaraz rozjebie.
No i przylazl. Wychodze z tej budy a tam Rozza stary " No ładnie synciu gości przyjeles" Umarłem na stojąco.
Idziemy do niego do pokoju, a tam jego mama juz nam kawe robi i sniadanie. Jak zobaczylem cos normalnego do jedzienia to zwariowałem.
Elegancko sie wykapalismy i caly dzien przesiedzielismy u zioma w pokoju. Mielismy chyba wszystko na co mielismy ochote.
Popołudniu wpadł Hanan swoją fura zwaną lodziarnią razem z Bonesem. Przez nastepne 3 godziny nie moglismy dojsc do porozumienia co robimy, czy iodziemy palic pic gdzie sie ustawiamy czy nic juz nie robimy.
Wkoncu zabralismy torby pojechalismy do jakiegos parku pic i jarać. Jak patrzalem na ta bande moimi zajebanymi gałami, to zrozumialem ze na miasto idzią ziomy ze szpitala psychatrycznego.
Poszlismy cos zjesc. Hanan zwariował zaczol kupowac dla wszystkich hamburgery :D, usadowilismy sie na krzesłach. Siwy zaczol cos pierdolic ze ma ochote komus wjebac i drze ta pizde " zajebie zaraz komus, ktorego mam napierdlalac bo jebne zaraz, pokazcie mi tylko, ten, ten czy moze ten"
A obok nas siedzi jakis zajebany kibic i do siwego cos sie pruje w poznanskim slangu " tej kurwa co ty pierdolisz cieciu zaraz ci zajebie, nie z takimi kozakami tanczylem ze najebalem sie tej i co teraz mam ci zajebac kurwa?"
Musialem typa razem z Rozzem przepraszac bo Siwego bysmy w czesciach do gda wiezli . A siwy kozak dalej swoje " co kurwa mam przepraszac, zajebany jestem czy nie tag?"
Mowie do siwego kurwa uspokoj sie i idz podaj mu grabe bo sam ci zaraz zajebie, to siwy wstał podszedl do tego kolesia przeprosil i do tego zaczyna sie przytulac
Spierdolilismy z tej chamskiej budy z bułkami. Poszlismy na przystanek. Hanan nie byl w stanie juz isc wiec trzeba bylo go prowadzic. Ibo zwariowal, szczac mu sie zachcialo to przeskoczyl przez barierke i pobiegl przez skrzyzowanie i na pełnym chilloucie sobie leje.
Siwy sie smieje jak pojebany a my z niego, Hanan umiera na przystanku, jest sponsio. Teraz nie pamietam czy poszlismy na piechote do tego starego browaru czy podjechalismy tym tramwajem, niewazne dotarlismy do cafe to Hanan gdzies poprostu zniknoł.
Cafe zajebiscie zadbana, bar, palarnia wszystko sponsio. Płace za nocke ide sie instalowac kurwa a tu chuj nie ma kompa tylko sam monitor zabukdrowany jakis drewnem klawiatura i mysz. Odpalam kompa nie ma doslownie na pulpicnie nic, odpalam pasek start tam tez nic mysle sobie kurwa wyjebali mnie na siano czy wtf?
Ide do zioma ze kurwa nie ma q2 nie ma nic, to ten mi mowi ze musze dac mu plyte i on wgra na kompy, kurwa dalem mu plyte z moim q wgral ide odpalic a tu chuj to nie moj kwak. Rozjebie go zaraz, poszedlem sie klucic kurwa zeby wyjebal to stare gowno i zeby gral wszedzie mojego, po dlugiej persfazjii koles to uczynił.
Zasiadam znow huj 60 fps a przed chwila bylo 111 i to nie tylko ja mam wszyscy tak maja. Kurwa mowie Matroks feju co to za cafe z pizdy?! Ibo sie wkurwil, zajebany poszedl napierdalac tego zioma od tej cafe :D
Praktycznie gralismy malo non stop przerwa na blanta, Hanan gdzies polegl w kiblu potem sie teleportowal po budynku, wkoncy wprowadzilem go do tej cafe i polegl biedak na klawiaturce.
Odmulil sie 4 godziny pozniej na luzaku sie przebral bo byl caly morky i dal mi jablko
Bones caly czas tam bełkotał ze idzie sobie do wody po rejla bedzie trzaskał feja matroksa. Asbest patrzal sie na nas jak na bande idiotow i przesiedzial pol nocki na obsie patrzac co my wyczyniamy.
Wreszcie ta nocka sie skonczyla. O 8 rano przyszlo jakies babsko i mi dalo jakas paskudna kawe ktora smakowala jak jelita wieloryba.
Zawinelismy sie z tej cafe i poszlismy do parku, siedlismy na lawce. Hanan sie podobno 4 raz umowil ze smasherem na chlanie i nie wyszlo a byl od niego jakies 10 metrów tylko ze w kiblu.
Przesiedzielismy jakies poltorej godziny na lawce w parku zjebani jak psy a asbest caly czas trzaskal jakies foty nie wiem czy cos z tego wyszło, ale jak tak to dawaj ziom nie pierdol ze nic nie widac tej !
O 9.50 zaladowalismy sie do pociagu, ja zasnełem nie zdarzylem sie porzegnac z asbestem wiec pozdrawiam teraz czy nie? tag.
14.45 bylem w gda, odebrala mnie matka:
-Cześć synku i jak bylo?
-Jebne, sponsio tej, czy nie, tag


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 kwi 2005, o 13:53 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
A.


Wesołki z was Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 kwi 2005, o 15:19 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lis 2004, o 14:27
Posty: 98
Lokalizacja: Pozna
Karma: 2
Tam w lesie to byla moja siora ; ]

_________________
=]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 kwi 2005, o 16:54 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2003, o 23:45
Posty: 254
Lokalizacja: Pozna
Karma: 0
mógł by ktoś nagrać mp3 z instrukcją, jak się wymawia to "czy nie? tag" ? Przyszedł bym osobiście posłuchać, ale byłem w filharmonii tego wieczoru...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 kwi 2005, o 16:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
: DDDD

plus :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 kwi 2005, o 18:18 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 10 wrz 2004, o 19:18
Posty: 709
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 5
o kurwa neo:DDDDDDd zes zajebal historie:DDDDDDDd

_________________
:<


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 kwi 2005, o 18:46 
Cukierkowy

Dołączył(a): 21 mar 2005, o 16:11
Posty: 151
Karma: 0
o qwa masz racje fakt neo nagraj w mp3 ten txt nie nie czy tag! qwa jest zajebisty ja jak go uslyszalem to qwa 30 min sie kulalem tekst w pizdoo!:( hmmm matrox fej:P lol i neo z matrixa!!:P jeszcze triniti i jedziemy!!:P:D dobre opowiadanie !!:P:D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 kwi 2005, o 18:48 
Cichociemny

Dołączył(a): 12 sie 2004, o 23:30
Posty: 86
Lokalizacja: Gda
Karma: 1
matroks feju z lana w poznaniu na 60 fpsach moj nick nie jes z filmu jakbys chcial wiedziec a trinity ssie pały ; )


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 kwi 2005, o 19:01 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
widze ze to co najciekawsze mnie minelo :P
tag, pozdrawialem was, mozliwe ze wam sie film urwał
na fotkach w cafe juz malo bylo widac, na zewnatrz tylko ciemnosc
ktos inny mial aparat z fleshem, kto?

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 kwi 2005, o 19:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
lo5

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 kwi 2005, o 23:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 13:47
Posty: 2926
Lokalizacja: 3m
Karma: 52
Bylem grzeczny czy nie? Spanie RoX (jak ktos szuka dobre spanie to do ROssa ):D

W TYM POZNANIU MAJA DOBRE JARANIE ! CZY NIE ? :D MAMA!

_________________
-,-


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 kwi 2005, o 23:48 
Cukierkowy

Dołączył(a): 21 mar 2005, o 16:11
Posty: 151
Karma: 0
aparat mial lucadris!:P ale jak mu mowilem ze ma mi przeslac foty to focha zarzucil!!:P spox lada moment wrzuce tu linka do fotek tylko ten ciec niech mi je da!!:P:D nie z matrixa!!!:P hmmm a skad?? nie kojaze wiecej neo!!:P fakt trinity ciagnie pale hmm. przypomnijmy sobie komu!!:P:D heheheh <respect>:P:D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 kwi 2005, o 00:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
matriks jak sie wkrecil :S

_________________
The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 kwi 2005, o 01:34 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
mowilem Ci zmien nika na MaxtoR :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 kwi 2005, o 13:17 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 cze 2004, o 14:33
Posty: 198
Lokalizacja: Gdynia rlz
Karma: 3
no to lol :E
kufa i czemu mnie tam nie bylo :E ?
:C

kiedy riplej :D ?

neło :D zacznij pisac kroniki q2 ^^

pis ałt

_________________
www.fb.com/ddrpl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 kwi 2005, o 14:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
ja pamietam tylko jednego slynnego texta, z samego poczatku

przyjezdzamy z hananem do rossa, a tam ibo siedzi i pyta sie mnie: "tej kiedy ten bones bedzie?"

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 kwi 2005, o 15:20 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:15
Posty: 284
Lokalizacja: 3MIASTO
Karma: 8
bo zapusciles wlosy, czy nie ?;] tag

_________________
Elite Mates rox ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 kwi 2005, o 15:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 13:47
Posty: 2926
Lokalizacja: 3m
Karma: 52
$this->bbcode_second_pass_quote('ibogine', 'b')o zapusciles wlosy, czy nie ?;] tag


Jebne :D tez go nie poznalem ; ]
_________________
-,-


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 kwi 2005, o 23:53 
Cukierkowy

Dołączył(a): 21 mar 2005, o 16:11
Posty: 151
Karma: 0
hehehe
ripley? hmm nie wiem jak znajde inna cafee gdzie bedzie mozna sobie wszystko lepiej poustawiac no i oczywiscie taka gdzie wejdzie ponad 30 osob!:P:D a z tym bedzie naj wiekszy problem!:( no wlasnie nie wiem nie bardzo chce zmieniac nicka ale..... musze pomyslec!!!:P:D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 kwi 2005, o 00:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 13:47
Posty: 2926
Lokalizacja: 3m
Karma: 52
ni chuja nie widzialem tam 30 osob? :D

_________________
-,-


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza