[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 mar 2024, o 05:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 maja 2004, o 11:15 
Glowny programista polskiej sceny q2
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 cze 2003, o 20:49
Posty: 501
Lokalizacja: Krak
Karma: 24
ja wpadne do areny na 21:59:59.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 maja 2004, o 13:58 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
lotar bedzie ? : D

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2004, o 14:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2003, o 14:29
Posty: 1671
Lokalizacja: Bstok/Krk
Karma: 11
hum, beda może jakies foty z tej nocki? ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2004, o 15:11 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
ani jednej nie ma : {{{{

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2004, o 15:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
jest jedna z telefonu nocriego

puszkin przytulajacy sie do syanida :D

pozatym nikt nie ma mial normalnej cyfrowki :E


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2004, o 15:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
to daliscie dupy :)

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2004, o 15:57 
cz:EE
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2002, o 10:49
Posty: 1839
Lokalizacja: Bruksela
Karma: 50
haha

chlopakow z gliwic nie bylo i juz sie pojebalo w glowkach :D

jak gliwice byly to wszyscy wzieli cyfroowki zeby nam zdjecia robic a teraz to co :]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2004, o 16:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
$this->bbcode_second_pass_quote('Messer262', 'h')aha

chlopakow z gliwic nie bylo i juz sie pojebalo w glowkach :D

jak gliwice byly to wszyscy wzieli cyfroowki zeby nam zdjecia robic a teraz to co :]


True True nawet maskotce zzagranicy nie zrobili :D
_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2004, o 16:32 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
nie bylo boysbandu gliwickiego to nie robilismy fotek

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2004, o 16:34 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
moze ktos napisze jakas relacje ?

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2004, o 17:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2003, o 14:29
Posty: 1671
Lokalizacja: Bstok/Krk
Karma: 11
własnie, jak to wszystko wyglądało? był siakiś turniej czy luźne meczyki? kto wygrał, zapił itp?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2004, o 17:40 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:05
Posty: 260
Lokalizacja: Krakow
Karma: 0
:) syandi fajny koles
mysle ze jarek napisze pare słow on to tak ładnie ujmuje..?
był 1/1 ... badzcie cierpliwi

_________________
Ala ma kota


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2004, o 19:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
Dobra skoro wszyscy tak bardzo chca wiedziec co sie dzialo wiec naklikam klilka slow z mojego pova.

Rano ustawilem sie z Rzeszowem pod hotelem Sofitel (sic!). Akcje odbierania ludzi zaczalem kolo 16.Jak zawsze dupy dal warlock ktory dzien wczesniej zapowiadal ze twardo bedzie odbiral ludzi a jak po niego przyszedlem to powiedzial "nie chce mi sie" .W dordze do areny dostaje sms'a:

Prawie mi spierdolil pociag, caly dworzec zajebany kibicami, jebac pilke nozka.

:D

Wizyta w Arenie gdzie siedzieli juz riven, abh oraz Asia z syanidem. Chwilowa mila rozmowa i proby dowiedzenia sie ile syanid wypije ;-) Nagle telefon od paranoida ze sa juz 10 km od Krakow i zaraz beda. No to zabieram doope spod cafe i ruszam w podroz jak sie pozniej okaze klika razy dluzasza niz zakladalem. W polowie drogi pod hotel dzowni telefon i parano uradowanym glosem informuje ze JUZ SA!. Ok zaraz bede. Dochodze do hotelu , hmm wtf gdzie oni stoja. Po chwili telefon, okazuje sie ze ten hotel to nie ten pod ktorym oni zaparkowali :D i czeka mnie podroz przez al. Konopnickiej. Jakies 10 minut pozniej dostrzegam Paranoida , vlada i maq stojacych na rondzie pod ladna latarnia :D. Chwila rozmowy i udajemy sie na dworzec gdzie zaraz ma byc, nielubiacy footbalu anomal . Jarek dzielnie sie nie spoznia i dolacza do nas ekipa z cafejki. Pada slynne juz where is ur dres :D. Zrzutka na browce ( tnz zrzucal sie parano ja i sick:D) i bogi wiezie mnie i sebe do hurtowni, reszta idzie do cafe (?) . Po drodze wpadamy na pomysl ze fajnie by bylo wziasc nocriego i warlocka. Telefon--> okazuje sie ze mineli nas chwile temu. Sick umawia sie z nimi pod pomnikiem 3 orlow, po czym pada pytanie w samochodzie czy ktos wie gdzie to jest :D Wracamy z tymi browcami, stajemy na rogu jakies ulicy gdzie nocri mial czekac i huja nie ma ich. wylazimy z seba z samochodu rozgladamy sie ........ SA TAM! krzyczmy, gwizdzemy , ni huja:E stoja od nas 50 metrow i gowno widza:D. seba dzwoni do ncr , skacze , robi pajacyki i macha reka, a nocri w ttym momencie obraca sie do niego plecami i idzie w 2 strone, GG! W kocnu jakos nas wypatruja i jedziemy do cafe. Instalujemy sie na kanapach , seba rzuca sie na browce, ncr war i reszta ida po wina , ja loozno rozmawiam z sickiem i anomalem. Jarek przygotowal piekna drabinke duoble elemination na turniej. Podczas rozmowy to cafe wpada Doddy(3zl :D ) zaraz za nim mik i ass. Czas mijal w sumie fajnie, niedlugo po tym wrocila reszta loodo, jakis smieszniejszych motywow z tego okresu nie pamietam. Riven sick abh ncr war i chyba bogi zaczeli maltretowac pilkarzyki na srodku cafe. W pewnym momencie do cafe wparowal tajeminczy jegomosc ktory podszedl do mnie , mrkunal cos i siadl na kompa :D. Pozniej okazalo sie to przyczajomy Aird ( czytac Erd :D). w Miedzy czasie do cafe wparowal nst ghost venom i kwiatek i ekipa byla juz prawie w komplecie. zblizala sie 22.00 gdy w cafe zadzwonil telefon :D. Gosc z oblsugi mowi ze ktos z q2 w sprawie nocki.
-Czesc
-Czesc feri mowi, ble ble ble bedziemy za 2 godziny.
-ok

Feri dzownil jescze z 3 razy i za kazdym razem mial byc za 2 h ale ok :D

z takich fajnieszych akcji na nocce

- Stoje obok kompa harvena (zbieralem kase z kompy) ale go nie ma. Pytam sie vlada , ktory stoi obok bedzie jest harven. odp: pod stolem. Patrze sie pod biurko a tam wystaje tylko kawalek buta

- Jarek odniosl niewatpliwy sukces, 1v1 udalo mu sie przeprowadzic prawie do konca. I jebac to ze grana byla tylko drabinka Wb a lb osrali chyba wszyscy.

-okolo 1.30 zadzwnil FERI. "Jestem na ulicy krupniczej obok jakies cukierni." No to jarek , ja paranoid i nocri wyruszamy po nich. Po chwlii telefon " ej ale nas jest 4, zmiescimy sie?" Anomal i ncr wracaja a ja z parano dzielnie zwiedzam krakow noca. Idziemy krupnicza , jest cukiernia , stoi jakis samochod, stoja jacys goscie ale feriego nie widac. Zarzymujemy sie na wysokosci tego samochodu , dzwonimy do feriego. W tym momecie jak spod ziemi pojawia sie feri zza samochodu. Dobrze ze nie odebral ;D


-riven stoczyl pasjonujacy pojedynek z syanidem wygral 2:1 , do tej pory opis na gg w cafe jest : syanid owned by ArenA|riven :D


-Oblsuga nocki zajmowal sie perez ktorego wszscy chyba polubili , a puszkin nawet poduczal grac w q2

- Paranoid jest znawca win do 5zl ich apertif wisionwy miazdzyl wszytsko

-Mamy fajna tabake z nocrim, riven odlecial :D


- na 30 osob nikt nie wziol aparatu co jest szczytem debilizmu..... :/

Nie wiem jak sie nocka skonczyla bo kolo 4 spierdolilem razem z michalem. Out of power po zapierdalaniu przez pol dnia. Ale sadzac po stanie Assa gdy wychodzilem to finalu nie zagrali :D


jak se cos przypome to napisze


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2004, o 20:19 
ZamaskoOwany

Dołączył(a): 3 kwi 2003, o 12:13
Posty: 5420
Lokalizacja: Krak
Karma: 224
było git !
..tylko szkoda ze o 3.30 dostałem telefon ze mój pies cos qrwa zjadł i rzyga dalej niz widzi od godziny.. musiałem sie zbierac i jechac z nim na dyżur do lecznicy :/

nieopatrznie zgodziłem sie grac w turnieju zeby oddac głos na produel :D ale i tak sie okazało sie gramy na battle i moje poswięcenie na nich sie zdało..
los był dla mnie łaskawy i choć wylosowałem 13-stke okazło się że gram z Guandim :]

po meczu mówie do rivena że super fraga zaliczył Guan na dm1.. oczywiście na mnie.. (mam nadzieje ze umieścisz to w jakimś filmie :D) a potem gralismy na dm3 - nagle słysze przez słuchawki jak ktos nademną mówi :"O kurwa jaki wynik !" patrze a tu po 4 minutach gry -2 do -3 dla Guana :]]]]

drugi mecz z Bogim.. zwiedzałem textury sufitów i ścian z częstotliwością 3 razy na minute.. respect

fajnie sie grało z aaa :D i teama z harvenem.. szkoda ze musiałem wczesniej wyjść

poznałem w końcu ekipe z Rzeszowa a pod koniec imprezy skojarzyłem, że Aird mieszka w sumie koło mnie i że on to on (lol)

mój kumpel wrócił sie do domu po swojego kompa bo okazało sie ze w cafe jednego brakuje, a wogóle niezły motyw był na początku.. wpada jakas baba i wyciaga jakiegoś szczyla za ucho wrzeszcząc do nas 'że nam jeszcze pokaże' : O


Ostatnio edytowano 16 maja 2004, o 20:22 przez ven, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2004, o 20:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
Wracamy do caffe, patrzymy przyjechal AAA. Widac ze sie podrajcował nocką, bo nerwowo parkował samochód.. Wyskakuje z niego, trzaska drzwiami i nagle podskoczył do góry. Przyjebał sobie nimi palec :D Podchodzi do nas i mowi wszystkim cz3. Podchodzi do Assasina: "A Ciebie to chyba nie znam". "Jestem Assasin", szczęka mu zajebiście opadła.. Było to dla mnie trochę dziwnie, bo obydwaj byli na nocce pół roku temu :)

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2004, o 20:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
Odnośnie LB Guan nie masz racji ! Ja grałem do końca z AAA a potem miałem grać z nastym, niestety to było już ok 6 i tamten poszedl grac sobie tp.

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2004, o 20:46 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:05
Posty: 260
Lokalizacja: Krakow
Karma: 0
e nie nerwowo tylko wycieraczek nieumialem wylaczyc :P
Nalezy mi sie medal za poswiecenie pomimo zmiazdzonego palca walczylem w drabince do konca 8)
btw: jakos assa niepoznalem bylo ciemno :lol:

_________________
Ala ma kota


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2004, o 20:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
michal twoj avatar nabiera aktualnosci po nocce :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2004, o 21:04 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, o 21:28
Posty: 250
Lokalizacja: Rzeszow
Karma: 0
[20:57] <@kicia|syanid> ahhh and riven, nice thing in morning when we were walking in krk and after a while u asked us where are we going and asia said that to busstation and u was like "wtf, its just in a opposite direction" :D

_________________
Rzesz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2004, o 21:28 
Glowny programista polskiej sceny q2
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 cze 2003, o 20:49
Posty: 501
Lokalizacja: Krak
Karma: 24
Czemu nikt nie napisal ze wygralem turniej? :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza